Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

I trzeba z niego korzystać puki w następnym patchu go nie osłabią :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba z niego korzystać puki w następnym patchu go nie osłabią :D

No właśnie bo znowu ludzie tutaj czy gdzie indziej znowu zaczną narzekać tak jak było z IRNV którego osłabili a bardzo szkoda i USAS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam mnie dobija ten pierwotny celownik w FAMASie ten bez niczego oczywiście staty mi cienko szły dopóki acog nie odblokowałem :teehee: ja już chcę wypróbować tę 2gą broń dla szturmowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że po wypuszczeniu Karkandu, to co się dzieje czasami na serwerach to jakieś wielkie nieporozumienie. Zaczyna się mapka i nagle okazuje sie że w moim teamie jest 7 osób a w przeciwnym 10, niby nic dziwnego bo zwykle po czasie sie dołączali. Nie inaczej było tutaj z tym że dołączali się do przeciwnej drużyny co dawało 12 na 7 a po chwili 12 na 5 bo ludziom puszczają nerwy i wychodzą. Przed Karkandem serwery były pełne, teraz jakby znacznie mniej ludzi, takie odnoszę wrażenie, mam nadzieje że to się jakoś zbalansuje w krótkim czasie bo momentami nie ma po co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomocy nie moge połączyć swojego konta ea z kontem psn jak to zrobić? Denerwuje mnie to już email jest taki sam na tym originie i psn i dupa nie wykrywa mi konta psn na ea.pl ani w originie. Może ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokował ktoś to MG36,jeśli tak to jak się sprawuje ?

Wiąże z tą bronią jakieś nadzieje,a nie wiem czy jest sens w ogóle się o nią starać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokował ktoś to MG36,jeśli tak to jak się sprawuje ?

Wiąże z tą bronią jakieś nadzieje,a nie wiem czy jest sens w ogóle się o nią starać.

Jechu już odblokował ale ma śmieszny bug który uniemożliwia gre. Ja jestem bardzo blisko odblokowania ale na razie dałem sobie chwilę przerwy żeby uspokoić emocje bo od wypuszczenia karkandu dziwne rzeczy dzieją się na serwerach, momentami bardzo denerwujące. Czytałem na zagranicznych forach, że to niezła kosiarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy widzicie w tym famasie? Dla mnie nie ma w nim kompletnie nic specjalnego

...biggrin.giflatwo sie gra bo nie potrzeba skilla

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu już odblokował ale ma śmieszny bug który uniemożliwia gre. Ja jestem bardzo blisko odblokowania ale na razie dałem sobie chwilę przerwy żeby uspokoić emocje bo od wypuszczenia karkandu dziwne rzeczy dzieją się na serwerach, momentami bardzo denerwujące. Czytałem na zagranicznych forach, że to niezła kosiarka.

To co znajduje się pod tym linkiem chyba wszystko wyjaśnia w sprawie MG36 ------>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem dzis pierwszy raz na wszystkich mapach. zdecydowanie szturm na karkand najlepsza, co do famasa to jeszcze go nie mam reanimacji juz mam 8/10 ale uzdrowienia jeszcze 0 ;d no ale dopiero karkand gralem z 1h :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jedno zasadnicze pytanie: Jak, do k**** nędzy, szybko zdobywać punkty na myśliwcu?

Kiedyś obejrzałem tutorial, w którym koleś napisał, że należy się skupić na eliminowaniu celów naziemnych. Myślę sobie: "Ok, to nie musi być takie trudne, ale po jednej serii w pojazd muszę zawrócić i walnąć jeszcze jedną". Jak skończyły się moje próby? Cóż, mimo, że latać umiem (po 20 + śmierciach można się nauczyć), to nawet jak zespotuję pojazd i walnę mu pierdyliard pocisków, on nadal będzie stał w miejscu jak gdyby nigdy nic. Ba! W trakcie nawrotki albo go rozwalą i nie będę miał punktów (jedynie za dostrzeżenie, ale te 10 to sobie mogą w dupę wsadzić), albo zestrzeli mnie jakiś cyborg. I po ptakach! Później znowu próbuję i identyczna historia, z tym że wtedy zdążyłem jeszcze się katapultować, zanim wrogi myśliwiec zrobił ze mnie ser szwajcarski. Inna rzecz to lagi, przez które mój Jet potrafi dosłownie "stanąć" w powietrzu i roztrzaskać się o ziemię, lecz to można pominąć z uwagi na to, że jest to niezależne ode mnie. Przez ostatnie 1,5 h próbowałem w końcu nabić rakiety naprowadzane. Oto efekt moich starań:

http://battlelog.bat...58/4/311910930/

http://battlelog.bat...55/4/311910930/

http://battlelog.bat...27/4/311910930/

http://battlelog.bat...57/4/311910930/

Raptem 30 pkt...

