Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Piekło Eigera - tak nazywam ten tor. Nigdy nie wiem o co tu chodzi.

Po tym jak wyrwałem kierownicę z zamocowań kończę ten event - 94 miejsce.

Na szczęście nic nie uszkodziłem, więc może jeszcze pare kółek ...

Edytowane przez GTPL_CZARUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde myslelm ze ten tor z Honda S2000 Amuse do wtorku do 22 :(

wiec sorki ze czas podalem jak juz jest nieaktualny tor i auto, widac sie pomylilem fuck a i tak czas zrobiony byl pare dni temu :/

Wiec teraz nowy juz tor i auto :)

Kurde myslelm ze ten tor z Honda S2000 Amuse do wtorku do 22 :(

wiec sorki ze czas podalem jak juz jest nieaktualny tor i auto, widac sie pomylilem fuck a i tak czas zrobiony byl pare dni temu :/

Wiec teraz nowy juz tor i auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem o co w tym torze chodzi... na razie mam 1'13.341 ale myślę że jeszcze trochę niżej zejdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet lubię ten tor ale jakoś dobrych czasów zazwyczaj tu nie osiągałem narazie po kilku kółkach krążę wokół 1'15:XXX :confused: może w końcu jutro uda mi się trochę pojeździć...

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee.. no ja jeździłem tylko wczoraj i wykręciłem 1'13.31 :D, mam nadzieję, że jutro cosik jeszcze utnę :P Jednak póki mykam na kurs na prawko ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniżej mój czas... oczywiście że chcę być brany pod uwagę..wiec jaki tor i samochód Teraz :D

post-24092-038347400 1280328468_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już powoli zapominam o kursie na prawko to już ponad 6 lat jak to szybko minęło mam tylko nadzieję że egzaminu za pkt nigdy nie będę musiał odbywać bo te 24pkt łatwo zdobyć :biggrin:

@sieniu

My jeździmy na symulacji profesjonalnej a nie standardowej.

Obecnie:

Eiger Nordwand Forward

Nissan Skyline R34 GT-R V-spec II '02

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już powoli zapominam o kursie na prawko to już ponad 6 lat jak to szybko minęło mam tylko nadzieję że egzaminu za pkt nigdy nie będę musiał odbywać bo te 24pkt łatwo zdobyć :biggrin:

@sieniu

My jeździmy na symulacji profesjonalnej a nie standardowej.

Obecnie:

Eiger Nordwand Forward

Nissan Skyline R34 GT-R V-spec II '02

no ja mam 6 lat po zdobyciu prawka i 6pkt karnych na koncie w tym roku na razie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 6 lat po zdobyciu prawka i 6pkt karnych na koncie w tym roku na razie:P

ja po 5 latach jazdy w tym roku frajersko dałem się złapać na fotoradar w wozie straży miejskiej - cyknęli mi fotkę a 500m dalej stał radiowóz i zatrzymywali.

Pierwszy mandat 84km/h na 50, pogadałem z miłą panią i udało mi się stargować 100zł :D

W sumie 200zł i 6 pkt karnych i obowiązkowo tego samego dnia kupiłem cb radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy był dla mnie egzamin bardzo mi zależało, jeszcze zdawałem dzień po pisemnych maturach (nawet nie było kiedy ich odreagować) no i jeszcze autko czekało na mnie w garażu <_< no ale maj 2004 okazał się szczęśliwy maturka i prawko zdane i potem można było odreagowywać do woli :biggrin: a co do punktów to mi się w czerwcu wykasowały jak na razie jeden mandacik(89na50) a złapali mnie bo się cholera za przystankiem schowali z suszareczką...

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zrobię jeszcze raz czas Amuse na profesionalnym i siadam do nissana ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siadaj od razu, nie będę mógł napisać twojego czasu w rankingu po terminie... :confused:

Co do prawka, to ja o punkty się nie martwie, bo nie zapowiada się, żebym miał własne 4kółka po zdaniu... :P Z resztą teraz przez te całe 21pkt, zielone listki (nie wiem jeszcze, czy już weszły), czy max. 2 wykroczenia (też nie wiem, czy weszło) przez 1szy rok, lepiej za kółko właśnie po pierwszym roku siadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój czas to 1'15,959 (pad). Nie wiem czy odpowiednio podałem i jakie są ogólnie zasady, ale temat się zrobił dosyć obszerny i nie doczytałem. Mój wynik jest zapisany online i oczywiście fizyka ustawiona na professional. Mam też pytanko. Jeśli uda mi się wykręcić mniej to mogę wymedytować posta? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!Przypomnienie zasad!

Czasy można edytować/podawać ile razy się chce, ale do godziny 22.00, bo wtedy kończy się event. Eventy trwają 3dni, dziś jest właśnie ten trzeci dzień ;) Przy czym należy pamiętać, że ostatni czas jaki podajemy musi zawierać fotkę z czasem (można zrobić zrzut ekranu tego rankingu, oczywiście po zalogowaniu się na stronie :) ). Po 22, kolejna najlepsza osoba, która jeszcze NIE wybierała trasy i wozu ma czas umownie do godzin przedpołudniowych następnego dnia na wybranie trasy (zostały już chyba tylko 2 lub 3, na innych w tym turnieju już jeździliśmy) i samochodu (tu dowolność, ale żeby się nie powtarzał). Następnie przez 3dni się ścigamy, czyli kolejny event będzie trwał do niedzieli do godziny 22.00. Jeździmy na Professionalu, a opony i inne wspomagacze można sobie dowolnie przełączać, z tym, że najlepsze czasy i tak się kręci na S2 i wszystko OFF :P

_______________________

P.S Ludzie, wypowiecie się w końcu, czy chcecie się ścigać na okrągłej Daytonie, czy nie :P

Pozdrawiam

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym pominął, jak dla mnie to nie jest trasa na skilla, tylko na poświęcony czas :P

Poczekamy trochę na wypowiedzi innych, zobaczymy jaka jest decyzja większości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak chcecie:) ja wskoczyłem w końcu do pierwszej 100 w obecnym evencie ale jakoś mi się już nie chce jechać chociaż po paru okrążeniach jestem pewien że spokojnie mógłbym zejść <1'13...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nawet jednego kółka nie zrobiłem w tym evencie. Dopiero dziś pojade .

A co do Daytony to proponuje przejechać ją bolidem f1. Zobaczymy co się będzie działo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nawet jednego kółka nie zrobiłem w tym evencie. Dopiero dziś pojade .

A co do Daytony to proponuje przejechać ją bolidem f1. Zobaczymy co się będzie działo :biggrin:

tylko współczuł bym ludziom którzy jeszcze F1 nie mają bo jakby nie patrzeć to najdroższe auto w grze:) ja przyznam że z tych drogich nie mam jeszcze tego Citroena GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za pominięciem Daytona oval. Chyba nie ma sensu tego jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to moje czasy Amuse i Nissana

post-24092-095446200 1280413533_thumb.jp

post-24092-098694100 1280413770_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeznaczyłem całe pół godziny na ten event i wykręciłem czas 1:14,855 (G25, manetki). Sporo jest do urwania, ale teraz inna gra zajmuje mi cały czas przeznaczony na rozrywkę. Starcraft 2 :D

Pozdro

post-8679-062543800 1280417649_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×