Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już np. mogą wpaść na pomysł spolszczenia samych napisów (bo na pełne spolszczenie to nie ma szans), co dla mnie byłoby fatalnym posunięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://uk.ign.com/articles/2013/01/04/grand-theft-auto-v-box-art-reveal-coming-this-month

Rockstar promises that Grand Theft Auto V’s official box art is coming soon. In a post on its Rockstar Newswire, Rockstar promises that there’s “lots more ahead” for Grand Theft Auto V, including “more artwork and the unveiling of the game's official cover later this month.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozwodzicie koledzy nad tym tematem a wystarczyłaby normalna opcja jak jest w filmach DVD. Chcesz napisy polskie włączasz, chcesz napisy ang. to takie ustawiasz, chcesz lektora- nie ma problemu. Co to za problem zrobić polskie napisy opcjonalnie do włączenia w menu, komu to by przeszkadzało- nikomu. Rynek polski dla takiego Rockstar nie jest duży to i napisów nawet nie chce im się zrobić. Max Payn 3 przeszedłem po angielsku, bo spolszczenie wyszło jak grę już kończyłem, a szkoda bo dialogów było sporo i nie wszystko zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze taka opcja byłaby najlepsza, tyle, że bardzo rzadko się taka pojawia w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozwodzicie koledzy nad tym tematem a wystarczyłaby normalna opcja jak jest w filmach DVD. Chcesz napisy polskie włączasz, chcesz napisy ang. to takie ustawiasz, chcesz lektora- nie ma problemu. Co to za problem zrobić polskie napisy opcjonalnie do włączenia w menu, komu to by przeszkadzało- nikomu. Rynek polski dla takiego Rockstar nie jest duży to i napisów nawet nie chce im się zrobić. Max Payn 3 przeszedłem po angielsku, bo spolszczenie wyszło jak grę już kończyłem, a szkoda bo dialogów było sporo i nie wszystko zrozumiałem.

Pamiętam, że w Heavy Rain i Uncharted 2 można było ustawić inny język mowy, napisów i menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiadomo na razie.

Co do tej okładki, to ukazała się czy nie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Rockstar poda dokładną datę premiery razem z okładką czyli dziś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRZESIEŃ???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne ale prawdziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wychodzi na to, że nie dali rady standardowo wydać gierki na wiosnę albo po prostu chcieli ją wydać we wrześniu. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz moja teoria wydania wersji na PC w zimie legła w gruzach. Możliwe, że chcą wydać GTA na wszystkie platformy równocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@makmak

Też o tym pomyślałem. Zakładając, że na zimę tego roku miałby wyjść jakiś next-gen, możliwe, że chcieliby zmaksymalizować zysk wydając grę od razu na pc i konsole tej generacji. Tylko, że to jedynie spekulacje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej będzie czas na inne też znakomite tytuły - których nie brakuje w planie wydawniczym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie robi różnicy. Przez ostatnie 2 lata ograłem tylko kilka tytułów z braku czasu, więc ja mogę poczekać, a gra będzie bardziej dopracowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Rockstar ich gra na starcie ma byc zapieta na ostatni guzik.

Ludzie juz maja przyzwyczajenie od Ea,ubisoftu,activison itp,ze wydaje sie jakies buble latane milionami patchy,bo sa terminy.

Gra od Rockstara to klasa sama w sobie,oni maja szacunek do twoich pieniadzy.Nie sprzedaja wersjii pre-alfa..

Dla mnie swietna wiadmossc,chociaz nie jestem wielkim fanem Gta.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie premiera tej gry we wrześniu niemal przekreśla pojawienie się nowej konsoli pod koniec tego roku. Po premierze TLoU nie szykuje się żaden hit konsolowy poza GTA V, hype będzie ogromny, sporo ludzi będzie kupować obecne konsole. Nie ma sensu 2 miesiące po takim boomie wypuszczać nowej platformy. No chyba że będzie wsteczna kompatybilność :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę szkoda, chciałem w wakacje już sobie pograć, a tak to znów będę czekał na koniec wolnego jak w przypadku Borderlands (21.09), ale dobrze że jest już potwierdzona dokładna data premiery. Mam tylko nadzieję że data już pewna na 100%, bo w zależności od premiery GTA V sobie robotę za granicą planowałem :P

Chociaż mogli tą okładkę pokazać na osłodzenie.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×