Tak moi drodzy, jak sami zauważyliście latanie może ponieść za sobą fatalne skutki. Pomijając już to, że K/D mi spadło z prędkością Tupolewa, to ten pierdyliard śmierci całkowicie zabił we mnie dalszą chęć do gry (przynajmniej dzisiaj). Mimo, że od jakiegoś czasu gram na luzie, to nadal są w tej grze rzeczy frustrujące. Tą, która plasuje się na drugim miejscu, zaraz po lagach, w moim osobistym "rankingu" jest właśnie latanie Jet-em.

kiedys na początku rundy rozrzucalemm sporo min, potem wbijalem w samolocik i pkt. wpadały wraz ze skillem w lataniu :)

im dłużej bedziesz latał tym lepiej bedziesz ogaraniał, wiec siedzenie na ogonie czy tez namierzanie nie bedzie stanowic problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj spotkało mnie zdziwienie. Jade sobie czołgiem, a tu nagle jakiś terorrysta obkleja mi maszynę "plastykiem" mówię sobie nie będzie dziad dzieci nam germanił wysiadłem, ustrzeliłem dziada zanim zdążył zdetonować ustrojstwo, wsiadam i jadę dalej, nie przejechałem 10 metrów gdy nagle booom i co ? Kolega którego ustrzeliłem z respa po drugiej stronie mapy niemalże biegnie i uśmiecha się do mnie dziarsko. I w ten oto sposób dowiedziałem się, że c4 nie znika po zgonie. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze odblokowalem MG36 -mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwy.

Chodzi o tem ciezki (a mozel lekki) karabin maszynowy co byl takze w Bad Company 2 dla medyka.

Mialem cicha nadzieje ze bedzie mial taki sam "wbudowany" celownik (jak wlasnie w BC2) - niestety nie ma.

Trzeba w nim szybko odblokowac obojetnie jaki celownik, bo przez szczerbinke widac tyle co w Famasie smiley.gif - czyli wiecej zaslania niz pokazuje.

101 pociskow w magazynku (powiekszony) i szybkie przeladowanie - daja rade smiley.gif ALe czemu na starcie mamy do niego lunete x12 - nie wiem.

Acha i buga z ta bronia nie mialem

Probowalem odblokowac tez nastepna bron po Famasie i jesli ustrzelenie 100 ludkow z broni szturmowej, czy nawet zabicie 20 osob z granatnika (z tym troche sie meczylem, bo ogolnie nie lubie tym strzelac i brakowalo mi na wyposazeniu apteczki) to pestka.

To jakos nie mialem szczescia do druzyn w druzynowym DM.

Gralem z 10 razy i choc sam mialem wyniki k/z na dobrym poziomie to jakos zawsze przegrywalismy (czasem jednym killem).

Trzeba 5 razy wygrac taki mecz - na razie mam na koncie 0 zwyciestw smiley.gif

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche lipa z tymi Famasami, grałem na mapie gdzie 3/4 przeciwnego składu to ustrojstwo miało i nie dało się grać (póki nie wsiadłem do czołgu:D). Odblokowanie tego polega na 10 uzdrowieniach i 10 reanimacjach w meczu czy dopóki Cię nie zabiją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche lipa z tymi Famasami, grałem na mapie gdzie 3/4 przeciwnego składu to ustrojstwo miało i nie dało się grać (póki nie wsiadłem do czołgu:D). Odblokowanie tego polega na 10 uzdrowieniach i 10 reanimacjach w meczu czy dopóki Cię nie zabiją?

W ogóle na zrobieniu po 10 z każdej z tych rzeczy, W jednym meczu możesz mieć jednego reviva w drugim 3 i tak aż zrobisz 10, to samo z healsami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle na zrobieniu po 10 z każdej z tych rzeczy, W jednym meczu możesz mieć jednego reviva w drugim 3 i tak aż zrobisz 10, to samo z healsami.

to powinni to w ogóle dodać za free...!!! -

bez sensu dostawać taką broń bez żadnego wysiłku

Edytowane przez Peny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali na zachętę. Gawiedź zobaczy, że opłaca się robić zadania bo można ciekawe pukawki wyrwać to będzie robiła też te trudniejsze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powinni to w ogóle dodać za free - bez sensu dostawać taką broń bez żadnego wysiłku

Nie za free, tylko powinna być trudniejsza do odblokowania. Fakt jest taki że te 10 heals i revs to jest pestka. Odblokowałem famasa w połowie pierwszego meczu po zainstalowaniu karkandu, banał.

