Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Voice chat prawdopodobnie jest nie do zrobienia bo konsola ma za malo ramu wiec albo znajdziecie inna metode porozumiewania sie albo bedziecie grac w milczeniu

Nie powtarzaj pierdoł ktore nie maja zadnego pokrycia w rzeczywistosci. Wystarczy pograc w inne gry bedziesz miał czata jak sie patrzy na kilkanaście osób.

Jeszcze dawno temu zanim kupilem konsole gdzies wyczytalem ze kazdy z siedmiu (ósmy nieczynny) rdzeni jest odpowiedzialny za co innego. Byc moze wykorzystali ten odpowiedzialny do dzwieku i dlatego teraz maja problemy ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE nie poradzilo sobie z czatem glosowym w NFS HP i tutaj chyba bedzie to samo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dice robi tez scigalki, nie wiedzialem :whistling:

Edytowane przez gany1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powtarzaj pierdoł ktore nie maja zadnego pokrycia w rzeczywistosci. Wystarczy pograc w inne gry bedziesz miał czata jak sie patrzy na kilkanaście osób.

Jeszcze dawno temu zanim kupilem konsole gdzies wyczytalem ze kazdy z siedmiu (ósmy nieczynny) rdzeni jest odpowiedzialny za co innego. Byc moze wykorzystali ten odpowiedzialny do dzwieku i dlatego teraz maja problemy ??

Sam nie wymyslaj pierdol bo w BC tez jest dzialajacy czat. To,ze inne gry maja nie znaczy,ze kazda bedzie jesli sie producent zapomni. Konsola ma za malo ramu bo BF3 wykorzystuje prawie caly dostepny na inne "czynnosci" wiec gdzie widzisz problem? Jesli to sie potwierdzi to pekne ze smiechu chyba i juz BF3 na konsoli nie wlacze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa te przekonania że za mało ramu, że BF3 jest taki odjechany grafika wszystko inne i aż tu nagle zabrakło tej ukrytej mocy na voichata, takie kity mogę wciskać a ludzie i tak w to uwierzą, jakoś nie widać w innach grach problemu z tym czatem głosowym, MW3 ma i działa bardzo dobrze, Killzone 3 też ma, dziwo BC2 też jakoś ma. To jest po prostu nieudolność DICE i nie powiedzą wprost że nie wiedzą co jest grane i tyle

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle,ze na ps3 voice chat dziala do dwoch osob. Pozniej sie dlawi jak najzwyklejszy program pod windowsa bo brakuje pamieci?. Bo jesli nie pamiec to jest zle?. Byc moze za kilka miesiecy :rofl: to poprawia

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ktos ktory nie ukonczyl wspolpracy ?

Bo chciallbym skonczyc ( od 2 misji ) . Poziom Hard :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle,ze na ps3 voice chat dziala do dwoch osob. Pozniej sie dlawi jak najzwyklejszy program pod windowsa bo brakuje pamieci. Byc moze za kilka miesiecy :rofl: to poprawia

Albo poinformują,że trzeba opracować system:"Gada tylko dwójka!!!" ...potem zmiana...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa te przekonania że za mało ramu, że BF3 jest taki odjechany grafika wszystko inne i aż tu nagle zabrakło tej ukrytej mocy na voichata, takie kity mogę wciskać a ludzie i tak w to uwierzą, jakoś nie widać w innach grach problemu z tym czatem głosowym, MW3 ma i działa bardzo dobrze, Killzone 3 też ma, dziwo BC2 też jakoś ma. To jest po prostu nieudolność DICE i nie powiedzą wprost że nie wiedzą co jest grane i tyle

mw3 jest na tym samym silniku co MW1 i WaW, prosta rozgrywka - brak pojazdów, znikoma destrukcja, małe mapy; killzone 3 waży dwa razy tyle co bf3 (niska kompresja danych), również prosta rozgrywka - brak pojazdów, mapy nie za duże, znikoma destrukcja; bf3 nowy silnik, gra graficznie na poziomie kz3 a waży dwa razy mniej, dużo pojazdów (naziemnych, wodnych, powietrznych - każde mają swoje hp - mogą być traktowane jak nieruchomy przeciwnik), olbrzymie mapy + duża zniszczalność otoczenia (gdzieś muszą być zapisywane dane typu. to i to drzewo obalone, ta i ta ściana zburzona, tu i tu lej po wybuchu, smuga na ścianie, stłuczona szyba etc). - na czymś podobnym wywala się skyrim, przeciążeniu ramu informacjami co i gdzie nasza postać zrobiła...

