Skocz do zawartości
Natsu

Boks

Walka tysiąclecia  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra w walce tysiąclecia?

    • Mayweather
      10
    • Pacquiao
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się orientuje o której dzisiaj można się spodziewać walkii Adamka?

pewnie kolo 5 nad ranem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem, zarywać noc by oglądać takie coś ? 

To jak picie ciepłego piwa w 40 stopniowym upale.

 

Nawet takiego boom`a nie potrafi znokautować, zwłaszcza od 3 rundy kiedy robił co chciał.

 

No ale dudki się zgadzają, Roger za dużo nie bierze więc interes się kręci, kibiców z Zygmuntem będziemy karmić bzdurami o walkach na przetarcie (za każdym razem taki txt), a do Puleva lepiej nie wychodzić bo wszyscy zobaczą, jak leże na ringu.

Żenada.

Trener Gmitruk (wielki szacunek dla tego Człowieka) wiedział co się święci i o co chodzi skoro podziękował Tomkowi za współpracę.

 

Cóż czekamy na "względnie" dobry boks:

Marquez - Bradley

Floyd - Alvarez

 

No i liczę że Haye w końcu zamknie dziób T. Fury.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arreola jak zwykle w "intelektualnej" formie :D

Lubie kolesia, ale pyskaty trochę się robi :biggrin:

 

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35750:arreola-do-mitchella-znokautuj-ci-w-6-rundzie-nienawidz-ci-skur-&catid=1:latest-news

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, za co to dyrektor rydzyk już się bierze :biggrin:, może niebawem Trwam Boxing Event w PPV :biggrin:

 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej się łudzi, że pas zdobędzie? :biggrin:

 

eee nie :D

Coś musi gadać, żeby naiwni PPV kupowali.

On w sumie głupi nie jest, wie jakie są realia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie od czasu walki Lewis - Holly nie było w boksie takiego wydarzenia jak zbliżająca się walka Floyd - Canelo.

Floyd podobno zarobi na tej walce min. 40 mln $ plus wpływy z PPV. Wyjdzie gdzieś z 55 - 60 mln &.

Czyli może zostać pobity rekord z event`u Hollyfield - Tyson. Wtedy zarobili oni po gwarantowane 35 mln & plus wpływy z TV. Wyszło coś po 45 mln na łeb.

 

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35830:nowy-rekord-mayweather-zarobi-415-mln-bez-zyskow-z-ppv&catid=1:latest-news

 

wstępne dane szacunkowe z PPV:

 

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35838:floyd-rekord-ppv-moe-zosta-pobity-bez-25-mln-zakupow&catid=1:latest-news


O poziom tej walki się nie martwię :)

Dla mnie to obecnie dwóch najlepszych pucher`ów - bez podziału na kategorie wagowe.

 

Gdzie w tym wszystkim są siostry Kliczko ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie od czasu walki Lewis - Holly nie było w boksie takiego wydarzenia jak zbliżająca się walka Floyd - Canelo.

Floyd podobno zarobi na tej walce min. 40 mln $ plus wpływy z PPV. Wyjdzie gdzieś z 55 - 60 mln &.

Czyli może zostać pobity rekord z event`u Hollyfield - Tyson. Wtedy zarobili oni po gwarantowane 35 mln & plus wpływy z TV. Wyszło coś po 45 mln na łeb.

 

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35830:nowy-rekord-mayweather-zarobi-415-mln-bez-zyskow-z-ppv&catid=1:latest-news

 

wstępne dane szacunkowe z PPV:

 

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35838:floyd-rekord-ppv-moe-zosta-pobity-bez-25-mln-zakupow&catid=1:latest-news

O poziom tej walki się nie martwię :)

Dla mnie to obecnie dwóch najlepszych pucher`ów - bez podziału na kategorie wagowe.

uwielbiam Floyda ale mega mnie wkur.... tym co zrobil w walce z Ortizem. Pokazuje to jakim jest typem, bucem

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda :D

W 100% się zgadzam :)

Jednak jest fenomenalny :)


Canelo też - ogień.

