Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy 7: Crisis Core

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczylem w 19 godzin. Wiedzialem jak sie skonczy (bo musialo skonczyc sie tam gdzie zaczelo sie FF 7), ale i tak ryczalem jak bobr... Wlasnei dlatakich PIEKNYCH gier warto zyc. A takie potrafia robic tylko Japonczycy - PC mi tego nie zaoferuje. Nie napisze nic o fabule, bo nie chce nikomu spoilerowac ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz o systemie walki... bo strasznie chce ta gre kupic.. ale z drugiej strony boje sie, ze odstraszy mnie tak jak FFX-2 :|

I czy w te 19 godzin zrobiles wszystko co bylo do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, 19 godzin to linia fabularna + 25 % misji. Dla mnie system walki jest SWIETNY, ale nie jestem "fajnalowce" (turowe walki uwazam za monotonne i nudne). Po prostu - masz 6 zaklec "pod reka", siekniecie mieczem i uzywanie itemow - przelaczasz sie miedzy tymi opcjami przy pomocy L i R i w czasie walki uzywasz (najlepiej uciekajac zeby nikt Cie w tym czasie nie zaatakowal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przelazlem , ale juz moge wam powiedziec ze jest to najlepsza giera na psp w jaka gralem . Zobaczyc te same miejsca w lepszej oprawie , uslyszec te sama muzyke w nowszym wydaniu i wkoncu zobaczyc dobrego sephirotha bezcenne Musze ogladnac po raz kolejny Last Order i zobaczyc czy sie wszystko zgadza ;] WIWA AMERIKA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierke skończyłem po ok 40 godzinach . Przeszedłem ją 2 razy na normalu i uzyzkałem 74 lvl. Moje staty to max HP 99999, max str 255, max vit 255 max spr 255 oraz dmg na poziomie 20000(zwykłym udeżeniem miecza) a krytyk 30000 + najlepszy staff w grze oprócz genji armor (niechciało mi się szkolić na 100% wszystkich DWM). Oczywiście wszystkie materie też posiadam włączając costly punch (najepsza moim zdaniem materia w grze) +100 atk, full cura, ultima +999%hp i inne. Zrobiłem wszystkie misjie co oznacza że rozwaliłem też najlepszego bossa w grze czyli minevra (czy jakoś tak).

FFVII:CC to najlepsza gierka na psp jak dotej pory.

-Fajny system walki (dużo lepsze rozwiącania niż np zastosowane w FFXII)

-Fabuła jest prosta ale bardzo wciągająca i ciekawa

-Przewspaniale czuć klimat FFVII ( tylko FFVII, FFVIII, FFX mają minimalnie lepszy klimat)

-Wspaniałe zakończenie (moim zdaniem stanie się klasyką jeśli chodzi o gry na konsole przenośne)

-Wspaniałe filmiki i BD grafika jak na taką rozbudowaną gre

-Na początkku wydaje sie że gra bedzie słaba i krótka ale później zachwyca swoją różnorodnościa i długością

-misje to całkowicie inna bajka która przedłuża gre moim zdaniem 3-krotnie oraz pozwala na prawdziwą zabawe

Na zakończenie po napisach końcowych dostajemy nagrode czyli możliwość obejrzenia sławnego tech dema ffVII na ps3 (czyli jest to nowa wersja openingu z FFVII)

Moja lista najlepszych gier na psp to teraz

1 FFVII:CC

2 Patapon

3 GOW

I wszystkie wyszły w tym roku o ile się nie myle

PS Jeżeli ktoś nie zamierza kupić tej gry i w nią grać a lubi serie ff a szczególnie FFVII niech chociaż obejrzy kilka filmików z tej gry na Youtube lub gdzieś inedziej a w szczególności ENDING bo tego nie można nie obejżeć !!.

"Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor" -Angel

"The Price of Freedom"-soundtrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Na początkku wydaje sie że gra bedzie słaba i krótka ale później zachwyca swoją różnorodnościa i długością

tak jak w każdej innej części finala, jak pierwszy raz zagrałem w FFX to po 5 minutach mi się odechciało, jednak innym razem se włączyłem na dłuższy czas to bardzo lubię opd tej pory w finale grać, tylko niestety czas trzeba mieć

co do CC:FFVII to gra świetna tylko jakj już mówiłem na początku może zniechęcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GENIALNA GRA!

