Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pytanie bo nigdy nie używałem takiego gadżetu jak M18 CLAYMOR, to jest mina przeciw piechotna z czujnikiem ruchowym ? dobrze kombinuje ?

Jeżeli tak to podpowiedzcie czy jak rozłożę a później zginę to znika, czy zostaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie bo nigdy nie używałem takiego gadżetu jak M18 CLAYMOR, to jest mina przeciw piechotna z czujnikiem ruchowym ? dobrze kombinuje ?

Jeżeli tak to podpowiedzcie czy jak rozłożę a później zginę to znika, czy zostaje ?

Znika. Możesz dobrać z ammo paczki drugą, ale rozstawić możesz tylko dwie. Tak przynajmniej było w becie.

p.s. próbowałem założyć, 2x, nowy topic tylko o multiplayer, ale się nie pojawia, lub jest likwidowany. ???

Edytowane przez Rogalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz pada to pytanie? Przy 73 przestałem liczyć ;) No więc, wersja limitowana z pre-orederu zawierała 4 kody;

  • Nieśmiertelniki,
  • Dodatkowe bronie,
  • Dodatkowe stroje (specact),
  • On-line pass z dostępem do Karkand po premierze dodatku

Ok juz jest wszystko jasne, kontaktowalem sie w tej sprawie i okazalo sie ze kody sa przypiete do faktury na takim cieniutki paseczku, nie zwrocilem na to wczesniej uwagi:) Mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko ok. Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz pada to pytanie? Przy 73 przestałem liczyć ;) No więc, wersja limitowana z pre-orederu zawierała 4 kody;

  • Nieśmiertelniki,
  • Dodatkowe bronie,
  • Dodatkowe stroje (specact),
  • On-line pass z dostępem do Karkand po premierze dodatku

To coś w takim razie z moją kopią jest nie tak, bo mam tylko jeden kod. Chyba, że coś przeoczyłem w pudełku, ale wątpię. Sprawdzę jeszcze na Gram.pl, bo bywało, że po zrealizowaniu zamówienia kody pokazywały się przy liście zamówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. próbowałem założyć, 2x, nowy topic tylko o multiplayer, ale się nie pojawia, lub jest likwidowany. ???

Po co trzeci? Przecież jest jeszcze ten http://www.ps3site.pl/forum/topic/65530-multiplayer-konto-profil-polaczenia/

@Rogalec znajdziesz w nim sklejony swój topic :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś w takim razie z moją kopią jest nie tak, bo mam tylko jeden kod. Chyba, że coś przeoczyłem w pudełku, ale wątpię. Sprawdzę jeszcze na Gram.pl, bo bywało, że po zrealizowaniu zamówienia kody pokazywały się przy liście zamówień.

to wejdź teraz na strone sklepu i tam jest taka zakładka "pobieierz kody" możesz wejść z linka który dostałeś kupując grę, ściągasz i masz...

a i jeszcze jedno masz na pewno maila od sklepu o tym problemie o którym piszesz :)

Edytowane przez Peny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://mp1st.com/2011/10/27/battlefield-3-incoming-fixes-and-patch-confirmed/

Dla tych, którzy mają problemy z input lagiem - DICE już nad tym pracuje i w najbliższym patchu (data nieustalona) powinni to naprawić :)

Ja po pierwszej kilkugodzinnej sesji jestem bardzo zadowolony, jedynym mankamentem jest właśnie drobny input lag, ale idzie się przyzwyczaić i gra się naprawdę świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo zadowolony, tylko jedno małe ale :P gdzie do hooya jest moja "skill" o ile tak mogę nazwać moje granie. tylko niektóre z BC2 pozostały resztę trzeba się uczyć, co nie zmienia faktu że gra jest mistrzowska. olałem grafikę która naprawdę jest słaba, ja nie widzę tych HD textur :P ale ciul z tym, miód panowie miód !!

wstałem z rana do pracy i nie mogę się doczekać aż wrócę przed BF3 :whistling:

Wiem tylko tyle, że teraz jest pięknie a po patchach będzie jeszcze piękniej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://mp1st.com/201...atch-confirmed/

Dla tych, którzy mają problemy z input lagiem - DICE już nad tym pracuje i w najbliższym patchu (data nieustalona) powinni to naprawić :)