Czy odblokował już ktoś Jackhammera (MK3A1) ? ten ma już znacznie większe wymagania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odblokował już ktoś Jackhammera (MK3A1) ? ten ma już znacznie większe wymagania :P

mi brakuje 10 killsów z BTR-90 i będę miał tą broń, tylko za cholere nie wiem gdzie jest ten pojazd :(

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje 10 killsów z BTR-90 i będę miał tą broń, tylko za cholere nie wiem gdzie jest ten pojazd :(

BTR-90 availability

The BTR-90 vehicle is available on the following Battlefield 3 maps:

Strike At Karkand

Gulf Of Oman

Sharqi Peninsula

http://bf3blog.com/battlefield-3-btr-90/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje 10 killsów z BTR-90 i będę miał tą broń, tylko za cholere nie wiem gdzie jest ten pojazd :(

Wiem tyle że jest na mapkach Strike At Karkand, Gulf Of Oman i Sharqi Peninsula ale po jakiej stronie i w jakim trybie.... pooof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie są pojazdy latające w dodatku back to karkand ;/? za kazdym razem jak łącze sie z serwerm to poprostu ich nie mam czy ktos tak ma? i czy ktos moze pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ dzisiaj spotkało mnie zdziwienie. Jade sobie czołgiem, a tu nagle jakiś terorrysta obkleja mi maszynę "plastykiem" mówię sobie nie będzie dziad dzieci nam germanił wysiadłem, ustrzeliłem dziada zanim zdążył zdetonować ustrojstwo, wsiadam i jadę dalej, nie przejechałem 10 metrów gdy nagle booom i co ? Kolega którego ustrzeliłem z respa po drugiej stronie mapy niemalże biegnie i uśmiecha się do mnie dziarsko. I w ten oto sposób dowiedziałem się, że c4 nie znika po zgonie. ;/

Kurna! Było mi się dowiedzieć wcześniej to sam bym jednego frajera w BMP skosił :( No, ale nic. Teraz ja się wypowiem a propos kilku niedorzeczności w grze:

Po pierwsze: Spawn system momentami podnosi ciśnienie. Przykładowo wjebał mnie dzisiaj w sam środek mapy na kanałach (SQDM) i miałem tam przeżyć. Wiadomo, nie przeżyłem.

Po drugie: Występuje niesprawiedliwość jeżeli chodzi o balans pomiędzy graczami. Dzisiaj szedłem jako obstawa jednego kolesia na Bazarze, w pewnym momencie zza rogu wyskoczył na nas jakiś klient i w dosłownie 1,2 sekundy skosił za pomocą AS VAL. I nie, nie strzelał pierwszy, nie, nie staliśmy bezpośrednio jeden za drugim oraz nie, nie celowaliśmy jak zezowaci.

Po trzecie: Strasznie poirytowała mnie nieefektywność broni wybuchowej (mam tu na myśli granatniki i wyrzutnie rakiet). Strzeliłem dzisiaj 2 razy w sufit pokoju, w którym kampił koleś. Jaki skutek? 2 hitmarkery, koleś robiący ze mnie ser szwajcarski i mój ragequit. To tyczy się także bezpośredniego wpływu na nas naszej własnej ppanc. Dla przykładu: Wybiegłem na kanałach zza kontenera, zauważyłem kątem oka kolesia, który trzymał RPG, więc go namierzyłem i zacząłem walić z M249. Nie dość, że równie dobrze mogłem pierdnąć niż zabić go tą bronią, to na dodatek zdążył wypalić ze swojej wyrzutni. Oczywiście mnie zabił, ale najdziwniejsze w tym wszystkim było to, że wystrzelił jakieś 2,5 metra ode mnie, a tak czy srak nadal stał jak gdyby nigdy nic. To było mega irracjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no respown jest tragiczny .Na bazarze w Alejce zawsze te same respy sa .Na Sekwanie w Bocznej uliczce nie raz mnie respilo na schodach miedzy 3kolesiami itp.

AS VAL jest dobry sam go uzywam .Famas vs Usas zabilem sie razem z kolesiem ale on pierwszy padl a zaczelismy rowno walic z okolo 5etrow (tak mi sie wydaje) Famas z tlumikiem mam wrazenie ze jest bardzo oslabiony i chyba nie widoczny na minimapie .Co do rakiet itp to fakt nie raz trzeba bezposrednio w kogos walic ,zasieg razenia rpg albo granatnika to max 5metrow .Odblokowal ktos ta 2 bron z zadani dla szturmowca ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×