Skocz do zawartości
cwir

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Okazuje sie ze na trailerze zostal pokazany bardzo stary build, aktualnie gra prezentuje sie ZNACZNIE lepiej:

Trailer:

unledwan.jpg

Wersja aktualna:

village.jpg

I dla porownania wersja PC - DX10/High Settings/720p/bez AA (czyli mniej wiecej konfiguracja konsolowa):

pc_crysis_shot_720p_no1fzr.jpg

Poprawione oswietlenie widac golym okiem. W ogole jestem pod mega wrazeniem tego co udalo sie osiagnac Crytec'owi na 5-6 letnim sprzecie. Pytanie tylko jak framerate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w porywach będzie te 30 fps... :biggrin: Rozdzielczość na poziomie 720p to też wątpliwa sprawa.

Poprawione oświetlenie? Nowszy silnik to trochę większe bajery mają z korekcją kolorów, która nie jest zła, ale za to wyraźnie mocno przesadzona. W wersji PC kolory może są mniej filmowe i "epickie", ale za to bardziej naturalne. Nie ma to jak niebieska trawa, niebieska broń i niebieskie wszystko... Wystarczyłoby lekko stonować i byłoby idealnie.

W ogole jestem pod mega wrazeniem tego co udalo sie osiagnac Crytec'owi na 5-6 letnim sprzecie

Serio? Jesteś pod wrażeniem tego, co się udało osiągnąć na 5- 6letnim sprzęcie z 4 LETNIĄ grą? Gdy Crysis wyszedł to te konsole dopiero się rozkręcały...

O teksturach i ilościach poligonów z wersji PC na medium/high można zapomnieć i nie zatuszują tego choćby jeszcze bardziej zalali ekran niebieskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i śmiać mi się chce jak patrzę na betę bf3 dice tak zachwalało, a wyszła grafika przeciętna jest ok, ale nie ma tego czego obiecali, Crysis którego kupimy za około 70 zł będzie znacznie ładniejszy i do tego będzie działał w 1080p :D normalnie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje, mnie ciekawi jedno to będzie dokładnie ten sam crysis co na pc, czy misje będą okrojone, albo w jakiś sposób pozmieniane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie jedynie etapu z VTOL'em bo ponoc ludzie uznali to za najnudniejszy etap gry, wiec Crytec postanowil go nie umieszczac w wersji konsolowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na to porównanie to crytec się postarał, i gra naprawdę na konsole wygląda świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy SI, skaczące FPS w Crysis 2 odstraszyły mnie od zakupu. Jednak jeśli SI będzie podobne jak na PC, oraz gra nie będzie zrywała to na Crysisa 1 być może się skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i śmiać mi się chce jak patrzę na betę bf3 dice tak zachwalało, a wyszła grafika przeciętna jest ok, ale nie ma tego czego obiecali, Crysis którego kupimy za około 70 zł będzie znacznie ładniejszy i do tego będzie działał w 1080p :D normalnie bajka.

Dla mnie było to oczywistwe od początku. Za takie pieniądze i taka grę mozna brać w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy SI, skaczące FPS w Crysis 2 odstraszyły mnie od zakupu. Jednak jeśli SI będzie podobne jak na PC, oraz gra nie będzie zrywała to na Crysisa 1 być może się skuszę :)

W wersji na PC sztuczna inteligencja w Crysis nie prezentuje może takiego dna, jak w Crysis 2, ale też niestety niczym się nie wyróżnia. No chyba, że przy niej coś pogrzebią, to wtedy jest nadzieja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga!

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście MIAZGA,

- puszcza wykarczowana, bardzo okrojona ilość obiektów w lokacjach

- rozdzielczość 600p czyli nawet nie hd ready- czyli z odległości bardzo trudno celować bo wrogowie mają po 4 piksele

- czasami płynność animacji mocno spada

jedyne co moim zdaniem jest wyjątkowe w tej grze to wygląd wody i widok jak się nurkuje, najlepszy z gier na ps3

ja oceniam grę na 8/10 całkiem niezła ale nic rewelacyjnego

Edytowane przez martazielnicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% gier na konsole obecnej generacji nie jest w rozdzialce HD-Ready wiec to zaden argument. Gra wg wielu,w tym mnie, wyglda odrobine lepiej niz na PC pod DX9 wiec to jest duzo. Biorac pod uwage rozmiar i droge dystrybucji (nie ma ladniejszej gry na nasza konsole jesli chodzi o stricte cyfrowa dystrybucje) to jest miazga

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto już grał, bo na screenach wygląda ładnie, na gameplayach także, ludzie z crytec mowili, ze rozdzialka bedzie 1080p, 720p wiec o jakich 600 p mowicie ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tak na prawdę jest 600p a nie żadne full hd.

obietnice o 1080p to chwyt marketingowy.

rozdzielczość natywna to 600p więc nawet nie hd ready

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem :P Przeszedłem 1 misję na razie i wygląda na prawdę bardzo ładnie, ale jak to na ps3 bywa dużo koloru niebieskiego jest :) Polecam, ale multi niestety nie ma. Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało :)

Jest rozmazany, nie grałem w 2, więc nie porównam, ale widać rozmazanie jak się jedzie samochodem. A waży około 3700 MB.

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Xie w 1080p wyglada kozacko. Ogolnie fajna gierka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na X jest tylko hd ready, więc nie wiem po co piszesz, że 1080p?

chyba, że dajesz się nabierać na ten marketingowy bełkot?

Crytek podaje, że CryEngine 3 obsługuje na X - 1280x720 a na ps3 - 1024x720

a Crysis na konsolach jest właśnie na CE3, więc niezła miazga, rozdzielczość jak za czasów commodore.

pomimo to gram:) ale mnie ta grafika wkurza

Edytowane przez martazielnicka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na X też nie jest nawet hd ready, więc nie wiem po co piszesz, że 1080p?

chyba, że dajesz się nabierać na ten marketingowy bełkot?

według Cryteka CryEngine 3 obsługuje na X - 600p a na ps3 - 540p

a Crysis na konsolach jest właśnie na CE3, więc niezła miazga, rozdzielczość jak za czasów commodore.

pomimo to gram:) ale mnie ta grafika wkurza

hmmm w większości gier na ps3 tv pokazuje mi 1280×720 czyli 720p, przy tej grze jest 1920×1080 czyli 1080p..... to mój telewizor też się dał nabrać na ten marketingowy bełkot czy jak ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, grał ktoś, jakie wrażenia ? Jak oprawa i fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra renderowana jest przez silnik w 1024x720 potem po prostu jest przeskalowane z 720 na 1080p. a każde dodatkowe skalowanie to dodatkowa utrata jakości!

właśnie dla takich jak Ty tak robią, bo pomimo tego że jakość kuleje to są zadowoleni, bo jak telewizor powiedział 1080p to znaczy że gra tyle ma :)

UP. gra fajna ale bez rewelacji, fps czasem zwalnia, czasem tekstury migają, czasem coś się w teksturach krzaczy i są pokryte jakby kaszą.

więc trochę wad ma. Jak ktoś lekko ślepy to nie zauważy:) ja raczej nie polecam, no chyba, że kupować na spółkę w 5 osób

Edytowane przez martazielnicka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×