Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Duze mapy na konsolach to porazka,walka pojazdami takie sobie,close Quarters smierdzi codem

To ja wole sobie Moha kupic za 150 zl :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie. Opłaca się kupować BtK, skoro mają wyjść 3 nowe map packi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo patrz kiedy one mają wyjśc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas! Wam to qrwa i tak źle i tak niedobrze. Takiej bandy marud torturujących się graniem w coś jeszcze nie widziałem jak żyję...

Nie robią nic to źle. Robią 3 dodatki to za dużo...

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej mapie ma być dużo więcej pojazdów więc będzie to raczej bitwa "zmotoryzowana"

Jak mapa będzie za duża to bitwy tam nie będzie żadnej (jak np. w przytoczonym Heavy Metal w bad company 2)

Chociaż zapewne mapki odpowiednio dostosują do liczby graczy (większe na pc, mniejsze na ps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas! Wam to qrwa i tak źle i tak niedobrze. Takiej bandy marud torturujących się graniem w coś jeszcze nie widziałem jak żyję...

Nie robią nic to źle. Robią 3 dodatki to za dużo...

Nie, nie. Tu nie chodzi o to. Tylko że zamiast zacząć naprawiać błędy, to tworzą kolejne DLC. Bo za to kasę dostaną a za naprawienie bugów już nie. Co tam, kupili grę i miejmy ich w dupie. Wydajmy kolejne DLC i napchajmy kieszenie jeszcze bardziej. Frajerom najwyżej się napisze, że "zajmujemy się sprawą".

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dadzą patcha w którym znerfią USASa i odłamki, później dorzucą priv match to pewnie pokuszę się na ten czerwcowy dodatek :) A jak ktoś się czuje dojony, to niech przeczeka na obniżkę i kupi z kimś na spółę za ok 20zł.

________

Patcha dostaniemy na bank przed czerwcem, bo EA będzie chciało zarobić na dodatku, który pewnie będzie w nim zawarty, a na jesieni może dadzą prywaty, bo w końcu trzeba jakoś opylić kolejny dodatek :whistling:

Edytowane przez Jechu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 nowe paczki DLC; http://www.ppe.pl/ne...lefield_3!.html

Co do wypowiedzi największa mapa w serii BF? Pytam się jaki to ma sens na konsolach, więcej czasu będzie podchodów niż jakiejkolwiek gry.

Np. Taki by nie stać w 12 chłopa w korytarzu na wielkim bazarze i nie walić w siebie z rpg jak osły? Albo by nie stać na schodach metra w 10 i strzelać w siebie z granatnika?

Nie każdy jest pokoleniem CS gdzie biegniesz jednym tunelem i strzelasz przed siebie. Ogromne mapy - to jest to. Można grać po swojemu... no ale na co komu usas na odległości 450 m....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile narzekań... A dla mnie super.

Po naprawieniu VC nic mnie już w tej grze nie irytuje. Może nie jestem super wymagający, ale gra mi się super. Nawet jakby żadnego nowego patcha nie miało być - dalej będę w BF3 grał.

Na dodatki się cieszę, zawsze to będzie jakiś powiew świeżości. Wg. mnie podział dodatków na mapy do close quarters czy pojazdowe jest ukłonem w stronę graczy - jak ktoś nie lubi pojazdów to nie kupi drugiego dodatku 2 i nic nie straci. Jak ktoś tylko gra tunguską ;) to nie kupi pierwszego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę łykał każdy dodatek do BF3 bez popitki.Nie czuję się dojony przez EA bo tak jak mi płacą za moją pracę tak ja innym również.Tylko jak Kolega wyżej wspomniał gdzie do hu%a jest patch poprawiający rozgrywkę!?Po naprawieniu VOIPa nie mam już jakiegoś wielkiego ciśnienia na kolejnego patcha bo gra mi się wyśmienicie ale akcje typu PECH itp.potrafią nieraz wkur%ć że hej.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Tu nie chodzi o to. Tylko że zamiast zacząć naprawiać błędy, to tworzą kolejne DLC. Bo za to kasę dostaną a za naprawienie bugów już nie. Co tam, kupili grę i miejmy ich w dupie. Wydajmy kolejne DLC i napchajmy kieszenie jeszcze bardziej. Frajerom najwyżej się napisze, że "zajmujemy się sprawą".

