Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego że oni robią przy patchu za free jak za sprzedaż gry zgarniają ładne sumy, jeśli chcą aby ludzie kupowali u nich nadal powinni dbać o klientów :) Moim zdaniem naprawienie latarki no popsuje czegoś innego, bo która latarka w dzień świeci jak oświetlenie stadionu w nocy :)

widziałem gdzieś taki wykaz ile kto zarabia za grę

przy cenie początkowej 40 funtów tylko 4-5 trafia do kieszeni twórców reszta to deweloper, koszt nagrywania itp

z tego wynika, że dostają tylko 10% całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę niektórym pasuje jak firmy wydają pół-produkty za które płaci się jak za pełnowartościowy towar... szczerze to wisi mi to czy ich kosztuje wydawanie poprawek czy nie. Takiego czegoś nie powinno w ogóle być. Może jeszcze dojdzie do tego, że będzie trzeba płacić za patche aby mieć grę bez błędów?

Mnie się podoba ta gra , ale faktem jest że BFBC2 mnie bardziej zahipnotyzował . Marudzić nie mam zamiaru bo jedynym utrudnieniem dla mnie był VOIP ;) Każda gra ma błędy i je będzie mieć jeśli chcesz pobawić się w wojnę na żywo to idź do wojska , proste , ciekawe ile tam błędów znajdziemy :D Ale tam za marudzenie będziesz mył kible ...

@ jajnica

Z moich informacji USAS ma być znerfiony w marcu a CQ ma być w czerwcu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padam na glebę by być na twoim poziomie . Zarabiają , owszem ale też płacą . Czy ty sobie wyobrażasz że te pieniądze tylko do nich legną ? Mojego znajomego firmie EA zleciło zrobienie kilku grafik i zapłaciło za nie dużo że sobie nie wyobrażasz . Porównanie BF do COD jest idiotyczne , to jak porównywać tira do malucha . Gdyby DICE miało robić grę jak COD to graficznie i fizycznie + wielkościowo była by nie do zajechania ale tu wchodzą inne czynniki które kosztują i wymagają czasu . Fakt jedyne co urywa jaja w COD to Singiel ale multi nigdy BF-owi nie dorówna , nigdy . Gdybym chciał pograć w prostego FPS-a jak COD bym wolał powrócić do Quake II

!

Aj, aj. Chyba ktoś tutaj nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

@Bzykacz

No sorry chłopie, ale jeśli nie potrafisz dyskutować, to po cholerę się w ogóle wypowiadasz na forum? Po co w ogóle się tutaj zarejestrowałeś?

Widzę jedno, temat to wylęgarnia fanbojów. Słowa na BFa złego nie można nawet powiedzieć... Niektórzy z Was są żenujący i tyle w temacie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy costumanych serwach będzie można robić meczyki jak w KZ2 czyli ustawiasz co chcesz mieć zbanowane, ile graczy itp i wyszukuje normalnie, także noobki będą mieć dla siebie zabawe 12vs 12 na usasy, a inni pójdą na same pistoleciki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, aj. Chyba ktoś tutaj nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

@Bzykacz

No sorry chłopie, ale jeśli nie potrafisz dyskutować, to po cholerę się w ogóle wypowiadasz na forum? Po co w ogóle się tutaj zarejestrowałeś?

Widzę jedno, temat to wylęgarnia fanbojów. Słowa na BFa złego nie można nawet powiedzieć... Niektórzy z Was są żenujący i tyle w temacie.

Umiem i rozumiem co napisałeś i jest to idiotyczne . Skoro tak się znasz na grach to zaproponuj im pomoc . Od debili to ty nas wyzywasz bo gdyby DICE tak twierdziło by miało to w dupie i dalej koncentrowali się na MOH-u . CoD jest lepszy technicznie ? Owszem szczególnie z lagami bo tam ich dali aż nad :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zamiast marudzić tu gdzie 0% to robi to marudźcie na forum DICE bo oni tu napewno nie zaglądają ;) Zróbcie grę , nawet niech to będzie prosty mario i ją dajcie za free a potem wypełnijcie wszystkie prośby osób co ją od was dostały :biggrin: GOOD LUCK !

