Skocz do zawartości
cwir

Pes 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Zwycięzcą Ligi Ps3site został GLOBI który prowadził REAL MADRYT :) GRATULACJE!

Wkrótce nowa edycja , chyba znajdą się chętni:)

Zwycięzcą Ligi Ps3site został GLOBI który prowadził REAL MADRYT :) GRATULACJE!

Wkrótce nowa edycja , chyba znajdą się chętni:)

chetnie pogram..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w piątek ruszamy z zapisami do nowej ligi:) O godz.18.00 w piątek otwieram nową ligę w community i od tej pory zapisy będą możliwe.

Wystarczy że każdy dopisze się do ligi w community league.

Community league :start: join :start: wybór teamu i jesteś zapisany.

Przypominam że drużyny absolutnie nie mogą się powtarzac!!! Po naciśnięciu join będziesz widział jakie teamy są wybrane. Ligę zaczniemy gdy zapisze się do niej minimum 10 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory do naszej ligi zapisali się:

1.marfel2 [bayern]

2.globi1976 [Arsenal]

3.Pato15Arek [Real]

4.Marcipio [Manchester Utd]

5.maxtomek [Manchester City]

6.domin107 [ Juventus]

7.lucek18 [Milan]

8.kris11zidane[barcelona]

9.kodzior80 [Chelsea]

10.saren666 [inter]

11.Najcok [Tottenham]

12.slawekwatford [Liverpool]

zapraszamy chętnych:)

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory do naszej ligi zapisali się:

1.marfel2 [bayern]

2.globi1976 [Arsenal]

3.Pato15Arek [Real]

4.Marciplo [Manchester Utd]

5.maxtomek [Manchester City]

6.domin107 [ Juventus]

7.lucek18 [Milan]

8.kris11zidane[barcelona]

zapraszamy chętnych:)

Do tej pory do naszej ligi zapisali się:

1.marfel2 [bayern]

2.globi1976 [Arsenal]

3.Pato15Arek [Real]

4.Marciplo [Manchester Utd]

5.maxtomek [Manchester City]

6.domin107 [ Juventus]

7.lucek18 [Milan]

8.kris11zidane[barcelona]

zapraszamy chętnych:)

Marcipio nie Marciplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszamy:)

radzę od razu żebyście dodali się wzajemie do znajomych na psn.To ułatwi kontakt

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domin jak bedziesz robil 3 edycje to sie zastanow odnosnie druzyn.... bo to jest masakra...niby city a sa tak wolni ze szok i grac np barca czy realem to ci powiem jest duzaaaaa roznica, a kazdy musi miec inna to troche nie sprawiedliwe, gram w innej lidze i tam licza sie niki a nei kto czym gra - szanse sa wyrownane i przyjemnosc wieksza..... a grajac city to gram by grac,

ps. najcok przestan juz gadac o tych botah bo to nie QUAKE :))))

Edytowane przez maxtom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom,

Ta liga jest inna poniekąd dlatego żeby każdy miał szansę się sprawdzić ekipą którą lubi. Na tym polega cała idea i jest to fundament.

Trochę się dziwie bo City ma naprawdę szybkich zawodników np. Aguero,Clichy,Tevez.

Jeśli chodzi o pole manerwu jeśli chodzi o cały zespół to city ma wyższy potencjał niż barca i real.

To w tych rozgrywkach jest kluczowe bo jednym składem nie zagrasz całej ligi.

Podłub coś z taktyką i składem bo myślę że nie do końca jeszcze odkryłeś potencjał swojej drużyny podobnie jak najcok.

Reasumując Panowie, cwiczcie i pracujcie nad tą ekipą którą wybraliście.

Macie teamy absolutnie topowe i narzekać po prostu nie wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do taktyki city nie kombinuje nic, gram tak jak bylo ustawienie na poczatku tylko rotacja zawodnikow, nie idzie zle , ale grajac swoja ulubiona ekipa napewno by bylo lepiej dlatego dlatego czuje nie dosyt, ale luz... w innnej lidze gram tym co lubie i jakos city przeboleje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam awarie i na razie jestem offline. Sprzęt mi padł ale wy grajcie bo piłka musi byc w obiegu :) Wkrótce wracam

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie , a raczej mój znajomy odnośnie grania online .

