Skocz do zawartości
Patricko

MotorStorm RC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to chodzi !!!

Te trofeum najłatwiej było zrobić na samym początku. Ale:

Aby je zaliczyć musisz zagrać w grę na swoim innym koncie PSN. Będąc na drugim koncie zaproś swoje główne konto do znajomych ( i przełącz na swoje główne konto i je zaakceptuj, następnie znowu wróć na drugie konto) i uruchom grę. Musisz swoim drugim kontem pokonać jeden ze swoich czasów z głównego konta. Gdy skończysz wyścig to pojawi się menu w którym będzie napisane, że gdy przyciśniesz 'kwadrat' ( lub 'trójkąt', dokładnie nie pamiętam ) to będziesz mógł WYSŁAĆ wiadomość na swoje główne konto ( w wiadomości będzie napisane, że twój czas z głównego konta został pobity). Gdy gra wyśle wiadomość to logujesz się na swoje główne konto. Na ścianie pojawi się wiadomość z pogrubionym tytułem z drugiego konta.

Wtedy będziesz mógł zaakceptować wyzwanie. Jak swoim głównym kontem będziesz mieć lepszy czas niż w wyzwaniu to otrzymasz 1 trofeum. Wystarczy zaakceptować dokładnie to samo wyzwanie 10 razy i je pokonać, abyś zdobył drugie trofeum.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, jeden z kolegow juz mi ten pomysl podsunal, a mianowicie na innym koncie przejechalem jakis wyscig i wyslalem go sobie na glowne konto jako wyzwanie, pobilem 10 razy to wyzwanie i trofeum wpadlo, ale dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy wyjdzie ten dodatek, mam nadzieje ze szybko, jak ktos wie to niech podzieli sie informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przez sentyment do Re-Volt albo Micro Machines, zapowiada sie świetnie!

Dokładnie TAK ... w tego typu gry się cieło jeszcze na amidze czy pierwszych pecetach ... Kolejna lajtowa odskocznia od typowych ścigałek a zarazem bardzo dobra cenowo ... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem triala. Fajne, chociaż na jednej trasie (zimowej) samochodzik jedzie tak szybko, że można dostać oczopląsu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aź takie fajne, że piejecie wniebogłosy? Jak za 22 zł to może się zaopatrzę.

Szczerze? Dla mnie pełen oldschool, bardzo przypomina starusieńkie Micro Machines. Ten tytuł ma zajebistą grywalność! Nie zawiedziesz się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza dupać do empiku po 100 zł na PSN i zasysać ... :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartą łatwiej doładować i nie trzeba tyle dymać :banana:

Jeszcze tego nigdy tak nie robiłem... nie wiem nawet jak ... :rofl: tak samo musze wyczaić jak robicie pod profilami te statystyki z trofeami ...jak to pobrac z swojej ps3 .... ja tylko gram ... :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę doładowywać? Ja mam podpiętą kartą i ściąga tyle ile kosztuje dana gra. Śmiga bez problemu. Tak samo jak w przypadku App Store w iTunes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę doładowywać? Ja mam podpiętą kartą i ściąga tyle ile kosztuje dana gra. Śmiga bez problemu. Tak samo jak w przypadku App Store w iTunes.

Niektórzy nie posiadają kredytówki (ani podobnych) i nawet nie chcą jej posiadać. Doładowanie zdrapką jest mniej wygodne, ale za to w 100% bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowanie zdrapką jest mniej wygodne, ale za to w 100% bezpieczne.

Tak samo mówią o prezerwatywach, a jak jest każdy wie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest frajda i fantastyczna! Niesamowicie wciągająca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak? Suma sumarum warto kupić? Gra kosztuje raptem 22zł,a w MicroMachines na pegasusa chyba wszyscy grali :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem i pograłem, gierka starczy na sporo czasu, platynka bardzo miła i przyjemna, dodatki też fajnie zrobione, kosztują grosze a zapewniają może po 2 godzinki grania. Także za te pieniądze szkoda nie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i powiem wam, że super. Najbardziej podobają mi się etapy z Pacific Rift. Jak przejdę główne trasy, to może się skusze na DLC.

Dla mnie gra warta tych 22zł :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i powiem wam, że super. Najbardziej podobają mi się etapy z Pacific Rift. Jak przejdę główne trasy, to może się skusze na DLC.

No ja wymaksowalem oba dlc, moim zdaniem warte swojej ceny bo kosztuja po dyszce. Kilka tras, nowe autka. Ale mnie pod koniec juz irytowala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×