Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

No toś mnie teraz zdołował. Abstynencja tygodniowa mi chyba nie służy. Jutro ruszam na trasę z nieświeżym oddechem z paszczy i będę 66 ;p

To mój pierwszy alkohol od ... dwóch miesięcy? A niech stracę, zdradzę Wam tajemnice: brandy z Pepsi i może i Wam mocy doda! W sumie to może dlatego miałem lipne czasy bo na trzeźwo? Bart olej mój wynik, ja się nie liczę w klasyfikacji.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w dupie z klasyfikacją. Jutro doję brandy albo innego dupnego dżonego bez pepsi. Jak Tobie służy to i mnie pomoże :) Dobranoc

[edit]: Jeżdżę czasówkę, staram się jak mogę, łapy bolą, nogi bolą. Więc sobie na odstresowanie wyścig zrobiłem. I co? Poprawiłem mój nalepszy czas o prawie sekundę :/ Jakiś inny jestem :)

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak Wy to do cholery robicie że tak świetnie jeździcie Panowie z GTPL

Chciałem trochę podpatrzeć, pooglądałem wasze dokonania na suzuce w repleyach i jestem pod wrażeniem opanowania auta.

Wczytałem waszego ghosta to już na drugim zakręcie odjechaliście w siną dal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukuja jak nic :) Tez mi odjezdzaja :)

Edytowane przez Baapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w dupie z klasyfikacją. Jutro doję brandy albo innego dupnego dżonego bez pepsi. Jak Tobie służy to i mnie pomoże :) Dobranoc

[edit]: Jeżdżę czasówkę, staram się jak mogę, łapy bolą, nogi bolą. Więc sobie na odstresowanie wyścig zrobiłem. I co? Poprawiłem mój nalepszy czas o prawie sekundę :/ Jakiś inny jestem :)

A na jakich oponach jechałeś wyścig?

@wyrzelek bo to forfitery :DDD

A i jeszcze mam pytanie, w sumie, troche po czasie, ale jednak. Jaki wpływ na jazdę ma ustawienie kierownicy na tryb simulation i co to jest Power Assisted Steering? Jakieś wspomaganie?

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakich oponach jechałeś wyścig?

S2, dokładnie te same ustawienia. Potem zrobiłem czas 2:12:8xx, nie pamiętam dokładnie :) Lepiej mi się jedzie jak kogoś ścigam (albo ktoś mnie), nie wiem dlaczego. Może bardziej się wkręcam, pilnuję ścieżki. Albo jak to mawiał mój kolega - mam pizdę mobilizującą :)

A i jeszcze mam pytanie, w sumie, troche po czasie, ale jednak. Jaki wpływ na jazdę ma ustawienie kierownicy na tryb simulation i co to jest Power Assisted Steering? Jakieś wspomaganie?

Masz wyjaśnione jak najedziesz na tę opcję. Teraz w pracy jestem to Ci nie powiem.

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bart nie chce się wymądrzać, bo na pewno o tym wiesz, ale może dzięki sleapstreamowi (drafting, zwał jak zwał) wykręciłeś lepszy czas?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ostateczny czas (DFGT). Niezbyt dużo jeździłem xD Więcej czasu grałem w f1 2010 na PC ;P

sssskt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro kończymy proszę o czasy i potwierdzenie, ja już pewnie do jutra się nie poprawie, ja po kilku piwkach już nie kręce dobrych kółek a poza tym wolny czas odbiera mi f1 i move-ping pong-potrafi zmęczyć  :tongue:.

@wyrzelek trenuj trenuj i będą efekty ,no X-Mato i Kolsa szaleją blitzem na suzuce. A grasz na kier. czy padzie??

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2.11.720(DFGT) , nieklasyfikowany.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zaśmiecać tabelę, a ja sobie jeżdżę w TT tylko jak jest impreza u mnie a ja za dużo wypije:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastex musisz częściej robić imprezy :biggrin: , miejsce jest dla każdego nie zależnie czy jeździ ciągle czy od imprezy :biggrin: przecież nie ma żadnego przymusu jazdy jak ktoś chce jedzie jak nie to nie, jeśli nie chcesz być w podsumowaniu to pewnie że Cie nie wpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastex musisz częściej robić imprezy :biggrin: , miejsce jest dla każdego nie zależnie czy jeździ ciągle czy od imprezy :biggrin: przecież nie ma żadnego przymusu jazdy jak ktoś chce jedzie jak nie to nie, jeśli nie chcesz być w podsumowaniu to pewnie że Cie nie wpisze.

