Skocz do zawartości
Aki1986

KiM w grach tanim kosztem.

Rekomendowane odpowiedzi

A nie można klawy przez samo USb podpiąć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawe wykrywa tylko UT3 a tutaj możesz praktycznie w każdą grę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niestety ktoś wymyślił coś tańszego od fragfx'a a pozwalającego grać KiM...

Już widzę jak CoD 4 stanie się drugim CS'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście by się nie chciało bawić w takie adaptery itd. . No i z klawa i myszka, kulkowa na dodatek, czarnulka staje sie taka "PeCetowa". konsole moim zdaniem powinny mieć tylko pady i wtedy sobie siadamy na kanapie lub w fotelu i gramy pół nocy... a nie jak na kompie przy biureczku :/ pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zostało po ps2 coś takiego :

maxshoterpy5.jpg

z tego co widzę na filmiku powinno to chulać z ps3 po dokupieniu przejściówki.

Coś takiego nazywa się maxshooter (chyba jest nawet jeszcze na allegro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec co dokladnie jest do tego potrzebne?

Znajomosc w takich sprawach i moj angielski nie jest zbyt dobry.. Wiec za pomoc bede wdzieczny

Pozdrawiam

Edit:

Sprawdzał juz ktos to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce pograć na klawiaturze i myszce - siadam na kompa. Jeżeli na padzie - konsola się kłania. Moim zdaniem lepiej gra się na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fpsy lepiej gra się się KiM, tutaj nie ma dyskusji, bo takie rozwiązanie jest poprostu precyzyjniejsze i szybsze. Szkopuł w tym, że granie KiM w gry zaprojektowane do obsługi padem psuję równowagę rozgrywki - w sigleplayer robi się zbyt łatwo, bo zachowanie przeciwników jest dobrane tak, aby poradzić sobie z nimi strzelając padem. Z kolei w multiplayer jest to najzwyklejsze w świecie oszustwo dopóty, dopóki nie ma w danej grze podziału na graczy grających padem/KiM (tak, jak w UT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast bawic sie w jakies kabelki wystarczy cos takiego, tez dziala i nie kozatuje tyle oraz malo miejsca zajmuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie działać tak, jak myślisz. Cała idea tych magicznych pudełek polega na tym, że dla konsoli udają one pada. To na zdjęciu to zwykła przejściówka usb->ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W fpsy lepiej gra się się KiM, tutaj nie ma dyskusji, bo takie rozwiązanie jest poprostu precyzyjniejsze i szybsze. Szkopuł w tym, że granie KiM w gry zaprojektowane do obsługi padem psuję równowagę rozgrywki - w sigleplayer robi się zbyt łatwo, bo zachowanie przeciwników jest dobrane tak, aby poradzić sobie z nimi strzelając padem. Z kolei w multiplayer jest to najzwyklejsze w świecie oszustwo dopóty, dopóki nie ma w danej grze podziału na graczy grających padem/KiM (tak, jak w UT).

wszystko to prawda, poza jednym - wyraz pogrubiony zamienilbym na "latwiej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupieniem KiM do PS3. Zastanawiam się czy to działa tylko np. w UT3 czy działa w wyszukiwarce internetowej, forach, pisaniu wiadomości itp. Czy jak będę chciał napisać wiadomość będę skazany na klawiaturę a'la tel komórkowy (i czy trzeba będzie nacisnąć muszką w miejscu gdzie będę chciał pisać) czy będę pisał jak na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast bawic sie w jakies kabelki wystarczy cos takiego, tez dziala i nie kozatuje tyle oraz malo miejsca zajmuje...

/to cudo nie działa z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupieniem KiM do PS3. Zastanawiam się czy to działa tylko np. w UT3 czy działa w wyszukiwarce internetowej, forach, pisaniu wiadomości itp. Czy jak będę chciał napisać wiadomość będę skazany na klawiaturę a'la tel komórkowy (i czy trzeba będzie nacisnąć muszką w miejscu gdzie będę chciał pisać) czy będę pisał jak na PC?

w przeglądarce z tego co wiem klawiatury działają, tak samo jak w XMB w przypadku pisania wiadomości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Astarot - Klawiatura spisuje się wyśmienicie wszędzie tzn. pisanie wiadomości, przeglądarka, chat w grze, forum. Klawa wirtualna (ta XMB) przygasa a w polu do pisania wklepujesz normalnie, klawiszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Astarot - Klawiatura spisuje się wyśmienicie wszędzie tzn. pisanie wiadomości, przeglądarka, chat w grze, forum. Klawa wirtualna (ta XMB) przygasa a w polu do pisania wklepujesz normalnie, klawiszami.

O to mi chodziło. Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktos powiedziec co dokladnie jest do tego potrzebne?

Znajomosc w takich sprawach i moj angielski nie jest zbyt dobry.. Wiec za pomoc bede wdzieczny

Pozdrawiam

Edit:

Sprawdzał juz ktos to?

Potrzebujesz:

Adapter ps2 -> ps3 - zdjęcie

Max Shooter (smartjoy frag) - zdjęcie i tutaj zdjęcie

Przedłużka kabla z pada do ps2 - zdjęcie

Klawiatura i myszka z kulką (nie optyczna)

Cena powyższego bez klawy i myszy to około 150 zł z tego co znalazłem na allegro

Jak dla mnie za dużo troche tego sprzętu i kabli tam jest nawalone, lubie gdy między mną a tv jest porządek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... mając do wyboru porządną klawiaturę BT za 200zł, a normalną z toną kabli wartości 150zł nie ma co się zastanawiać. Taki zestaw nie ma sensu. Lepiej kupić KiM pod USB i grać w UT3 bez problemu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś napisał wyżej - chcę pograć na KiM - siadam do PC - poza tym te tony kabli shiit! I nawet jak goście tego używają to mi usmiech na twarzy się powiększa jak jestem w Resie pierwszy na multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było są tacy którym celowanie za pomocą gałki nie przypasi nigdy i tyle ;p Sam oczywiście preferuje padzika ale takie rozwiązanie to w niektórych przypadkach dobra sprawa.. Zapewne są jednostki które uwielbiają strzelanki, uwielbiają konsole a nie kupują albo się wkur!#&* grając bo nie potrafią. Tacy grają na kim z poziomu pc nie z wyboru a przymusu.. aż do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że zanim ktoś zrobi 360 na padzie, to na KiM zrobi ją 2 razy. Mysz jest dużo szybsza od galki pada co wiąże się z przewagą w takim UT3 na korzyść gryzonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą Na padach się uczyć grac, a nie jakieś dziwolągi tworzyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ma ktos moze konwerter ps2 to ps3 firmy logic3 i smartjoyfraga?? nie wiecie przypadkiem jak go skonfigurowac bo klawiatura i myszka nie chce dzialac. mam instrukcje jak sie to robi ale jest po angielsku a ten jezyk sprawia mi troche klopotu:-( z gory dziek iza odp pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Czy ktos z Was probowal sie tak pobawic jak autor tego filmu z Youtube?

Ja chcialem, ale on tam w komentarzach wspomina, ze to rozwiazanie dziala tylko z konwerterem Logic3, a taki troche ciezko kupic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×