A Ty co pracownik DICE, że tak ich bronisz? Po to jest forum, żeby rozmawiać. Jeżeli boli CIę, że ktoś krytykują grę którą tak ubóstwiasz i nawet jakby nic nie działało cieszyłbyś się grając w to.

A komentarz o robieniu własnej gry pozostawię bez komentarza, bo na taki nawet nie zasługuje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiem i rozumiem co napisałeś i jest to idiotyczne . Skoro tak się znasz na grach to zaproponuj im pomoc . Od debili to ty nas wyzywasz bo gdyby DICE tak twierdziło by miało to w dupie i dalej koncentrowali się na MOH-u . CoD jest lepszy technicznie ? Owszem szczególnie z lagami bo tam ich dali aż nad :lol:

No to chyba miałeś pecha, bo ja lagów nie uświadczyłem... Po za tym, temat nie tyczy się fanbojskich wojenek. Gdzie wyzwałem Was(o wielcy wyznawcy DICE) od debili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty co pracownik DICE, że tak ich bronisz? Po to jest forum, żeby rozmawiać. Jeżeli boli CIę, że ktoś krytykują grę którą tak ubóstwiasz i nawet jakby nic nie działało cieszyłbyś się grając w to.

A komentarz o robieniu własnej gry pozostawię bez komentarza, bo na taki nawet nie zasługuje.

]

No tak jeśli marudzenie Ci się podoba to sobie czytaj 60% postów . Wchodzisz po godzinie i myślisz że jakieś wiadomości lub coś ciekawego ktoś napisał a tu 3 strony o USAS-ach , o innych marudach i nic ciekawego .

Ubóstwiam ? Bronie ? Grał w niedziałającą grę ? Ty czytasz co Ty piszesz ?

Skoro Ciebie tak to boli że musisz to z siebie wyrzucić idź do kółka anonimowych noobów w BF-ie i się tam wyżal podobno pomaga , a BF-a sprzedaj bo i tak Ci się nie podoba bo nei działa jak powinien lub jak to papasmerf sobie życzy / sz

@ Snafu

W poście co nikt nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem :biggrin:

Ale fakt zaczyna się fanboysko tu robić , ale tak jest zawsze gdy rywalizujące gry / gracze ze sobą rozmawiają i zaczynają porównywać dwa produkty których się nie da do siebie porównać gdyż reprezentują zupełnie inny rodzaj gry , choć oba są FPS-ami ;) I tu zakopmy topór wojenny .

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mehehe ale co jak co to technicznie cod jest lepszy, widzieliście kiedyś w dziale o codzie żeby ktoś sie skarżył na zawiechy gry, spadki animacji, czy o jakiś bugach jak np. z C4 gdzie zamiast wysadzić ładunek rzuca sie ponownie nowe?? błąd który był w bc2 jest też w bf3 który to podobno jest zrobiony na nowym silniku? LOL, a lagi to inna kwestia bo zależy od internetu hosta w przypadku cod, lub regionu serwa w bf3 np. na australijskim nie da sie w ogóle grać bo są ciągle lagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

No tak jeśli marudzenie Ci się podoba to sobie czytaj 60% postów . Wchodzisz po godzinie i myślisz że jakieś wiadomości lub coś ciekawego ktoś napisał a tu 3 strony o USAS-ach , o innych marudach i nic ciekawego .

Ubóstwiam ? Bronie ? Grał w niedziałającą grę ? Ty czytasz co Ty piszesz ?

