Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Hejtuje? : D Po prostu bawi mnie, że tak bardzo napaliliście się na tę grę, że zwykły gameplay jest dla was fejkiem, półproduktem, wersją beta i czym tam jeszcze. 

Brawo. Niektórych boli że wyciekł gameplay który nie pokrywa się z materiałami promocyjnymi które były zapuszczane nie wiadomo z czego. Trzeba poczytać temat bo jest śmiesznie. Mnie akurat nie dziwi że gra może wyglądać tak jak wygląda to wręcz naturalne będzie ale dobrze sie czyta jak ludzie rzucają się na bogu ducha winnego kolesia który nagrał gameplay który nie pokrywa im się z ich wizją jaką zapuściło im rockstar na materiałach które się obrabia tak żeby dupę urywało. Aha i co z tego że koleś nagrywa to kalkulatorem i że te filmiki mają po 3 sekundy co z tego?? To nie zmienia nic w tym że pokazuję faktyczny gameplay. Dla mnie te GTA wygląda dobrze ale piękne jest to  jak tu niektórym pompka pęka że te filmiki to nie może być GTA bo "jak to na materiałach przecież to całkiem inaczej wyglądało"  Jest moc trzeba w ten temat zaglądać bo można się popłakać ze śmiechu. 

 

Taa, koleś jest biedny, poszkodowany niedługo Rocksar zorganizuje dla niego koncert charytatywny bo ekipa z ps3site po nim się przejechała. Po pierwsze to on nawet nie miał prawa tego nagrywać, więc co się dziwisz że teraz są takie opnie jakie są. Nikt nie ma pewności, czy to fake czy nie. To tylko gra a nie koniec świata, poczekajmy jeszcze 5 dni i samemu się przekonajmy jak ta gra wygląda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, koleś jest biedny, poszkodowany niedługo Rocksar zorganizuje dla niego koncert charytatywny bo ekipa z ps3site po nim się przejechała. Po pierwsze to on nawet nie miał prawa tego nagrywać, więc co się dziwisz że teraz są takie opnie jakie są. Nikt nie ma pewności, czy to fake czy nie. To tylko gra a nie koniec świata, poczekajmy jeszcze 5 dni i samemu się przekonajmy jak ta gra wygląda.

Tylko że ja nic nie mam do tych nagrań baa mi się te GTA na tych nagraniach podoba. Właśnie tak sobie tę grę wyobrażam na PS3  które na rynku jest już "100lat". Problem jest w czym innych że koleś został ukamieniowany bo niektórym czar prysł po tych filmikach co jest bardzo śmieszne dla mnie. Zarzuty tez sa dobre że tylko 3 sekundowe filmiki. Co z tego skoro to pokazuje faktycznie wyglądającą grę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wierze że w najdroższej grze w historii i zarazem największej premierze obecnej generacji konsol nie będzie kierowcy w samochodzie, ludzie będą stali sztywno jak kartony, a samochody będą prawie niezniszczalne. Nie wierze po prostu w to, że rockstar mógłby wydać grę cofniętą w rozwoju i zarazem tak ją rozreklamować i zbudować w ogół niej taki hype, to po prostu nie ma sensu, ogromne straty. Nie wiem kto za tym stoi, ale jestem pewny że to co dostaliśmy to nie jest finalna wersja gry. Osobiście leje na te filmiki, a na premierę czekam tak samo jak czekałem wcześniej :) Do wtorku!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wierze że w najdroższej grze w historii i zarazem największej premierze obecnej generacji konsol nie będzie kierowcy w samochodzie, ludzie będą stali sztywno jak kartony, a samochody będą prawie niezniszczalne. Nie wierze po prostu w to, że rockstar mógłby wydać grę cofniętą w rozwoju i zarazem tak ją rozreklamować i zbudować w ogół niej taki hype, to po prostu nie ma sensu, ogromne straty.

Czytając niektóre powyższe posty można wywnioskować, że jednak niektórzy w to wierzą. Wtorku nadchodź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre powyższe posty można wywnioskować, że jednak niektórzy w to wierzą. Wtorku nadchodź!

A może niektórzy nie dają się nabrać na sztuczny "hajpek". patrz GTA4 i dużo więcej o grze mówi im realny gameplay słabo nagrany acz nagrany pokazujący faktyczna grę od gostka który raczej dla rockstar nie pracuje.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może niektórzy nie dają się nabrać na sztuczny "hajpek". patrz GTA4 i dużo więcej o grze mówi im realny gameplay słabo nagrany acz nagrany pokazujący faktyczna grę od gostka który raczej dla rockstar nie pracuje.  