Ja po pierwszej kilkugodzinnej sesji jestem bardzo zadowolony, jedynym mankamentem jest właśnie drobny input lag, ale idzie się przyzwyczaić i gra się naprawdę świetnie :)

aby zniwelowac input-laga przy celowaniu, albo ograniczyc go do minimum wystarczy w menu konsoli zmienic rozdzielczosc hdmi na 576p. Trzeba odznaczyc pozostale ( 1080i, 1080p, 720p). Od razu mowie ze gra wyglada duzo gorzej, jednak sterowanie jest duzo lepsze, prosze sobie sprawdzic, lag praktycznie nie istnieje ( lag przy sterowaniu i celowaniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby zniwelowac input-laga przy celowaniu, albo ograniczyc go do minimum wystarczy w menu konsoli zmienic rozdzielczosc hdmi na 576p. Trzeba odznaczyc pozostale ( 1080i, 1080p, 720p). Od razu mowie ze gra wyglada duzo gorzej, jednak sterowanie jest duzo lepsze, prosze sobie sprawdzic, lag praktycznie nie istnieje ( lag przy sterowaniu i celowaniu).

Dzieki za rade, ale raczej zostane przy moich "marnych" 720p i ze spokojem zaczekam na patcha,

Tego laga wyczuwam, ale jakos nie jest tak upierdliwy (jak w KZ2) i da sie do tego przyzwyczaic, a jesli to naprawia w najblizszym patchu to bede rad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie-Jak do cholery zmienia sie widok z pojazdu????

Ktos podpowiadał wcześniej,ale jego sugestie okazały się nie trafne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z battlelogiem, musze zakladac konto? na stronie jest napisane ze czasowo online nie dziala bo maja przeciazenie ale jest tylko miejsce na wpisanie maila i haslo nie ma opcji zaloz konto?? pytanie czy to ma byc mail i haslo z psn czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz prawa galke (na sterowaniu alternatywnym), a jak chcesz zmienic miejsce w pojezdzie to wciskasz x

A ja ponawiam pytanie-Jak do cholery zmienia sie widok z pojazdu????

Ktos podpowiadał wcześniej,ale jego sugestie okazały się nie trafne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z battlelogiem, musze zakladac konto? na stronie jest napisane ze czasowo online nie dziala bo maja przeciazenie ale jest tylko miejsce na wpisanie maila i haslo nie ma opcji zaloz konto?? pytanie czy to ma byc mail i haslo z psn czy co?

te same dane co miales konto w EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzilem na forach takie doraźne pozbycie sie laga (u mnie zadzialalo) - wylaczyc w ogole hd ;) w sensie 546 wlaczyc (gra wyglada paskudnie ale laga nie ma) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz prawa galke (na sterowaniu alternatywnym), a jak chcesz zmienic miejsce w pojezdzie to wciskasz x

o ile serwer pozwala na taki widok, bo sa takie ze tylko ze srodka jest. To samo tyczy sie celownika na do shotguna ( kolko) jak sie gra na hardzie, nie powinno go byc, i tak jest na wiekszosci serwerow jednak zdarzaja sie takie na ktorych " jest wlaczony". jak jest wyszukiwarka serwerow i na jakis klikniemy to pojawia sie nam podmenu z opisam serwera i tam jest ladnie wysztko opisane, ile energii ma postac, czy jest hud , czy jest minimapa, czy mozna widok w pojazdach zmieniac itp, przed wejsciem na serwer mozna zobaczyc, i jak nam odpowiada to wciskamy x, jak nie to szukamy innego serwera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie-Jak do cholery zmienia sie widok z pojazdu????

Ktos podpowiadał wcześniej,ale jego sugestie okazały się nie trafne.

R3 ale jak grasz na serwerach hardcore to nie można włączyć widoku z tyłu pojazdu tylko z pierwszej osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten battlelog to jakie g***no :) nie da sie zalogowac .... EA zjebalo sprawe......

Była dziś informacja, że robią przerwę techniczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie pierwsza (podstawowa) bronia inzyniera, nagle odblokowuje mi sie SCARL-H i teraz zagwozdka ...

Szukalem w grze jakis parametrow tej broni, bo nie mam pojecia czy ta nowo odblokowana ma wiekszy "damage" lub inny parametr na ktorym mi osobiscie zalezy. Niestety nic takiego nie znalazlem.

W BC2 byl taki graficzny zapis (paski pokazujace 4 czy 5 glownych statystyk broni).

W BF3 jest tez cos takiego?

Nie ma czegos takiego jak w BC2, ale wystarczy poczytac i troche podedukowac ;) generalnie SCARL-H chodzi na mocniejszy naboj karabinowy 7,62x51 niz np. M4 5,56x45 czyli SCARL-H mozna walic dalej zadawac wieksze obrazenia spada natomiast szybkostrzelnosc i bardziej nim szarpie :)

Edytowane przez Duch_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×