Skocz do zawartości
Link396

+ & - Na Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że przestałeś się udzielać, licznik postów całkiem, całkiem, widać do czego doprowadziły te minusy, ludzie, którzy mają coś sensownego do powiedzenia, wolą przemilczeć, niż oberwać minusem, a zeropostowcy tylko latają i hejtują minusami bez zastanowienia.

Heh, jak modzi widzą, to chyba nie problem dać userom taką opcję ? Co to za wielka tajemnica kto komu dał minusa, mam sporo postów, i niedbałym rady przejrzeć który został zminusowany, a nie mam zamiaru spamić skrzynki modom za każdego -

Edytowane przez Link396
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście już mija 3 godzina od założenia tematu, ale jak widać mody/adminy mają w dupie to że, coraz większej liczbie osób nie podoba się opcja minusowania, oceniania postów.

Gratuluje postawy. Poczekajmy aż na forum pozostanie tylko ekipa danej gry, która ma największą ilość hejterów.

Link czy nie miałeś 2 plusów na początku tego tematu ? Teraz masz 1, powiedzcie że się myle, i miałeś przez cały czas 1 plusa, bo jeśli ktoś Cię zminusował za ten temat to kasuje konto, bo mnie przerasta taka "atmosfera".

@Homer tu nie chodzi o ilość minusów itp. Chodzi oto że jeśli z kimś rozmawiam np. nt. bf3, i powiem że grafika na konsoli w tej grze łapie się na 6+/10, a zaraz widzę 5 minusów, więc niech te cwaniaki napiszą co im tak się nie podoba, przedstawią własne argumenty.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link czy nie miałeś 2 plusów na początku tego tematu ? Teraz masz 1, powiedzcie że się myle, i miałeś przez cały czas 1 plusa, bo jeśli ktoś Cię zminusował za ten temat to kasuje konto, bo mnie przerasta taka "atmosfera".

"-" od uzytkownika "eldery" jest w pierwszym poscie. sami mozecie go teraz zminusowac i hejtowac :whistling:

odemnie macie po +, co mi tam ...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"-" od uzytkownika "eldery" jest w pierwszym poscie. sami mozecie go teraz zminusowac i hejtowac :whistling:

odemnie macie po +, co mi tam ...

Nie zależy mi żeby go minusować, bo to bez sensu "on doj+bał mi minusa, to ja doj+bie mu" nie o to chodzi, ale skoro zjawia się tu moderator i zostawia tylko takiego posta, to ja już nie mam więcej pytań.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ode mnie macie po plusie, z wyjątkiem Homera którego post wyssany z małego palca u nogi wylądował w śmietniku ... pliss Mr.Simpson odpuść sobie prowokowanie mojej bardzo cierpliwej osoby (nie straszę, zalecam)

No i na koniec co by nie robić OT, kto poczuje się skrzywdzony minusem może mi wysłać linka na PW do konkretnego postu w celu zweryfikowania minusujących :thumbsup:

O ile mnie zasypiecie milionem linków to odpiszę każdemu :)

Pozdr,

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie też po plusiku ode mnie, Link za transakcję(i za Mazury :P), a owNeD żeby się nie smutał :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Tomo, tylko problem w tym, że tylko raz udało mi się znaleźć post, za którego dostałem minusa - zgłosiłem i został usunięty, ale co z tymi, które napisałem np 2 miesiące temu ? Nie będę sprawdzał przecież wszystkich, bo się po prostu nie da. Jedyne po czym mogę dojść, to to, że sobie zapamiętuje ile mam plusów, a na drugi dzień liczba ta maleje np o 2 oczka - wtedy jest dupa blada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej awarii duża część plusów i minusów przy postach wyparowała. Przy czym plusy w profilu się zgadzaja na szczęście

Łatwo to sprawdzić przeglądając np temat Battlefield 3, gdzie aż roiło się od zieleni i czerwieni, teraz wszystko się wyzerowało, ślady zbrodni zostały wymazane...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@songo

dzięki za info, poza tym nie mam zamiaru nikogo hejtować, fajnie tylko jakby było jasne kto i kogo minusuje, żeby każdy mógł to sprawdzić.

@tomo

czasami minusi lecą w dziale market i "co wybrać", co jest dla mnie dziwne. jak będe widział że ktoś zminusuje np. sprzedającego, to napisze :)

@Darayavahus

zrozum stary, nie obchodzi mnie ile mam plusów a ile minusów, ale denerwuje mnie gdy prowadzę z kimś normalną dyskusje a zaraz przy moich postach się pojawiają minusy. Niech osoby które tak minusują moje posty, napiszą co im się nie podoba w nich, i przedstawią swoje racje...

Poza tym eot z mojej strony, może coś się zmieni teraz, chociażby w jakimś małym stopniu :)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię bo mnie to też denerwuje, ale mimo wszystko dałem Ci plusika na lepsze samopoczucie. A żeby było śmieszniej to wczoraj w drugim poście w tym temacie(a pierwszym Twoim) miałeś 4 plusy, a teraz 3...LOL :P Cóż za ironia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji człowiek bardzo się zastanawia co może, a czego nie może napisać.

Moim zdaniem w ogóle nie są potrzebne te plusy czy minusy. Bo co właściwie one mają pokazać?

Że ktoś kto ma akurat ileś minusów będzie postrzegany przez innych jako osoba z którą nie powinno się rozmawiać?

Ci którzy dużo się udzielają na forum to już są znani po nicku, po ilości postów no i po samej treści.

Jeśli już naprawdę mają być jakieś gwiazdki, jakaś reputacja, ranga, bądź coś tam innego to chociaż niech będzie tak jak np kiedyś na forum CD - Action, że jakaś tam ranga za ileś tak postów.

