Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mnie wyjątkowo przypasowała broń PP-19. Mam tą bronią najwyższą ilość zabójstw na minutę ( 1.48 ). Duży magazynek, dobra celność, dobrze trzyma celu, szybko zabija, sieje śmierć i trwogę, szybko się przeładowuje, ładnie wygląda, ma niezłą celność przy większych odległościach, a na krótkich rozwala wszystko co się rusza.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole. Chciałem zagrać online, a tu jak wybieram GRA ONLINE lub WSPÓŁPRACA to mi ściemnia lekko ekran i nic się nie dzieje albo po jakimś czasie konsole zwiesza. Miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole. Chciałem zagrać online, a tu jak wybieram GRA ONLINE lub WSPÓŁPRACA to mi ściemnia lekko ekran i nic się nie dzieje albo po jakimś czasie konsole zwiesza. Miał ktoś coś podobnego?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489592017733/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez konserwacje systemu PSS nie mogłem tego wszystkiego wczoraj zrobić, teraz poszło jak po maśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wczorajszej przerwie w działaniu PSN udało mi się skończyć singla :) Miałem do przejścia ostatnią misję - nie wiedziałem, że jest taka dłuuuuuuga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakich najlepiej używać perków do myśliwca po odblokowaniu wszystkich udoskonaleń ????????scare.gif

Radar + Rakiety FFAR + flary lub zakłócacz ECM ( dla niedoświadczonego pilota polecam flary) - Według mnie najlepsza konfiguracja a polatałem i pozabijałem już trochę :) Rakiety naprowadzane dla mnie zbędne --- nic nie zastąpi dobrego wytrenowanego działka :) a rakiety ffar vs czołgi i inne pojazdy naziemne.... Dzięki temu zestawowi jesteś uniwersalny.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

(...)Panowie jaka broń PDW dla recona.

Spróbuj MP7. Szybkostrzelność to 950 pestek, taki mały Famas. :)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak długo się wbija 45 rangę ? Czy jest to maxymalny lvl a jak nie to jaki jest maxymalny ?

Mi się udalo w 59 godzin :-)

Nie moge sie tylko zdecydowac z czym biegac inzynierem. Bo czasami dana bronia sie fajnie gra, ladnie kille wpadaja, ale czasami sa takie sytuacje ze wale goscia z boku, pol magazynka polecialo na niego a on sie odwraca i mnie ubija. Wtedy odrazu zmiana na inna bron.
Od siebie moge polecić A-91 -

bez celownika - raczka - dluga lufa ew. moje stare ulubione zestawienie M4A1 bez dodatków.

Edytowane przez miela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko standardowe 20 naboi w magazynku MP7 przy takiej szybkostrzelności jest słaba. Do momentu odblokowania powiekszonego magazynku może być słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się udalo w 59 godzin :-)

Od siebie moge polecić A-91 -

bez celownika - raczka - dluga lufa ew. moje stare ulubione zestawienie M4A1 bez dodatków.

Jak widac po sygnaturce, juz sie nabiegalem z a-91. Nuda :) ale dobra bron.

Ktos tam mowil ze pkp to niezla kosiarka. ZGADZAM SIE. Porzucilem wczoraj m249 dla PKP + raczka + kalimator ruski (musze odblokowac zwykly z kropeczka). Niezla kosiara z tego jest. 10 pestek na klate kolesia i lezy (a strzela dosc szybko). Gdyby nie bylo tych pedalskich usasow na metrze to niezly wynik mozna tam naskrobac. Odrzut jest ale trzeba wszystko korygowac i kille wpadaja az milo.

Wczoraj z nudow zrobilem sobie nocke do 6 rano, i z godzine bawilem sie w kampienie snajperem (wyspa chark i wierza po srodku najlepsza). Takie banie lecialy ze hoho :) z %. latwo sie gra, nawet pilota heli udalo sie sciagnac z dosc duzej odleglosci, a potem widok jak bezradny i niekumaty gunner (mogl przejsc na strone kierowcy) rozbija sie o skaly.

Dzis tez prowiant mam, ktos chetny na zerwanie nocki?:thumbsup:

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skiba94:Widzę, że preferujesz podobny zestaw :D We wszystkich używanych przeze mnie broniach mam ustawiony celownik z pojedynczą, czerwoną kropką. Planuję dorzucić jeszcze tłumik bo mam wrażenie, że po ubiciu przeciwnika, cała hołota mnie widzi na mapce ;D Mam nadzieję, że nie wpłynie to drastycznie na celność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też preferuję kolimator (czerwona kropka). Holograficzny jakoś mi nie leży. A co do PKP to jak pisałem wg mnie najlepsza broń wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś głupie trofeum za zabijanie palnikiem itp? Jak w bc2?

