Skocz do zawartości
Pepis

Serwis konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam serwisu w Warszawie gdzie mogę zrobić konsole a najlepiej prywatnie. Wina na 100% softu a ja nie mam jak jej sprawdzić. Czy znajdzie się ktoś na forum z Warszawy kto chce zarobić w zamian za pomoc ? (podejrzewam, że tylko wrzucenie softu załatwi sprawę) Nie chce oddawać do Sony itp (nie mam nawet gwarancji bo konsola z irlandii)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego serwisu?... przecież masz serwis tam gdzie kupiłeś PS3, tam oddajesz konsolę i to ich głowa aby działała... Ewentualnie jakieś centrum SONY, poszukaj w google!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hades pisałem, że konsolka z Irlandii i nie bardzo mi się widzi ją tam wysyłać

Wolał bym zrobić to u kogoś w domu (ja nie mam nawet na czym, mam ją za zadanie zrobić i sprzedać a brat mówił, że wgrał jakiś soft i

od tamtej pory nie widzi płyt (kręci je ale nie widzi) Dodał także, że 1 odpalenie po wgraniu softa normalnie grał (w Assasin Creed) ale po skończeniu gry kicha.

Dlaczego napiszę jeszcze raz:

- jeśli ktoś chce zarobić to prosze o kontakt (jestem w wawie więc mogę z konsolą podjechać do kogoś , pokombinujemy przy niej jeśli się uda to pewnie na jakąś grę do czarnulki zarobi , nie chce nic za FREE)

Znajdzie się jakaś dobra duszyczka? W razie czego gg : 3073123 (zawsze niewidoczny)

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to nikt się jeszcze czymś takim nie zajmuje...

Tylko punkty serwisowe sony. KLIK - Autoryzowane centra serwisowe Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie czyta plyt, i kreci tylko nimi w napedzie to, po mimo zapewnien twojego brata, nie robilbym sobie nadziei na naprawe konsoli przez 'pokombinowanie w sofcie' na bank zwalil sie naped bd (ma prawo), a szukanie przyczyny awarii w upgrejdzie firmware'u jest delikatnie mowiac naiwne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla świętego spokoju sprawdził bym jednak co z nim jest a wrzucenie softu przez pendriva to chyba nie jest coś trudnego (a ja nie mam warunków)

I tak gwarancji nie mam więc mi wszystko jedno. A naprawa pozagwarancyjna BD pewnie kosztuje troche pesos więc konsola poleży sobie ale póki co moja oferta jest aktualna

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×