Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób jazdy samochodem jakoś nie za specjalnie wygląda ale mam nadzieje, że to tylko pozory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników gaf który ma okazję już grać w grę napisał o modelu jazdy, że nie potrafi utrzymać samochodu prosto na drodze.

Napisał jednak, że niekoniecznie jest to zła rzecz i wygląda na to że model jazdy ma sporo więcej 'głębi' niż w poprzednich odsłonach i trzeba go ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle starań Rockstara żeby jak najmniej przed premierą pokazać, a już sobie połowę gry zaspoilowałem :P. Ciężko się trzymać z dala od tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle starań Rockstara żeby jak najmniej przed premierą pokazać, a już sobie połowę gry zaspoilowałem :P. Ciężko się trzymać z dala od tego tematu.

 

Dokładnie! :D Do weekendu będzie cały walkthrough na YT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo byłem dzisiaj w RTV w Warszawie i pytałem pracownika o GTA V, powiedział, że gry leżą w magazynie już od paru dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dailymotion.com/video/x14ng3d_3-minute-franklin-free-roam_videogames

- Ruch drogowy okej

- Zniszczen malo widdac, ale czuje, ze bedzie tak jak w IV

- W chacie u goscia jest meeega szczególowo moim zdaniem i czuc klimacik SA :P

- Ja widze kierownice :P 

Dawac mie juz to!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA!

 

Mam do oddania za darmo PARAGON z Empiku na preorder 19.99! I tak biorę wersję z PSN a kupiłem w sumie dla plakatu. Odbiór Lublin. Ktoś reflektuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dailymotion.com/video/x14ng3d_3-minute-franklin-free-roam_videogames

- Ruch drogowy okej

- Zniszczen malo widdac, ale czuje, ze bedzie tak jak w IV

- W chacie u goscia jest meeega szczególowo moim zdaniem i czuc klimacik SA :P

- Ja widze kierownice :P

Dawac mie juz to!!!

 

 

Grafika poezja! :) Coś pięknego! :) Jeszcze tylko 4 dni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo byłem dzisiaj w RTV w Warszawie i pytałem pracownika o GTA V, powiedział, że gry leżą w magazynie już od paru dni

Pytałeś czy jest szansa na szybszy dostęp do gry? :)

Dzwoniłem też do Tesco i we wszystkich marketach tutaj wymienionych (http://www.tesco.pl/gamezone/pobierz/lista-sklepow-GTA5.pdf) gra na 100% będzie dostępna w nocy z poniedziałku na wtorek.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś czy jest szansa na szybszy dostęp do gry? :)

Dzwoniłem też do Tesco i we wszystkich marketach tutaj wymienionych (http://www.tesco.pl/gamezone/pobierz/lista-sklepow-GTA5.pdf) gra na 100% będzie dostępna w nocy z poniedziałku na wtorek.

Oczywiście, że pytałem dzisiaj nie było szans bo wszystko jest ofoliowane itd ( tak mi powiedział ). Powiedział, że najprawdopodobniej będzie szansa na kupno w niedziele

Edytowane przez Dkrecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione na empik.com

Pewnie pogram jeden dzień później niż wy ale nie będę musiał jak głupek lata po sklepach bo nie ma gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gameplaye są na xboxie robione, wyglądają ładnie, a przede wszystkim płynnie. Nadal się obawiam o naszą PS3, czy nie będzie dropów fpsów, gdzie zawsze to bywa, że xbox ma więcej fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze gta 5 nie wyjdzie razem z konsolami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione na empik.com

Pewnie pogram jeden dzień później niż wy ale nie będę musiał jak głupek lata po sklepach bo nie ma gry :P

 

 

Gra będzie do odbioru w dniu premiery w salonie, więc nie masz się co martwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal się obawiam o naszą PS3, czy nie będzie dropów fpsów, gdzie zawsze to bywa, że xbox ma więcej fpsów.

 

Czytałem już wcześniej zapewnienia, że R* miał czas poznać architekturę PS3 i gra będzie płynna na PlayStation. Myślę, że by tego nie mówili gdyby tak nie było. Też bym nie chciał aby okazało się, że mamy spadki FPS a do gorsza niższą rozdzielczość niż X0. Czekam na potwierdzenie tych technicznych szczegółów.

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie do odbioru w dniu premiery w salonie, więc nie masz się co martwić ;)

Oj mam bo pracowałem w Empiku i coś mi się nie chce wierzyć w ich zapewnienia :)

Ale może zaskoczą tym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mam bo pracowałem w Empiku i coś mi się nie chce wierzyć w ich zapewnienia :)

Ale może zaskoczą tym razem :biggrin:

 

Podobno nie z rana, ale na pewno w dniu premiery :) Zresztą takie samo info masz na empik.com ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA!

Mam do oddania za darmo PARAGON z Empiku na preorder 19.99! I tak biorę wersję z PSN a kupiłem w sumie dla plakatu. Odbiór Lublin. Ktoś reflektuje?

Jeżeli jeszcze aktualne to ja poproszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pytałem dzisiaj nie było szans bo wszystko jest ofoliowane itd ( tak mi powiedział ). Powiedział, że najprawdopodobniej będzie szansa na kupno w niedziele

No mam nadzieje, że uda sie dorwac w niedziele 5tke xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu Empik nauczy się wysyłać gry na premierę, a nie dzień po to pewnie zacznę u nich zamawiać.

Mam do tego sklepu najbliżej, ale jakiej gry nie zamówiłem zawsze była następnego dnia po premierze.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze aktualne to ja poproszę

 

Odezwij się na PW ustalimy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już wcześniej zapewnienia, że R* miał czas poznać architekturę PS3 i gra będzie płynna na PlayStation. Myślę, że by tego nie mówili gdyby tak nie było. Też bym nie chciał aby okazało się, że mamy spadki FPS a do gorsza niższą rozdzielczość niż X0. Czekam na potwierdzenie tych technicznych szczegółów.

 

liczę na to jak na nic innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie do odbioru w dniu premiery w salonie, więc nie masz się co martwić ;)

 

Zacząłem mieć wątpliwości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×