Gram w nią od 10h i już 3 razy myślałem, że zobaczę napisy końcowe. Niestety nigdy nie zaliczyłem FF VII na 100%. Jak wyszła na PSX to moje umiejętności związane z j. ang. nie były wystarczające aby cokolwiek zrozumieć ;p Fabuła w grze jest obłędna. Wciąga bardziej niż 90% gier na większe maszyny. System walki został zmieniony - co wyszło grze na dobre. Czuć powiew świeżości. Walki są dynamiczne i widowiskowe. Muzyka w grze jest obłędna. Idealnie pasuje do tego co widzimy na ekranie. Nic tylko ściągać soundtrack na odtwarzacz Graficznie? Tak jak reszta. Powala na kolana. Sam się zdziwiłem, że PSP potrafi coś takiego wyświetlić.

Podsumowując: Final Fantasy Crisis Core to gra, która na zawsze wpisze się w historię PSP. Przez tą grę PS3 ma ostrą przerwę. Każdy aspekt gry jest genialny. Muzyka, system walki, grafika... i fabuła, która godnie reprezentuje siódmą odsłonę Final Fantasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie tak godnie , gdyz znasz zakonczenie na poczatku gry (chyba ze nie grales w ffvii) , ale i tak warto zobaczyc bo wydziera wiadro lez i jeszcze ta piosenka Ayaka - Why

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz odczułem ulgę, że nie grałem w VII do końca. Dzięki Bogu, że nie znałem angielskiego ^^ Gra z minuty na minutę potrafi zaskoczyć niezwykłym zwrotem akcji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps

Astarot grałeś już w god of war? Dla mnie ona będzie najładniejszą i najlepszą grą na psp :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peps ty to masz dziwny gust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, FFVII CC pod wzgledem grafiki i fabuly jest swietne.. ale wszystko jest takie "zamkniete" :| Kazdy kawalek mapy wydaje sie byc wyizolowanym pomieszczeniem. W Gow.. bawisz sie przez 4 h.. wiec fakt, grafika jest ladna ale np. taki Monster hunter 2 freedom bije powyzsze gry na leb, na szyje... rozmach, wielkosc terenow, pole widzenia, ptaki w oddali, drzewa i poruszajace sie na nich listki, delikatnie falujaca woda. 2 pory dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Astarot grałeś już w god of war? Dla mnie ona będzie najładniejszą i najlepszą grą na psp :>

Grałem i myślałem, że GoW: CoO będzie moim najlepszym tytułem na psp, ale FF:CC zmiotło Kratosa. Zakończenie gry było iście epickie! W tej grze mamy tyle emocji, tyle zwrotów akcji, że nie da się tego opisać. Peps - jak nie grałeś w obie gry to zacznij od Finala. Trzeba przyznać, że do gry nie można podchodzić jak do GoW. To nie jest slasher, chociaż walka nie jest nudna. Ale co te gry łączy? Epicki rozmach. Dobra grafika, muzyka, ale to FF sprawia, że z kolejnym filmem czujesz jak ciało opada Ci bezwładnie na fotel, a głowa opada na oparcie. Nie wątpię, że powstanie remake FF VII na PS3/PSP. To jest oczywiste. Mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej. A do tego czasu... pozostaje zdanie

"Those wings... I want them too."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje własnie psp w ciągu nastepnego tygodnia z myślą o crisis core. Może to śmieszne że dla jednej gry ale final fantasy 7 jest dla mnie najlepszą grą ever. Czekam na europejską premiere ale nie wiem czy jest sens skoro prawdopodobnie nie bedzie żadnych róznic miedzy obiema wersjami. Wczoraj zakupiłem do niej soundtrack po przesłuchaniu którego jeszcze bardziej sie nakrecam. Czekając na premiere jeszcze raz przechodze final fantasy 7 tym razem na PS3 (na szczęście mam 60GB)

p.s. Pytanie do tych co przeszli gre: czy to prawda że zakończenie trwa około 30 minut ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto by liczyl czas , wazne ze placzesz jak bober !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Peps
Grałem i myślałem, że GoW: CoO będzie moim najlepszym tytułem na psp, ale FF:CC zmiotło Kratosa. Zakończenie gry było iście epickie! W tej grze mamy tyle emocji, tyle zwrotów akcji, że nie da się tego opisać. Peps - jak nie grałeś w obie gry to zacznij od Finala. Trzeba przyznać, że do gry nie można podchodzić jak do GoW. To nie jest slasher, chociaż walka nie jest nudna. Ale co te gry łączy? Epicki rozmach. Dobra grafika, muzyka, ale to FF sprawia, że z kolejnym filmem czujesz jak ciało opada Ci bezwładnie na fotel, a głowa opada na oparcie. Nie wątpię, że powstanie remake FF VII na PS3/PSP. To jest oczywiste. Mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej. A do tego czasu... pozostaje zdanie

"Those wings... I want them too."

