Skocz do zawartości
Emir

Viking: Battle for Asgard

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie gra rewelka! jezeli ktos lubi zwiedzac ,dowiadywac sie nowych informacji od bratancow ,brutalne walki,zasadzki to gre polecam wszystkim,dawno juz w cos tak dobrego nie gralem(czary mary nowe kombosy,smoki na polu bitwy).Fabula bardzo dobra,oprawa graficzna rowniez lecz dopiero po podlaczeniu kabla HDMI,no i ten klimat:) na poczatku gry ma sie wrazenie ze troche przynudza ale prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero na 2 wyspie i tak juz zostaje do konca gry.Bitwy sa ogromne,ale to nie one tworza klimat!w tej grze znajdziemy wszystko.laczy elementy skradania,otwartych bitew,zasadzki oraz znikome elementy rpg i wiele wiele innych smaczkow,Moja ocena 8+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile godzin zabawy starcza ta gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche w nia pograsz,nie bedziesz zalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten tytuł na allegro po okazyjnej cenie 96 zł teraz czekam na przesyłke mam nadzieje, że nie będę załował. Niby każdy mówi, że średniak ale obejżałem troche gameplaya i podoba mi sie, a jak mi sie nie spodoba to najwyżej sprzedam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzylem vikinga, bo jakos po Too Human zatesknilo mi sie za wiecej hack&slash i za mitologia nordycka i ta gra jest swietna. Po raz kolejny nie jest to zaden hit, ale dla osoby lubujacej sie w gatunku bedzie to spelnienie marzen. IMO 8/10 jak nic. Jak nienawidze zbieractwa, to cholernie w tej grze rajcowalo mnie latanie po calej wyspie i szukanie zolnierzy przywiazanych do palow itd. Ogolnie graficznie jest IMO pierwsza klasa, chociaz podczas duzych bitew animacja naprawde potrafi zwolnic. Dodatkowo zero praktycznie loadingow podczas gry, nawet podczas teleportowania sie. Jestem wprost zachwycony animacja glownego bohatera. Jest IMO idealna, mamy duzego klocka, ktory naprawde musi sporo wysilku wlozyc by biec, wspiac sie po drabinie. Jak komus Too Human nie podszedl ze wzgledu na sterowanie, to w Vikingu znajdzie to czego mu brakowalo tam. Gra daje rade!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt daje rade ale przyznam, że pod koniec zaczynała mnie już nudzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie graficznie jest całkiem całkiem zrobiona, nie ma rzeczy, które "kłują" w oczy, jedyna rzecz, ktora mnie denerwuje, to to, ze jest taka cisza w tej grze ;p nawet jak idziesz na przeciwnika to jakieś napięcie muzyczne się robi, nic ! i to jest rzecz, która najbardziej denerwuje mnie w tej grze tak to jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, dosc długa, jestem na 3 mapie. Szkoda, że przy większych bitwach czasami gra mi się zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem na ostatniej mpace Isaholm, ogólnie oczyściłem ją cała, mam ulepszoną broń i wezwałem juz ostatniego smoka i jedyne co mnie powstrzymuje przed atakiem na Fellkeep Leystone to brakujący wyzwolony klan ale z tego co widze nie mam już kogo wyzwolic Chodze już 2 godzine po mapce i nic nie moge znaleźć, może ktoś z was ma zdjęcie mapy oczyszczonej w 100% i może je podesłać, albo doradził jakieś miejsce które jest ukryte i mogłem przegapic, bede bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 przecinków, zero kropek, sporo spoilerów. Nice.

Gamefaqs Ci pomogą. Ewentualnie google, viking battle maps potem grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukałem już chyba wszedzie i nic nie moge znaleźć dlatego może ktos z was może jakiegoś printscrena zrobic mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  wrazie jakby ktos mial podobny problem to moge udostępnic pełną mape 

pozdrawiam

Edytowane przez xanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, na YT widziałem, że typek zdobył Acheivmenta na XBoxie i ciekawi mnie czy do tej gry są trofea :). Jest ktoś z Was w stanie mi odpowiedzieć ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, szczególnie podoba mi się to, że jest dosyć dużo ciosów, kombosów, można się podkradać i po cichu wybijać wrogów, lub robić sieczkę. Co kto woli :). Grafika imo ładna, gra rzeczywiście potrafi przyciąć przy większych bitwach. Fabuła mi się średnio podoba, jednak mimo wszystko uważam, że tytuł ten jest bardzo grywalny. Szkoda, że nie ma trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×