Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pojdzie mi slabo w wyscigu, ktory mam o 20:30

, albo w ogole nie wystartuje to Jestem do pelnej dyspozycji jutro!

1. IMPERATORE_PL

2. Smiechu12

3. ArTurek_PL

4 .KOSMITA1916

5. Hudy_Edd

6. szatan91

7. jagoda1111

8. Twinskillers

9. TheJaniec

10. Bagilks

11. Miner86_PL

12. humulus2

Lista rezerwowych:

1. RAV37PL

2. Fajsoon

3. mjrGreen

4. Guziiok

5. ElminsterKiller

6. WildaF3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakaś odprawa na forum przed wieczornym meczem? typu podział na składy,jakaś ogólna strategia itp.Czy raczej obgadamy wszystko przed meczem na headsetach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przepraszam Was za zwłokę. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że jadę na antybiotyku i wczoraj czułem się dużo lepiej. Nawet sporo pograłem, dziś znowu jestem jak po przejściu przez Biegun Północny. :biggrin:

Do rzeczy, zaraz wstawię tu listę. Gramy w tryby RUSH 12x12 bez pojazdów bojowych - wszystko zależy od naszych umiejętności strzeleckich. Rozpoczynamy o 19:30. GRAMY 6 RUND. Ustawiamy komunikację na ZESPÓŁ. Osoby, które są na pierwszym miejscu w każdej drużynie zapraszają pozostałą trójkę. Choć po wejściu do gry może okazać, że dołączy jedna osoba, a pozostałe wyrzuci. Wtem trzeba je szybko pozapraszać. Będę pomagał, ale pamiętajcie o tym. Oczywiście musicie mieć wszystkich uczestników tego meczu w znajomych na PSN.

Zasady? Nie korzystamy z FAMASA, USASA, GRANATNIKA, MAVA, MOŹDZIERZA,

Drużyna A

1. IMPERATORE_PL

2. jagoda1111

3. KOSMITA1916

4. Hudy_Edd

Drużyna B

1. Smiechu12

2. ArTurek_PL

3. szatan91

4. Twinskillers

Drużyna C

1. Fajsoon

2. Bagilks

3. Miner86PL

4. humulus2

Rezerwowi (kolejność nieprzypadkowa):

1. RAV37PL

2. mjrGreen

3. Guziok

4. ElminsterKiller

5. WildaF3nix

6. Patjan56

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taka mała uwaga Miner86PL bo Miner86_PL nie ma w PSN.

Ps.A już myślałem,że Jagoda przegrał z kacem hehe.

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga Miner86PL bo Miner86_PL nie ma w PSN.

Ps.A już myślałem,że Jagoda przegrał z kacem hehe.

Słusznie, słusznie + dla Ciebie za czujność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem problemy z netem. Zmieniali mi neta i zamiast 24mb dali mi 1 i straszene lagi mam :( szkoda że nie mogłem za grać.

Edytowane przez bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problemy z netem. Zmieniali mi neta i zamiast 24mb dali mi 1 i straszene lagi mam :( szkoda że nie mogłem za grać.

A nie wiesz, że o takich rzeczach informuje się z dużym wyprzedzeniem? Miałeś cały weekend. :) Następnym razem zastanów się 8 razy, jeśli będziesz chciał wystąpić w takim meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja chciałbym podziękować wszystkim (ale to naprawdę wszystkim) za dzisiejszą ustawkę.Nie dane mi było jak do tej pory grać z 12-toma wyluzowanymi ziomkami przeciwko 12-tce rodaków i rozegrać tak emocjonujące mecze.Oficjalnie remis ale przeciwnicy zostali na 7 mecz i wygraliśmy :drinks: .Najważniejsze,że było kupę śmiechu i zero spiny.A jednak można wygrywać z nastawieniem for fun only :biggrin: .

