Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak jest na Piecu w Bf3, ale dmg broni na balszakowej wersji BFBc2 byl wiekszy o 25%, w stosunku do konsolowej. Podejrzewam, ze podobnie jest w nowym BF3. Tak wiec USAS konsolowy, a PC to dwie rozne maszynki.

Jakos nie zauwazylem,zeby przeciwnicy padali szybciej od moich kulek w porownaniu do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tez przeciwnicy powinni szybsciej padac. Troche to nie realistyczne, ale nie probowalem jeszcze trybu Hardcore, a tam powinno byc lepiej. Co do broni to ja chodze od poczatku z M4A1 oraz Ak-74u(przewaznie gram Inzynierem) zeby nie bylo to mam odblokowane wszystkie bronie ale te moim zdaniem sa naj lepsze. Moze nie maja duzego DMG ale za to sa tak celne ze to masakra. Z tlumikiem i chwytem przednim nie da sie nie trafic:)Co do Usas-a czy jak mu tam, to jego dystans moze i jest przesadzony, ale mi to nie przeszkadza. Jesli ktos gra dla przyjemnosci to nie bedzie biegal z "naj lepsza" bronia tylko z ta ktora mu sprawia frajde, a ja nie cierpie shootgun-ow. Zostal jeszcze sniper, malo gralem, ale moim zdaniem troche sprawe spaprali. Jak to jest mozliwe, ze ze sniperki strzelasz komus prosto w klatke z 50 metrow i on nie ginie! Jaki jest wtedy sens grania, kiedy trzeba 2-3 kule poslac? Moze ktos wie czy pozniejsze sa silniejsze? uf troche sie rozpisalem:)

p.s. Gra jest kozacka, wysmienita, ryje beret itd. itp.:)

p.s.2 sorry, za brak polskich znakow ale nie mam ich:)

Probowalem troche pograc reconem z SKS-em, ale potrzebuje 4 shoty zeby gniota zdjac ;/. Jedynie head shoty wchodza w gre.

Moze mi ktos powiedziec jak to jest ze snajperka MD10 "cos tam, cos tam" nie pamietam nazw niektorych broni :(.

Edit. chodzi mi o ta http://battlelog.bat.../276101700/ps3/ MK11MOD

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sa silniejsze. chcesz jednym strzalem w klate bic snajpa? idz na HC

Ja ogarniam snajpera podstawowymi np P90 zeby wbic gwiazdke klasy i zdobyc wszystkie bronie.

Gram Medykiem ( dla mnie slowo szturmowiec jest adekwatne do tej klasy) gram Famasem ewentualnie F2000 lubie szybkie bronie gram na celowniku kolimatorowym teraz probuje sie nauczyc Acogiem x4.

Szturm? nie to nie dla mnie gralem moze ze 10 razy w tym 80% operacji metro. podboj i jeszcze raz podboj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś gra snajperem to tylko na snajpach powtarzalnych (SW98, M40A5 albo moja ulubiona M98B) może są dużo wolniejsze ale ich zasię i siła kładzie na łeb wszystkie automaty.

Podstawa to oczywiście zachować dystans do przeciwników bo inaczej jesteśmy kompletnie bez szans, zgadzam się jednak z tym że snajpy z 50M i bliżej powinny kłaść trupem jednym strzałem, bez znaczenia czy w klatę czy w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW super posuniecie z polaczeniem medyka i szturmowca. Ja chodze zawsze z holograczinym albo kolimatorem . Nadaja sie i na bliski i na daleki dystans. Acog sa fajne tylko na daleki i Chyba dluzej trwa przycelowanie z takim celownikiem, ale tutaj juz nie jestem pewien. Jesli chodzi o tryby gier. To szturm skonczylem moze 10 razy reszte tykalem po razie, a podboj to dzisiaj medal wpadl:) i 100 setna rozegrana gra. Mam 24 lvl, wiec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi odnośnie jackahammera - jestem zawiedziony, oglądałem filmiki i zapowiadał się bardzo dobrze. Nic, trudno. Do odblokowania usasa mi daleko, a jak ten dzień nadejdzie to pewnie ta broń będzie już wspomnieniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sniperka to tylko powtarzalna. Fajnie by bylo z takiego .50 Cal dziurawic jeepy:),ale chyba raczej nie ma takiej mozliwosci. No i jeszcze czolgi T-90 z kumatym strzelcem i nie ma nikt szans. Moim zdaniem to jest naj wiekszy atut BF3. Roznorodnosc. Raz cala gre praktycznie przesiedzialem w helikoterze i tylko naprawialem. Nie dosc ze punktow wpadlo od groma(bodajrze mialem staty 0-4:) a i tak bylem trzeci) to nie byli nas wstanie zestrzelic. 