Mianowicie , opowiadał mi że gra mecze w trybie couch . Problem tkwi w tym że jeśli zrywa mu łącze to jest walkower ale jak innym zrywa to go niema . Faktem jest że gry dobiegają końca gdy pregrywa ale gdy wygrywa to w okolicach 90 minuty niby połączenie przeciwnika jest za słąbe i mecz jest przerwany , zero śladu po meczu w statach ani 0 pkt. Pytanie brzmi co to za myk ? Czy da się coś z tym zrobić ? Jak go robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Jest ktoś kto potrafi to wyjaśnić?Mi również zdarzały się podobne mecze i chciałbym wiedzieć oco kaman :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche forma dopisala i znalazlem sie na calkiem niezlym miejscu w rankingu :)

9ecfe04e097507e3med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratsy Tom :)

Panowie, kolega pato który troszke mniej meczów rozegrał ma plan żeby w ten łikend nadrobic. Postarajcie się go zasypywac propozycjami w sprawie rozegrania 2meczu ligowego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę dołączyć ale nie będę oszukiwał innych jestem cienki jak sik pająka :/

pannowak5 można mnie dodać do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój PSN ID : Qsiak85 Zapraszac do znajomych . Jak jestem to chętnie pogram i wymienie się doświadczeniem. Pozdrawiam:)

Witam. Mam problem i jakby ktoś ogarnął temat to bardzo prosze o pomoc. Sprawa wygląda tak. Mianowicie pogrywam często w PES2012 Online. Raz to w match room lub 1 vs.1 . Czasem wszystko jest ok i przewaznie tak jest lecz czasem to co się dzieje to rece opadaja żeby nie powiedziec gorzej. Bywa ze zagram 30 meczy i nie wyrzuci mnie ani razu. a czasem jest tak ze wywali mnie podczas meczu 15 razy z rzędu . Po takiej kwestii odechciewa się grac na ranking bo i tak zaraz go strace:/ W innych grach typu: NFS HP, UNCHARTED 3 nic takiego nie występowało. Pomózcie plis. Bede z góry bardzo wdzieczny. Dodam ze necik 50 Mb telpol. Czarnulka podłaczona do niego bezprzewodowo przez modem wi-fi. Juz nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane. POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój PSN ID : Qsiak85 Zapraszac do znajomych . Jak jestem to chętnie pogram i wymienie się doświadczeniem. Pozdrawiam:)

Witam. Mam problem i jakby ktoś ogarnął temat to bardzo prosze o pomoc. Sprawa wygląda tak. Mianowicie pogrywam często w PES2012 Online. Raz to w match room lub 1 vs.1 . Czasem wszystko jest ok i przewaznie tak jest lecz czasem to co się dzieje to rece opadaja żeby nie powiedziec gorzej. Bywa ze zagram 30 meczy i nie wyrzuci mnie ani razu. a czasem jest tak ze wywali mnie podczas meczu 15 razy z rzędu . Po takiej kwestii odechciewa się grac na ranking bo i tak zaraz go strace:/ W innych grach typu: NFS HP, UNCHARTED 3 nic takiego nie występowało. Pomózcie plis. Bede z góry bardzo wdzieczny. Dodam ze necik 50 Mb telpol. Czarnulka podłaczona do niego bezprzewodowo przez modem wi-fi. Juz nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane. POMOCY

Może masz jakąś blokadę,zaporę włączoną w routerze ? Możesz też dla próby podłączyc go przewodem do routera generalnie to lepiej jest na kablu miec .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapisów do mistrzostw polski online pes12 na ps3

Gramy czym chcemy , faza grupowa i następnie faza pucharowaJ

Zapisy potrfają trochę czasu by wszyscy chętni zdąrzyli się zapisac

pozdrawiam

http://www.polskaligaonline.pl/forum/650-mistrzostwa-polski-online-pes-2012-ps3/47803-zapisy-do-mistrzostw-polski-online-pes-2012-ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałbym zagrać z kimś mecz ale nie mam pojęcia jak dodać kogoś do znajomych lub znaleźć. Mógłby ktoś wytłumaczyć co i jak?? gg:15845153

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×