Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej będzie to jeden z tych australijskich.

Inteligencja i elokwencja nie spowodują, że ping do serwera na drugim końcu świata się zmniejszy. Chyba że lag-skoki to część taktyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zamierzamy to sprawdzić. Nie śledzisz naszej tablicy, to nie jest mój pomysł. Będzie okey, to wystartujemy na tamtejszych. Jeśli nie, to spróbujemy na europejskim, ale tu mogą pakować się nieproszeni goście. Tak źle i tak niedobrze. :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad ortografami i interpunkcją, bo póki co na dziennikarza się nie nadajesz. Z mojej redakcji wyleciałbyś po pierwszej godzinie. To raz.

Zgadzam się, że na Waszym poziomie intelektualnym nie jestem, bo niżej już być nie można. To dwa.

Nie mam miejsca wśród znajomych, bo jak powinieneś zauważyć w tym Plutonie jest więcej osób i muszę to wszystko na tej ograniczonej do 100 osób liście (tak, na PSN również jest taki ogranicznik) pomieścić, więc zanim zaczniesz kolejne zaczepki - użyj rozumu. To trzy.

Nie wiedziałem, że Kraków znajduję się również w Norwegii, ale cóż wierzę iż chciałbyś tam kiedyś pobyć, bo to piękny kraj. Polecam Molde i Oslo. To cztery.

Przy szeregu wad jakie posiadasz zauważam jedną, zasadniczą zaletę - masz fajnego syna. To pięć. :thumbsup:

Możecie dalej mnie atakować nie ma problemu. Nie ma nic piękniejszego niż sprowadzenie na ziemię jakiegoś rozbuchanego czytelnika, który myśli iż pozjadał wszystkie rozumy. Z Wami jest podobnie. Brak Wam amunicji (inteligencji, oczytania, elokwencji), by wygrać ze mną na jakiekolwiek argumenty. To sześć.

To na jaki serwer wejdziemy okaże się niebawem. Najprawdopodobniej będzie to jeden z tych australijskich. Tam jak możesz nie wiedzieć jest inna strefa czasowa, więc gracze śpią, lub są w pracy. Gdy tylko ustalimy jaki, poinformujemy Was o tym. To siedem.

No cóż aż mi mowę odjęło jaki Ty jesteś inteligentny no popatrz tylko ciekawy jestem czy byłbyś taki mądry stanąć z nami w cztery oczy i porozmawiać hmmm wydaje się że raczej nie :D . No cóż ja nawet nie zacząłem Ciebie atakować to Ty na każdym kroku starasz się nas obrazić lub poniżyć ale niestety nie zniżymy się do Twojego poziomu INTELEKTUALNEGO a tak na marginesie nie jestem i nie byłem a nawet nie zamierzam zostać żadnym redaktorem ... Na tym raczej skończę moje powiedzmy utarczki słowne bo nawet nie chce się dalej wdawać w tak bezsensowną rozmowę i na tym skończę swój wywód :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cel (mam nadzieję) został przeze mnie osiągnięty. Liczę, że nasze rozmowy wrócą na pierwotny ton i skupią się wyłącznie na sprawach związanych z organizacją sparingu. Zachęcam też abyś ogarnął swoich wojaków, bo na Waszej tablicy Battlelogowej wciąż panuje Safari.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polubiłem grę wsparciem odkąd rozkminiłem c4 buggy - czyli samochód pułapka :D niestety nie potrafię strzelać z lkm-ów, a pdw mnie wkur.... bo cały magazynek w kolesia a on stoi, chyba że strzelam z odległości z której mógłbym wbić mu kose.. Dlatego wsparciem tylko strzelby, zwłaszcza że ammo zawsze brakuje. Efekt - 21 gwiazdka w drodze za usasa i chyba 5 za jackhammera, co nie zmienia faktu, ze gdyby nie moje uwielbienie do c4 to grałbym tylko snajperem z L96 (314 kills z czego 218 HS :) ).

Ja uwielbiam wręcz grę wsparciem i w łapkach m249( 36 gwiazdka),a co do usasa to nie ukrywałem i nie ukrywam,że drażni mnie brygada cyborgów z tymi ganami,więc za przykładem jednego z forumowiczów postanowiłem pograć tym sprzętem i sprawdzić czy i mnie rajcuje ta maszyna-wniosek-może być,jednak jak dla mnie tylko w specyficznych momentach gry.

Aaaaaa... i czy ktoś w skrócie może mi wyjaśnić o co chodzi jakby Imper vs Gulu?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cel (mam nadzieję) został przeze mnie osiągnięty. Liczę, że nasze rozmowy wrócą na pierwotny ton i skupią się wyłącznie na sprawach związanych z organizacją sparingu. Zachęcam też abyś ogarnął swoich wojaków, bo na Waszej tablicy Battlelogowej wciąż panuje Safari.

Ale jakie fajne safari :biggrin: . Moi wojacy robią co chcą bo to nie jednostka wojskowa ani żaden klan no i wszyscy sa zadwoleni :pardon:

Pozdrawiam

gulu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba człowieku pijany jesteś. Zastanów się co piszesz. :smile: Macie teksty na poziomie żłobka i jeszcze to pochwalasz, współczuję. Zresztą sam w tym bierzesz udział. Ogarnijcie się naprawdę, albo odwołajmy tę szopkę.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba człowieku pijany jesteś. Zastanów się co piszesz. :smile: Macie teksty na poziomie żłobka i jeszcze to pochwalasz, współczuję. Zresztą sam w tym bierzesz udział. Ogarnijcie się naprawdę, albo odwołajmy tę szopkę.

