Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

na pc mi się super snajperem grało bez kampienia.

Na HM w Conquescie? Jakos nie potrafie sobie wyborazic qs na tej mapie gdzie niewiele sie dzieje. Sam gralem snajperem w BC2 i biegalem z M24 i 4x,ale HM jest zwyczajnie nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale snajper jest od kampienia...

w tej grze nie ma klasy snajper... jest recon a to trochę coś innego i wielu o tym zapomina leżąc gdzieś w krzakach i nie spotując przy czym nawalając fullauto z automatycznej snajperki o_0' bo i takich spotkałem

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze nie ma klasy snajper... jest recon a to trochę coś innego i wielu o tym zapomina leżąc gdzieś w krzakach i nie spotując.

To co twoim zdaniem znaczy recon ? -_- "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze nie ma klasy snajper... jest recon a to trochę coś innego i wielu o tym zapomina leżąc gdzieś w krzakach i nie spotując przy czym nawalając fullauto z automatycznej snajperki o_0' bo i takich spotkałem

No to po co mu karabin snajperski? Jak się ma karabin snajperski i umie się z niego korzystać to się jest snajperem. A snajper leży na górce w krzakach i oczyszcza drogę do celu.

Edytowane przez PredatorsPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połowa ludzi zaczynających przygodę z BFem wybiera recona myśląc że będzie im najłatwiej w ten sposób zacząć co jest błędem i dostajemy w teamie zbędne osoby. Lubisz grać z ludźmi w teamie co siedzą w krzakach i na koniec rundy mają 1 zabójstwo? Recon powinien coś spotować, ma ku temu fajne zabawki. Ja np. jak widze soflama postawionego to zmieniam wyrzutnie na javlina tylko jeszcze mają problem z jego postawieniem w dogodnym miejscu, nie wspomnę o mav'ie który bardzo pomaga.

Edytowane przez dApo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze juz, o tym mowiliscie, nie chce mi sie szukac,

w jaki sposob dostaniemny tego usasa,

bo co chwile ktos mnie zabija , mysle ze to czolg , a tu usas z odlamkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba od levelu 42

@ poprawka, od 43

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież snajper wcale nie musi kampić w krzakach.Można założyć zoom x4, biegać po całej mapie i cisnąć jak nie wiem co, ale sądzę, że w bc2 łatwiej było tak kille zbierać.Wtedy naprawdę jest frajdabiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak ja siedzę na Kanałach na dachu tego ''dużego dziwnego budynku'' ze snajperką i na koniec rundy mam 20 killi, to dostaje hate maile. No w końcu nie robię nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje "Sabot" (czy jakoś tak, po angielsku slug) w DAO - 12 ?

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj robisz robisz.Jak będziesz biegać po mapie i 20 razy Cię snajper skosi a Ty żadnego kila nie bęziesz miał to sam zaczniesz wysyłać te hm :biggrin: .Do B3 zraziłem po kilkunastu godzinach gry tak ze nawet jak mi się ściągnął BtoKarkand to już jej nie odpaliłem.Nie mam na to siły i chęci. Lepsze BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wysyłać hate maile do ludzi którzy mnie zabijają ze snajperki? LoL. Jak ktoś potrafi strzelać ze snajperki to czuje respekt bo to nie jest łatwe w bf3. Jak miałbym wysyłać HM to do ludzi grającymi Usasem + odłamki bo przy tej broni nie trzeba mieć mózgu ani dobrze celować... zastanów się co piszesz.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale snajper jest od kampienia...

No chyba nie. W bc2 zarabiscie mi sie gralo m95+x4. Biegalem i skakalem wszedzie, quick scopy sie sypaly a punkty wpadaly. Szkoda ze w bfie 3 tego nie ma ;/

Przecież snajper wcale nie musi kampić w krzakach.Można założyć zoom x4, biegać po całej mapie i cisnąć jak nie wiem co, ale sądzę, że w bc2 łatwiej było tak kille zbierać.Wtedy naprawdę jest frajdabiggrin.gif

Sek w tym ze sie nie da. Nawet z metra zabic 1 strzalem na normalnym trybie. Testowalem wszystkie snajperki typu bolt action i kazda ma taka sama moc .. Zenua.

Mogliby troche podwiekszyc damage do maxa bo to wkurzajace juz jest jak koles dostaje z 1m i ma 4% hp. Albo perk powinien byc na wieksze obrazenia ..

A najwiekszy bugfail ze strony dice, medyk jest murzynem ale rece ma biale :)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. W bc2 zarabiscie mi sie gralo m95+x4. Biegalem i skakalem wszedzie, quick scopy sie sypaly a punkty wpadaly. Szkoda ze w bfie 3 tego nie ma ;/

Bardzo dobrze,ze nie ma tego w BF. Naucz sie celowac w glowe to bedziesz zabijal jednym strzalem albo graj na HC. To jest battlefield, ten prawdziwy i bardzo dobrze,ze nie ma magnum ammo czy body armora.

Wiekszy bol to usas,latarka i respy z dupy na tdm

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze,ze nie ma tego w BF. Naucz sie celowac w glowe to bedziesz zabijal jednym strzalem albo graj na HC. To jest battlefield, ten prawdziwy i bardzo dobrze,ze nie ma magnum ammo czy body armora.

