Skocz do zawartości
prezes

skad kupowac

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie skad najlepiej kupowac albo gdzie gry na ps3. chce kupic SPIDERMAN 3 ale nie moge nigdzie dostac tak samo jest z NBA HOMECOURT, VIRTUA TENNIS , NBA 2K7 W MEDIA MARKT nie ma w empiku tez chce wydac ponad 200 zl na gre a ich po prostu nie ma strasznie mnie to denerwuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie skad najlepiej kupowac albo gdzie gry na ps3. chce kupic SPIDERMAN 3 ale nie moge nigdzie dostac tak samo jest z NBA HOMECOURT, VIRTUA TENNIS , NBA 2K7 W MEDIA MARKT nie ma w empiku tez chce wydac ponad 200 zl na gre a ich po prostu nie ma strasznie mnie to denerwuje pozdrawiam

Mnie też to denerwuje. Żeby nie użyć mocniejszych słów.

1 grę na 5 kupuję w MM/Empiku o ile są. Zwykle kupuję przez neta -> [a href=http://www.dvdcrave.com" target="_blank]http://www.dvdcrave.com[/a].

Zero problemów, wszystko w terminie. Dzisiaj przyszedł Oblivion zakupiony tydzień temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Empiku ostatnio gry widziałem za 280zł. Przeginka. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno słowo: "Allegro"...

Spróbujcie tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko jedno słowo: "Allegro"...

Spróbujcie tam...

Wlasnie tam dzis widzialem Spidermana 3. A NBA Homecourt widzialem w empiku w mojej wiosce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robo

A czy Niemcy jako kraj "ojcujący" cenzurze w grach nie będzie miał konsol zapobiegających wyświetlaniu w grach np. krwi?

Prawdopodobnie też będę kupował tam [tj. Dojczland], ale najpierw muszę dogłębnie sprawdzić, jak to z tym jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko jedno słowo: "Allegro"...

Spróbujcie tam...

Zgadzam się w 100%.

Na allegro kupiłem Call of Duty za 105 zł i NBA2K7 za 169 zł. Po 2 dniach gry były u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mogę polecić:

www.norbit.pl (niezłe oferty i ciekawe ceny) lub

www.sklep.psxextreme.pl/  (bo to w końcu sklep Extreme  ;D).

Allegro od czasu kuona mojego poprzedniego telefonu jest dla mnie troszkę mało pewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allegro od czasu kuona mojego poprzedniego telefonu jest dla mnie troszkę mało pewne...

to ja się jeszcze nigdy nie naciąłem (odpukać) a kupuję tam sporo rzeczy (tylko od sprawdzonych sprzedawców)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle żeby nie było niespodzianek to może się wymienimy nickami sprawdzonych sprzedawców gier?

ja kupowałem od 4motionn i fan_game - to jest ten sam gość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja mogę polecić:

www.norbit.pl (niezłe oferty i ciekawe ceny) lub

www.sklep.psxextreme.pl/  (bo to w końcu sklep Extreme  ;D).

Allegro od czasu kuona mojego poprzedniego telefonu jest dla mnie troszkę mało pewne...

Norbit.pl polecam,można tanio kupić.Sklep extreme jak dla mnie jest droższy ale ma wiekszy asortyment.

Polecam także Allegro tylko radzę sprawdzać sprzedawce i jak to możliwe to kontaktować sie z ludzmi którzy u niego kupowali i nie będzie problemów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie naciołem na Allegro ale na towarku u nich kupionym... Po misiącu mój telefon tak się zepsuł że nie nadawał się nawet do naprawy...  :'( A nie było na niego gwarancji  :'(  :'(  :'(

ps: norbit.pl ma naprawdę niezłe ceny na kilka tytulików a fakt że to nówki a sklep na bank nie zniknie we mgle pewnego ranka jest całkiem miły  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie naciołem na Allegro ale na towarku u nich kupionym... Po misiącu mój telefon tak się zepsuł że nie nadawał się nawet do naprawy...  :'( A nie było na niego gwarancji  :'(  :'(  :'(

no tak ale sprzęt z gwarancją można też kupić (jak się coś psuje to nie idziesz do sprzedawcy a do serwisu).

Według mnie jak dobrze wybierzesz sprzedawcę to ryzyko niespodzianki jest paktycznie zerowe (z tym że wtedy płacisz trochę więcej ale zawsze mniej niż w sklepie). Na pewno super okazje są podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radziec

dobrze jest kupowac w [wycieto] bo wszystko fachowo i rzetelnie. to linka dla tych którzy nie znaja adresu [wycieto :P]

// "specow" od marketingu z tej firmy zapraszam do bezposredniego kontaktu i ustalenia warunkow reklamy na stronach ps3site/ps3forum - telefon w dziale kontakt portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×