Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Rdr czy rdr undead..dodam ze uwielbiam zombiaki w kazdej postaci..tylko czy zaczynanie przygody z rdr od undead to dobry pomysl?

Pytanie nr 2..siren blood curse czy silent hill homecoming?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr czy rdr undead..dodam ze uwielbiam zombiaki w kazdej postaci..tylko czy zaczynanie przygody z rdr od undead to dobry pomysl?

Pytanie nr 2..siren blood curse czy silent hill homecoming?

Zdecydowanie RDR! Undead jest kiepski, brak jako tako fabuły - wycinka zombiaków i odbijanie miast... Mi nie przypasowało i się tego dodatku pozbyłem. Za to podstawka wciąga na długie godziny. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr czy rdr undead..dodam ze uwielbiam zombiaki w kazdej postaci..tylko czy zaczynanie przygody z rdr od undead to dobry pomysl?

Pytanie nr 2..siren blood curse czy silent hill homecoming?

RDR...

Siren...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr czy rdr undead..dodam ze uwielbiam zombiaki w kazdej postaci..tylko czy zaczynanie przygody z rdr od undead to dobry pomysl?

Pytanie nr 2..siren blood curse czy silent hill homecoming?

Pytanie 1 - RDR

Pytanie 2 - silent hill homecoming

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Mam mały problem z wybraniem gry na PS3. Myślałem nad GTA4 COMPLETE EDITION, Red Dead Redemption GOTY (+UN i inne DLC), Just Cause 2, God of War 3 lub Resistance 3 lub MW3. Nie wiem za bardzo co wybrać? Doradzicie mi? Mam już ACB, FIFA 12, KZ3, Sport Champions, Move Fitness, WWE 12, SvR 2010. Na move nic nie chcem tylko to co wymienilem. Proszę o porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził RDR - sama podstawka na długo starcza, a co dopiero z dodatkami. W pojedynku FPS'ów, które wymieniłeś, tj. Resistance 3 vs. MW3, to słyszałem lepsze opinie o MW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOD OF WAR 3 !!! MUST HAVE KAŻDEGO POSIADACZA PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie, ze sa tutaj ludzie, ktorym GOW zwisa i powiewa:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I są ludzie, którym zwisa i powiewa RDR :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej zwisa GoW :E

Moze mała ankieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Mam mały problem z wybraniem gry na PS3. Myślałem nad GTA4 COMPLETE EDITION, Red Dead Redemption GOTY (+UN i inne DLC), Just Cause 2, God of War 3 lub Resistance 3 lub MW3. Nie wiem za bardzo co wybrać? Doradzicie mi? Mam już ACB, FIFA 12, KZ3, Sport Champions, Move Fitness, WWE 12, SvR 2010. Na move nic nie chcem tylko to co wymienilem. Proszę o porady.

GoW - chyba, że wolisz dłuższą, sandboxową rozrywkę, to bierz RDR lub GTA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz RDR ... mi akurat GOw powiewa heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakieś dobre jRPGi na czarnulę? Póki co grałem tylko w FFXIII, XIII-2 mnie jakoś nie przyciąga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eternal Sonata, Tales of Vesperia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za pomoce. Zdecydowałem się na RDR i GTA. Zamówię w tygodniu, a kumpel ma trylogie GOWA. Więc może pożyczy mi pierwszą część i jak się wciągnę to kupię sobie jakąś inną część.

Możecie polecić jakieś dobre jRPGi na czarnulę? Póki co grałem tylko w FFXIII, XIII-2 mnie jakoś nie przyciąga ;)

Może DEMON'S SOULS.

Tu masz recenzje: http://www.youtube.com/watch?v=LRoMZkmnUuM.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Demons' souls to nie jrpg. Osobiście polecam Valkyria Chronicles - strategiczny jrpg, bodajże najlepsza gra na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W dziale o rpg ludzie zachwycaja sie gierka: nier, czy cos takiego:) sam nie gralem, ale warto tam zajrzec i poczytac.

Z mojej strony tez pytanko:

Lepiej preorder Dragons Dogma czy Gra o Tron?? 2 gry, prawie ta sama data premiery, do GoT przekonuje mnie Ubisoft, troche przeraza mnie, ze DD jest od capcomu. A Wy jak myslicie? Ktos demo ogral?

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem demo Dragon's Dogma ... i przeczytałem oceny portalu Game informer i EDGE z których dostał 8,7 i 7 ... i ja osobiście obstawiam na Dragon's Dogma ( i chyba preordera kupie ... ale nie wiem czy dodatkowe 3 DLC są dla wszystkich preorderów czy tylko dla preorderu z muve.pl )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to mi dales do myslenia, bede musial poczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem dotąd w uncharteda i planuje zakup ale jeszcze nie wiem jakiej części i stąd pytanie do was.

czy warto przechodzić wszystkie 3 części (mam na myśli fabułe) czy odpuścić 2 pierwsze kupić tylko 3 a zamiast 2 pierwszych części wziąśćinną gre (dodam że nie mam zamiaru kupićwszystkich 3 odrazu jak już) i jak jest z długością gry w każdej części oraz czy w uncharted 2 działa multi czy serwery są już offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy Prototype 2 z PSS jest po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie grałem dotąd w uncharteda i planuje zakup ale jeszcze nie wiem jakiej części i stąd pytanie do was.

czy warto przechodzić wszystkie 3 części (mam na myśli fabułe) czy odpuścić 2 pierwsze kupić tylko 3 a zamiast 2 pierwszych części wziąśćinną gre (dodam że nie mam zamiaru kupićwszystkich 3 odrazu jak już) i jak jest z długością gry w każdej części oraz czy w uncharted 2 działa multi czy serwery są już offline?

Koniecznie wszystkie! Po kolei najlepiej...

Wspaniała seria! :)

Tak, multi działa i napewno bardzo długo będzie.

Długość każdej to 8-10h, jednak jeśli platynujesz (a uwierz mi, seria aż się o to prosi), to o wiele dłużej.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema, gdzie dostanę najtaniej Ufc 3 i fife 12 ?

Przepraszam za post nie w temacie pomyliłem się bo myslałem ze to ''gdzie kupic, za ile''

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×