Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Val to fajna bron, ale im dluzej z nia biegalem tym wydawala sie slabsza. I praktycznie 1 magazynek na 1 goscia, bo ma malo pestek i szybko sie oproznia.

Medyk - f2000 + kalimator + raczka + tlumik

Gdy znerfia slawnego famasa wszyscy sie przerzuca na ta bron i znowu bedzie lament ze jest troche op., ja tak nie uwazam ale na pewno ktos bedzie plakac.

Nie moge sie tylko zdecydowac z czym biegac inzynierem. Bo czasami dana bronia sie fajnie gra, ladnie kille wpadaja, ale czasami sa takie sytuacje ze wale goscia z boku, pol magazynka polecialo na niego a on sie odwraca i mnie ubija. Wtedy odrazu zmiana na inna bron.

Jak się w miarę trzyma palec na wodzy to spokojnie 3-4, a nawet 5 na jednym magazynku idzie ubić. Chociaż czasami to 20 naboi na 1 to za mało hehe wink.gif. Polecam VAL z tego względu, że ja raczej nie lubię statycznej gry i jeśli jest ktoś z podobnym usposobieniem to będzie to dla niego wybawienie ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O niemieckiego jeszcze nie sprawdzałem. Bez kitu to musi być dobre:) Ja przez długi czas z rosyjskim grałem, klimatycznie brzmi. O dziwo angielski jest słaby, ledwie słychać co oni mówią.

Polecam ustawiać odpowiednio do frakcji czyli rosyjski dla RU i angielski dla US. Wtedy bardziej wczuwasz się w pole bitwy.

Motyw z rozjezdzaniem ludzi czekajacych na heli jest przedni. Dzis na Caspianie znudzony wzialem jeepa, zabilem kilku kolesi pod rzad, po czym wyszedlem z satysfakcja :) bo denerwuje mnie fakt, jak koles rozbija sie pod 20 sekundach, czekajac na to 1,5 minuty :P

Dziwi mnie trochę że o tym nie wiedzieliście o tym bo filmik jeszcze z bety (na PC). Ja od premiery BF3 myślałem jak tu kamperów pojazdów eliminować :) Teraz już tak nie kampią przy jetach bo i tak szybszy jest resp (szybkie palce) a przy heli przydaje się ta metoda jak i na Wake Island gdzie występuje kampienie na mobile AA swoją drogą częstsze niż na heli. Wykorzystujcie to mądrze bo kupony lecą na pysk :)

po dzisiejszej grze chcialbym zeby w najblizszym patchu wylaczyli mozliwosc latania na MAV'ie

To wtedy nie nazywałby się MAV (Micro Air Vehicle) tylko MLV (Micro land vehicle) i nie spełniałby swojej powinności czyli:

tu dla wprawionych "pilotów mava" :D:

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do broni dla medyka , to ja poginałem z m416+ holo+ rączka+ ciężka lufa lub tłumik.broń idealna, szybko się przeładowywuje. Zmieniłem na f2000 z takim samym ustawieniem bo w bliskim kontakcie jej szybkostrzelność wymiata. Jedyny minus- dłuższa zmiana magazynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej gralem Szturmowcem. Nikogo nie zaskocze jak powiem, ze mialem FAMASa. Wbilem nim ~3k killi i postanowilem wrocic do Wsparcia. Szukalem alternatywy dla (imo swietnego) M249. W koncu sie udalo i zaprzyjaznilem sie z PKP PECHENEG. Tradycyjny set: Holo + Magazynek + Chwyt. Czasami wymiatam az milo. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak aktywować kod online? Wchodzę w grze w "Sklep", naciskam trójkąt i aktywuję w ten sposób? Czy musze się logować na jakichs Battlelog, itd? Pytam, bo dzisiaj system PSN jest w konserwacji i nic nie chce się łączyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wchodzeniu do gry powinien się o niego upomnieć, a jak nie to wpisz w Reedem Codes w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jakbym chciał zarejestrować kartę z PSS? Bo można jeszcze chyba poprzez "sklep" w samej grze, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie DLC to ja obstawiam Dino Mode. To by było epickie!

O co kmn z tymi dinozaurami ? Wszyscy się tak nimi jarają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbyś pograć w BFa w taki tryb a'la zombie? Tylko, że musisz przetrwać przeciwko dinozaurom :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołałbym DLC osadzone w realiach drugiej wojny światowej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy nie nazywałby się MAV (Micro Air Vehicle) tylko MLV (Micro land vehicle) i nie spełniałby swojej powinności czyli:

tu dla wprawionych "pilotów mava" :D:

nie mam nic do rozjezdzania mavem, mlvem itp. tylko na wskakiwanie na niego i podlatywanie na niedostepne budynki itp.

@down. tak wlasnie +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy nie nazywałby się MAV (Micro Air Vehicle) tylko MLV (Micro land vehicle) i nie spełniałby swojej powinności [...]

Jemu chodziło o wsiadanie na MAVa i wlatywanie na niedostępne inaczej dachy..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczesniej gralem Szturmowcem. Nikogo nie zaskocze jak powiem, ze mialem FAMASa. Wbilem nim ~3k killi i postanowilem wrocic do Wsparcia. Szukalem alternatywy dla (imo swietnego) M249. W koncu sie udalo i zaprzyjaznilem sie z PKP PECHENEG. Tradycyjny set: Holo + Magazynek + Chwyt. Czasami wymiatam az milo. ;D

Mnie osobiście PKP zawsze wydawało się lepszą bronią od M249, głównie za sprawą zasięgu, który w PKP jest dużo wyższy. Polecam zastanowić się nad tłumikiem bo recoil ta broń też ma niemały.

