Skocz do zawartości
remimar

Władca Pierścieni: Wojna Na Północy

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do wspólnego grania i zabójczego zwiedzania północnych krain Śródziemia ;) Z przyjemnością pomogę przy wszelakich ustawkach.

Mój nick: remimar. Jestem codziennie od 22.00 do 1.00 w nocy. W weekendy do rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny pmóc wbić trofeum online w tą grę. 3 osoby critical w tej samej chwili ??? Proszę o kontakkt na ps Nick Goldi850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma ktoś Hełm z zestawu Legionu, korpus Fenix lub Naramienniki Śledzący?? Ja zazwyczaj gram między między 21 a 23. Nick:OstryRed

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukam chętnych na ten jeden jedyny trofik online w tej grze "Siła naszego sojuszu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do wspólnego ogrania od początku poziom Legendarny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym zagrać od początku, najlepiej z headsetem.
PSNid: alex_dp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest taka trudna :)

Szkoda tylko, że te wszystkie bugi psują frajdę z gry. Zacząłem grać z kolegą i rozdział 1 część 19 wywalił mi się save i wieszał konsolę przy próbie połączenia się do kumpla, albo gdy kumpel dołączał do mnie. Zaczęliśmy drugi raz znowu to samo, więc przeszliśmy ten checkpoint osobno i udało się znowu grać dalej razem, aż do...mrocznej puszczy....Zabiliśmy trolla w jaskini, a na ekranie podsumowującym widzę, że kumpla wywaliło. no to luz, ja poczekam, on przejdzie checkpoint i gramy dalej...a tu niespodzianka, koledze troll się nie pojawił, więc dupa zbita. Zaczął grę od początku. Umówiliśmy się, że spotkamy się po rozdziale mroczna puszcza i będziemy wspólnie kontynuować grę o ile tylko się da. Gra bardzo fajna, do gry we współpracy, niestety bugi czynią z niej niegrywalnego gniota i odbierają frajdę z gry, co już wyżej pisałem. Jeszcze jedna taka akcja i chyba rzucę tym w kąt, bo samemu mi się tego przechodzić nie chce, bo NPC są tępi, że głowa mała. Mam wrażenie, że idę z dwójką retardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam zawodnika z niezbugowaną Mroczną Puszczą.Na normalu nie miałem buga dopiero na legendzie,pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze gra? Jak tak to chętnie pogram 

Jak coś to ja jeszcze mam ją na dysku więc jak coś możesz dodawać :D psnid: Blesik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jeszcze tylko trofka za sieciowe ubicie mobka we 3 (na żółty trójkącik). Jak ktoś też chce wbić to trofi lub choćby mi pomóc to zapraszam... mój nick: sector7411

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do współnego wbicia trofeum siła naszego sojuszu, randomowe wyszukiwanie kompanów zakończyło się fiaskiem i tylko podniosło poziom frustracji, dlatego uznałem że lepiej chyba poszukać ludzi i ustawić się specjalnie pod ten trofek, mój nick: DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×