Skoro Ciebie tak to boli że musisz to z siebie wyrzucić idź do kółka anonimowych noobów w BF-ie i się tam wyżal podobno pomaga , a BF-a sprzedaj bo i tak Ci się nie podoba bo nei działa jak powinien lub jak to papasmerf sobie życzy / sz

@ Snafu

W poście co nikt nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem :biggrin:

Ty jesteś śmieszny... Wiesz w ogóle do czego służy forum? Chcesz sobie poczytać nowości na temat BF3? Jest masa stron, tylko o tematyce BF'a więc po cholerę zaglądasz na forum?

Post którego nikt nie potrafi zrozumieć? Czy ty jesteś głosem wszystkich? Większość raczej zrozumiała, więc może to nie Ty, a ja musiał bym się zniżyć do twojego poziomu, skoro nie rozumiesz P R O S T Y C H zdań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mehehe ale co jak co to technicznie cod jest lepszy, widzieliście kiedyś w dziale o codzie żeby ktoś sie skarżył na zawiechy gry, spadki animacji, czy o jakiś bugach jak np. z C4 gdzie zamiast wysadzić ładunek rzuca sie ponownie nowe?? błąd który był w bc2 jest też w bf3 który to podobno jest zrobiony na nowym silniku? LOL, a lagi to inna kwestia bo zależy od internetu hosta w przypadku cod, lub regionu serwa w bf3 np. na australijskim nie da sie w ogóle grać bo są ciągle lagi...

Widzę że w LoD teraz śmigasz :biggrin: Tak myślałem że to ty :biggrin: na FN LiR was gania ale coś im nie idzie nawet że grają częściej i to ich strona :biggrin:

@ Snafu

Na tym forum w tym temacie się rozmawia o BF3 a nie marudzi dlatego szukam tu nowości ;)

BTH Mój poziom jest za wysoki dla Ciebie , bo kto by Cię chciał z ziemi podnosić jak ty ten topór który myślałem że zakopaliśmy ?

Ode mnie to koniec w temacie do Ciebie bo lubię to forum i nie mam zamiaru tu dostać bana ;)

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak jeśli marudzenie Ci się podoba to sobie czytaj 60% postów . Wchodzisz po godzinie i myślisz że jakieś wiadomości lub coś ciekawego ktoś napisał a tu 3 strony o USAS-ach , o innych marudach i nic ciekawego .

Ubóstwiam ? Bronie ? Grał w niedziałającą grę ? Ty czytasz co Ty piszesz ?

Skoro Ciebie tak to boli że musisz to z siebie wyrzucić idź do kółka anonimowych noobów w BF-ie i się tam wyżal podobno pomaga , a BF-a sprzedaj bo i tak Ci się nie podoba bo nei działa jak powinien lub jak to papasmerf sobie życzy / sz

Nie przeszkadza i mogę je sobie czytać. Tym bardziej gdy ktoś próbuje mi wmówić, że domaganie się w pełni działającej gry to jakieś fanaberie graczy.

Edytowane przez pescar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza i mogę je sobie czytać. Tym bardziej gdy ktoś próbuje mi wmówić, że domaganie się w pełni działającej gry to jakieś fanaberie graczy.

Sam sobie teraz zaprzeczyłeś . Ja nie próbuje nikomu wmówić żeby się niedomagał od DICE o działającą w pełni grę , ale o to by nie marudzi nam , my jej nie robiliśmy - niech marudzą do DICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś zarzucisz, to się zastanów... W czym jak w czym, ale na grach, dewelopingu itp. się znam, więc nie musisz się wymądrzać. Zarabiają na grach taki szmal, że sobie go nawet nie wyobrazisz/wyobrazimy. Naprawianie trwa, owszem ale postawa DICE jest wręcz idiotyczna. Oni mają klientów za debili i do tego, mają nas w dupie. Jak patrze np. na CoD'a, dokładniej na wykonanie techniczne, to jest to wyższa półka względem BF'a. Można? Można, ale jak się wydaję grę w pośpiechu i później ma się klientów w poważaniu to tak się dzieje. Ale komuś, kto wielbi markę trudno to wytłumaczyć( nie mówię konkretnie o Tobie).

