Skocz do zawartości
cwir

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

W Crysisa grałem zaraz po premierze na PC i bardzo podobała mi się idea nano-kombinezonu (dopiero jakiś rok temu sprzedałem Crysisa + Warhead za 10zł). Ostatnio kumpel coś wspomniał, że ma wersję z PSN i leci pod platynę, Gdy zobaczyłem u niego jak gra wygląda to zasmuciłem się okrutnie, bo nawet na słabym kompie (gf8600 gts) gra wyglądała Dużo lepiej (kolory przede wszystkim). Długo nie trwało i załapałem bakcyla (dorwałem deadspace 1 i 2 + Crysis za 40 z psn). Od razu odpaliłem grę na Delcie, żeby nie lecieć 2 razy całości. W porównaniu do takiego KZ3 tutaj najwyższy poziom trudności może być spacerem w parku (lub raczej po wyspie :P). Grając schematem cloack -> krzaki + snipe z ukrycia można przejść bezproblemowo całą pierwszą część rozgrywki. Póżniejsze etapy z Prorokiem przebiegłem w ogóle nie walcząc, bo nie było sensu :P 

Na delcie łatwo o zgon, ale na easy/normal bez problemu można atakować w stylu Rambo (prezentowanym w intro :P). Na easy farmiłem trofea za duszenie i rzucanie przedmiotami nie maskując się przy tym. Na delcie do zgonu wystarczy pare kul na czysto (bez pancerza), na easy można pochłonąć kilka serii :P 

DannyBoy właśnie ogrywam drugą część i nie czuje tutaj regresu, wręcz przeciwnie. W dwójce dołożyli to czego brakowało w debiucie - stealth kill. W jedynce nie było klimatu realnego zagrożenia. W 100% dominujemy nad koreańcami, którzy nawet posiadając własne kombinezony nie potrafią nam zaszkodzić. W drugiej odsłonie muzyka buduje odpowiedni klimat, a przeciwnicy są bardziej wymagający (Ceph rzadko kiedy stoją w miejscu czekając na nóż w gardło :P i te Pulsary). Niemniej obie części mają mistrza (3 ogram jak zrobię 2). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×