Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, odblokowałem sobie kolimator i celownik holograficzny (AEK 971) grając po stronie rosyjskiej. Czy da się jakoś zmienić na kolimator "amerykański". Jakoś z ich przyrządów celowniczych lepiej mi się strzela? Czy jest to możliwe? Pytam ponieważ oglądając filmik na youtube zobaczyłem AEK 971 z amerykańskim kolimatorem, co mnie bardzo zdziwiło gdyż byłem pewien, że możliwy jest tylko z "rosyjskim".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o rakiety tylko perk Naprowadzanie, przedostatni w szturmowcu, wg opisu jest to naprowadzanie półaktywne, a nie jak w podstawowej rakiecie termiczne, ale jak to działa???

Z angielskiego opisu:

The pilot's rockets are equipped with semi-active guidance systems, increasing accuracy and thereby range of effectiveness.

Za wikipedią:

Naprowadzanie półaktywne radarowe polega na naprowadzaniu się pocisku wykorzystując fale radarowe odbite od celu, który jest opromieniowany przez radar samolotu wystrzeliwującego pocisk.

Wynika z tego, że z tym perkiem rakiety lepiej i z większą dokładnością trafiają w cel. :thumbsup: Tylko pytanie czy chodzi o te zwykłe rakiety czy te naprowadzane.

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę co można zrobić , a na Twoją historię odpowiem tak :

Zapewne grałeś w BETĘ i wiedziałeś że VOIP jest zepsuty ale jednak gre kupiłeś - Widziały gały co brały !

Ja pisałem tylko  o tym że skoro tak przeszkadza a oni nic nie robią to jak zależy na gadaniu ze znajomymi to można to rozwiązać w takie sposoby .

A tak BTW to Wesołych Świąt :D

Jadę na obiad  :thumbsup:

No tak, bo zapadanie się co chwilę w tekstury, "skaczące otoczenie" i kilka innych ciekawych przypadków jak było w becie tak jest i w pełnej wersji nie ? ;) To była beta, tak ? Miała prawo mieć pewne rzeczy wymagające fixu i tak jak 99% z Nich w full wersji nie ma, tak voip jak był problemem tak jest. Więc zastosowanie przez Ciebie cudownego polskiego powiedzenia jest mocno nietrafione. A ja pisałem tylko, że wszystko można, byle z wolna i ostrożna ;), tylko dlaczego ja się mam wysilać i kombinować skoro oferować mi to powinien GOTOWY produkt, za który zapłaciłem 2 stówki. 

Smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, odblokowałem sobie kolimator i celownik holograficzny (AEK 971) grając po stronie rosyjskiej. Czy da się jakoś zmienić na kolimator "amerykański". Jakoś z ich przyrządów celowniczych lepiej mi się strzela? Czy jest to możliwe? Pytam ponieważ oglądając filmik na youtube zobaczyłem AEK 971 z amerykańskim kolimatorem, co mnie bardzo zdziwiło gdyż byłem pewien, że możliwy jest tylko z "rosyjskim".

Amerykański kolimator i celownik holograficzny odblokujesz odpowiednio przy 235 i 270 zabiciach z tej broni. Ilość dotychczasowych fragów możesz sprawdzić na Battlelogu. :tongue:

edit: Świetnie, że dostaję minusy odpowiadając na czyjeś pytanie. Jeśli poczułeś się fajniejszy/zabawniejszy, to zajebiście... :confused:

Edytowane przez woko27
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować famasa? Pisze, że trzeba ywkonać zadanie, w którym trzeba 10 razy zreanimować i 10 razy uleczyć? Mam 205 reanimacji.

edit. trzeba mieć dlc?