Nie wiem czy to krótkowzroczność, nie wiedza, ale zanim coś napiszesz zastanów się. Znalezienie błędu to pikuś, ale odkrycie co go powoduje, a tym bardziej obejście problemu to kompletnie co innego. W grze takiej jak Battlefield masz masę silników, aplikacji i innych zmiennych i poprawa błędu nie dość, że jest trudna, ciężko go znaleźć to jeszcze potem musi przejść przez masę prób i zamkniętych testów, często i one wykrywają inne usterki, kolejne błędy i znowu leci do poprawy, cały proces od nowa. Wielokrotnie też jest tak, że można pracować kilka dni szukając i nie znaleźć prawdziwej przyczyny danego error,a. Oni mają masę błędów przesyłanych przez graczy, ale też część sami wykrywają. Każda decyzja zmieniająca balans, cokolwiek musi być przemyślana i często wielokrotnie konsultowana. Jeżeli coś zmienią to muszą potem sprawdzać, jak zmieniły się zależności względem innych rzeczy. Jakby tego było mało wydanie patch'a kosztuje i nic nie zarabiają na nim, każdy patch, DLC cokolwiek musi przejść przez proces sprawdzania SONY i MS, co kosztuje i często pochłania czas nawet miesiąca. Każda paczka z osobna musi być sprawdzana, dlatego raczej nie wydaje się patch'y naprawiających tylko 1 rzecz, jest to nie opłacalne i mało praktyczne. Dlatego nawet jak się poprawi kilka błędów to czeka się na inne poprawki, by wydać to wspólnie. Niektóre błędy łatwiej naprawić inne trudniej, dlatego się to ciągnie. Co pokazuje jak wielki priorytet miał VOIP, że wydali go osobno. Do tego jest to firma, która funkcjonuje dzięki pieniądzom, więc nie może sobie pozwolić na to być 100% team'u zajmowało się czymś nie opłacalnym, co dodatkowo wydłuża cały proces. Naprawdę zastanów się co piszesz...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak pobrałem btk od kogoś, a ten ktoś teraz nie chce aktywowac konta u mnie to jak wezme od kogoś innego i pobiore to będzie wszystko ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie napisali kiedy patch wyjdzie. Fajnie, że będzie więcej DLC, bo w BC2 chyba tylko raz albo dwa dorzucili nowe mapy i do tego jeszcze był Vietnam, który dosyć szybko się znudził. Z tymi piechurowymi mapami, to liczę na zabawę w mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to krótkowzroczność, nie wiedza, ale zanim coś napiszesz zastanów się. Znalezienie błędu to pikuś, ale odkrycie co go powoduje, a tym bardziej obejście problemu to kompletnie co innego. W grze takiej jak Battlefield masz masę silników, aplikacji i innych zmiennych i poprawa błędu nie dość, że jest trudna, ciężko go znaleźć to jeszcze potem musi przejść przez masę prób i zamkniętych testów, często i one wykrywają inne usterki, kolejne błędy i znowu leci do poprawy, cały proces od nowa. Wielokrotnie też jest tak, że można pracować kilka dni szukając i nie znaleźć prawdziwej przyczyny danego error,a. Oni mają masę błędów przesyłanych przez graczy, ale też część sami wykrywają. Każda decyzja zmieniająca balans, cokolwiek musi być przemyślana i często wielokrotnie konsultowana. Jeżeli coś zmienią to muszą potem sprawdzać, jak zmieniły się zależności względem innych rzeczy. Jakby tego było mało wydanie patch'a kosztuje i nic nie zarabiają na nim, każdy patch, DLC cokolwiek musi przejść przez proces sprawdzania SONY i MS, co kosztuje i często pochłania czas nawet miesiąca. Każda paczka z osobna musi być sprawdzana, dlatego raczej nie wydaje się patch'y naprawiających tylko 1 rzecz, jest to nie opłacalne i mało praktyczne. Dlatego nawet jak się poprawi kilka błędów to czeka się na inne poprawki, by wydać to wspólnie. Niektóre błędy łatwiej naprawić inne trudniej, dlatego się to ciągnie. Co pokazuje jak wielki priorytet miał VOIP, że wydali go osobno. Do tego jest to firma, która funkcjonuje dzięki pieniądzom, więc nie może sobie pozwolić na to być 100% team'u zajmowało się czymś nie opłacalnym, co dodatkowo wydłuża cały proces. Naprawdę zastanów się co piszesz...

