Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

To może wybiorę tor Londyn zresztą mój ulubiony :biggrin: a Ty wybierz autko ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak wybrał mazdę bo nie jestem pewny czy wszyscy mają f1 ja np. dopiero od kilku dni mam f1  także jak pisałem wybrałbym mazdę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak forward. No to przyczepności...

A i jeszcze czas trwania myślę żeby potrwał tydzień ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tydzień, najwyżej skończymy wcześniej, jeśli rozpoczną się eventy smile.gif

Kurcze, z tą mazdą to dodatkowo strzeliłem sobie chyba w stopę xP W miare dobrze umiem pokonać tylko pierwszy zakręt, a najgorzej z drugim/trzecim (raz na kilka razy nie wpadam w bandę..) i piątym/szóstym (nie umiem dobrać odpowiedniej prędkości, zawsze za wolno lub za szybko). Przez to wszystko po ~40min jeżdżenia dopiero 102 czas, ale najgorsze, że nie wiem jak się poprawić, a zawsze wiedziałem mniej więcej co robię źle. Jeśli możecie to dajcie mi jakieś wskazówki do tych felernych zakrętów.

Jeszcze jedno, jak oglądam replay X-Mato mam wrażenie, że ten drugi czas robi to z dziecinną łatwością i... Ludzie, jak tak można?! tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia poznania dobrze toru ... W ciągu godziny udało mi się przedtem zrobić na tej trasie 4 rekordy

Jak już jesteś w transie to nawet nie myślisz jak jedziesz po prostu kręcisz kierownicą i zdobywasz 1st :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że stratujecie. Zaczyna razem z Wami. Dobrze, że zajrzałem, bo już prawie zapomniałem o ściganiu na ps3site. Zaczynam bić rekordy i przychylam się do propozycji ścigania się na forum gt5.amiga.pl. Tu jest miło, ale po jakiś czasie potrafi się zrobić bałagan (chodzi mi o to, że wszystko w jednym worze. Nie chce umniejszać pracy organizatorów, bo ta jest bez zastrzeżeń :)).

Ok to gwoli przypomnienia:

London Forward

Mazda RX8

Termin do ustalenia, wstępnie tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło.

W "evencie" ściga się juź trzech z zespołu GTPL. Wszyscy trafili do top100.

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to piszę, że Poska jest druga na świecie w time trial professional.

Mamy teź drugiego i trzeciego kierowcę świata - GTPL_X-Mato i WGP_Lelek28.

Zapamiętajcie tych kierowców. Zmienili całkowicie polski i nie tylko świat Gran Turismo.

Edytowane przez GTPL_CZARUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tego lelka ma w kontaktach. koles faktycznie non stop co go widze to jest gt! A tutaj taki psikus:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, postanowiłem spróbować swoich sił w waszym "evencie" i udało mi się zasilić Polaków w top100. Pewnie tylko na chwile, ale zawsze :P

pitid.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko piszę, żeby dać znać, że o początku ścigania się wiem :thumbsup: Jednak póki co jakoś w ogóle mnie nie ciągnie, może dołączę jak coś poważniejszego się z tego zrobi, a może nie, bo planuję zakup F1, a potem to już full GT5 :sweat:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło.

W "evencie" ściga się juź trzech z zespołu GTPL. Wszyscy trafili do top100.

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to piszę, że Poska jest druga na świecie w time trial professional.

Mamy teź drugiego i trzeciego kierowcę świata - GTPL_X-Mato i WGP_Lelek28.

Zapamiętajcie tych kierowców. Zmienili całkowicie polski i nie tylko świat Gran Turismo.

Takie pytanie, bez obrazy oczywiście. Ale mógłbym sprawdzić jakiś ranking , w którym pisze, że X-Mato i Lelek28 to odpowiednio drugi i trzeci kierowca świata? Wiem, że na pewno ich umiejętności są zabójcze, ale tak dla własnej wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze X-Mato się cieszy to rozumiem ale Czaruś za bardzo entuzjazjmu wykazuje:P jaklby sie bardziej cieszył niż 2-jka najlepszych:P

ja dziś może też wyskoczę na tor jak znajdę czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caligator

Dla takiego miłośnika Gran Turismo 5 jak Czarek to jest duże osiągnięcie i szczerze się z tego cieszy

Mówisz że za bardzo entuzjazm wykazuje ??

A dziwisz się??