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować famasa? Pisze, że trzeba ywkonać zadanie, w którym trzeba 10 razy zreanimować i 10 razy uleczyć? Mam 205 reanimacji.

edit. trzeba mieć dlc?

tak trzeba mieć dodatek i wtedy dopiero zrobić zadanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukacie dziury w całym , Chcecie PM a nawet w żadnej lidze zapisani nie jesteście . Voip jest irytujący ale w dzisiejszych czasach każdy ma PC/laptopa/smartphona/iphona i sobie nie potraficie poradzić z komunikacją głosową ? Jest SKYPE jest TeamSpeak . Możecie sami wejść na serwer ( jeśli Wasz klan liczy więcej niż 5 osób ) i zaprosić wrogi klan i zapełnić go po brzegi i grac . Fakt to wymaga szybkiej koordynacji a pewnie tego co niektórym brakuje . Trzymajmy się dalej PM . 1 stycznia kończy się 1 sezon ma MLG w Squad Rush-u , ale Wy zapewne o tym nie wiecie bo tak właśnie się interesujecie i tylko tu offtopujecie i narzekacie . Skoro zależy Wam na klanówkach to szukajcie klanów i lig i grajcie a nie siedzicie na dupach i czekacie na PM które są w innej postacie i napewno jest to trochę lepiej rozwiązane bo możemy sobie wybrać ping a nie bawić w lag testy itd .

Kolego nie po to kupuje produkt od uznanego producenta gier, żeby bawić się w instalowanie dodatkowych programów itd.

Sprzedali nam nieskończoną grę i takie są fakty.

o PM daje możliwość nawet pogrania w wąskim gronie znajomych... dalej idąc umożliwi ewentualne rozegranie kolejnych turniejów organizowanych przez Tanka [ o ile się oczywiście podejmie wyzwania ;] no i oczywiście pogranie meczów klanowych na Naszej scenie rodzimej. :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie po to kupuje produkt od uznanego producenta gier, żeby bawić się w instalowanie dodatkowych programów itd.

Sprzedali nam nieskończoną grę i takie są fakty.

o PM daje możliwość nawet pogrania w wąskim gronie znajomych... dalej idąc umożliwi ewentualne rozegranie kolejnych turniejów organizowanych przez Tanka [ o ile się oczywiście podejmie wyzwania ;] no i oczywiście pogranie meczów klanowych na Naszej scenie rodzimej. :)

pozdro

pozwij ich do sądu (dali za darmo BF1943 to i) naprawią VOIP, dadzą osobne urządzenia do komunikacji lub zwrócą nam kasę za grę,

Takie małe porównanie. Kupiłem samochód i nie działają w nim za bardzo hamulce, jeździć się też da, nie koniecznie tak bezpiecznie i komfortowo, ale da się. Ide do producenta i Mu mówię, że hamulce nie działają, a Om mi mówi, że równie dobrze to przecież mogę wozić ze sobą kotwicę, wyrzucać ją przez okno i próbować hamować w ten sposób, albo otwierać drzwi i hamować nogą. Tak wyglądają przy dużym przekolorowaniu Twoje pomysły na to jak obejść brak voipa. Pewnie, że wiele rzeczy mogę zrobić inaczej, ale dlaczego ? Skoro produkt który kupiłem powinien mieć działające komponenty odpowiadające za spełnienie tych funkcji w sobie. Nie żyjemy już w średniowieczy, teraz wszystko można spatchować i naprawić, choćby mieli przebudować pół gry żeby ten voip działał. A z przy voipie jest jeszcze taka kwestia, że sprzedawali produkt wiedząc, że ten ficzer nie działa, bo nie działał też w becie, więc w przypadku jakiegoś procesu EA znów dostanie po dupie, bo bardzo prosto udowodnić Im, że sprzedawali grę wiedząc, że jest usterka, a nie informowali o tym klientów. Tak czy siak naprawić muszą, A ze będę grał to i pewnie, bo gra pomimo swoich niedoróbek jest bardzo dobra, momentami przy dobrej ekipie na serwerze świetna, i daje mi mnóstwo radości, więc czemu miałbym w nią nie grać.

pozwij ich od sądu, zgłoś się do naszego rzecznika praw konsumenta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ktoś Ich pewnie pozwie, szybciej w US niż u nas bo tam po prostu o taki proces łatwiej.;) 