W przeciwieństwie do Ciebie do doskonale zdaję sobie sprawę z tego co piszemy na naszej ścianie bo my to traktujemy jako dobrą zabawę :thumbsup: . A co do tekstów to przecież zrozumiałe bo mając własne dzieci jak inaczej pisać może jak założysz rodzinę sam trochę inaczej spojrzysz na to wszystko :pardon:. My tego nie odwołamy bo wszyscy spinaja zwieracze na walkę z wami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do Ciebie do doskonale zdaję sobie sprawę z tego co piszemy na naszej ścianie bo my to traktujemy jako dobrą zabawę :thumbsup: . A co do tekstów to przecież zrozumiałe bo mając własne dzieci jak inaczej pisać może jak założysz rodzinę sam trochę inaczej spojrzysz na to wszystko :pardon:. My tego nie odwołamy bo wszyscy spinaja zwieracze na walkę z wami :)

Wszystko to poszło w takim kierunku, że teraz naprawdę nie ma atmosfery do tego sparingu i jest to nasza wspólna zasługa. Starałem się to zastopować, ale Wy jakoś do tego nie dążycie. W tej sytuacji nic z tego nie będzie. Wciąż jest czas, aby wrócić do normalności. Jestem na to otwarty, ale do tego tanga trzeba dwojga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to poszło w takim kierunku, że teraz naprawdę nie ma atmosfery do tego sparingu i jest to nasza wspólna zasługa. Starałem się to zastopować, ale Wy jakoś do tego nie dążycie. W tej sytuacji nic z tego nie będzie. Wciąż jest czas, aby wrócić do normalności. Jestem na to otwarty, ale do tego tanga trzeba dwojga.

Ty nas w to nie mieszaj bo Sam zacząłeś wszystkich obrażać :confused: tylko dlatego że nie chcieliśmy zgodzić się na Twoje reguły gry które dla nas są nie do przyjęcia oraz nie przyjmujesz jakichkolwiek słów krytyki. My cały czas liczymy na ten sparing ale jeżeli nie chcesz to nie zawsze możemy napisać że przestraszyliście się "dziadków" i ich zabawek. Czekam na Twoją decyzję w tej sprawie i liczę na to że w końcu przedstawisz jakieś konkrety a nie będziesz starał się pokazać jaki to jesteś cool.

Pozdrawiam

gulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponowałem, a Wy zaczęliście z tego drwić i się zaczęło... Konkret będzie wtedy, gdy ucichnie atmosfera. Czekam na to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponowałem, a Wy zaczęliście z tego drwić i się zaczęło... Konkret będzie wtedy, gdy ucichnie atmosfera. Czekam na to.

Zrobiłeś z siebie błazna to się z Ciebie śmiejemy. Sam to zacząłeś a teraz płaczesz że się nabijamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazna, bo chciałem grać normalnymi pukawkami? Give me a break. Dla Was to błazenada, dla mnie odwrotnie. Cóż wiele nas dzieli, ale bez pokoju... nie będzie wojny. :D Także zachęcam do zmiany podejścia wobec siebie i odliczania godzin do meczu. I błagam, nie jątrzmy dalej, bo można tak do końca roku!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazna, bo chciałem grać normalnymi pukawkami? Give me a break. Dla Was to błazenada, dla mnie odwrotnie. Cóż wiele nas dzieli, ale bez pokoju... nie będzie wojny. :D Także zachęcam do zmiany podejścia wobec siebie i odliczania godzin do meczu. I błagam, nie jątrzmy dalej, bo można tak do końca roku!

Oj można można :thumbsup:. Niepotrzebnie dokładasz do ognia tak to nigdy nie zgaśnie :confused:. Ja zawsze powtarzam jak chcesz coś zmienić to zacznij od siebie samego a nie od innych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym głównym wątku umieściłem informację, a tu prosiłbym Was o wpisywanie się na listę na dzisiejsze spotkanie 23.12.11 w meczu 12x12. Może się uda. :smile:

1. IMPERATORE_PL

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1324593663[/url]' post='631903']

W naszym głównym wątku umieściłem informację, a tu prosiłbym Was o wpisywanie się na listę na dzisiejsze spotkanie 23.12.11 w meczu 12x12. Może się uda. :smile:

1. IMPERATORE_PL

2. Buggarek

Edytowane przez swietym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym głównym wątku umieściłem informację, a tu prosiłbym Was o wpisywanie się na listę na dzisiejsze spotkanie 23.12.11 w meczu 12x12. Może się uda. :smile:

1. IMPERATORE_PL

2. Buggarek

3. humulus2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale nie róbcie bałąganu. :)

1. IMPERATORE_PL

2. Buggarek

3. humulus2

4. Krilek

5. ElminsterKiller

Kopiujcie całą listę w swój wpis i się dopisujcie. Come on!

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Buggarek

3. humulus2

4. Krilek

5. ElminsterKiller

6. Bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lMPERATORE_PL

2. Buggarek

3. humulus2

4. Krilek

5. ElminsterKiller

6. Bagilks

7. LM704UT

Edytowane przez diaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×