Skocz do zawartości
Emir

Viking: Battle for Asgard

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczekuje tej pozycji juz od paru tygodni. am jednak obawy zwiazane z poziomem grafiki i grywalnością. Podczas testów w NEO mówili, że jest bardzo uciążliwe. Kurde oby bylo warto a nie jak R6V2.

Jak by ktoś miał okazję pograc to proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiałem nad tą pozycją , ale zdecydowałem sie na Army of Two. Poczekam aż się ukaże recenzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mocno napalilem na ten tytul, niestety studza mnie recenzje, ktore sie juz pojawily.

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/942960.asp

Wiekszosc ocen oscyluje w granicach 6-7, a srednia ocen 70% wynika tylko z faktu, ze pierwsza recenzja ktora sie ukazala (Play Magazine 9.5/10) ja zawyza :/

Bardzo jestem ciekaw opinii graczy na temat tej pozycji, bo sam nie wiem czy inwestowac czas i pieniadze w ten tytul. Conan na przyklad bardzo mi sie podobal, ot taka przyjemna gra, ale w drugi identyczny tytul juz bym raczej nie gral, a Viking niestety na taki mi wyglada koniec koncow.

Zapraszam do dzielenia sie uwagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ja rowniez czekam az bedzie cos konkretnego wiadomo o tym tytule , szczerze to podoba mi sie pomysl , jest tam walka troche rozwiazywania ,pomagania swoim lubie gry gdzie sa jakiem elementy rpg! ,poczekamy zobaczymy jak ktos kupi to niech cos napisze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te same aspekty w grze mi sie podobają, ale ponoć Viking jest monotonny jak Assasin's Creed (w sensie przez całą grę robi się to samo) :/ Pewnie w przyszłym tygodniu będzie wiadomo już nieco więcej na temat tego, jak ta pozycja postrzegana jest przez samych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje ja kupic,ale jeszcze tydzien sie wstrzymam!poczekamy zobaczymy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie to pokroju Conana to kiszka - demo mi wogóle nie podeszło, ale w necie widziałem różne screeny z gry i wygładały całkiem nieźle (ciekawe jak z gameplayem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K0chan chyba wspominał o demie Conana i nadziejach z nim związanych . Ja tam nie osądzam dopóki nie zagram. Nigdy za dużo dobrych gier na czarnule .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kicha na maxa !!! zaraz jade to oddac bo grac sie nie da! wogole nie grywalna,niepodobna do Conana tylko do Obliviona. Stay away from this shit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie kicha na maxa !!! zaraz jade to oddac bo grac sie nie da! wogole nie grywalna,niepodobna do Conana tylko do Obliviona. Stay away from this shit!

ma ktos jeszcze podobne uczucia?? ! na IGN gra oceniona na 6,3 kupic czy nie ??? caly czas sie waham bo szkoda kasy na nic nie warty tutul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli podobna do obliviona to super! ta gra mi bardzo podeszła - nawet najpierw przechodząc ją na pc, kupiłem na czarnulę, by se w 32 calach pohasać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra nie nic wspólnego z Oblivionem. To jest sieczka, machanie mieczykiem, slasher, a nie wielka gra rpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to gierka twórców Spartan: Total Warrior, przy tamtej pozycji bawiłem się świetnie, więc jezeli Wiking będize średniakiem to zabawa (dla Mnie ) powinna być przynajmniej dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to gierka twórców Spartan: Total Warrior, przy tamtej pozycji bawiłem się świetnie, więc jezeli Wiking będize średniakiem to zabawa (dla Mnie ) powinna być przynajmniej dobra.

Tak! Viking: Battle for Asgard tworzą panowie odpowiedzialni za Spartan: Total Warrior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre o 3 dni i moge powiedziec ze jest naprawde dobra.Grafika jest dobrze zrobiona,animacje prezentuja sie ładnie.Jedynym minusem jaki ja zauważyłem jest główna postać,odkąd zacząłem nie wypowiedział jeszcze słowa(trochę jakby był upośledzony )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja sobie kupilem po pierwszych 30minutach grania ! grafa fajna a ogolem nuda! mi nie podeszla ale w sumie dopiero 12 czerwwca cos ciekawego wyjdzie metal:) wiec do tego czasu trzeba w cos popykac! wiecej niz na 7 gra nie zaslugoje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrazenia ? Bardzo fajna i przyjemna gierka Grafika na wysokim poziomie, dokladne teksturki, moze nie jest to super jakosc ale zawsze cos Bardzo dobra oprawa muzyczna. Najbardziej jednak podoba mi sie kilmat gry. Taki mroczny, wcigajacy i niezwykle "pachnacy" Thorgal'em

Viking jest bardzo podobny do Conana jednak tu jest wiecej zwiedzania roznych lokalizacj, sa otwarte przestrzenie ale glownie chodzi o siekanie przeciwnikow Wg mnie - fajna pozycja na zabicie nudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ukonczylem 1 chapter! niby nudy ale jak sa sceny batalistyczne to fajnie to wyglada:) ale gra bardzo przereklamowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem ! jestem na drogiej mapce w Galciff! mam dwie takie jaskinie i nie moge sie tam dostac! (plateau camp) wiekszosc mapy ma odkryte chodze w kolko i nie moge znalesc wyjscia prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzis nabylem (w sumie przypadkiem) i musze przyznac, ze po odpaleniu, ciezko mi bylo oderwac sie od konsoli ;-) Grafika bardzo przyzwoita, fabula tez calkiem, calkiem - mysle ze Thorgal na sterydach to dobre okreslenie dla tej gry. Bardzo krwawe slow motion + ogromne bitwy w trakcie ktorych szalejac z wielkim toporem, nie wiesz czy to byl wrog... a moze przyjaciel - sieka ze az milo a keczup wylewa sie wprost z telewizora :-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem juz na koncu 2 mapy i znow sie zgubilem potzreboje kryjówki ostatnich vikingow! poza scenami batalistycznymi gra jest NUDNA! gram tylko dlatego ze sa super bitwy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
średniak, ale będzie warto zagrać

po czym wiesz ze to sredniak czym s ie sugerowałeś?!?! filmikami z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×