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ich pewnie pozwie, szybciej w US niż u nas bo tam po prostu o taki proces łatwiej.;)

w stanach króluje MW3 i 360 (na którym ponoć można obejść VOIPa, crossgame chatem), ci co kupili BF3 już dawno w niego nie grają :)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwij ich do sądu (dali za darmo BF1943 to i) naprawią VOIP, dadzą osobne urządzenia do komunikacji lub zwrócą nam kasę za grę,

pozwij ich od sądu, zgłoś się do naszego rzecznika praw konsumenta,

Chłopie wyrażam swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji. Do sądu to pewnie będą ich pozywać żydki i murzynki z USA ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie wyrażam swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji. Do sądu to pewnie będą ich pozywać żydki i murzynki z USA ;]

czyli takie piepszenie o szopenie :) nic nie wnoszące do tematu :)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie wyrażam swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji. Do sądu to pewnie będą ich pozywać żydki i murzynki z USA ;]

Bo "durne polaczki" potrafią się jedynie żalić na forum :D

Normalnie LOL.

Jak widzę do niedawna największym problemem co poniektórych na tym forum był mityczny "Ajming lak", teraz na święta pojawił się temat prywatnych meczy które nie wiadomo czy będą a jak będą to też nie wiadomo kiedy. I znowu jest problem bo wstrętne DICE wam tego nie dało.

Chociaż to było wiadome sporo wcześniej i nie jest to żadne novum.

Ja sprawe PM-ów mam na razie dość głęboko, niech naprawia podstawowe rzeczy a potem mogą zajmować się pierdołami.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz historię moich postów

nigdy słowa o tym nie pisałem.

brak pm to lecenie ewidentnie w kulki a w związku z tym że jest to temat o BFie3 to logiczne, że po takim niusie ze strony dice, komentujemy to

jeżeli Wam pasuje taki stan rzeczy to gratuluje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawe PM-ów mam na razie dość głęboko, niech naprawia podstawowe rzeczy a potem mogą zajmować się pierdołami.

Jesli uwazasz,ze brak PM przy tej calej paplaninie o megawsparciu dla klanow jest pierdola to ja nie mam pytan.

Aim lag,latarka,voice chat i private match do poprawy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok żadna gra polakowi nie dogodzi ale wziąć broń w dłoń i iść na front to tylko zza klawiatury .

Pamiętam czasy jak dołączyłem na to forum i nie było tu co niektórych hura bura a teraz jedna wypowiedź i do niej milion innych zupełnie nie związanych z odpowiedzią offtopowych postów . Nie znam gry , nie znam gry na która nie narzekają Polacy i która nie wymagała patcha ! Zawsze się znajdzie jakaś menda i albo zabustuje albo znajdzie wyjście z mapy i już można to ocenić że oni tego nie znaleźli i to już jest półprodukt . Pod co jest robiony BF ? i tu się kryje krecik to że dostajemy w dupe to normalka BFBC2 też było patchowane i nadal ludzie o niego płaczą bo kosa mu nie weszła bo ten mu w klatę wystrzelił 1mln kul a on ma 100%hp . Ludzie to jest gra to jest multi tu się liczy gdzie i jaki masz net , szybki czy wolny i tak na nim masz jakieś korzyści . Klanówki czy turnieje powinny byc w hali na jednym necie i wtedy były by prawdziwe szanse , bo to co teraz jest to jest loteria .

@Fragu

Masz racje ale zanim BF wyszedł już było wiadome że będzie instalka graficzna a jednak ludzie i tak kupili gre tak ja jak i Ty .

Ja czekam na CS-a bo może on coś zmieni , bo gdybym chciał tylko pograc w fps-y w multi to bym grał w CoD-a i bym nie miał znajomych na PSN a ja lubie grac w gronie znajomych i grę zespołową .

Coś dodam do Voip-a

:biggrin:

Wbijam na serwer z randomami i akurat natrafiłem na polaków . My narzekamy na 10 latków z USA co drą ryja ale co robią Polacy ?

dialog :

- ku**a ale lagi

-ch*j z tym

-ku**a

-no ku**a przecież ja go powinienem za****c

-jedź ty jebany ch**u

A do mnie

-ty j****y angolu daj ammo

-on cie k***a nie rozumie

-aha give me ammo you fukcing english ba***rd

Jak odpowiedziałem po polsku zmienili skład ( są oni na tym forum ) , a jak gram z obcokrajowcami to nikt nie płacze i gra się przyjemnie to samo z osobami z tego forum ale są Ci napinacze w pieluchach z piszczącym głosem jak by im jaja ktoś związał .