DICE dało ciała, zaś sony też już dawno powinno pomyśleć nad nowym OSem który nie wykorzystywałby 50% ramu konsoli (jak wspomniano przy failu z cross game chacie) :(

VC imo też jest źle opracowany, powinien być aktywowany głosowo nadawać jak ktoś mówi, a nie nonstop,..

Edytowane przez nathrent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować dodatek do Battlefield 3 "Back to Karkand"

Mogę kupić zwykłego bfa za 170 zł(z przesyłką) lub poczekać trochę i kupić edycję limitowaną za 211 zł(z przesyłką)

Czy te kilka map w zwykłym bf'ie wystarczy mi narazie, a dodatek kupić później lub poczekać na drugi?(jeśli w ogóle wyjdzie)

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować dodatek do Battlefield 3 "Back to Karkand"

Mogę kupić zwykłego bfa za 170 zł(z przesyłką) lub poczekać trochę i kupić edycję limitowaną za 211 zł(z przesyłką)

Czy te kilka map w zwykłym bf'ie wystarczy mi narazie, a dodatek kupić później lub poczekać na drugi?(jeśli w ogóle wyjdzie)

bierz od raz calosc z karkandem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dokładnie jest ten basen na mapie Zatoka Omańska w którym trzeba się pochlapać żeby zdobyć trophy "Szczęki"?

Szukam i nie mogę trafić podejrzewam że w pobliżu flagi C lub D ale nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle, ze kz3 wyglada lepiej jak bf3 i mozna w 8 osob pogadac

Moze i tak ale jak nie zauważyłeś to w bf3 są pojazdy i bardzo dużo obiektów do zniszczenia a to chyba trochę bardziej obciąża konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dokładnie jest ten basen na mapie Zatoka Omańska w którym trzeba się pochlapać żeby zdobyć trophy "Szczęki"?

Szukam i nie mogę trafić podejrzewam że w pobliżu flagi C lub D ale nie wiem.

O ile się nie mylę to przy Hotelu gdzie znajduje się flaga ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dokładnie jest ten basen na mapie Zatoka Omańska w którym trzeba się pochlapać żeby zdobyć trophy "Szczęki"?

Szukam i nie mogę trafić podejrzewam że w pobliżu flagi C lub D ale nie wiem.

Prawa strona mapy patrząc z lotniskowca :) Jest tam wysoki budynek chyba hotel i za nim jest basen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki Panowie będę szukał. Basen jest za hotelem,a myślałem,że na jego dachu :biggrin:  

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nim, jak oblecisz dookoła na pewno znajdziesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg. Was jest lepsze? Strzelba czy karabin?

I co to jest PDW ?

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsiadalęś do UAV i było po wookich ;)

Tylko pozostało znalezienie ich.wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg. Was jest lepsze? Strzelba czy karabin?

A co wg ciebie jest lepsze? noc czy dzien?

To takie podobne pytanie z dupy wziete.....

:pardon:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg. Was jest lepsze? Strzelba czy karabin?

I co to jest PDW ?

Wg. mnie najlepszą bronią główną jest obecnie USAS 12+odłamkowa ze względu na przegiętą moc i łatwą obsługę :biggrin:.

Jeśli o karabiny szturmowe chodzi to karkandowy FAMAS jest niezły ale ja wolę M-16A4.

Obecnie zakochałem się w MP5K a.k.a. HK53 i z nim pewnie zrobie "platynową gwiazdkę" tzn. 10 service stars :wink:-taki nawyk z BC2.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepszą bronią główną jest obecnie USAS 12+odłamkowa ze względu na przegiętą moc i łatwą obsługę :biggrin:.

Jeśli o karabiny szturmowe chodzi to karkandowy FAMAS jest niezły ale ja wolę M-16A4.

Obecnie zakochałem się w MP5K a.k.a. HK53 i z nim pewnie zrobie "platynową gwiazdkę" tzn. 10 service stars :wink:-taki nawyk z BC2.

Hah :D Mnie jeszcze "nie stac" na USAS'a bo mam za mały lvl. Dlatego gram DAO - 12 też z odłamkami ;)

Ale jeszcze raz, co to jest PDW ?

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze raz, co to jest PDW ?

To są chyba te bronie dostępne dla każdej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze raz, co to jest PDW ?

PDW to skrót od Personal Defence Weapon. Zalicza się do tego takie bronie jak: MP7, P90 czy PDW-R i inne małe pyrtki dobre tylko na krótki dystans.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×