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo już mnie szlag trafia.

1. Jakim cudem kolesie rozkurwiają mnie czołgiem gry latam heli (i nie nie zwykłe jebnięcie, tylko jakieś dziwne naprowadzanie?)

2. Jakim cudem koleś rozjebał mi w locie heli z JAVELINA O_o ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo już mnie szlag trafia.

1. Jakim cudem kolesie rozkurwiają mnie czołgiem gry latam heli (i nie nie zwykłe jebnięcie, tylko jakieś dziwne naprowadzanie?)

2. Jakim cudem koleś rozjebał mi w locie heli z JAVELINA O_o ??

1. Bo mają odblokowane trzecie stanowisko z którego Cię ktoś namierza i wtedy naprowadzana z czołgu leci za tobą

2. Prawdopodobnie tak samo jak wyżej..

Aha i masz warna za przeklinanie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarnięta ekipa dobrze używa laserków to małe są szanse zarówno na ziemi i w powietrzu. Javelin fajnie działa jak ktoś oznaczy ci cel laserem. Polecam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bo mają odblokowane trzecie stanowisko z którego Cię ktoś namierza i wtedy naprowadzana z czołgu leci za tobą

2. Prawdopodobnie tak samo jak wyżej..

Aha i masz warna za przeklinanie.

Ahaaa czyli siedzisz w czołgu i ktoś z trzeciego stanowiska namierzy dla ciebie cel ?

Ps. Przepraszam za wulgaryzmy, poniosło mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarnięta ekipa dobrze używa laserków to małe są szanse zarówno na ziemi i w powietrzu. Javelin fajnie działa jak ktoś oznaczy ci cel laserem. Polecam spróbować.

nawet jak masz kierownią p-z przy czołgu to zdejmiesz heli jak ci zaznaczą laserem

Ahaaa czyli siedzisz w czołgu i ktoś z trzeciego stanowiska namierzy dla ciebie cel ?

tak ostanim perkiem przy czołgu jest 3cie stanowisko z laserem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo USAS - ubawił mnie dzisiaj niejaki deadmau49, który po meczu na Operacja Metro napisał, cytuję "mniej usasa pls".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, ale przecież tym usasem jest tylko lepiej gdy się walczy o "B" na metrze, reszta to już lipa na większe odległości np z FAMASem nie ma szans...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Famas, Usas, Famas, Usas, Famas, Usas. Zwariować można. Nie mówicie o niczym innym? Mnie gra z Usasem męczy i nudzi. Famas mi nie pasuje. Brykam sobie czasem z G36C, czasem rozdaję ammo z IR-97 czy jakoś tak. Czasem dorwę M416, lub wiele wiele innych, i jakoś mi się całkiem dobrze gra. Nie potrzeba mi famasów ani usasów :)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o QBZ-95B?? To druga broń dla technika z zadania :P Warto próbować i ją odblokować? Bo Destroy 1 enemy vehicle with Repair Torch jest trochę ciężkie, ludzie przeważnie uciekają z maszyny jak zaczynamy ją psuć :P

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o QBZ-95B?? To druga broń dla technika z zadania :P Warto próbować i ją odblokować? Bo Destroy 1 enemy vehicle with Repair Torch jest trochę ciężkie, ludzie przeważnie uciekają z maszyny jak zaczynamy ją psuć :P

dla trofeum tak, dla gry nia nie ;( IMO jedna z najgorszych broni dla technika :) // najłatwiej umówić się z jakimś ziomkiem i zniszczyć sobie po pojeździe gdzieś na skraju mapy, ziomek nie musi ginąć wystarczy że przyfajczysz pojazd na tyle by tracił hp, a on wyskakuje przy kilku %

Do czego jest gasnica w heli

do gaszenia? pewnie działa tak jak ta z 2 misji CO-OPa,

Edytowane przez nathrent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo USAS - ubawił mnie dzisiaj niejaki deadmau49, który po meczu na Operacja Metro napisał, cytuję "mniej usasa pls".