widać stary , że nigdy biznesu nie prowadziłeś . taka akcja że mają w dupie klientów może przejść jedynie raz , albo w momencie kiedy ma się na coś monopol. jakbym ja we własnej firmie wywinął taką akcje że olał bym klienta i powiedział mu że nie naprawię wadliwego towaru za który zapłacił jak za towar w 100% sprawny , tobym mógł już interes zwijać . jebią z nas taką kasę że to żaden problem dla nich zwiększyć dział o 10 % ludzi którzy zajmą się tylko poprawkami . niestety do tej olewki klienta doprowadziliśmy my sami , konsumenci. dla przykładu : porównaj sobie jakość i bezawaryjność toyot czy mercedesów z lat 80tych z rocznikami np: 2005.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że oni robią przy patchu za free jak za sprzedaż gry zgarniają ładne sumy, jeśli chcą aby ludzie kupowali u nich nadal powinni dbać o klientów :) Moim zdaniem naprawienie latarki no popsuje czegoś innego, bo która latarka w dzień świeci jak oświetlenie stadionu w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 expansions packs and private servers. NICE DICE!!!

EA and DICE are set to release three new expansion packs for Battlefield 3, the first of which will arrive as a timed PS3 exclusive.

As its name suggests Battlefield 3: Close Quarters will include four maps focusing on up close and personal infantry combat, and it'll release in June with one week's PS3 exclusivity.

The second pack is Armoured Kill, a vehicle-focussed pack which will include new vehicles and big open maps, including "the biggest DICE has ever built."

The third pack on DICE's radar is End Game, which is supposedly so secret that "only a few people in Stockholm know about it," according to the developer.

The packs will include new weapons, Achievements / Trophies and/or vehicles

Speaking during a GDC press event, DICE also confirmed it's to launch a 'rent a server' program on consoles, allowing players to rent and customise their own servers and set them up exactly how they want to play. More details on that are expected shortly.

http://www.battlefie.../close-quarters

Śmiac mi się chcę jak czytam to i przypomina mi się sytuacja jak kiedyś dali paczkę z naprawą VOIP-u i ludzie marudzili że niema privów . Teraz dadzą privy i ludzie będą marudzic na temat imputlaga :D Dadzą paczkę na imputlaga będą marudzic o wystających nogach przez ściany ASO .

BTW :

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to krótkowzroczność, nie wiedza, ale zanim coś napiszesz zastanów się. Znalezienie błędu to pikuś, ale odkrycie co go powoduje, a tym bardziej obejście problemu to kompletnie co innego. W grze takiej jak Battlefield masz masę silników, aplikacji i innych zmiennych i poprawa błędu nie dość, że jest trudna, ciężko go znaleźć to jeszcze potem musi przejść przez masę prób i zamkniętych testów, często i one wykrywają inne usterki, kolejne błędy i znowu leci do poprawy, cały proces od nowa. Wielokrotnie też jest tak, że można pracować kilka dni szukając i nie znaleźć prawdziwej przyczyny danego error,a. Oni mają masę błędów przesyłanych przez graczy, ale też część sami wykrywają. Każda decyzja zmieniająca balans, cokolwiek musi być przemyślana i często wielokrotnie konsultowana. Jeżeli coś zmienią to muszą potem sprawdzać, jak zmieniły się zależności względem innych rzeczy. Jakby tego było mało wydanie patch'a kosztuje i nic nie zarabiają na nim, każdy patch, DLC cokolwiek musi przejść przez proces sprawdzania SONY i MS, co kosztuje i często pochłania czas nawet miesiąca. Każda paczka z osobna musi być sprawdzana, dlatego raczej nie wydaje się patch'y naprawiających tylko 1 rzecz, jest to nie opłacalne i mało praktyczne. Dlatego nawet jak się poprawi kilka błędów to czeka się na inne poprawki, by wydać to wspólnie. Niektóre błędy łatwiej naprawić inne trudniej, dlatego się to ciągnie. Co pokazuje jak wielki priorytet miał VOIP, że wydali go osobno. Do tego jest to firma, która funkcjonuje dzięki pieniądzom, więc nie może sobie pozwolić na to być 100% team'u zajmowało się czymś nie opłacalnym, co dodatkowo wydłuża cały proces. Naprawdę zastanów się co piszesz...