Dla mnie Gow pod względem grafiki wygląda bardzo dobrze, w silent hillu origins podobaja mi sie cienie generowane w czasie rzeczywistym to samo w mx vs atv untamed tu też ładne cienie jak na PSP no i kto by przypuszczał że takie coś się pojawi? Tak samo Havok w kilku grach na PSP jest czas pokaże czy doczeka się PSP euphori

Wybacz, nie skorzystam. Nie lubię tej serii, ale się cieszę że dzięki takim grą na PS3 userzy X360 kupią PS3 bo nawet znam takiego jednego co dla nowego Finala to zrobi :> tak samo z mgsa się cieszę a nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje własnie psp w ciągu nastepnego tygodnia z myślą o crisis core. Może to śmieszne że dla jednej gry ale final fantasy 7 jest dla mnie najlepszą grą ever. Czekam na europejską premiere ale nie wiem czy jest sens skoro prawdopodobnie nie bedzie żadnych róznic miedzy obiema wersjami. Wczoraj zakupiłem do niej soundtrack po przesłuchaniu którego jeszcze bardziej sie nakrecam. Czekając na premiere jeszcze raz przechodze final fantasy 7 tym razem na PS3 (na szczęście mam 60GB)

p.s. Pytanie do tych co przeszli gre: czy to prawda że zakończenie trwa około 30 minut ???

No z 30 min napewno nie, ale około 20 Najpiękniejsze zakończenie w grze jakie kiedykolwiek widziałem. Nie tylko w grze, ale i filmie i książce. PSP + FF:CC = genialny wybór. Chętnie uścisnął bym Ci dłoń i pogratulował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No z 30 min napewno nie, ale około 20 Najpiękniejsze zakończenie w grze jakie kiedykolwiek widziałem. Nie tylko w grze, ale i filmie i książce. PSP + FF:CC = genialny wybór. Chętnie uścisnął bym Ci dłoń i pogratulował

Planuje kupić jeszcze pare RPGów jak valkyrie profile lenneth, final fantasy tactics ponieważ brakuje takich gier na PS3. Ale prawda tak że jakby nie wyszedł crisis core to chyba jednak bym nie miał zamiaru kupić PSP. Do pełni szcześcia brakuje jeszcze rameku Final fantasy 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake na 100% powstanie. Moim zdaniem już programiści coś dłubią. Fakt, że podobno owy remake ma powstać dopiero jak się zbierze team od oryginalnej wersji. Głupotą by było odkładanie tego na później . Ludzie podniecają sie CC i chcą FF VII. Dostaną go szybciej niż przypuszczają (silnik jest gotowy, wystarczy nanieść historie i dać filmiki). Oto jest moja optymistyczna wersja Jak będzie? Mam nadzieję, że tak jak napisałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że remake powstanie za jakieś 2-3 (najwcześniej) lata ale nie przeszkadza mi to ważne żeby zrobili go dobrze, rozwineli niektóre wątki i dodali troche pobocznych questów, ja moge poczekać choc za 3 lata bede juz miał 28 zjedzonych tortów urodzinowych i kto wie co bede wtedy robił. W tej chwili czekam na psp i crisisa i dopiero jak go skończe (pewnie conajmniej kilkakrotnie) to bede wypatrywał jakichkolwiek wiadomości o remaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO remake powstanie za rok, może dwa lata. Wątpię żeby zwlekali z wydaniem tej gry. FF:CC ma się bardzo dobrze, a ludzie aż kipią przy ostanim filmiku żeby wyskoczyć Cloudem tak jak Zack to zrobił :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i czytam i jestem coraz bliższy zakupienia tej gry!:) az mnie ściska, bo przeszedłem wszystkie części FF poza FF9 na PSX no i nie chcę ominąć tego tytułu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam i czytam i jestem coraz bliższy zakupienia tej gry!:) az mnie ściska, bo przeszedłem wszystkie części FF poza FF9 na PSX no i nie chcę ominąć tego tytułu...

Na 100% będziesz zachwycony! Postać Zack'a jest fenomenalna. Historia - brak słów. Dialogi ? Mistrzostwo świata. Teraz po tygodniowej przerwie potrafię zacytować kilka linijek tekstu Zacka i Angeal'a. To tylko potwierdza geniusz owej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

embrace your dreams... and... whatever happens... you Must to protect you honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×