Dziękował za wyrozumiałość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję na uzyskanie coś koło 2.11.500, ale niestety na ostatnim wirażu za wcześnie puściłem sprzęgło i sobie wczoraj już odpuściłem, a dzisiaj już tak łuki mi nie wychodziły i zostało 2.12.611 (G27).

gtblitzsuzuka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaśmiecę tabelę :P. Nie miałem czasu pojeździć dłużej, ale im nas więcej tym weselej :)

Mój czas: 2'18.712 (pad)

post-19048-097445300 1285756787_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie Blitz Dunlop ER34 '07 Suzuka:

1.GTPL_X-Mato 2'08.525 (G25)

2.GTPL_Kolsa2 2'08.879 (G25)

3.GTPL_Dzar13 2'09.028 (G25)

4.GTPL_SLAWEK 2'09.556 (G25)

5.GTPL_NEXUS6661 2'10.221 (G25)

6.GTPL_CZARUS 2'10.884 (DFGT)

7.GTPL_czarek02 2'11.645 (DFGT)

8.krisio06 2'12.611 (G27)

9.wyrzelek 2'13.088 (G25)

10.Hornet 2'14.278 (DFGT)

11.bart161180 2'14.374 (DFGT?)

12.skaposzczet 2'18.712 (PAD)

GTPL_czarek02 wybiera auto i tor.

Lista aut którymi już jeździliśmy Mitsubishi EVO X Tuned Ford Focus ST '06 Ferrari F40 '92 Ferrari 599 '06 Subaru Impreza WRX STI '05 Honda NSX type R '02 Chevrolet Corvette Z06' 06 Amuse S2000 GT1 Turbo Nissan SKYLINE GT-R V spec II Nur '02 Subaru Impreza WRXSTI '07 Lancia DELTA HF Integrale Evoluzione '91 Mazda RX-8 Lotus Elise 111R Nissan GT-R '07 Blitz Dunlop ER34 '07.

Zrobiłem dzisiaj z 20 kółek no i trochę urwałem ale jeszcze jest zapas.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus

Tak mnie te zestawienie uderzylo...ze zapytam czy nasze chlopaki deklarowali wystepy w malej lidze ps3site ?:) Dajcie szanse niezrzeszonym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bappa ja tylko wpisuje czasy tak się zdarzyło że się nałożyło wspólnie z WMPGT5P, nie ma żadnej ligi, żadnych punktów się nie zdobywa  po prostu kto chce ten jedzie, a ja tylko podsumowuje.W poprzednich czasówkach jeździł np. trolloo dzar czarus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GTPL_czarek02 do 22:00 nie podejmie decyzji wybierać będzie krisio06 a jeśli do 23:00 wciąż nie będzie decyzji to kto pierwszy ten decyduje żeby już nie przedłużać.A i proszę nie powtarzać auta, lista aut którymi już jeździliśmy pod podsumowaniem. 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baapa -

nie odbieraj mi radości ścigania na ps3site.pl dlatego, źe mam GTPL przed imieniem thumbsup.gif

Tak się ułoźyło, źe u nas na forum nigdy nikt nie wybierze samochodów jakimi tutaj jeździmy.

Te kilkudniowe próby czasowe takźe dodają trochę smaczku i czasem poświęcenia dla dobrego wyniku.

Ja nigdy nie czułem się dobrym kierowcą. Wprawdzie chcę, ale tak wychodzi, źe prawie nie analizuję swojej

i innych jazdy. Jak coś się nauczę, to zaraz zapominam i "Amerykę" muszę odkrywać na nowo.

Na początku myślałem, źe komuś zupełnie spoza ps3site nie będzie dane tu się ścigać.

Jednak myliłem się, a kilka osób dołączyło do naszego forum (Nexus będzie prowadził turniej driftu).

Ja osobiście zawsze zgłaszałem się do udziału w "eventach". Co do innych to masz rację,

jeśli ktoś tu nie napisał choćby postu, to nie powinien być brany pod uwagę w zestawieniu.

I prośba do wszystkich kierowców.

Jeśli uwaźacie, źe "GTPL" nie powinni się tutaj ścigać to napiszcie słowo sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×