Skocz do zawartości
cwir

Pes 2012

Rekomendowane odpowiedzi

PSNid: modzerowo40i

wiek 28 lat.

Preferowane zespoły: średnia i niższa półka (bez Realu, Barcy itp)

Dostępność PON-CZW 17:00-23:00, PIA-NIE nieregularnie

Mecze sparingowe, na ligi nie mam czasu

Bez zbytniej napinki na wynik, bez wykorzystywania glitchy i killer-taktyk

Dla przyjemności , funu i relaksu z elementem uczciwej rywalizacji

Nie wiem czy działa HS, ale w razie czego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juventino_PL

23 lata. Juventus. Lubię też pograć słabszymi zespołami.

Głównie wieczorami i noc.

W tej chwili tylko 1vs1, w grudniu będę chętny na ligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że tutaj mi ktoś odpowie na to pytanie.

Jak zagrać z osobą, którą ma się w znajomych? Jak jej zaproponować rywalizację?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam problem. Chciałbym sobie pograć online w pesa no ale wyskakuje mi co chwile dziwny komunikat po włączeniu już quick match wybiera mi przeciwnika, składy sobie ustalam no i ładuje się mecz. Wyskakuje ekran ze stadionem i herby klubów które grają po czym czarny ekran z niebieskim kółkiem w lewym dolnym rogu i potem wyskakuje mi komunikat że chyba sygnał za słaby czy coś w tym stylu. Przesył danych to : pobieranie ok. 7 mb a wysyłanie ok. 540 kb. Dodam ze mam liveboxa. Proszę o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam identyczna sytuacje jak ty.nie wiem o co chodzi.pes2011 hulał aż miło.

może byłby ktoś skory do pomocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproście - Chętny do gry

PSN : Najcok/najcok

Zagram w każdy rodzaj rozgrywki w PES12 :D

Warto też wymienić się doświadczeniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chetny do gry dzis zwital u mnie pes:)

moj ID maxtomek

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wyłączyć zaporę w liveboxie i wszystko śmiga :)

no ja mam identyczna sytuacje jak ty.nie wiem o co chodzi.pes2011 hulał aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do zagrania jakiejś ligi? Same mecze towarzyskie są trochę nudnawe . Jakaś mała liga to fajna opcja:) Jak są chętni to zapraszam na gg 12814890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , bez zbędnych ceregieli robimy zapisy do ligi:) Zapisy będą trwały kilka dni żeby było nas jak najwięcej. Będzie obowiązywać zasada umawiania się na dany mecz lub dwu mecz za pośrednictwem gg lub psn.    Zasada prosta: wybieramy KLUB kto pierwszy ten lepszy, kluby nie mogą się powtarzac :) Będziemy grali lige w community(szczegóły wkrótce) zapraszam do dopisywania się:)    1.Domin -juve   2.Kodziro - Barca   3.Bery - City 4. Arek [Milan] 5. Rudy[Chelsea] 6. Globi [ Real Madryt] 7.djmediator [ Valencia] 8. sMentos[bayern] 9.maxtomek- Mancheser United 10. Dziuni - Napoli

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick: maxtomek

klub: Mancheser United choc chcialem Barce - a tak na marginesie nie mozna zrobic nikow zamiast klubow w lidze wtedy by kazdy wzial jaki chce

Edytowane przez maxtom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój network ID DrakoPL dodawajcie do znajomych to chętnie zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie Tomka wyjaśniam że w tabeli będą nasze nicki:) ale chodzi tu o różnorodnośc i refleks .W innych ligach nie ma takiego luksusu w postaci wyboru drużyn. Myślę że liga ruszy w tym tygodniu:) Każdy dostanie instrukcje co i jak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na resztę narazie ja(milan) i domin 107 jesteśmy w lidze dopisujcie się panowie i ruszamy:)

Edytowane przez arek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Jak się wszyscy dopiszecie to od razu dodawajcie się do znajomych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się zapisać do turnieju , skoro Milan nie jest już dostępny z tego co widzę to chciałbym wybrać Napoli . Czekam na informacje na temat turnieju . Ale piszę również z małą prośbą , otóż zakupiłem gierke Pes-a 2012 pod sam koniec grudnia od razu ściągnąłem Data Patch by były transfery ale w zeszłym roku gdy miałem Pes-a 2011 ściągnąłem również Patcha z internetu na P-driva i z P-driva na konsole i miałem znaczki klubów angielskich . Teraz gdy zrobiłem tak samo jak rok temu to nie udało Mi się piszę Mi na konsoli nie wiem czemu że na P-drivie nie ma żadnych plików . Ale nie interesują Mnie tylko znaczki angielskich klubów jak rok temu ale chciałbym takie klubu jak Borrusia , APOEL , Bate czy Viktoria , 3 komplet koszulek między innymi Milanu i Barcelony no i jakiś zestaw stadionów . Czy posiada ktoś patcha by spełnić te warunki lub chociaż część z nich ? Najbardziej Mi zależy na strojach i znaczkach dla klubów angielskich . Jak ktoś zdecyduje się na pomoc proszę pisać tu , na gadu (4977698) lub na e-maila jak komu wygodnej . Z góry dzięki i Pozdro . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×