Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy 7: Crisis Core

Rekomendowane odpowiedzi

Hey psp2 ma wyjśc w tym roku więc jedynka stanieje i zastanaiwam się mocno nad kupnem dla gier FF.

Moje pytanie czy w wersjach europejskich jest możliwośc włączenie jap. dubb.

Ile wyszło FF na psp ja wiem o Dissidia 2 części i CC coś jeszcze czy to wszystko???? ahaaa i czy jest dużo cutscenek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile wyszło FF na psp ja wiem o Dissidia 2 części i CC coś jeszcze czy to wszystko???? ahaaa i czy jest dużo cutscenek ?

Jest też Final Fantasy I, Final Fantasy II (części z szaraczka, podciągnięta grafa i fajne wstawki filmowe) Final Fantasy IV Complete Edition (normalna wersja z dodatkiem "The After Years") potem leci Final Fantasy Tactics, chyba szykowany jest też jakiś nowy Fajnal na PSP, lecz nie pamiętam.

Dodatkowo możesz kupić na PSS VII, VIII i IX część, następnie wrzucić do kieszonsolki, ma być (lub już jest) FF V i VI ze SNES'a, to chyba tyle.

Edytowane przez Link396
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też Final Fantasy I, Final Fantasy II (części z szaraczka, podciągnięta grafa i fajne wstawki filmowe) Final Fantasy IV Complete Edition (normalna wersja z dodatkiem "The After Years") potem leci Final Fantasy Tactics, chyba szykowany jest też jakiś nowy Fajnal na PSP, lecz nie pamiętam.

Dodatkowo możesz kupić na PSS VII, VIII i IX część, następnie wrzucić do kieszonsolki, ma być (lub już jest) FF V i VI ze SNES'a, to chyba tyle.

Odpowiedz mi na najważniejsze pytanie czy w wersji europejskiej jest możliwośc włączenie jap dubb bo inaczej nie wyobrażam sobie grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja europejska ma obleśny amerykański dubbing i nic więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja europejska ma obleśny amerykański dubbing i nic więcej...

Kek to ja chyba jestem jedyna osoba ktorej dubbing aktualnie podoba sie bardziej od orginalu. Anyway jesli chodzi o gre to dla mnie miesci sie TOP 3 na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japoński dubbing jest nie do podrobienia, ale w przypadku Crisis Core wersja amerykańska i tak wypada świetnie - można spokojnie grać bez kaleczenia sobie uszów.

Sama gra natomiast rewelacyjna, jedna z moich ulubionych produkcji na PSP. Zakończenie miażdży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×