Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak nowe mapy wypas na maxa:D oczywiscie zatoka omanska wymiata zreszta moja ulubiona mapa z bf2;) wake island troche za duzo nasrane;/ sieka straszna;) ale tak reszta to wielki +!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam mały problem posiadam wersje gry limitowana z kodem do POWRÓT DO KARKAND . Wpisuje ten kod i pobiera mi si ejakies 100kb czegos tam i instaluje odrazu . Wgrze online przy serwerach BTK pisze " nie masz odpowiednich zawartości do pobrania wykorzystywanych na tym serwerze " co jest nei tak ?:angry: piszcie na gg 10485010 lub na forum

wejdz z menu gry do sklepu i pobierz

ponad 1gb musisz zassac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz z menu gry do sklepu i pobierz

ponad 1gb musisz zassac:)

na Back to Karkand nie ma zadnego kodu. Ci co maja wersje limitowane maja go za free. PSS sam wie ze nalezy ci sie BtK za free. Wpisz w szukajce PSS "karkand" i ci samo znajdzie to co trzeba sciagnac. Waga okolo 1300 mb.

A co do BtK, to musze powiedziec ze jest przerewelacyjny. 10000x lepszy niz podstawka. Od pierwszych minut poczulem sie jakbym gral conquest na Arice. Budynki, uliczki...... cod, miod. Tak powinien wygladac Battlefield!!!

Edytowane przez Bartek1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wyzwania do nowych broni to całkiem fajny pomysł. Niezły ubaw miałem przed chwilą chcąc usmażyć kogoś palnikiem, żeby odblokować HK53. Udało się za pierwszym podejściem :) Takie to jak MP5 tylko brzydsze jak dla mnie, w końcu ten sam producent heckler & koch. Jak się uprę to odblokuje dziś jeszcze L96 - to i jeszcze L85A2 mnie najbardziej ciekawią.

Nie obrażę się jeśli będzie kolejne dlc za kilka miesięcy z nowymi mapkami i rozpylaczami. Ogólnie jestem zadowolony z tego DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapki rewelacyjnie!

Oprocz jednej, nie pamietam nazwy, gdzie rozklad sil IMO jest nie halo, strona US ma nieloty w postaci F35 przeciwko SU35, takze w powietrzu panuje strona RU ... mogli by chociaz jednego Horneta Amerykancom dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmoQ_88

M416 i M27 też są od H&K i jak dla mnie bardzo dobre bronie :) Z dodatku podoba mi się ten kaem QBB-95, jedyny minus to długie przeładowanie, ale za to 75 pestek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zauważyłem pewien śmieszny bug w battlelog'u.

Otóż kiedy jesteśmy na jego stronie i klikamy w zakładkę stats, następnie w weapons. Są tam pokazane statystyki broni w różnych kategoriach, tj. service star, kills itp. I kiedy klikniemy, by posegregowało nam w ilości zabójstw segreguje nam nie wg. wielkości liczby tylko wielkości pierwszej cyfry. Tak np. mam:

M416 - 1000 zabójstw

93R - 9 zabójstw

Ak-74M - 81 zabójstwa

UMP-45 - 8 zabójstw

to posegreguje nam

93R - 9 zabójstw

Ak-74M - 8 zabójstwa

UMP-45 - 81 zabójstw

M416 - 1000 zabójstw

Jest to głupi błąd, ale mam nadzieję, że genialni panowie z DICE naprawią go :)

A tak przy okazji czy możecie mi powiedzieć czy któreś z map z Back To Karkand jest podobna do mapek tp. Wielki Bazar, Przeprawa przez Sekwanę. Nie wiem czy kupić bo na tych pojazdowych tp. Autostrada do Theranu czy Kaspijska Granica źle mi się gra tylko na tych dwóch co wcześniej wymieniłem i nie wiem czy kupować te dodatkowe mapki bo mi jeszcze potem nie podpasują :(