Panowie jaka broń PDW dla recona. Ja gram snajpami i nie zamieniłbym tego na nic innego. A do walki w zwarciu zawsze można wyciągnąć pistolet. Ze snajp to polecam M98B najlepsza snajperka dostępna w tej grze.

Luneta x12, + podstawka i możemy siać kille na bardzo dalekie odległości.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Val to fajna bron, ale im dluzej z nia biegalem tym wydawala sie slabsza. I praktycznie 1 magazynek na 1 goscia, bo ma malo pestek i szybko sie oproznia.

Medyk - f2000 + kalimator + raczka + tlumik

Gdy znerfia slawnego famasa wszyscy sie przerzuca na ta bron i znowu bedzie lament ze jest troche op., ja tak nie uwazam ale na pewno ktos bedzie plakac.

Nie moge sie tylko zdecydowac z czym biegac inzynierem. Bo czasami dana bronia sie fajnie gra, ladnie kille wpadaja, ale czasami sa takie sytuacje ze wale goscia z boku, pol magazynka polecialo na niego a on sie odwraca i mnie ubija. Wtedy odrazu zmiana na inna bron.

Graj g36c +tlumik Bron swietna na bliski i sredni dystans,tylko staraj sie celowac w banie,bo praktycznie nie ma recoila.Znowu mam scine jak wchodze do online,ta gra nawet nie potrafi komunikatu wyslac,ze cos w PSN grzebia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbyś pograć w BFa w taki tryb a'la zombie? Tylko, że musisz przetrwać przeciwko dinozaurom :)

To by było przewyborne :D I jeszcze żeby można było w CO-OPie takie przetrwanie zrobić (oczywiście jak już VOIP naprawią)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Valchall: O tym samym myslalem. Na wieksza odleglosc strzelam krotkimi seriami i nie mam problemu z trafieniem. Na krotkie dystanse jest jeszcze lepiej ;P

Ze Wsparciem pozegnalem sie w momencie premiery DLC. M249 mam ogarniete (ponad 2k killi) ale PKP zrobilo na mnie lepsze wrazenie. Teraz moge bic rekord kill streakow (Szturmowcowi szybko konczylo sie ammo).

@Up: Ahh i do tego intro z Dinozaurami utrzymane w konwencji BFa. CoD musialby sie dlugo zbierac ;D

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie mam nic do rozjezdzania mavem, mlvem itp. tylko na wskakiwanie na niego i podlatywanie na niedostepne budynki itp.

@down. tak wlasnie +

My bad. Ale tak prawdę mówiąc jakby tak wszystko poprawić to nie byłoby żadnej zabawy w grze. Wylatywanie na budynek i ściąganie stamtąd innych kolesi nie jest niczym złym wg mnie. Klasa recon i tak jest najsłabsza w stosunku do innych więc taki atut to duży plus i na dodatek wspieranie kompanów na duże odległości w miejscach niedostępnych dla piechoty (tylko snajper może zabić snajpera, no może jeszcze czołg). Poza tym myślisz że w realu to snajperzy biegają po ulicach? nie siedzą na najwyższych punktach i "zwiedzają okolice lunetą" Latanie do góry MAV' em może nie jest realne ale to tylko gra liczy się zabawa z niej płynąca.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się rozczarujesz, gdyż bardziej prawdopodobne jest to http://www.enterbf3....dlc-set-in-nyc/, bo jakim lepszym miejscem na ogłoszenie dlc z mapami nyc nie byłby właśnie event w nyc?

Czyli dinozaury w Nowym Jorku! A tak na serio to kolejny ''kasociąg'' się szykuje, ale i tak kupię :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał DLC z miastem z naszej części Europy :rolleyes: Fajna by była Warszawa. Pomyślcie jak kozacko by się prezentował rozwalony do połowy i płonący Pałac Kultury :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ten ''krzywy wieżowiec'' się wali na szklany dach CH ''Złote Tarasy'' a my stoimy w środku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie DLC to ja obstawiam Dino Mode. To by było epickie!

Fajnie by bylo, ale ciekawe jak by to wygladalo. Zeby te dinozaury zachowywaly sie w miare realistycznie (ruchy itp), a nie jak np tekturowa godzilla w japonskiej produkcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo latanie na MAVie albo Roadkille. I jedno i drugie mnie denerwuje. Z ogromna przyjemnoscia kasuje kozakow, ktorzy siedza caly mecz w krzakach i latajac tym ustrojstwem rozbijaja sie o sciany z nadzieja, ze kogos zabija.

USAS jest najlepszy do zniszczenia MAVa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ten ''krzywy wieżowiec'' się wali na szklany dach CH ''Złote Tarasy'' a my stoimy w środku :D

Niestety czegoś takiego pewnie nigdy się nie doczekamy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wymyślą, że będzie można wcielić się w takiego dinozaura. Np. dżungla, atakujący żołnierze, broniący takie dino, to by było coś ;D Może zrobią w końcu coś z zimą, jakieś mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×