Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Do 27.10 do godz.14:00

Mercedes-Benz SL 55 AMG (R230) '02 London Reverse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać "Wszystko , tylko nie Londyn" . No trudno :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem z 40 minut na razie 34 miejsce :biggrin: 0'55.580 , jazda tylko na dwóch biegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teŻ koło 40 minut jeździłem i 164 miejsce <_<

Edit : ż zjadłem .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Nexus umieściłeś mnie w podsumowaniu, czas podałem jako przykład moich umiejętności, poprawiłem go troszkę. Następnym razem jak będę podawał czasy to z potwierdzeniem, spróbuję tym mercem, na London reverse chyba ani jednego kółka nie zrobiłem jeszcze. jeżdżę na DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi , czemu na wy na dwóch kontach gracie ? Bo ja nie w temacie jak zwykle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - gramy na jednym koncie w GT5P, lecz dopiero teraz na nowym z dopiskiem GTPL.

Kiedyś byłem tylko "CZARUS". Po założeniu pierwszego, polskiego Zespołu Gran Turismo Polska

zmieniłem swoje imię dopisując GTPL i teraz jestem już GTPL_CZARUS. Pozostały jednak stare wpisy w top100.

To samo jest z Nexusem i innymi, którzy postanowili wstąpić do GTPL i ścigać się na nowym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa , ok , myślałem , że gracie na obydwu naraz , do głowy mi nie przyszło , że mogliście kiedyś jeździć na Pro Mercedes'em po Londynie do tyłu , wejść do topki i zostać tam do dzisiaj . Po prostu tych kombinacji ( Trasa , kierunek , auto , fizyka ) jest tyle , że nawet nie pomyślałem o tym . Ja już chyba skończyłem z Mercedes'em , tzn. taki czas mam , że nie wiem czy go poprawie , oczywiście będę jeździć , ale nie wiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - nie rezygnuj jeśli jazda sprawia Ci frajdę.

Ja miałem takie "okresy", że jeździłem jednym samochodem na jednym torze

codziennie po dwie, trzy godziny przez bite trzy tygodnie (w turnieju).

Ledwo łapałem się do setki i bywało tak, że trzy dni nic,

a tu nagle czwartego poprawa o kilka dziesiatych sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie , że będę jeździć , ale wątpię żebym jeszcze poprawił , ja się wbiłem na 70 miejsce :woot: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od dnia. W środę wyginałem się, żeby zrobić 0'56.600 a dzisiaj pojeździłem z 15min i wskoczyłem na 58 miejsce.

Najgorsze jest to, że trafiają się okrążenia, gdzie 1 sektor jest genialny, a wszystko można spiepszyć na szykanie.

Ten samochód jakoś dziwnie się buja i przy długich łukach trzeba bardzo uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy warto kupic prologue czy bedzie on podobny do gt5 i czy lepiej poczekac i nie psoc sobie zabawy bo ostatnio to w gt gralem na ps2 i to bylo eto to mega najlpesza gra wiec co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy warto kupic prologue czy bedzie on podobny do gt5 i czy lepiej poczekac i nie psoc sobie zabawy bo ostatnio to w gt gralem na ps2 i to bylo eto to mega najlpesza gra wiec co robic

Tacy jak ja zawsze Ci powiedzą żebyś kupił.

GT5 będzie za miesiąc, dwa, a miesiąc bez Gran Turismo to stracony miesiąc.

Dopisek "Prologue" mówi, że to tylko wstęp do pięknej, wielkiej motoryzacyjnej epopei,

ale ten wstęp już dziś skasował większość gier samochodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy jak ja zawsze Ci powiedzą żebyś kupił.

GT5 będzie za miesiąc, dwa, a miesiąc bez Gran Turismo to stracony miesiąc.

Dopisek "Prologue" mówi, że to tylko wstęp do pięknej, wielkiej motoryzacyjnej epopei,

ale ten wstęp już dziś skasował większość gier samochodowych.

Jak dla mnie wszystkie gry przy GT5P wymiękają...

A to dopiero przedsmak tego co nas czeka

Król już w drodze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także namawiam do zakupu...

Na pewno umili czas pozostały do GT5...

A co do ścigania trochę wczoraj urwałem 0'55.342 (23 miejsce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy nie lepiej odrazu sie przyzwyczaic do fizyki jazdy w gt5 czy beedzie podobnie to wtedy ma sens zakup bo jak fizyka sie rozni to przyzwyczajac sie do czegos co za chwile trzeba bedzie sie uczyc od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czy nie lepiej odrazu sie przyzwyczaic do fizyki jazdy w gt5 czy beedzie podobnie to wtedy ma sens zakup bo jak fizyka sie rozni to przyzwyczajac sie do czegos co za chwile trzeba bedzie sie uczyc od nowa?

Ja na to patrzę inaczej.

GT5 to będzie pierwszy symulator jazdy, gdzie nie nauczysz się stylu prowadzenia dla wszystkich samochodów.

F1 pojedziesz zupełnie inaczej niż golfem. Jeśli masz potraktować GT5 jako kolejną gierkę do zaliczenia

to poczekaj na pełną wersję. Jeśli jednak lubisz pościgać się na torze, to kup już dziś, teraz - nawet w sklepie SONY.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobaczyłem w lusterku Krisia i Łukasza i z tego stresu nacisnąłem pedał gazu - trochę uciekłem (na 35 miejsce).

Edytowane przez GTPL_CZARUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już nie będę miał czasu pojeździć Mercedesem to wrzucam swój czas. Pierwszy raz w top 100 :P Chyba coś mało ludzi jeździło w takiej konfiguracji, że jestem 97.

lol9v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem w lusterku Krisia i Łukasza i z tego stresu nacisnąłem pedał gazu - trochę uciekłem (na 35 miejsce).

Jeb*ny :tongue: , to ściągnę kierownicę z półki ( bo już odstawiłem ten evencik ) , ponieważ mnie mocno motywujesz :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dzisiaj trochę, wątpię żebym miał czas poprawić, DFGT , 173 miejsce 0'58.176

jak wkleić potwierdzenie?

0'58.128 poprawiłem trochę, jutro postaram się wkleić.

znaduh.jpg

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na gran-turismo.com, logujesz się, szukasz rankingów, robisz "print screen" na klawie, wklejasz w painta, zapisujesz, uploadujesz pliczek na imageshack.us albo inną tego typu stronkę i wklejasz fotkę bądź jej miniaturę, bądź link do niej - jeden pies. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeb*ny :tongue: , to ściągnę kierownicę z półki ( bo już odstawiłem ten evencik ) , ponieważ mnie mocno motywujesz :teehee:

Czaruś to mega pozytywny motywator :D

Chwała Ci za to !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to byłby za event jakbym pojechał godzinkę i nie oglądał codziennie forum i rankingu top100.

Trochę emocji nie zaszkodzi. Ostatnio w Turnieju Grand Prix wyprzedziłem Nexusa i dodałem oczywiście komentarz.

Chciał, czy nie chciał, to pojechał jeszcze chwilkę by mnie wyprzedzić. Już Go nie dogoniłem, ale zabawa przednia.

Czasami takich wyprzedzeń jest kilka, a czasami nawet w jednym czasie jedziemy.

Bo to coś, jest tylko na torze. Samemu jakoś inaczej smakuje.

Dzięki X-Mato za dobre słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt Czaruś potrafi zmotywować :biggrin:

Czaruś ta chwilka trwała prawie 2 godziny, wszystko przez tą szykanę na daytonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×