pozdrawiam

premko_pl5

Edytowane przez premko_pl5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuję. Odblokowałem przedostatni dodatek do heli szturmowego, jakieś naprowadzanie. Wiem, że jako druga rzecz, były pociski naprowadzane, a teraz znowu są jakieś. Ustawia się je na 1 miejscu, np, zamiast maskowania czy radaru... Mam to ustawione i za cholerę nie widzę różnicy w działaniu ani naprowadzaniu na inne jednostki latające, więc pytam się was po co to jest jak do niczego nie służy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki miodzio tylko trochę nie ogarniałem ale już jest lepiej co do broni zabiorę się w pełni w weekend wiadomo więcej czasu, pozdrawiam :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie podoba się sposób odblokowywania broni zawartych w PdoK. Choćby latanie z palnikiem za jakimś gościem to takie zawracanie du*py. Ja niestety mogę poświęcić max.1-2h/dobę na granie i wolałbym,żeby bylo to rozwiązane tradycyjnie tzn. bronie z Karkandu za levelowanie lub za godziny spędzone na tych mapach. Durne IMO zmuszanie mnie do robienia akcji ,których normalnie w BF-ie bym nie odwalał psuje taktyczny fun płynący z tej gry. Dice też odwalilo manianę z trybem co-op bo niby udostępnili bronie za co-op za mniej punktów ale i tak trzeba nabić pierwotną sumę pkt. żeby dostać trophy a teraz skoro nie odblokowuje się broni to mam za mało motywacji,żeby się za to zabrać...ale to tylko takie moje marudzenie chyba kryzys wieku średniego w wieku 26 lat ;)

Zagadka tygodnia: czemu ZAWSZE gdy mam cudny mecz wysokie ratio i 1lub2 miejsce na serwie to wywala mnie w polowie meczu,a gdy mam ratio 1 kills-10 zgons i ostatnie miejsce na serwie to runda leci do końca bez nawet jednego laga? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz jednej, nie pamietam nazwy, gdzie rozklad sil IMO jest nie halo, strona US ma nieloty w postaci F35 przeciwko SU35, takze w powietrzu panuje strona RU ... mogli by chociaz jednego Horneta Amerykancom dac

F35 nieloty ?? Wczoraj 3 Su35 nimi zniszczyłem :whistling: ciężko się nim zawraca, ale da się przeżyć, do tego jak wbiłem na respawn rosjan na Omanie

i utrzymywałem się w powietrzu to 4 Su zestrzeliłem podczas startu + heli :tongue:

Czy ktoś grał w NORMALNY podbój na Karkad i Sharq ?? Ile mają flag ??

Mnie cały czas na CQ Najazd wrzuca dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='OddThomasPL' timestamp='1323286434' post='625476'

Zagadka tygodnia: czemu ZAWSZE gdy mam cudny mecz wysokie ratio i 1lub2 miejsce na serwie to wywala mnie w polowie meczu,a gdy mam ratio 1 kills-10 zgons i ostatnie miejsce na serwie to runda leci do końca bez nawet jednego laga?

Witam w klubie :D ktoś nas po prostu robi ostro w hooya

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie orientuje, czy to co się teraz nabija w nowych pukawkach jest gdzieś zapisywane? Czy może tego 13 grudnia wszystko od zera w nich będzie?

Edytowane przez pMagnusSl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno zasadnicze pytanie: Jak, do k**** nędzy, szybko zdobywać punkty na myśliwcu?

Kiedyś obejrzałem tutorial, w którym koleś napisał, że należy się skupić na eliminowaniu celów naziemnych. Myślę sobie: "Ok, to nie musi być takie trudne, ale po jednej serii w pojazd muszę zawrócić i walnąć jeszcze jedną". Jak skończyły się moje próby? Cóż, mimo, że latać umiem (po 20 + śmierciach można się nauczyć), to nawet jak zespotuję pojazd i walnę mu pierdyliard pocisków, on nadal będzie stał w miejscu jak gdyby nigdy nic. Ba! W trakcie nawrotki albo go rozwalą i nie będę miał punktów (jedynie za dostrzeżenie, ale te 10 to sobie mogą w dupę wsadzić), albo zestrzeli mnie jakiś cyborg. I po ptakach! Później znowu próbuję i identyczna historia, z tym że wtedy zdążyłem jeszcze się katapultować, zanim wrogi myśliwiec zrobił ze mnie ser szwajcarski. Inna rzecz to lagi, przez które mój Jet potrafi dosłownie "stanąć" w powietrzu i roztrzaskać się o ziemię, lecz to można pominąć z uwagi na to, że jest to niezależne ode mnie. Przez ostatnie 1,5 h próbowałem w końcu nabić rakiety naprowadzane. Oto efekt moich starań:

http://battlelog.bat...58/4/311910930/

http://battlelog.bat...55/4/311910930/

http://battlelog.bat...27/4/311910930/

http://battlelog.bat...57/4/311910930/

Raptem 30 pkt...

