Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nexus widzę, że się rozszalałeś tongue.gif 9 miejsce na świecie con grats!! Ja urwałem trochę (ok 0.1s) do 53 miejsca, co prawda miałem jeden przejazd dużo lepszy (w granicach 0.3-0.4s) ale za wcześnie wszedłem w ostatni zakręt xP Poza tym generalnie jestem typem gracza, który najpierw musi sporo pojeździć, żeby powoli wspinać się na wyżyny swoich umiejętności z coraz lepszymi czasami. To co mam teraz to na pewno nie jest mój max, lecz ze względu na szkołę nie mam za dużo czasu na czasówki. Z drugiej strony chyba nie mam czego żałować, bo nie sądzę, żebym dobił do poziomu w którym mógłbym chociaż nawiązać walkę z GTPL smile.gif

Edytowane przez drift_master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo dobic do 173 miejsca, niestety juz sie raczej nie poprawie ( cos kolo sekundy szybciej moze by sie udalo). Fotka na potwierdzenie

gt5w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój czas 1'00.415 :). Nie mam jakoś siły i talentu na te auto, ale i tak się ścigam. Im nas więcej tym lepiej :). Miło widzieć tyle białoczerwonych w top100.

post-19048-008963900 1283929256_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek - GTPL to nie tylko kierowcy z pierwszej dziesiątki na świecie.

Są tacy jak ja, gdzie dziesiątka to czysty przypadek , ale i tacy, którzy nie wchodzą wogóle do setki.

Zespół Gran Turismo Polska (GTPL) jest dla wszystkich chcących jeździć w naszą ulubioną gre.

Chociaż jako zanurzony w świecie Gran Turismo powinienem napisać "w nasz ukochany symulator jazdy".

Team GTPL to dla mnie nie zespół super kierowców, ale ludzi odnajdujących

w Gran Turismo to, co można znaleźć tylko na prawdziwym, wyścigowym torze.

Edytowane przez GTPL_CZARUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas na podsumowanie:

1.GTPL_X-Mato 0'56.862 (G25)

2.GTPL_NEXUS6661 0'57.236 (G25)

3.GTPL_SLAWEK 0'57.237 (G25)

4.GTPL_Trolloo 0'57.460 (DFGT)

5.BoBaN 0'57.764 (DFGT?)

6.GTPL_CZARUS 0'57.808 (DFGT)

7.czarek02 0'58.140 (DFGT)

8.pitian 0'58.435 (?)

9.Pavulon1 0'58.479 (DFGT)

10.PLCali 0'58.680 (DFGT?)

11.Hornet 0'59.430 (PAD)

12.KOWI 0'59.478 (?)

13.skaposzczet 1'00.415 (PAD)

Co do wyboru auta i toru to kto pierwszy poda to tak jeździmy żeby nie czekać jeśli taki sposób się nie przyjmie to wrócimy do starego.Jak do 18:00 nie będzie decyzji sam zdecyduję.A czas trwania ja jestem jednak za 7 dniami.Jeśli komuś coś nie pasuje jakieś inne pomysły pisać to dojdziemy do wspólnego kompromisu... No i zapraszamy wszystkich do wspólnego ścigania.

Ps.Proponuję żeby nie powtarzać samochodów którymi już jeździliśmy oto lista:

Mitsubishi EVO X Tuned

Ford Focus ST '06

Ferrari F40 '92

Ferrari 599 '06

Subaru Impreza WRX STI '05

Honda NSX type R '02

Chevrolet Corvette Z06' 06

Amuse S2000 GT1 Turbo

Nissan SKYLINE GT-R V spec II Nur '02

Subaru Impreza WRXSTI '07

Lancia DELTA HF Integrale Evoluzione '91

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba się gdzieś zapisać czy wystarczy, że tu wrzucę swój czas i biorę udział w rywalizacji :D?

btw. jeździłem dziś trochę tą mazdą (udało mi się zrobić 0:59:430). Wy wszyscy ciśniecie na kierownicach typu DFGT? Na padzie raczej szans nie mam xd

Można pojeździć Lotusem Elise 111R '04 na eiger Nordwand :P

Edytowane przez Hornet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za tym Eiger Norwand nie przepadam :P Miałem zaproponować Suzukę East, ale jak wolicie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hornet wrzuć potwierdzenie  czasu to wpisze cie do podsumowania jeśli oczywiście wykręciłeś czas do 12 bo wtedy skończył się obecny event.Ja jeżdżę na g25.