No widzisz, niektórzy potrafią mieć skill na poziomie 650 i ratio 3.20 nie grając auto pompkami z odłamkami, a z nim gram od 1,5 roku jeszcze od czasów x360 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, niektórzy potrafią mieć skill na poziomie 650 i ratio 3.20 nie grając auto pompkami z odłamkami, a z nim gram od 1,5 roku jeszcze od czasów x360 :)

No jak ma taki super skill, to nie rozumiem płaczu z powodu mojego biegania z USAS, w końcu niczym mu nie zagrożę. Następnym razem jakbym na Metro zabrał Sajga albo M1014 z odłamkami, to bym dostał wiadomość, że mniej Sajga albo M1014, po prostu rozbawiło mnie to i tyle. W Bad Company 2 strzelby były tak samo mocne i nikt nie narzekał z tego powodu. Ba, w Bad Company 2 strzelbą można robić kille na na prawdę spore odległości bez brania poprawki na opadanie pocisku. W przypadku BF3 odnoszę wrażenie, że ludzie narzekają dla samej sztuki narzekania, bo z lagami zrobili porządek, a na poprawę Voice Chatu jest taka sama nadzieja, jak na demokrację w Korei Północnej.

Edytowane przez BubuPN
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ma taki super skill, to nie rozumiem płaczu z powodu mojego biegania z USAS, w końcu niczym mu nie zagrożę. Następnym razem jakbym na Metro zabrał Sajga albo M1014 z odłamkami, to bym dostał wiadomość, że mniej Sajga albo M1014, po prostu rozbawiło mnie to i tyle. W Bad Company 2 strzelby były tak samo mocne i nikt nie narzekał z tego powodu. Ba, w Bad Company 2 strzelbą można robić kille na na prawdę spore odległości bez brania poprawki na opadanie pocisku. W przypadku BF3 odnoszę wrażenie, że ludzie narzekają dla samej sztuki narzekania, bo z lagami zrobili porządek, a na poprawę Voice Chatu jest taka sama nadzieja, jak na demokrację w Korei Północnej.

A biegaj sobie z tym usasem, nikt Ci nie broni. Tylko nie oczekuj za to oklasków i nie dziw się że wysyłają Ci później wiadomości tego typu. Nikt tu nie płacze, co najwyżej wyraża swoje zażenowanie tą bronią. Usas to jest broń typu "no skill required, just blindfire everywhere and get easy kills" . Jedynym skillem jaki widzę w używaniu tej broni to umiejętność uniesienia celownika odpowiednio wysoko żeby za pierwszym razem trafić typa ze 100 metrów. W innych sytuacjach wygląda to tak jak napisałem wyżej, trzymasz R1 i zbierasz łatwe kille. "Po co się męczyć skoro nawet nie muszę dokładnie przycelować". Przez usasa, metro i bazar a czasami sekwana momentami są niegrywalne (mówię o sytuacji kiedy 5 czy 6 takich nobków biega z przenoścą haubicą full-auto, która zdarza się często nie ukrywajmy), w chwili obecnej nienawidzę tej broni bardziej niż Justina Biebera. Wiem że na forum jest paru wielbicieli tej broni i pewnie zaraz podejmiecie rękawice i będziecie bronić tego cuda - mam to w dupie, to jest moje zdanie na temat tej broni. Nie narzekajcie że ktoś wysyła wam takie wiadomości, to jest żałosne.

Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej spodobała mi się Sajga a ostatnio DAO-12 i nie amunicja odłamkowa :P

Ale ludzie grają czym chcą - ale gdy właśnie taka 5tka ludzi biega z tym USAS'em to faktycznie odechciewa się grać.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg opisu gaśnica przywraca pełną sprawność maszynie. Tylko nie wiem czy gasi pożar i przywraca pojazd do 100% bo już odblokowałem już ale jeszcze nie było okazji potestować jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bad Company 2 strzelby były tak samo mocne i nikt nie narzekał z tego powodu. Ba, w Bad Company 2 strzelbą można robić kille na na prawdę spore odległości bez brania poprawki na opadanie pocisku. W przypadku BF3 odnoszę wrażenie, że ludzie narzekają dla samej sztuki narzekania, bo z lagami zrobili porządek, a na poprawę Voice Chatu jest taka sama nadzieja, jak na demokrację w Korei Północnej.

w bc2 nie było map takich jak metro, bazar, sekwana oraz amunicji odłamkowej, jakbyś nie zauważył;.. z usas'a zabijałeś jak trafiłeś w przeciwnika, a nie w ścianę/kamień (lub inną przeszkodę) za nim, pociski eksplodujące na przeszkodzie ranią przeciwnika, dzięki temu np. usasem zabijesz dwóch i więcej jak stoją razem, bo jeden rani drugiego + obaj są przygwożdzeni ;( gdy zwykłym karabinem najpierw musisz zabić jednego potem drugiego, co z reguły kończy się twoją śmiercią :(,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×