 

Naprawdę uważasz, że R* po tylu latach na rynku (często wiodąc na nim prym), po tylu wyprodukowanych przez nich grach, dzięki którym zdobyli zaufanie graczy mogliby wydać coś, co mogłoby zaprzepaścić ich dotychczasowe osiągnięcia? Tym bardziej, że włożyli w to wiele wysiłku i rozreklamowali tę grę na setki różnych sposobów. Wydaję mi się, że nie strzeliliby sobie samobója, robiąc krok w tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było z GTA 4. Jeden wielki krok w tył po SA a mieli wypracowane zaufanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było z GTA 4. Jeden wielki krok w tył po SA a mieli wypracowane zaufanie

Subiektywne odczucie...dla mnie GTA 4 było krokiem wprzód i nie zawiedli mojego zaufania jak do tej pory, ani razu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka premiera i wielkie emocje.

Co poniektórzy zapominają na jaki sprzęt gra wychodzi oraz, że jest to sandbox.

Co do braku kierowcy i niereagujących na popychania NPCtów, to najpewniej jest to zwykły bug, których na pewno będzie trochę. Sam pamiętam niewidzialny pociąg w RDR i gostków, którzy utknęli w ziemi po pachy. Taki urok wielkich sandboxów.

Co do słabych zniszczeń, to takie pewnie będą jak się wjedzie na czołówkę. Lepsze pewnie będziemy podziwiać po wybuchu granatu, czy dachowaniu jak ty było w GTA IV.

Co do pustek na ulicach, to jest to zastanawiające. Warto pamiętać, że w czwórce ruch uliczny był znacznie mniejszy na konsolach a tak krytykowane spadki animacji były głównie przy sporej liczbie aut na ekranie. Może wytłumaczeniem jest, że nagrania udostępnione przedstawiały porę dnia w której nie ma dużego ruchu, lub były podczas pościgu policyjnego (w GTA IV na konsolach jak nas gonili to prawie nie było żadnych aut na ulicach). Może to być jednak poświęcenie dla: (choć mam nadzieję, że tak nie jest)

Grafika jest zarąbista jak na tak duży sandbox na moją poczciwą czarnulkę.

Ludzie będą narzekać tak, jak narzekali na GTA IV, które wg. mnie jest najlepszą grą tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było z GTA 4. Jeden wielki krok w tył po SA a mieli wypracowane zaufanie

 

No ciekawe że 4 była krokiem w tył :D Poza tym, że nie była tak rozbudowana jak San Andreas to była świetna. Zaawansowany silnik fizyczny, genialnie stworzone miasto i cała reszta. O ile pod względem fabuły i samego założenia tej części mogła się komuś nie spodobać to technicznie była lepsza pod każdym względem o wiele więcej. Tutaj widzimy odwrotną sytuację, te filmiki wyglądają tak jakby R* technicznie przesunęło się w tył co jest kompletnie bez sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subiektywne odczucie...dla mnie GTA 4 było krokiem wprzód i nie zawiedli mojego zaufania jak do tej pory, ani razu.

 

Dokładnie, a jeśli nawet zawiedli jakąś tam część graczy to powinni mieć jeszcze większą motywację żeby sobie ich zaufanie odbudować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucalem, po angielsku.

Polskie napisy niszcza system, "screw GTA" = "Wkrecajace GTA" lol :D, chyba Cenega je robila.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz, że R* po tylu latach na rynku (często wiodąc na nim prym), po tylu wyprodukowanych przez nich grach, dzięki którym zdobyli zaufanie graczy mogliby wydać coś, co mogłoby zaprzepaścić ich dotychczasowe osiągnięcia? Tym bardziej, że włożyli w to wiele wysiłku i rozreklamowali tę grę na setki różnych sposobów. Wydaję mi się, że nie strzeliliby sobie samobója, robiąc krok w tył.

No można sobie to wyobrazić przykładem jest to nieszczęsne GTA4. Ktoś pisał też Że po RDR niema się co martwić ale chyba RDR nie robili ludzie od GTA choć mogę sie mylić a nie chce mi się tego sprawdzać. Ale panowie mi się te GTA na tych filmikach nagranych ziemniakiem podoba dla mnie to nie był żaden szok. Mnie śmieszyło tylko to co zrobili z tym biednych człopaczkiem co to nagrał że "czemu tak krótko, dlaczego nie w UltraHD "itp. A może dlatego że mu się nie chciało wzioł kalkulator nagrał żeby sie pochwalić że ma GTA5 i tyle. A tutaj że to piracka wersja zablokowane jakieś akcje i że to nie może tak wyglądać. Tylko czemu nie może tak wyglądać. Dal mnie to wygląda dobrze tego się spodziewałem. Są różni ludzie dla mnie dużo bardziej miarodajnym jest zobaczenie takiego krótkiego gameplayu od gostka który raczej nie pracuje w rockstar niż od marketingowców którzy zrobią wszystko żebym popuścił w gacie tylko tyle. Materiały promocyjne jak najbardziej mi się podobały ale jeśli ktoś się mnie zapyta w jaki materiał bardziej wierzę to wybieram tego biednego zlinczowanego człowieka któremu udało się dorwać pełna wersje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry jeszcze nie ma, a ekspertów już miliony!

