Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem, ze jest co-opa narazie nie gram. Jak wyzej napisalem czekam az znajomi kupia BF i dopiero wtedy na Headsecie zagram, bo tak to nie ma sensu.

Nie zagrasz na hs :) Voice chat ledwo co działa, jak dwie osoby są w teamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos wlasnie przeczytalem na forum, ze sa problemy. Na serwerach narazie spotkalem moze ze 2 osoby co kozystaja z HS, a i tak ich ledwie slychac. Z reguly albo malolaci dra sie albo przeklinaja jak ktos dal ciala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagrasz na hs :) Voice chat ledwo co działa, jak dwie osoby są w teamie.

Bullshit. Co-op'a bez problemu zagra z headsetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna przez Skype sie polaczyc i tak gadac. Wiadomo ze to nie to samo,ale zawsze jest jakies rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi punktami to troche przegiaja.

za samo zagranie w jakis tryb 200 od razu jest

Tylko zwroc uwage na fakt, ze te 200pktow za rozgrywke sa tlem dla ogolem zebranych punktow przez graczy, ktorzy maja po nawet kilkadziesiat mln pktow :woot:

Te 200 to tak na otarcie lez, w niczym nie pomoze ale tez i nie zaszkodzi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy duzo to nie wiem, poniewaz do odkrycia jest multum rzeczy, lvli. Co do apteczek i ammo to racja. Mam chwilami wrazenie, ze 3/4 biega za fragami, a przeciez nie o to chodzi w tej grze. Ja jako inzynier zajmuje sie tym czym inzynier powinien. No chyba ze metro albo wielki bazar to wtedy RPG jest glowna bronia jesli gram RUS, bo SNAW chyba dluzej sie przeladowuje i na mniejszy dystans jakos gorzej sie strzela.

No to zes pojechal po rajtuzach :wacko: walic z RPGa na metrze...chyba wiec sam zaliczasz sie do tej grupy 3/4 osob - o ktorej piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak ogólnie to muszę się pochwalic jestem 3ci w ilosci zabitych w pojazdach i gonie pierwszego tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! Takich wyników można pozazdrościć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja naprawde szczerze jestem pelen podziwu....machnac kolo 100kili..no no....nie chcialbym grac przeciw tobie :huh:

Tylka taka jedna mysl mi sie nasowa...czy rownie dobrze radzisz sobie nie bedac chroniony przez blachy pojazdow? Chcialby zobaczyc podobne staty z rozgrywki gdzie jestes wylacznie piechurem...

Jesli mialbys podobne wyniki to nie powiem, po prostu kompletny wojak :nuke:

Tak czy inaczej, zalaczone staty budza respekt! :thumbsup:

Edytowane przez dab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zes pojechal po rajtuzach :wacko: walic z RPGa na metrze...chyba wiec sam zaliczasz sie do tej grupy 3/4 osob - o ktorej piszesz...

kolego kolego jak w tej wnence kolo schodow albo na schodach stoi 3 -4 kolesi to nie ma nic lepszego niz RPG. Robi tam po prostu porzadek, mozna sciane rozawlic za ktora sie kampia, multum opcji albo na kawiarni jak w budynkach siedza? RPG naj lepsza opcja by pokazac gdzie ich miejsce. BTW ja z reguly zawsze gram inzynierem poniewaz jego bronie mi naj bardziej odpowiadaja.

Ladnie:) raz tez gralem i facet jezdzil cala gre w czolgu i mial staty 25-0:) szlag mnie trafial, bo bylem chyba jedynem inzynierem w calym zespole!, a ze z podkladaniem C4 tez nie naj lepiej mi szlo:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego kolego jak w tej wnence kolo schodow albo na schodach stoi 3 -4 kolesi to nie ma nic lepszego niz RPG.

Polecam ciekawsza opcje w takich sytuacjach niz rozwalka RPGiem - zajscie tych ludkow w zatorze o tylu.....nie musze mowic co sie wtedy z nimi dzieje... he he Na metrze sie to idealnie robi. Polecam.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem chcialbym zobaczyc mine tych ludzi co siedza i kampia w oknach a tu nagle kosa w plecy:) I to jest urok tej gry, ze mozna na wiele sposob podejsc. Sam nie raz sie zdziwilem kiedy siedze przyczajony, odwracam sie i nie ma za mna sciany:)Miodzio

BTW rozwalka z RPG daje mi mase frajdy. Jak gram US to rzadko chodze z SNAW jakos mi nie lezy, a ostatnio bawie sie w terroryste samobojce z C4:)

Edytowane przez Seto Da
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja naprawde szczerze jestem pelen podziwu....machnac kolo 100kili..no no....nie chcialbym grac przeciw tobie :huh:

Tylka taka jedna mysl mi sie nasowa...czy rownie dobrze radzisz sobie nie bedac chroniony przez blachy pojazdow? Chcialby zobaczyc podobne staty z rozgrywki gdzie jestes wylacznie piechurem...

Jesli mialbys podobne wyniki to nie powiem, po prostu kompletny wojak :nuke:

Tak czy inaczej, zalaczone staty budza respekt! :thumbsup:

no napewno nie mam takich wyników biegając ja jestem tego zdania jak pojazd stoi to trzeba brac smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno nie mam takich wyników biegając ja jestem tego zdania jak pojazd stoi to trzeba brac smile.gif

Pojazdy to naj lepsza rzecz w tej grze.Jak ma sie kumaty zespol to sieje sie pozoge na lewo i prawo:) ale zdrugiej strony uwielbiam zakrasc sie za czolg i mu w tyl z RPG zaladowac:) no chyba ze ma kogos na dzialku to wtedy w tyl zwrot:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 3 dniach grania w bf3 stwierdzam że bad company 2 jest lepsza.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moge napisać ... wariat!!

A gdzie na kanałach jest TUNGUSKA ?? Nigdy jej nie wiedziałem tam

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moge napisać ... wariat!!

A gdzie na kanałach jest TUNGUSKA ?? Nigdy jej nie wiedziałem tam

wiedziałbyś gdybyś nie siedział tyko na conquestach ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moge napisać ... wariat!!

A gdzie na kanałach jest TUNGUSKA ?? Nigdy jej nie wiedziałem tam

Tunguske znajdziesz w trybie szturm, Kanały Nouszahr (,po stronie obrońców).Z tego co pamiętam Tunguske można znaleźć również w podboju na mapie Wyspa Wake.;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wyspie Wake tunguska lub LAV-AA jest na Lotnisku ( Podbój )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno nie mam takich wyników biegając ja jestem tego zdania jak pojazd stoi to trzeba brac smile.gif

Dokładnie,ja mam dziesięc razy mniej kili w Tungusce niż Ty,ale maszynka daje duże mozliwości na zrobienie kilkudziesięciu uśmierceń w rundzie :pardon:

Generalnie ciężko czasem dobiec do Tuguski bo chętnych jest wielu :tongue: a na hardzie życzliwi strzelają Ci w plecy byleby być przed toba za kierownicą "masakry na gąsiennicach".

Cóż...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wyspie Wake tunguska lub LAV-AA jest na Lotnisku ( Podbój )

dobrze ze nie przeczytales posta nad swoim :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×