Ps.Jak ktoś strzelił fotę tabeli to prosiłbym o podesłanie mi bo miałem zrobić ale nie było kurna ciasiu :biggrin:

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydka fota ostatni z ujemnym bilansem ale co tam ważne że była beka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta...,a JA zamykam pierwszą dziesiątkę :rofl: .Przyznam się,że tuż przed meczem ok 19.45-50 miałem mocne wątpliwości co do zebrania składu,ale jak widać na fotce -udało się.

Panowie taka prośba z mojej strony--więcej obecności na bl i forum--IP napisal na obu stronach o przesunięciu godziny spotkania i wystarczyło tylko raz na jakis czas luknąc co i jak i nie mielibysmy (kilku już nas było) ciśnienia,że dupa blada z meczu.

Proponuję by każdy kto zadeklaruje się do nastęnych spotkań był zobowiązany do wchodzenia na forum i bl powiedzmy dzień wcześniej i godzinę przed meczem w celu potwierdzenia swojej obecności.

Generalnie mieliśmy świetny początek naszych plutonowych zmagań z innymi zespołami!!! :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać kiedy dostanę wreszcie mój headset i będę mógł z wami pograć/pogadać. Mam nadzieje, że nie będzie wam przeszkadzał młodszy plutonowicz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać kiedy dostanę wreszcie mój headset i będę mógł z wami pograć/pogadać. Mam nadzieje, że nie będzie wam przeszkadzał młodszy plutonowicz :)

nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytając niektóre dyskusję wnioskuję, że jesteście dużo starsi ode mnie. :blush: Nie zdziwcie się, że na początku będę siedział cicho jak przysłowiowa "mysz pod miotłą" ;)

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytając niektóre dyskusję wnioskuję, że jesteście dużo starsi ode mnie. :blush: Nie zdziwcie się, że na początku będę siedział cicho jak przysłowiowa "mysz pod miotłą" ;)

Nic się nie stresuj Młody.Ja też w BC1 grałem bez hs bo jakoś głupio mi było się odzywać do obcych,przełamałem się przy BC2 i wtedy dopiero zaczęła się jazda bez trzymanki :banana: .Wszyscy Plutonowicze z którymi na razie grałem to "swoje chłopy" a takich tekstów i wulgaryzmów jakie lecą podczas meczu to w życiu nie słyszałeś :biggrin:. A jak będziesz siedział cicho to zaraz dostaniesz od innych zjebkę motywacyjną i nie będziesz już miał oporów aby się odezwać :biggrin:

Ja zrobiłem fotke po jednej rundzie bo chciałem później z ciekawości zobaczyć kto z deklarowanych na meczu się pojawił :

http://imageshack.us...0226215306.jpg/

Pozdro

Dzięki Ci Aniele Ciemności za fotkę dla kronikarzy i potomnych :biggrin:

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Ostatnio złapałem zajawkę na tryb Rush, ale w formie Hardocore. W ciągu tygodnia (pon-pt) jeśli w ogóle będę grał, to właśnie w ten tryb. Jeśli chcecie, to dołączajcie śmiało, ale to specyficzny tryb, więc nie będę Wam wysyłał zaproszeń. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co tam, dużo plutonowiczów nawet tych starszych też milczy... poprostu trzeba mieć gadane, bo takiemu Arturkowi, IP i mnie to gęba się nie zamyka... ja co chwile palne jakas glupote, no generalnie to za dużo ich gadam ale co tam przynajmniej jest smiesznie, a to lepsze niż spiny :) to co IP kleimy jakiś sparing na ten weekend ?? powiem Wam że niedziela to najlepsza opcja ze wszystkich do grania sparingów... przynajmniej wieczorem nie myśle 'o kur%a jutro do roboty' :P

