Skocz do zawartości
Natsu

Boks

Walka tysiąclecia  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra w walce tysiąclecia?

    • Mayweather
      10
    • Pacquiao
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze że dostał po masce,troszkę pokory by mu się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykaniec wyglądał jak by z lekkiego sparingu zszedł, nawet się dobrze nie spocił :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stres, stres i jeszcze raz zero kombinacji. Jak na razie nie ta liga, prędko drugiego Andrzeja nie zobaczymy u nas na "podwórku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już męczy to pompowanie mitu Gołoty, przecież on na dobrą sprawę to nic nie wygrał, albo mówiąc dosadniej wszystko przegrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o umiejętności i talent, których jak dotąd po Gołocie żaden polski ciężki nie miał i raczej długo nie będzie miał(obym się mylił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już męczy to pompowanie mitu Gołoty, przecież on na dobrą sprawę to nic nie wygrał, albo mówiąc dosadniej wszystko przegrał.

2x powinien być mistrzem, 2 przekręty - no i dwie wojny z Bowe po których nazwisko Golota jest znane prawie na całym globie :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talentu i umiejętności jakie miał nikt mu nie zabierze. Tylko sposób w jaki to wszystko zmarnował... szkoda gadać.

 

Walka z Byrdem była równa, każda runda mogła pójść w obie strony remis dla mnie nie był przekrętem, a w walce z Ruizem po drugim posłaniu go na deski dla mnie Andrzej nie wygrał żadnej rundy.

 

Bardziej mi chodzi o to, że cały mit o Gołocie polega na prostym "co by było gdyby". Gdyby Andrzej nie bił poniżej pasa... gdyby nie wycofał się z wygranej walki z Grantem... gdyby nie uciekł z ringu z Tysonem... gdyby nie było przeciągu w korytarzu przed walką z Brewsterem... gdyby nie kontuzja w walce z Austinem... gdyby go nie przekręcili... to by Andrzej był mistrzem świata. Gdyby.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za naszego życia drugiego takiego talentu w HW napewno nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za naszego życia drugiego takiego talentu w HW napewno nie będzie :P

 

Boks umiera i niestety w tym masz 100% racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boks umiera i niestety w tym masz 100% racji.

Poprostu inne sporty, bezpieczniejsze są lepiej opłacane i młodzi wolą robić coś innego niż się bić. Wojen typu Lewis - Vitek nie dane będzie nam zobaczyć :P

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanach boks się ma zajebiscie, porownajcie sobie same gaże najlepszych w boksie i w mma, jest  przepasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i wielki trener Roger skończył kolejnego zawodnika. Wszyscy wiedzą, że on czego się dotknie to ... 

Tak było i z Gołotą i z Whitaker`em a teraz i z  Adamkiem. 

Progres w kierunku niebytu Tomka był widoczny od walki z Grantem. Wiadomo, że boks to jest business i nikt tego nie robi dla ideologii, ale to co wyprawiał Tomek ostatnimi czasy to juz jest jawna obraza kibiców bokserskich. Z jego wielkości zostało tylko wspomnienie. 

Ja zazwyczaj nie kopie leżącego, mam dobrą pamięć i pamiętam ile emocji dostarczył mi w przeszłości, ale teraz nich idzie tam, gdzie chciał być - w niebyt. Gmitruk na to nie mógł patrzeć i podziękował. Teraz już wszystko jasne.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starość nie radość, ale przynajmniej zrobi się ciekawie, bo kto teraz będzie rywalem Adamka? Włodarczyk? Chętnie bym to zobaczył.

 

Następny Polsat Boxing Night: Sosnowski - Saleta, Szpilka - Zimnoch, Włodarczyk - Adamek. Gala 1000 lecia.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację. Adamek teraz pewnie zacznie walki na naszym rynku, dając szansę zaistnienia komuś od nas + zarobi jakąś kasę. Za to go nie potępiam bo pewnie na jego miejscu robiłbym to samo. 

 

Co do walki Szpilka - Zimnoch straciłem już wiarę, że to się uda. Wygląda na to, że Szpila robi wszystko co może by do tej walki nie doszło, z kolei Krzysiek bardzo jej potrzebuje bo to dla niego ostatni dzwonek.

 

Sosnowski - Saleta :) Freak Show :)) ale co by nie mówić miód dla oczu :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ktoś w końcu zamknie gębe temu debilowi. I szkoda, że nie będzie to Haye :( 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdziwych cyganów już nie ma. :biggrin:

 

Chisora nie jest bez szans o ile dobrze się przygotuje, skoro nawet USS dał radę usadzić Fury-ego. Cała ta sytuacja śmierdzi reżyserką, tylko to aktorstwo rodem z Klanu.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ma, nie ma :)

Masz rację, reżyserka rodem z teatrzyku w remizie strażackiej.

Z tych wszystkich pajaców najbardziej drażni właśnie Fury. Prawdą jest, że Dereck nie jest bez szans, ale będzie ciężko.

Bardzo liczyłem na walkę Areola - Fury, ale wyszło jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ustrzeli tego buca.Chisora cały czas naciska na oponenta mam nadziej że patałąch fury bedzie sie gubił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem,  na tle innych wag przeciętna. 

To tylko pokazuje jaka mizeria jest w HW

Jeden sędzia dał też popis 97-90. Czyli dał 1 rundę dla Amira

 

Fajny rywal dla Pulewa :)

dla notowanego # 2 na świecie 40 letni ogór z ujemnym rekordem w okolicach 400 na boxrecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie typy na sobotę? Bradley na punkty czy przez KO? :)

 

Cieżka sprawa ;) - wg mnie wygra na punkty ... no ale to Boks wiec .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to też jest możliwe.

Manny stracił bardzo na "swojej wartości" po glebie z Marquez`em. Takie walki i takie dechy potrafią skończyć zawodnika (zwłaszcza już nie młodego i nie głupiego). Poza tym te wszystkie afery z finansami + zawirowania polityczne wokół niego ... no nie może być tak, że ktoś jest specjalistą od wszystkiego. Po walce z Marquezem powinien szybko wsiąść na konia z którego spadł, wtedy może coś jeszcze by z niego było. O unikaniu walki z Floydem nie wspominam bo tutaj sie już całkiem skompromitował. Nie chcę po nim jechać, bo mimo wszystko lubie typa a do Bradley`a mi nie po drodze.  Oczywiście nie upieram sie jak i nie chcę zakładać. Tutaj może sie wszystko zdarzyć. Uważam jednak, że walkę wygra Bradley.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewidoma sędzina C.J. Ross zakończyła karierę więc może Pac-man na punkty

 

Czy ja wiem czy niewidoma, bicia powietrza się nie punktuje. ;)

 

 

Co nie zmienia faktu że dla mnie było 115-113 dla Pac-Mana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×