Nie ma :) Jest głupie trofeum za baretki. Mnie wkurza, bo nie mogę zrobić broni stacjonarnych :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Mnie wkurza, bo nie mogę zrobić broni stacjonarnych :<

Mnie pomogło! Może tobie też pomoże, wpadło za 2 lub 3 podejściem ...

ja tą beretkę zdobyłem na Wyspie Chark. Wsiadasz do Centuriona i czekasz na myśliwce, śmigłowce, czasem zdarzą się nawet spadochroniarze. Powinno wpaść.thumbsup.gif

jak z centuriona to ta mapka, tylko w trybie rush, przy kiepskich atakujących można wbić z 5-7 baretek w jednej rundzie :),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam parcia na te beretki :P Wpadnie to wpadnie. Trofeum mnie nie zbawi, a platynować nie mam zamiaru.

Wczoraj z ciekawości wszedłem na azjatycki server. Wyszedłem po jednej rundzie. Mój team siedział niemalże w bazie wroga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko standardowe 20 naboi w magazynku MP7 przy takiej szybkostrzelności jest słaba. Do momentu odblokowania powiekszonego magazynku może być słabo

Ale jak już odblokujesz .... :D

Powiększony wpada szybko bo po 60 killach.

Co do celowania to z reguły używam Kobra kolimatora. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma :) Jest głupie trofeum za baretki. Mnie wkurza, bo nie mogę zrobić broni stacjonarnych :<

Nie jest to do końca prawda. Co prawda niema trofeum za zabójstwo palnikiem, ale taki kill jest potrzebny aby odblokować bronie z DLC i nastukać każdym z nich 10 killi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze się nie zapoatrzyłem w DLC. Barety poczekają :) Panowie, co ma najmniejszy rozrzut z broni dostępnych dla Assaulta? Zazwyczaj gram M16A3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze się nie zapoatrzyłem w DLC. Barety poczekają :) Panowie, co ma najmniejszy rozrzut z broni dostępnych dla Assaulta? Zazwyczaj gram M16A3 .

AEK-971 i F2000, Kosy jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze się nie zapoatrzyłem w DLC. Barety poczekają :) Panowie, co ma najmniejszy rozrzut z broni dostępnych dla Assaulta? Zazwyczaj gram M16A3 .

Ja zaobserwowałem największy rozrzut w An-94. Podczas ognia ciągłego miota nim jak szatan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac po sygnaturce, juz sie nabiegalem z a-91. Nuda :) ale dobra bron.

Ktos tam mowil ze pkp to niezla kosiarka. ZGADZAM SIE. Porzucilem wczoraj m249 dla PKP + raczka + kalimator ruski (musze odblokowac zwykly z kropeczka). Niezla kosiara z tego jest. 10 pestek na klate kolesia i lezy (a strzela dosc szybko). Gdyby nie bylo tych pedalskich usasow na metrze to niezly wynik mozna tam naskrobac. Odrzut jest ale trzeba wszystko korygowac i kille wpadaja az milo.

Wczoraj z nudow zrobilem sobie nocke do 6 rano, i z godzine bawilem sie w kampienie snajperem (wyspa chark i wierza po srodku najlepsza). Takie banie lecialy ze hoho :) z %. latwo sie gra, nawet pilota heli udalo sie sciagnac z dosc duzej odleglosci, a potem widok jak bezradny i niekumaty gunner (mogl przejsc na strone kierowcy) rozbija sie o skaly.

Dzis tez prowiant mam, ktos chetny na zerwanie nocki?:thumbsup:

Możemy dziś powtórzyć:) Sorry, że wczoraj tak zniknąłem, ale "utraciłeś połączenie z EA On-LIne" wacko.gif , ze złości wyłączyłem konsole i dokończyłem trylogie Ojca Chrzestnego. Ja od koło 18-19 będę na PSN to można powymiatać na Podboju.

Jeśli chodzi o bron do Technika to ja praktycznie chodzę tylko z M4A1(nie za silna, ale bardzo celna), teraz trochę z Aku chodzę ponieważ działa tam tłumik. Ogólnie to u technika prawie każda broń moim zdaniem jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to u technika prawie każda broń moim zdaniem jest taka sama.

prawie, SCAR ma spore obrażenia, ale ma mało naboi, pozostałe różnią się wielkością zasłanianego pola widoczności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie też preferuję kolimator (czerwona kropka). Holograficzny jakoś mi nie leży. A co do PKP to jak pisałem wg mnie najlepsza broń wsparcia.

Nikt nie biega z MG36 z dodatku ? Przeciez to tez dobra bron :(. Smutno mi ...

Jest znacznie szybszy i mocniejszy. Recoil mnejszy (chyba, bo nie gralem PKP-em).

@edit: PKP jest mocniejszy ;)

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×