Zanim coś zarzucisz, to się zastanów... W czym jak w czym, ale na grach, dewelopingu itp. się znam, więc nie musisz się wymądrzać. Zarabiają na grach taki szmal, że sobie go nawet nie wyobrazisz/wyobrazimy. Naprawianie trwa, owszem ale postawa DICE jest wręcz idiotyczna. Oni mają klientów za debili i do tego, mają nas w dupie. Jak patrze np. na CoD'a, dokładniej na wykonanie techniczne, to jest to wyższa półka względem BF'a. Można? Można, ale jak się wydaję grę w pośpiechu i później ma się klientów w poważaniu to tak się dzieje. Ale komuś, kto wielbi markę trudno to wytłumaczyć( nie mówię konkretnie o Tobie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmiac mi się chcę jak czytam to i przypomina mi się sytuacja jak kiedyś dali paczkę z naprawą VOIP-u i ludzie marudzili że niema privów . Teraz dadzą privy i ludzie będą marudzic na temat imputlaga :biggrin: Dadzą paczkę na imputlaga będą marudzic o wystających nogach przez ściany ASO .

I mają rację. DICE nie robi nikomu łaski, że naprawią błędy, których nie powinno i nie miało prawa być w dniu wydania premiery, a co dopiero po kilku miesiącach od premiery.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś zarzucisz, to się zastanów... W czym jak w czym, ale na grach, dewelopingu itp. się znam, więc nie musisz się wymądrzać. Zarabiają na grach taki szmal, że sobie go nawet nie wyobrazisz/wyobrazimy. Naprawianie trwa, owszem ale postawa DICE jest wręcz idiotyczna. Oni mają klientów za debili i do tego, mają nas w dupie. Jak patrze np. na CoD'a, dokładniej na wykonanie techniczne, to jest to wyższa półka względem BF'a. Można? Można, ale jak się wydaję grę w pośpiechu i później ma się klientów w poważaniu to tak się dzieje. Ale komuś, kto wielbi markę trudno to wytłumaczyć( nie mówię konkretnie o Tobie).

Padam na glebę by być na twoim poziomie . Zarabiają , owszem ale też płacą . Czy ty sobie wyobrażasz że te pieniądze tylko do nich legną ? Mojego znajomego firmie EA zleciło zrobienie kilku grafik i zapłaciło za nie dużo że sobie nie wyobrażasz . Porównanie BF do COD jest idiotyczne , to jak porównywać tira do malucha . Gdyby DICE miało robić grę jak COD to graficznie i fizycznie + wielkościowo była by nie do zajechania ale tu wchodzą inne czynniki które kosztują i wymagają czasu . Fakt jedyne co urywa jaja w COD to Singiel ale multi nigdy BF-owi nie dorówna , nigdy . Gdybym chciał pograć w prostego FPS-a jak COD bym wolał powrócić do Quake II

I mają rację. DICE nie robi nikomu łaski, że naprawią błędy, których nie powinno i nie miało prawa być w dniu wydania premiery, a co dopiero po kilku miesiącach od premiery.

To zamiast marudzić tu gdzie 0% to robi to marudźcie na forum DICE bo oni tu napewno nie zaglądają ;) Zróbcie grę , nawet niech to będzie prosty mario i ją dajcie za free a potem wypełnijcie wszystkie prośby osób co ją od was dostały :D GOOD LUCK !

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz widze wojne na USASY w close quarters ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę niektórym pasuje jak firmy wydają pół-produkty za które płaci się jak za pełnowartościowy towar... szczerze to wisi mi to czy ich kosztuje wydawanie poprawek czy nie. Takiego czegoś nie powinno w ogóle być. Może jeszcze dojdzie do tego, że będzie trzeba płacić za patche aby mieć grę bez błędów?

Edytowane przez pMagnusSl
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×