JA mam problemy z VC ale są dni ze w składzie 4 osobowym słyszę każdego normalnie ale ktoś mnie nie słyszy bo mnie laguje ale inny słyszy normalnie , miałem tez taką sztuczkę że wbijam na meczyk Squad Rush pełne składy a ja słyszę drużynę przeciwną i to bardzo dobrze :pardon:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o instalke grafy nie chodziło w żadnym powyższym poście.

Ja potwierdzić mogę jedno - BF3 to według mnie jedna z najlepszych strzelanek w jakie grałem. Ciągle w to gram z przyjemnością.

Faktem jest jednak to, że DICe nas rżnie jak chce a co niektórzy piszą - "tak powinno być, czego Wy chcecie od gry".

Sory ale zapłaciliśmy nie małe pieniądze za grę a dostaliśmy półprodukt :) i takie są fakty

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pisze to co jest a ludzie gadają że nic nie ma :thumbsup: . Nadal podtrzymuje to ze żadne z tych osób nawet nie są zapisane w MGL / FN lub nawet to teraz o tych ligach nie wiedziały . Piszesz kogo obchodzi SQ ? A od czego jest BF ? W nim się liczy tylko gra zespołowa , a że nie ma tam czołowych klanów ( zapewne chodzi Ci o SnM ) to odpowiem że SnM brało udział w SR w BFBC2 chyba że oni też są pierdółkami 4 osobowymi i nie są liczącym się klanem . Kiedyś ludzie pisali że BF to Rush teraz CQ a za rok będzie TDM są w tej grze tryby by dogodzić każdemu jeśli BF to tylko CQ to po co reszta trybów ? No tak w SR nie ma pojazdów a na tym 40% osób bije swoje Ratio . Tryb łatwy bo tylko 4 vs 4 a jednak i tak się w nim przegrywa tak samo jak i wygrywa , gra jest krótka mapa ciasna tylko 2 paczki , ale i tak nie jest to łatwy tryb w jakim się wydaje .

Teraz rozumiem :D tu chodzi o to że mało fragów się nabija i nie będzie czym się pochwalić ?

Znam kilka klanów co używało TS3 do meczy BFBC2 i nie narzekali . Tu chodzi o to czy Ci zależy na grze klanowej czy tylko na pisaniu że Ci zależy i zagraniu paru meczy i byciu w klanie ( kiedyś już o tym gadaliśmy :thumbsup: )

Za dużo zachodu z zapełnieniem serwera ? A chcesz zagrać klanówke ? To co za problem zapełnić serwer ? Typ zakłada serwer reszta naciska dołącz i po kłopocie ok 30 sekund serwer full :whistling:

Mowisz ze 30 sekund i zapelniony serwer, moze i tak tylko ze polowa to randomy. Ostatnio jak gralem mecz turniejowy to bezczelnie jakis random sie wpieprzyl na serwa i gral z tamtym klanem, nawet wyjsc nie chcial. Przy 12 vs 12 jest duze prawdopodobienstwo ze random sie wcisnie, bo gdy jest 5 graczy zaczyna sie odliczanie do startu gry, i w tym czasie randomy wchodza z menu i gowno sie robi. Trzeba wychodzic i wchodzic od nowa. Na szczescie w squad rushu tego problemu nie ma czesto bo tam wszystko idzie sprawnie i szybko. A ja juz widze jak 24 osoby wchodza w 30 sekund na serwa ...

A co do voice chatu

Co mam zrobic jak kompa mam w swoim pokoju a ps3 z tv w salonie, przeniesc kompa obok ps3 czy zalatwic sobie sluchawki z 5m kablem ?

Bezprzewodowych specjalnie kupowac chyba nie bede. W bfie voice chat jest wymagany bo to podstawa gry i to oni maja go naprawic a nie my bedziemy kombinowac zeby gadac przez PC. Problem w tym ze oni gowno robia i nawet nie dadza konkretnego info na czym stoja.

I to jeszcze na grach z ps3/xboxa najwiecej zarabiaja .. a widac jak dbaja o swoich uzytkownikow.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie gdzies dokupic limitowane niesmiertelniki ?