Bo ja jakoś nie... Jesteśmy razem w jednym teamie i wszyscy cieszymy się że swoich wyników

Bo jak by nie patrzeć to dzięki GTPL Polska jest na drugim miejscu na świecie w najbardziej popularnym symulatorze wyścigów na PS3

Prawie na każdym zagranicznym forum GT5 mówi się o nas

Czy to mało żeby się z tego cieszyć??

Jeżeli mało to nie jesteś fanem GT5...

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caligator

Dla takiego miłośnika Gran Turismo 5 jak Czarek to jest duże osiągnięcie i szczerze się z tego cieszy

Mówisz że za bardzo entuzjazm wykazuje ??

A dziwisz się??

Bo ja jakoś nie... Jesteśmy razem w jednym teamie i wszyscy cieszymy się że swoich wyników

Bo jak by nie patrzeć to dzięki GTPL Polska jest na drugim miejscu na świecie w najbardziej popularnym symulatorze wyścigów na PS3

Prawie na każdym zagranicznym forum GT5 mówi się o nas

Czy to mało żeby się z tego cieszyć??

Jeżeli mało to nie jesteś fanem GT5...

Z całym szacunkiem, nie zachowuj się jak dziecko. Mi jest obojętne , czy Wasz team jest pierwszy, piąty czy siedemdziesiąty i uważam się za wielkiego fana GT5. Nie Tobie oceniać , kto jakim jest fanem. Naprawdę, pełen szacunek za osiągnięcia, ale to, że ktoś Wam nie kibicuje to znaczy, że nie jest fanem GT5? No chyba żartujesz. I nie Polska jest na drugim miejscu, tylko Wasz team. I tyle.

@caligator

BTW tak sobie ostatnio postanowiłem pojeździć Wasze eventy i coście się nie popisali 599 na Road Course Daytona. :P:P Pojechałem 1:52,303 i jakoś dziwnie się z tym czułem, że jestem przed Tobą Cali. Tak nieswojo. Jak widziałem Twój czas w Focusie ST to pogodziłem się z tym, że będę zawsze za Tobą:P Pozdro

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fastex

Chyba pod koniec trochę przegiąłeś... Ich team reprezentuje nasz kraj w GT5, więc i polska, i team są na drugim miejscu.

To, czy ktoś kibicuje, czy nie to indywidualna sprawa i myślę, że nie powinniśmy się do tego mieszać. Ja osobiście trzymam kciuki za cały team i życzę kolejnych sukcesów thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gran Turismo to nie jest gra. To mój równoległy, idealny świat.

Szary facet z małego miasta może pobyć w świecie wyścigów i poczuć ducha rywalizacji na torze.

Dla wielu to tylko ładna "ściganka". Lecz o co tu chodzi, że na naszym forum potrafią ze sobą rozmawiać

i się ścigać szesnastolatkowie i prezesi firm ?

Dwa tygodnie temu na ulicznym torze w Warszawie spotkałem miłego pana, który okazał się graczem na PS3.

Jego ulubiona gra to właśnie Gran Turismo. Zwykła historia, ale ten pan ma 72 lata (pozdrawiam Janciofulla).

Z X-Matem zakładaliśmy nasze forum i Mistrzostwa Polski. Poprzez jego kontakty ścigamy się z teamami z całej Europy.

Jego sukcesy to nasze i moje sukcesy. Znów Lelek to jeden z najbardziej doświadczonych kierowców Gran Turismo.

Chyba pierwszy Polak, który zapisał się do teamu (hiszpańskiego WGP). Te dwie osobowości mam nadzieję zmieniły

obraz wyścigowej Polski w Europie i na świecie. Czy doszłoby do tego bez innych kierowców (czyli i mnie) w naszym

turnieju i mistrzostwach ? Być może tak. Jescze niedawno pisałem jak mało (jako Polska i Polacy) znaczymy w świecie

Gran Turismo (po Akademii GT). Minęło kilka miesięcy i wszystko przewraca się do góry nogami.

"Się rozpisałem", ale sami widzicie, dla nas to nie gierka, ale coś więcej.

Najzabawniejsze jest to, że dla każdego coś innego.

P.S. Polski świat Gran Turismo to nie tylko X-Mato i Lelek, ale wyobraźcie sobie F1 bez Roberta Kubicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fastex

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo coś zle tu odczytałeś :)

Piszesz jak byś był innej narodowości i miał gdzieś Polskę...

W sumie mi to lotto :)

Poznałem tu parę fajnych osób które ścigają się teraz z nami i reprezentują GTPL

Wolę się już nie narażać więc to mój ostatni post tutaj :)

Na razie i trzymam kciuki za wasze wyniki :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×