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam, dużo plutonowiczów nawet tych starszych też milczy... poprostu trzeba mieć gadane, bo takiemu Arturkowi, IP i mnie to gęba się nie zamyka... ja co chwile palne jakas glupote, no generalnie to za dużo ich gadam ale co tam przynajmniej jest smiesznie, a to lepsze niż spiny :) to co IP kleimy jakiś sparing na ten weekend ?? powiem Wam że niedziela to najlepsza opcja ze wszystkich do grania sparingów... przynajmniej wieczorem nie myśle 'o kur%a jutro do roboty' :P

Dobrze by było. Nie wiem jednak póki co z kim mielibyśmy grać. Możecie szukać na własną rękę też i podsyłać mi kontakty, lub próbować złapać wstępną komunikacje z leaderami takich organizacji. Wczorajszy mecz pokazał, że fajnie jest rozgrywać takie mecze. Problem z przeciwnikami. Wśród tych grających "for fun" jest wielu słabeuszy i taki mecze będą się niewiele różnić od tych jakie gramy, gdy wejdziemy w grupie 8-12 i gramy z randomami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było. Nie wiem jednak póki co z kim mielibyśmy grać. Możecie szukać na własną rękę też i podsyłać mi kontakty, lub próbować złapać wstępną komunikacje z leaderami takich organizacji. Wczorajszy mecz pokazał, że fajnie jest rozgrywać takie mecze. Problem z przeciwnikami. Wśród tych grających "for fun" jest wielu słabeuszy i taki mecze będą się niewiele różnić od tych jakie gramy, gdy wejdziemy w grupie 8-12 i gramy z randomami.

Są pewne cwaniaki na Forum a zwłaszcza jeden ,który mnie dzisiaj prawie wyprowadził z równowagi.Nie wiem chłopaki czy ja jestem taki cham czy po prostu nie rozumiem gówniarstwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatan o mnie zapomniales :P ja tez lubie sobie duzo "pogadac", zwlaszcza jak Nam mapa nie idzie xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szatan o mnie zapomniales :P ja tez lubie sobie duzo "pogadac", zwlaszcza jak Nam mapa nie idzie xD

Ooo tak w takich sytuacjach to nawet niemy przemówi :biggrin:

A co tam, dużo plutonowiczów nawet tych starszych też milczy... poprostu trzeba mieć gadane, bo takiemu Arturkowi, IP i mnie to gęba się nie zamyka... ja co chwile palne jakas glupote, no generalnie to za dużo ich gadam ale co tam przynajmniej jest smiesznie, a to lepsze niż spiny :) to co IP kleimy jakiś sparing na ten weekend ?? powiem Wam że niedziela to najlepsza opcja ze wszystkich do grania sparingów... przynajmniej wieczorem nie myśle 'o kur%a jutro do roboty' :P

Ja tam przedstawicielem handlowym nie jestem więc gadany jakiejś zajebistej nie mam ale jak słyszysz w słuchawce ludzi którzy wywołują u ciebie wybuchy śmiechu to karą jest niemożność się odezwać( np.brak HS) i dołączenia do dobrej zabawy w ich towarzystwie :biggrin: Co do tych niedziel to u mnie nie jest już tak cacy,Ja jednak w niedzielę muszę zaplanować tydzień firmy.W soboty też doglądam mojego stadka ale wieczorkiem zamiast dawać w caban mogę jak najbardziej spotkać się z Wami :biggrin:.Mam układ z rodziną,że sobotni wieczór jest mój.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturek Ty chyba zdecydowanie za malo ze mna grales widac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Arturek Ty chyba zdecydowanie za malo ze mna grales widac :P

Grałem Feniks, grałem,słyszałem Ciebie i pewnie ,że za mało razem graliśmy! chcę więcej,więcej,więcej. :biggrin:

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatan o mnie zapomniales :P ja tez lubie sobie duzo "pogadac", zwlaszcza jak Nam mapa nie idzie xD

kocham Twój rage mode :D :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham Twój rage mode :biggrin: :wub:

Moj rage mode jest jedyny w swoim rodzaju :D Chyba trzeba go opatentowac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×