A najlepiej by było jakby nic takiego nie było.

Forum jest po to aby dzielić się informacjami, radami, poglądami.

Zawsze się ktoś znajdzie kto będzie chciał nabróździć drugiej osobie od tak...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak że plusy i minusy to rodzaj demokracji i symbol wolnego wyboru ?

Każdemu ma prawo się coś nie podobać , tak jak w życiu , albo żyjesz tak żeby sie innym podobało ( i dostajesz plusy) albo żyjesz po swojemu i liczysz sie z tym że ktoś cię zminusuje

A że najwiecej minusów leci od hejterów i dzieciaków ..... no cóż demokracja Panie , demokracja....

@edit

Jestem za tym aby można było zobaczyć od kogo dostało się plusa lub minusa

Edytowane przez 3pstrzy
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak że plusy i minusy to rodzaj demokracji i symbol wolnego wyboru ?

Każdemu ma prawo się coś nie podobać , tak jak w życiu , albo żyjesz tak żeby sie innym podobało ( i dostajesz plusy) albo żyjesz po swojemu i liczysz sie z tym że ktoś cię zminusuje

A że najwiecej minusów leci od hejterów i dzieciaków ..... no cóż demokracja Panie , demokracja....

Według mnie, tu nie chodzi o demokrację, tylko o debilne nieprzeczytanie posta i kliknięcie minusa. Gdybym dostał za coś co faktycznie uwłacza komuś, albo zasłużenie za jakieś spamowanie czy coś - okej, niech zapanuje demokracja, ale nie tak, że napiszę, że w jakiejś grze grafa jest (według mnie, powtarzam według mnie, według MOJEJ opinii) słaba, a banda fanbojów tejże gry mnie za taki post zminusuje... Nigdy nie piszę tak żeby dostać plusa - jak zabieram głos na forum to uważam że zawsze w słusznej sprawie, najczęściej są to jakieś wrażenia z gry, lub też częściej czysta chęć pomocy innym (tu czy na innych forach) - zawsze mówię sobie tak - ja pomogę komuś, to potem ktoś pomoże mi - i tak to się kręci. Jestem w tym jak najbardziej sobą - taki jestem z natury i już, i absolutnie się z Tobą 3pstrzy w tej kwestii nie zgadzam. Na innych forach nie mam problemów z takim czymś, a nie mam też zamiaru odchodzić stąd, bo mi tu fajnie. Taka demokracja jaka miałaby panować tu z "+" i "-" wygląda jak nasza Polska demokracja... tyle.

Póki co, żaden moderator nie odpowiedział mi, czy będzie możliwość zobaczenia od kogo dostało się plusa czy minusa.

Edytowane przez Link396
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, żaden moderator nie odpowiedział mi, czy będzie możliwość zobaczenia od kogo dostało się plusa czy minusa.

Moderatorom niestety nic do tego. Jedynie admin może to zmienić. My jedynie możemy podrzucić pomysł i tyle.

Z mojej strony powiem tyle, że minusy mogą być. Ale jak widzę, że ktoś łapie minusa za robienie poradnika, czy wyrażanie swojej własnej opinii popartej argumentami, czy po prostu sensownie sformułowanej, to przeważnie wrzepiam warna za takie coś. Po prostu jestem zdania, że za dobre gadanie czy dobrą robotę na forum minus się nie należy i tyle.

Jak ktoś ma inne zdanie to niech po prostu odpowie jak człowiek, co mu się nie podoba w wypowiedzi, poda swój punkt widzenia, a nie rzuca minusem na prawo i lewo.

Myślę, że na forum mam głównie do czynienia z ludźmi myślącymi, z którymi można pogadać na poziomie, a element trzeba eliminować. Tyle ode mnie.

Poza tym nie porównujcie polityki w kraju czy poza nim do "polityki", która panuje na forum. Przecież to dwa różne światy...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam na jakiś odzew od Administratora.

No to sie mozesz nie doczekac. To samo jest na forum ppe a jak wiadomo oba fora sa "polaczone" i nie liczylbym na jakakolwiek wypowiedz a tym bardziej zniesienie minusow,ktore sa narzedziem dla fanbojow i innych gimnazjalistow emocjonalnych

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chcialbym zobaczyc kto mi nasypal tyle minusow za opinie nt dlc do gran turismo.

Na niektorych forach jest tak ze pod postem widac kto dal plusa, kto minusa. Z jednej strony byloby fajnie, a z drugiej? Pewnie zaczelyby sie male bitwy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac ten temat, doszlem do wniosku, ze zrobil sie tutaj niezly kacik wymiany plusikow hehe :tongue:

Sama idea minusowania (bo plusy sa oczywiscie zajebiste :biggrin: ) nie jest zla. Ja rzadko korzystam z minusika, i daje tylko i wylacznie kiedy ktos ma odmiene zdanie ORAZ uzywa obrazliwych okreslen, co powoduje, ze caly post w moim odczuciu jest nie smaczny. Jezeli ktos natomiast ma inne zdanie, ale umie je przedstawic w cywilizowany sposob, to oczywiscie odpowiadam komentarzem i tyle. Co do pokazywania dawcow plusow i minusow, to jest to dobry pomysl, ale pojda tez za tym konflikty uzytkownikow-ogranicznikow :whistling:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam minusa i nie zawaham się go użyć :D ninja.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam minusa i nie zawaham się go użyć :D ninja.gif

Ech, ręce opadają...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma :P

W takim razie trzeba promować akcję w stylu widzisz niesłusznego minusa, wlepiasz plusa dla równego rachunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×