Ja sie zastawniam dlaczego BF3, ktory mial byc tym pierwszym uderzeniem w kierunku seri CoD, zostal tak fatalnie napisany na konsole. Przeciez z tytulem Activision walczyc sie powinno na konsolowym froncie. A tymczasem caly wysilek skoncetrowano na PC wersji (czyzby NVida zaplacila potezna kase dla DIce?) Nie znam sie na developingu gier, ale mam wrazenie ze nad portem PS3 pracowano chyba rok. Do tej pory w glowie mi sie nie miesci, ze mozna bylo wydac gre z takimi bledami jak input lag oraz juz naprawiony VOIP. Przeciez to dwie najbardziej fundamentalne elementy w sieciowej rozgrywce. Naprawde chcialbym wiedziec ile czasu spedzili nad wersja Ps3. :)

Gameplay z Bf3: close quarter. Bedzie gorzej niz na metrze. :( Choojowy ten 1 dodatek.

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC sobie jeszcze jakoś poradzą z broniami ale na ps3 to będzie masakra jak będą korytarzami latać pociski z RPG i granatników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zwiastun tego dodatku Armor Coś-tam, na tym z małymi mapkami to na podboju czad będzie ^^ Bo tu jest zaprezentowany TDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do tej gry jest wymagany online pass? Ponieważ planuję kupić używkę i nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu ty chyba głupot się jakiś naczytałeś, większość zmian o które ludzie się tutaj domagają zostały wprowadzone na wersji PC. Więc ja się pytam gdzie jest takowy path na konsole? Minęło już tyle czasu, że szkoda gadać a jak nie było tak niema. Tyle ode mnie w tym temacie.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że oni robią przy patchu za free jak za sprzedaż gry zgarniają ładne sumy, jeśli chcą aby ludzie kupowali u nich nadal powinni dbać o klientów :) Moim zdaniem naprawienie latarki no popsuje czegoś innego, bo która latarka w dzień świeci jak oświetlenie stadionu w nocy :)

latarka taktyczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padam na glebę by być na twoim poziomie . Zarabiają , owszem ale też płacą . Czy ty sobie wyobrażasz że te pieniądze tylko do nich legną ? Mojego znajomego firmie EA zleciło zrobienie kilku grafik i zapłaciło za nie dużo że sobie nie wyobrażasz . Porównanie BF do COD jest idiotyczne , to jak porównywać tira do malucha . Gdyby DICE miało robić grę jak COD to graficznie i fizycznie + wielkościowo była by nie do zajechania ale tu wchodzą inne czynniki które kosztują i wymagają czasu . Fakt jedyne co urywa jaja w COD to Singiel ale multi nigdy BF-owi nie dorówna , nigdy . Gdybym chciał pograć w prostego FPS-a jak COD bym wolał powrócić do Quake II