Wiekszy bol to usas,latarka i respy z dupy na tdm

mapy są za małe (wake island w tdm wtf!), w moh miałeś podobne respy ;) nie wiem jak ty ale ja traktuje ten tryb jako poligon to odblokowywania ulepszeń do nowych giwer (oprócz snajperek),

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba od levelu 42

Od 43.

Co daje "Sabot" (czy jakoś tak, po angielsku slug) w DAO - 12 ?

Na BL napisane jest, że Sabot to amunicja do shotgunów z zwiększonym zasięgiem pocisków, na bardzo duże odległości są mniej celne, a na bliskim dystansie charakteryzują się mniejszą mocą obalającą.

Bardzo dobrze,ze nie ma tego w BF. Naucz sie celowac w glowe to bedziesz zabijal jednym strzalem albo graj na HC. To jest battlefield, ten prawdziwy i bardzo dobrze,ze nie ma magnum ammo czy body armora.

Wiekszy bol to usas,latarka i respy z dupy na tdm

Jak już mówimy o realizmie to pociski ze snajperki typu bolt powinny zabijać jedną kulą na bardzo bliskim dystansie. No bo strzelam z Barrett gościowi w klatę z 4 metrów a ten biegnie dalej.

Chociaż tak jak wspomniałeś USAS i latarki to przegięcie. O TDM się nie wypowiadam bo nie gram na tym trybie. Przegięciem też jest FAMAS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapy są za małe (wake island w tdm wtf!), w moh miałeś podobne respy ;) nie wiem jak ty ale ja traktuje ten tryb jako poligon to odblokowywania ulepszeń do nowych giwer,

No ja to samo. W ten sposob robie snajpera na shotgunach. Ustawiam 32 graczy TDM na odpowiedniej mapie i moge sie bawic. Na caspianie by sie przydalo 32 zawodnikow w CQ i operation firestorm w identycznym trybie. 8 osob robi spora roznice. Co ciekawe odkad gram na PC to nie widzialem wielu osob ganiajacych z famasem a podobno taki OP jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe odkad gram na PC to nie widzialem wielu osob ganiajacych z famasem a podobno taki OP jest

Dzieci się z CODa przesiadły i nie wiedzą że apteczki mogą rzucać i podnosić sojuszników :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci się z CODa przesiadły i nie wiedzą że apteczki mogą rzucać i podnosić sojuszników :biggrin:

A mzoe nie tak wiele osob ma dodatek. Sam nie kupilem na PC bo nie czuje potrzeby. Jakos mnie mapy z dlc nie przekonaly do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. W bc2 zarabiscie mi sie gralo m95+x4. Biegalem i skakalem wszedzie, quick scopy sie sypaly a punkty wpadaly. Szkoda ze w bfie 3 tego nie ma ;/

Moja taktyka:

snajperns.jpg

Twoja taktyka:

snajperzeszczecina.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez PredatorsPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mzoe nie tak wiele osob ma dodatek. Sam nie kupilem na PC bo nie czuje potrzeby. Jakos mnie mapy z dlc nie przekonaly do siebie.

Myślałem, że mówisz m.in. o mapach z B2K. Faktycznie to też może być przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze,ze nie ma tego w BF. Naucz sie celowac w glowe to bedziesz zabijal jednym strzalem albo graj na HC. To jest battlefield, ten prawdziwy i bardzo dobrze,ze nie ma magnum ammo czy body armora.

Wiekszy bol to usas,latarka i respy z dupy na tdm

Troche mnie przekonales do hardcora. Pogralem i faktycznie kazdy pada na 1 strzala nawet gdy dostaje w noge :). Nie satysfakcjonuje mnie to, lecz lepsze to niz beznadziejna gra na normalu, gdy koles dostaje z 1m w plecy zamiast rozerwac mu bebechy odwraca sie i mnie zabija.

W dodatku na hardkorze moge jeszcze sobie pozwolic na bieganie z tlumikiem bo nie oslabia praktycznie broni na duze dystanse.

Dzieki NFL w koncu moge sie cieszyc posylajac oponentow do piachu z tej szmelcowatej snajperki. Lubie patrzec gdy koles biegnie, dostaje z boku pociskiem i leci ryjem na asfalt :)

Jedyny problem w hardkorze to teamkilling. Przypadkowo koles nawinal mi sie na celownik gdy strzelalem sie z innym, a potem on trolluje i biega za mna strzelajac mi po nogach .. Ale i trafiaja sie normalni ludzie, zabijajac przypadkowo 2 razy tego samego kolesia z miniguna na heli, nie dawal oznakow ze chce mnie zabic.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 Kills with PP-19

0 / 10<li style="background-position: -600px 0px;">5 kills in DPV Jeep

0 / 5<li style="background-position: -600px 0px;">10 Kills in BTR-90 IFV

0 / 10<li style="background-position: -600px 0px;">Play 2 hours on Sharqi

0m 0s / 2h 0m<li style="background-position: -600px 0px;">Play 2 hours on Gulf of Oman

0m 0s / 2h 0m

To sa wymagania na shotguna z dodatku B2K,

czemu juz grajac wiele razy na mapach gull of oman oraz sharqi nie mam spedzonego czasu na tych terednach ?

i niech ktos jeszcze napsize, lub doda garfike tych pojazdow z ktorych musze kogos zabic bo nie ogarniam : ) dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×