Skocz do zawartości
Emir

MediEvil Ressurection

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemna przygodówka, must have dla fanów Sir Dana. Ja spędziłem kilka miłych chwil przy tej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaluje ze nie jest kontynuowana historia Sir Dana na ps3, gra miała mega potencjał, super humor, masa róznych przeciwników broni, zagadki troche zrecznosciówki, w moim odczuciu to jedna z najlepszych przygodówek, na psx jeszcze grałem w 2 cześć.

Must Have na psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w pierwszą odsłonę na psx. Gra byłą boska! Miała swój groteskowy klimat. A wspomnienie które pozostało mi po tym jak wyrwałem sobie rękę i zacząłem nią ciskać w wrogów, po czym mój kolega obok się P-O-P-Ł-A-K-A-Ł (mieliśmy ok. 8 lat - co za siara)! Na ten widok ciągle chodziłem z ręką w ręce Sentyment do Medievil'a pozostanie już na zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarombista gierka nie ma co, bardzo fajnie się pitoli i wiadomo... patent z wyrywaniem se łapy rządzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest doprawdy miodna była to jedna z moich pierwszych gierek na PSP i przechodziłem ją chyba ze trzy razy

Jednym słowem nieziemski klimat, ciekawe zagadki i masa humoru - zdecydowany Must Have dla wszystkich fanów kieszkonsolki Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się bardziej podobała jedynka. ja nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczę kieszonsole od kogoś żeby w to zagrać. Kto będzie taki dobry? Może ktoś ma jakieś namiary na twórców tej gry to niech podsunie im pomysł stworzenia nowej odsłony na PS3 ja mogę być developerem, bo jestem pewny, że gra zrobiłaby niemały sukces. Tim Burton to jeden z tych ludzi, którym jestem wdzięczny za to, że żyją. Uwielbiam ten klimat. Szkoda, że gra była tak mało popularna w czasach świetności PSX. Rany co ja bym oddał, żeby wróciło i to nie jest tak, że tak się mówi, a jak przychodzi pograć to nagle się nie chce i gra nie rajcuje. Ta gra mnie zaczarowała i uważam ją za jeden z najlepszych tytułów na szaraczka. Oczywiście oprócz Tomb Raidera i teraz szacunek: seria ISS ProEvo. Bez tych gier mój świat byłby mniej ciekawszy. I nie przesadzam.

Pozdrowienia dla fanów z podobnymi "upodobaniami" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również grałem w czasach posiadania szaraka.

Zarówno 1 jak i 2 część miały swój klimat, którego tak jak tu niektórzy pisali brak w nowych pozycjach - POLECAM

PS. obecnie kupiłem z PSN i przechodzę od nowa ( wracają wspomnienia :sweat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×