Pitian ja również nie przepadam za eiger gdy robię tu czasówki ale tak w ogóle to lubię tu jeździć.Na suzukę też przyjdzie czas, ja najchętniej bym jeździł głównie po londynie  :biggrin:

A więc żeby nie tracić czasu obecna czasówka trwa do 15.09 do godz.14:00:

Lotus Elise 111R '04  Eiger Nordwand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 dni jest OK. Więcej nas będzie na czołowych pozycjach.

Prosiłbym o przywrócenie tego o czym ja nawet zapomniałem. Żeby po czasie wpisywać w nawiasie na czym gramy. Zawsze miło zwalić swój wynik na pada ;).

Super, że wróciło ściganie na ps3site. Już się stęskniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus

Ja uważam się za wielkiego fana wyścigów, w tym bardzo mocno GT5 smile.gif Więc jeśli nie popsuję wizerunku zespołu to byłoby mi bardzo miło jeździć w GTPL biggrin.gif.

Btw ja też jestem za siedmioma dniami, ale wróciłbym do starego wybierania samochodów, bo chyba w miarę możliwości każdy powinien móc wybrać swoje ulubione autko thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek co do wyboru aut i torów może być jak poprzednio tylko z zastrzeżeniem że ma się określony czas np. jeśli kończymy o 14:00 to ma 6 godzin na decyzję później kto pierwszy ten lepszy tak żeby nie czekać a jak inni myślą??

A co do GTPL to zapraszamy tu masz adres do Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hornet dodaję wyjątkowo że to był event  taki rozgrzewkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem mile zaskoczony obecnym eventem jakoś nie bardzo przepadałem za czasówkami na eigerze ale trening robi swoje wczoraj i dzisiaj trochę pograłem i już udało się wskoczyć na 25 miejsce  :biggrin: a jak wam idzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie działa na nerwy sekcja zaraz po tunelu... Szczególnie jak jade dobre okrążenie i potem wszystko idzie w piz**. Dla relaksu przejechałem się tym Lotusem po Londynie i po 10 okrążeniach udało sie wbić na 79 miejsce :) Jeszcze pomęcze troche tego Eigera nieszczęsnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

253 miejsce :P

Mi tez działa na nerwy...Wystarczy lekki uślizg i koniec. W sumie nie wiem na którym biegu to brać. Koleś z 1 miejsca w rankingu bierze to na "4", a ten z drugiego na "3" heh ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tylko na g25. Od poprzedniego "sezonu" eventów zauważyłem znaczną poprawę czasów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, poprawiłeś się i to nieźle.

W zeszłym sezonie ogólnie byłeś 3 i czasami ja deptałem Ci po piętach, teraz patrzę początek masz wymiatający :D Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,czy zeby posmigac tym Lotusem na torze Eiger, to musze ten samochód wczesniej kupic za zarobioną podczas wyścigów kasę? Czy tez podczas wyscigów typu Time Trail są dostępne wszystkie samochody z gry?

Sorry za troche lamerskie pytanie,ale dopiero zaczynam przygodę z wyścigami w GTP i jeszcze nie rozgryzłem wszystkiego. Nie mówiąc juz o jeździe,która pozostawia dużo do życzenia(jak zaliczyliscie ten nieszczęsny wyścig Ferrari F340 gdzie trzeba wszystkich wyprzedzić,najlepsze moje miejsce to 4 i to na kilkadziesiąt prób?). Ale bez wzgledu na poczatkowo nie najlepsze rezultaty,zabawa na kierze DFGT i swietnym stojaku WSP daje mi mnóstwo radochy.Czego i życzę innym fanom gier wyścigowych.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×