Jak ja czekam na ten Event ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas każdy kozak od Floyda odbijał się jak od ściany. Myślicie że Canelo to jest ten gość który będzie ścianą dla Floyda? Jakoś tego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie on to nikt

 

Dokłanie - to jest sedno sprawy.

To jest chyba jedyny Puncher na świecie, który jest w stanie zdetronizować w jakikolwiek sposób Floyda.

 

Dopowiadając :)

Nie opowiadam się za żadną ze stron :) lubię obu. Przede wszystkim liczę na WIELKĄ walkę - a taka jest pewna :)

 

======

 

Przy okazji.

Adamek "znowu" się popisał przy wyborze kolejnego przeciwnika :biggrin: - ile może być tych walk na przetarcie ? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

A Pulev czekał :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nikt :P Bo jaki atut Canelo może przeciwstawić przeciw Floydowi? Siła? Siła bez szybkości zarówno na nogach jak i w rękach nic nie daje. Tym bardziej przy tej defensywie Floyda. Canelo miał wielkie problemy z trafieniem Trouta, a cięzko nazwać Trouta "ruchomym celem" jakim na pewno będzie Floyd. Moim zdaniem to jest idealny rywal dla Floyda, łatwiejszy do pokonania niż Cotto czy Guerrero ze względu na jego styl boksowania. Kto się nie zgadza ręka w górę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgadzam :)

I obstawiam przy tym, iż Floyd będzie miał bardzo ciężko z Canelo.

Oczywiście to boks i wszystko jest możliwe, jednak stawiam taką tezę na podstawie swoich obserwacji.

Cokolwiek teraz nie napiszemy, wszystko zweryfikuje ring - i to już za tydzień.

:)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak atmosfera po walce 1000 lecia? Ja bardzo żałuję, że się nie myliłem i Canelo został zdemolowany.

 

Do walk na jakie warto czekać dodam to:

601511_10152098094093243_202069244_n.jpg

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Canelo niesetny nic nie pokazał. Nie jego kategoria wagowa, już dawno nie widziałem na ważeniu kogoś tak wysuszonego

Skandaliczne sędziowanie. Remis to rozbój w biały dzień dla mnie powinno być120:108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Canelo niesetny nic nie pokazał. Nie jego kategoria wagowa, już dawno nie widziałem na ważeniu kogoś tak wysuszonego

Skandaliczne sędziowanie. Remis to rozbój w biały dzień dla mnie powinno być120:108

Canelo z Floydem zadał o ponad 100 ciosow wiecej niz w walce z Troutem :) wiec zwalanie winy na catchweight 152 mozna wlozyc miedzy bajki :)

 

Postawa rudego to nie jego wina, po prostu mayweather przygotowal forme nie z tej ziemii byl lepszy po kazdym wzgledem nie dawal na nic szans rudemu nawet jesli canelo staral sie skontrowac  to moneya juz tam nie bylo :biggrin:

 

polecam

http://www.youtube.com/watch?v=K9Ob0GUQ1nY

 

szczegolnie akcje 1:22, 1:55, 2:23

 

majstersztyk  ;)

Edytowane przez Skyrimers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3 ciekawe walki... no dobra 2 ciekawe i sparing. Najciekawsza (która pewnie większości obleci) Miguel Cotto vs Delvin Rodriguez. No i oczywiście gala w Rosji z Masternakiem i Povetkinem. Myślicie, że Wład dłużej wytrzyma z Sashą niż nasz "Cycu"? I jak poradzi sobie Master? Ostatnio nie błyszczał, a teren trudny.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej ile wytrzyma Sasza z Władem. Innego rozstrzygnięcia niż wygrana Kliczko raczej nie przewiduje. Byłaby sensacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×