Zastanawiam się czy w ogóle grałeś w MW w multi bo z tego co piszesz to raczej nie. Moim zdaniem nie należy porównywać samej idei rozgrywki bo każdemu może podobać się coś innego. Jeden woli kampić cały mecz przy czołgu żeby zdetonować C4 jak wsiądzie przeciwnik a drugi biegać z MP i walczyć w zwarciu. Generalnie chodzi mi o fakt że przy BF3 to płynność rozgwywki i działania programu w MW3 to mistrzostwo świata. Wcześniej grałem na PS3 głównie w BFBC2 ostatnio BF3 do momentu aż kupiułem i odpaliłem MW3 w multi - normalnie opadła mi szczęka. Nie chodzi mi jakies bzdury w stylu odpadający beton czy łamanie krzaków, blur rozmycie ekranu przy trafieniach albo efekty halo - oko ludzkie raczej nie odbija światła w taki sposób jak soczewka kamery, i dla samej rozgwyki w multi ma drugorzędne znaczenie ale komfort rozgrywki przejawiający się w szybkości działania samego programu. Moim zdaniem przekombinowali w BF3 z wymaganiami technologicznymi - PCty mocne dają radę ale dla PS3 to po prostu za dużo. Moim zdaniem naprawdę nie trzeba być fanem CODa żeby docenić jak doskonale działa ten program na PS3 i naprawdę zaślepionym żeby nie widzieć jakie g...wno zrobiło Dice w wersji na PS3. Nie jestem jakimś funboyem CODa bo gram w multi dopiero od MW3 ale to co zobaczyłem naprawdę wgniotło mnie w glebę (dodatkowo kupiłem jeszcze ostatnio COD_WAW ale ta gra już się niestety zbyt zestarzała). Naprawdę chętnie wróciłbym do grania w BF3 ale po zagraniu kilkudziesięciu godzin w MW3 nie sposób tych gier porównywać. I dokładnie tak jak napisałeś BF3 jest jak TIR a MW3 jak maluch ale niestety nasze PS3 na którym trzeba się poruszać tymi pojazdami można przy tym porównać do ciasnych uliczech starego miasta w Dubrowniku. Dlatego ten twój TIR po prostu nie daje rady...

Edytowane przez spike1314
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem,a teraz widzę,że Adwokatów Diabła(DICE) jest jak grzybów po deszczu:)

Parę dni temu odpaliłem rush natłukłem kili i baretek co nie miara i kick z serwera i tak pięć razy z rzędu,a na deser zwiecha konsoli i oczywiście stracilem to co zdobyłem.

Chyba sprzedam konsole i grę,a kasę wyślę DICE bo biedaków nie stać na patch-a.

Ludzie ja rozumiem,że można kochać grę,a tym bardziej multi znam ludzi wręcz uzależnionych od multiplayera. Sam skończyłem NG2 10 razy ale bez jaj ja otwierając forum chcę się dowiedzieć czy konsola mi się psuje czy to BF3 jest taki zbugowany. Gdybym był nowym klientem/graczem/forumowiczem to chciałbym prawdę,a nie masturbację,że DICE idąc sladami boga(Activision) zapowiada nowe DLC.

Na głównej będzie jeszcze sto parę niusów o tych DLC do czasu ich premiery.

Ja lubię rozgrywkę w BF3 ale muszę się modlić,żeby znalazło mecz, nie wykopało mnie no i żeby nie trafić na watachę usasasasa bo zmiana serwera będzie trwać pół godziny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu ty chyba głupot się jakiś naczytałeś, większość zmian o które ludzie się tutaj domagają zostały wprowadzone na wersji PC. Więc ja się pytam gdzie jest takowy path na konsole? Minęło już tyle czasu, że szkoda gadać a jak nie było tak niema. Tyle ode mnie w tym temacie.

WTF? :huh:

Widzę że w LoD teraz śmigasz :biggrin: Tak myślałem że to ty :biggrin: na FN LiR was gania ale coś im nie idzie nawet że grają częściej i to ich strona :biggrin:

@ Snafu

Na tym forum w tym temacie się rozmawia o BF3 a nie marudzi dlatego szukam tu nowości ;)

BTH Mój poziom jest za wysoki dla Ciebie , bo kto by Cię chciał z ziemi podnosić jak ty ten topór który myślałem że zakopaliśmy ?

Ode mnie to koniec w temacie do Ciebie bo lubię to forum i nie mam zamiaru tu dostać bana ;)

Huh? Skoro edytowałeś wyższy post, to się nie dziw że odpisałem na pierwsze co było... Co ja się będę... Jak tobie się nawet nic wytłumaczyć nie da.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z Was nieziemksi lachen bo każdy psioczy - ja też a i tak wszyscy kupicie dodatek w dniu premiery:D :] też mam dość błędów,pechów,usasów,mavów ale nic na to nie poradzę Wy też-więc rozmawiajmy na poziomie;) Zapraszam do wspólnej gry,najczęściej Podbój po 21;)) Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×