Tak moi drodzy, jak sami zauważyliście latanie może ponieść za sobą fatalne skutki. Pomijając już to, że K/D mi spadło z prędkością Tupolewa, to ten pierdyliard śmierci całkowicie zabił we mnie dalszą chęć do gry (przynajmniej dzisiaj). Mimo, że od jakiegoś czasu gram na luzie, to nadal są w tej grze rzeczy frustrujące. Tą, która plasuje się na drugim miejscu, zaraz po lagach, w moim osobistym "rankingu" jest właśnie latanie Jet-em.

Nie sposób się nie zgodzić, mnie też już kur...ca strzela od tych myśliwców. Udało mi się odblokować do samonaprowadzających rakiet, ale serio aby kogoś tym trafić musisz trafić na mega nooba w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAMAS kox :biggrin:

czy wy tez macie znikajace granaty i rakiety po smierci?mieli do naprawic w pachu :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice też odwalilo manianę z trybem co-op bo niby udostępnili bronie za co-op za mniej punktów ale i tak trzeba nabić pierwotną sumę pkt. żeby dostać trophy

Chyba nie do końca jest to prawdą. Kuzyn grał co-opa tylko ze mną i graliśmy przed patchem. Pomagałem mu wbić wszystkie bronie ale nie zdążyliśmy z dwoma ostatnimi, bądź tą ostatnią. Na pewno nie miał tyle pkt ile pierwotnie trzeba było wbić. Po patchu odblokowało wszystkie bronie ale trofik nie wpadł. To mówię mu, zobaczymy czy po zagraniu 1 mapki Ci wskoczy trofik. I nawet tej mapki grać nie musieliśmy. Tylko się dołączył do mnie i zanim wybrałem misję wskoczyło mu trofeum za odblokowanie wszystkich broni, więc możesz wypróbować ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dice też odwalilo manianę z trybem co-op bo niby udostępnili bronie za co-op za mniej punktów ale i tak trzeba nabić pierwotną sumę pkt. żeby dostać trophy a teraz skoro nie odblokowuje się broni to mam za mało motywacji,żeby się za to zabrać...ale to tylko takie moje marudzenie chyba kryzys wieku średniego w wieku 26 lat ;)

Zagadka tygodnia: czemu ZAWSZE gdy mam cudny mecz wysokie ratio i 1lub2 miejsce na serwie to wywala mnie w polowie meczu,a gdy mam ratio 1 kills-10 zgons i ostatnie miejsce na serwie to runda leci do końca bez nawet jednego laga? :blink:

Sprawdz sobie mojego battleloga, pozniej sprawdz ile mam punktow za coopa, a dodam tylko ze trofeum za wszystkie bronie mam. Wiec nie gadaj, ze trzeba punkty nabic w pierwotnej liczbie bo jest to po prostu nieprawda.

A co do wywalania to musisz miec naprawde pecha, albo sie cos serwery EA gryza z Twoim prowiderem, bo od kiedy gram, przez okolo 100 godzin, zaliczylem raptem 2 razy DC. Wiem, ze nie tylko Ty dostajesz takie DC, ale jest to dziwne, ze ktos gra przez 100 h i nie ma ani jednego, i tez nie jestem sam, a z drugiej strony inni mowia, ze DC maja co chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100 godzin mialem z kilka razy co jest chyba mozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś masakra dzisiaj jest. Żeby trafić na pełny serwer i pograć 2 mapy to chyba graniczy z cudem.

Musze też stwierdzić ze karabin u szturmowca - Famas - to lekka przeginka jest :P normalnie terminator jak nic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do famasa racja podniosłem od kogoś kosa jak nic dziś jak grałem jakiś noobek zabijał cały team i nas reanimował ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Famas nieźle kosi... nie zdziwię się jak w którymś patchu go osłabią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE prędzej na info o za mocnych broniach reaguje niż jeżeli chodzi np o VChat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×