 

2375.gif

 

Jaka gra będzie, przekonamy się wszyscy we wtorek. Jak ktoś uważa, że gra wygląda tak jak na tych filmikach, to jego sprawa :P Ja pre-ordera nie wycofuję, czekam na grę i sama ją ocenię, nie opierając się na jakiś durnych filmikach  :laugh:

Edytowane przez josephineola
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że bardziej miarodajny jest prawdziwy gameplay od podrasowanego trailera, ale na filmikach od tego gościa wszystko jest pokazane w taki sposób, jakby chciał tę grę obrzydzić graczom (mowa chociażby o tej jakości filmików, braku ruchu ulicznego, systemu zniszczeń pojazdu i generalnie bugów, bo nie wierzę, że takich rzeczy może zabraknąć na zwieńczenie obecnej generacji). Pre-order jest zamówiony i nie mam zamiaru go odwoływać :P

PS. Zamawiałem na amazonie, ktoś ma może pojęcie kiedy gra przyjdzie? Pierwszy raz tam zamawiam :D

Edytowane przez AthisLA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuję jak można nie wierzyć w te gameplaye.

Oświetlenie jest fenomenalne. Na nowym gameplayu z bijącym się Michaelem widać ultra ostre cienie. Sama bijatyka też wygląda fajnie.

Widać też, że jest autoregeneracja zdrowia. Im bardziej obrywamy tym bardziej czerwona robi się minimapa.

Na gameplayu z czołowym zderzeniem widać, że po czołówce minimapa też zrobiła się czerwona. Oznacza to, że najpewniej zaimplementowali w końcu uszkodzenia ciała przy większych kolizjach. Coś na co czekałem od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach też taki lament jak u nas tutaj po tych filmikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie taki lament jest, jak czytałem na gtaforums.com to tam chyba nawet dalej się to posunęło.  :shok: 

Kilka krótkich filmików. 
http://instagram.com/p/eKvVEcoo_M/
http://instagram.com/p/eKwDmnpoqo/
http://instagram.com/p/eKwlfOIoxF/

 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach też taki lament jak u nas tutaj po tych filmikach?

 

Gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki lament. Dla mnie ta gra ładnie wygląda na tych filmikach a to że ktoś sobie wymarzył nie wiadomo co to ma problem. To są właśnie skutki ślepo wierzenia w promocyjne materiały. Najwięcej powie nam gameplay gdy nagra w najbardziej zatłoczonym miejscu jak to wygląda. To jest duży sandbox o tym też trzeba ciągle pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie taki lament jest, jak czytałem na gtaforums.com to tam chyba nawet dalej się to posunęło.  :shok: 

Kilka krótkich filmików. 

http://instagram.com/p/eKvVEcoo_M/

http://instagram.com/p/eKwDmnpoqo/

http://instagram.com/p/eKwlfOIoxF/

 

Kurde ta gra serio ładnie wygląda i to już widzę nawet jak jest to nagrywane ogórkiem :biggrin: jak na 7 letnią konsole to naprawdę jestem pod wrażeniem :biggrin:

Jaram się :D http://instagram.com/p/eKxM5UooyI/ Groove Street ^^

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili z oświetleniem to majstersztyk. Na nowym gameplayu z chowanym dachem widać niesamowite odbicia drogi i zachodzącego słońca na karoserii. Uspokoiła mnie też świetna praca zawieszenia przy zmianie biegów i zakręcaniu. Na gameplayu z samolotem też widać świetną pracę zawieszenia, jak jedzie przez trawnik.

Nie ma co marudzić. Oby do 17-go.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że niema na co marudzić to po prostu wygląda dobrze. Problem mają ludzie którzy wyobrażali sobie nie wiadomo co. Oni tą grę robili chyba 5 lat gdyby ps3/xbox pozwoliło na więcej to by jeszcze lepiej wyglądało. Dla mnie gra wygląda dobrze na tych filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×