Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

FFXIII to bedzie HIT nie ma co ukrywac! mam nadzieje ze nie bedzie taki jak FFXII! FF12 byla super czescia ale za duzo bylo experymentowania! Mam nadzieje ze najnowsza odslona serii bedzie miala klimat 7 i 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. FF poznałem jak zobaczyłem trailer na płycie z jakiejś gazety. Szczena mi opadła na dół. Codziennie go oglądałem podziwiając grafikę (ach to pole) i wspaniałą muzykę Jak grać w jRPG to tylko w FF! (na pc grałem w Grandie II - też była niezła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie marzy system gry jak w Crisis Core : FF7 na PSP, bo jak na razie to jedyny FF DLA MNIE w tkorego da sie grac, bo nie nudzi mnie turowymi walkami ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... wielu np. mnie duzo bardziej podobal sie system turowy, ja juz w FFX2 nie moge grac.. tak mnie odstrasza ten system. Ale na dniach nabede FFVII CC i zobaczymy.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie juz przeszdlem ff crisis core:) jest fajny system walki ,ale nie na tyle by byl w najnowszej czesci! wole turówke! a ztego co wiadomo (po obejzeniu trailera) to raczej bedzie system turowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wiecie może jaka jest przybliżona data wydania tej perełki ?? z tego co wiem cały sztab pracuje nad nowym silnikiem ( inny niż UT) White Engine który oczywiście skopie wszystkie zady!!

Może wiecie również co dokładnie będzie cechowało FFXIII oraz FFXIIIversus. z tego co wiem ta druga ma byc na wzór cerberusa (czyżby Devil May Cry w wersji FF ??)

Jak macie jakieś infa piszcie proszę !!

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a wiecie może jaka jest przybliżona data wydania tej perełki ?? z tego co wiem cały sztab pracuje nad nowym silnikiem ( inny niż UT) White Engine który oczywiście skopie wszystkie zady!!

Może wiecie również co dokładnie będzie cechowało FFXIII oraz FFXIIIversus. z tego co wiem ta druga ma byc na wzór cerberusa (czyżby Devil May Cry w wersji FF ??)

Jak macie jakieś infa piszcie proszę !!

Pozdr

Data nie jest znana.

FFXIII to jrpg, a VERSUS jak opisali go sami twórcy, action jRPG. Jak to będzie wszystko wyglądało i prezentowała sie w ruchu, będziemy musieli poczekać na prezentacje samej gry.

PS. Panowie rozmowę o Crisis Core proszę przenieść do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Data nie jest znana.

Nie ma nawet podanego kwartału?? czy bedzie to 2008 czy poczatek 2009 ? na pewno jakieś domysły są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Amazonie przy preorderze byla kiedys dostepna informacja o wysylce na gwiazdke 2008. ale informacja zostala usunieta i teraz jest napisane tylko, ze produkt nie zostal jeszcze wydany... czyli na 100% nie pogramy w tym roku. jesli mialbym zgadywac to koniec pierwszego kwartalu 2009, czyli tak jakos za 12 miesiecy ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by doszukać się w tym pozytywów to czekając dłużej gra będzie bardziej dopasiona i dopięta do ostatniego guzika

Nie mówiąc już o nowym silniku i grafice w Full HD!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji Microsoftu przedstawiciel SquareEnix ogłosił że Final Fantasy XIII pojawi się na Xboxie 360 i to na dodatek w tym samym czasie co na PS3. Porażka Sony na całej linii. Zastanawaim się po co ja wogóle kupowałem PS3, skoro prawie wszystkie gry wyglądają na niej gorzej niż na Xboxie, a sama konsola też jest o wiele tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zrezygnowałem...

Pytanie. Wersja PS3 będzie okrojona do DVD9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kupiłem PS3 ze względu na exy, a teraz okazuje się, że połowa z tych gier jest na x0 ( + dużo więcej gier na wyłączność konsoli Billa!). Czuję się oszukany. Kupiłem konsolę za 1800zł, kupiłem kilka gier, a wszystko to mogłem mieć na x0 + exy z klocka. Sony chyba się poddaje. Wypuszczą HOME, KZ2 i God of War III, a potem ? Potem pogramy w same multi-platformy.

Co do FF XIII to gra moim zdaniem ucierpi mocno. Nie wierzę w to, że będzie zajmowała gra całe 50Gb na płytce. Posiadacze Xa by mieli mieć 6 płyt DVD? Pewnie będzie mniej filmików itp. Kumpel zbierał na PS3, brakowało mu 250zł do kupna... jutro jedzie po Xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz zrezygnowałem...

Pytanie. Wersja PS3 będzie okrojona do DVD9?

na ps3 wszystkie gry wychodzą na blu-rayu i tak będzie aż do końca tej konsoli nie wiem skąd Ci do głowy przyszło dvd9

wersja na ps3 to blu-ray pewnie z instalką danych na dysk

wersja na x360 pewnie z 4 dvd9 tak jak Lost Oddysey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi stąd, że wszystkie gry multiplatformowe są lepsze na X360. X360 korzysta z DVD9 ergo wersja z PS3 też musi się mieścić na DVD9 (*2 może*3) żeby nie być lepszą od X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wam powiedział, że ta gra ma być na Blu 50 GB?

A czemu mieliby okrajać wersję na PS3? (ludzie opanujcie się ), jak już coś to okroją wersje na XO Pracowali tyle nad tym tytułem, żeby po przejściu na multiplatformę, połowę wywalić, bo się nie zmieści na DVD Niech się martwią użytkownicy X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że prace nad x360 zaczęli przed kilkoma miesiącami...

Ja nie napisałem że na BD 50GB Zwróć uwagę, że napisałem 1-3DVD a to wychodzi akurat 1BD.

Swoją drogą ciekawe od kiedy nad tym pracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

je&any microsoft i square enix :< FF było dla Playstation przez wszystkie ostatnie 12 części exclusivem, a teraz nagle zmienili zdanie? no sorry ale te ch**e z SE nie mają żadnej moralności |; krótko mówiąc, wydymali nas i w szczególności Sony ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee chyba się troszku zapędziłeś. Od kiedy na PS wyszło 12 części jako exclusive? IX, X, X-2 i XII. Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie napisałem że na BD 50GB Zwróć uwagę, że napisałem 1-3DVD a to wychodzi akurat 1BD.

Piłem do tego co napisał Astarot

@ wiszniaa

Final Fantasy XI było na X 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
je&any microsoft i square enix :< FF było dla Playstation przez wszystkie ostatnie 12 części exclusivem, a teraz nagle zmienili zdanie? no sorry ale te ch**e z SE nie mają żadnej moralności |; krótko mówiąc, wydymali nas i w szczególności Sony ;|

11online wyszla na X'a.. Wiec nie 12 czesci exclusiva, chyba ze zapominasz ze tak naprawde jest ich 13 ( X-2 ). plus pewnie by sie jeszcze cos znalazlo. vide Crisis Core na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, tak samo jak misio tez jestem niezle wku*wiony, a tak pozatym mozna powiedziec ze od ps3 zaczalem przygode z sony :E wiec troszke sie pomylilem z tymi czesciami, co nie zmienia faktu, ze nas wydymali. przeciez to bylo od dawna zapowiadane jako ex dla ps3 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×