Jak zabilem kogos z noza, i akurat mial gosciu ten " unikalny " , to potem na liscie jest widoczny lecz nei mozna go usatwic .

O co chodzi ?

Edytowane przez radzia11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania co do czołgów. Ktoś sprawdzał jak sprawuje się ten pancerz.. Dziś to odblokowałem ale wielkiej różnicy nie widać.

Drugie pytanie ktoś używa Kartacza? Nie wiem czemu to wymagało tyle pkt aby odblokować a wydaje mi się strasznie słabe. Może źle tego używam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania co do czołgów. Ktoś sprawdzał jak sprawuje się ten pancerz.. Dziś to odblokowałem ale wielkiej różnicy nie widać.

Drugie pytanie ktoś używa Kartacza? Nie wiem czemu to wymagało tyle pkt aby odblokować a wydaje mi się strasznie słabe. Może źle tego używam :/

Używałem opancerzenia kilka razy na próbe, z moich obserwacji wynika że pancerz przyjmuje na siebie jeden pocisk i wybucha przejmując jego obrażenia, czyli po jednym np. RPG masz nadal 100%hp i nie masz już pancerza. Własnie zacząłem się zastanawiać jak to działa na C4, nie miałem okazji tego przetestować.

Kartacza używam na niektórych mapach, bardzo skuteczny na krótkie dystanse, dobrze się sprawdza na podbiegających z C4.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze 30 sekund i zapelniony serwer, moze i tak tylko ze polowa to randomy. Ostatnio jak gralem mecz turniejowy to bezczelnie jakis random sie wpieprzyl na serwa i gral z tamtym klanem, nawet wyjsc nie chcial. Przy 12 vs 12 jest duze prawdopodobienstwo ze random sie wcisnie, bo gdy jest 5 graczy zaczyna sie odliczanie do startu gry, i w tym czasie randomy wchodza z menu i gowno sie robi. Trzeba wychodzic i wchodzic od nowa. Na szczescie w squad rushu tego problemu nie ma czesto bo tam wszystko idzie sprawnie i szybko. A ja juz widze jak 24 osoby wchodza w 30 sekund na serwa ...

A co do voice chatu

Co mam zrobic jak kompa mam w swoim pokoju a ps3 z tv w salonie, przeniesc kompa obok ps3 czy zalatwic sobie sluchawki z 5m kablem ?

Bezprzewodowych specjalnie kupowac chyba nie bede. W bfie voice chat jest wymagany bo to podstawa gry i to oni maja go naprawic a nie my bedziemy kombinowac zeby gadac przez PC. Problem w tym ze oni gowno robia i nawet nie dadza konkretnego info na czym stoja.

I to jeszcze na grach z ps3/xboxa najwiecej zarabiaja .. a widac jak dbaja o swoich uzytkownikow.

Jesteś jedną z tych osób które robią tu offtop ja piszę że jak tak przeszkadza to można to tak obejść a Ty że dlaczego ? , dlatego że jak Ci nie pasi to wyłącz i oglądaj M jak miłośc !Tam masz dialog cały czas i może nauczą Cię czytania ze zrozumieniem . Równiez pisałem że 30 sekund wymaga koordynacji a tego co niektórym brakuje a że Wy graliście i gościowi zamiast normalnie powiedziec wyjdź to pewnie go jechaliście ( lub ten klan co on na ich strone wbił )bo to pro to macie tego skutek .

@ Fragu

Ja nie napisałem "tak powinno być, czego Wy chcecie od gry" i podpisuje się pod tym co piszesz . Dodam że jak gram z osobami co maja słuchawki na kablu słyszę ich lepiej niż tych co mają Hs-y bezprzewodowe .

Moja wcześniejsza odpowiedź była o sposobie w jaki można rozwiązać problem na który narzekacie , aż do momentu aż DICE nam naprawi grę

Jestem ciekaw ile osób co tu piszą robiły coś i pisało do DICE :pardon:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na PS Store w sekcji dla PS+ znalazłem Battlefield 3 Trial (czy coś takiego). Czyżby to była wersja demonstracyjna trybu dla pojedynczego gracza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×