Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Borderlands, Red Dead Redemption, Nier. Jeśli miałbym z jednej gry z tego zestawu zrezygnować, to z czego najlepiej? Bo we wszystkie bym chętnie pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, Red Dead Redemption, Nier. Jeśli miałbym z jednej gry z tego zestawu zrezygnować, to z czego najlepiej? Bo we wszystkie bym chętnie pograł.

Nier leci do odstrzału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands to kozak i jedna z moich ulubionych gier. RDR to klasa sama w sobie (w końcu to tytuł od R*). Nier nie widziałem, ale nie moje klimaty i jest z nich najsłabiej oceniany i właśnie tą grę bym sobie odpuścił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie pod uwage, ze RDR i Borderlands to tytuly mainstreamowe, to nie dziwota, ze Nier jest gorzej oceniany. Duzo czytalem, ze mocna strona tej gry jest fabula - a ten element w grach lubie najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma kolekcjonowanie do tego? Dwie gry to zawsze więcej grania. A poza tym wracając do Twojej analogii to hmm rzeczywiście byś wybrał dziewicę zamiast słodkiego trójkątu z doświadczonymi kobietami? :biggrin: Generalnie to jednak skłaniam się do opcji dwóch gier, idę na ilość i raczej poczekam aż dziewica przestanie być dziewicą i stanieje, lol. ;)

Kwestia użytkownika - osobiście wybrałbym "świeży" towar, zwłaszcza gdybym był na niego napalony... A stary może poczekać - zawsze jest szansa na jeszcze niższe obniżenie ceny...

A z tych trzech to chyba zrezygnowałbym z Borderlands'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić House of Dead OVERKILL za 49?

Prawie wszędzie to wyprzedają za tyle (m.in. ultima, gram.pl, media markt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie lepiej wziąć Mass'a 3 czy Borderlands( cena nie nie ważna liczy się sama gra) podajcie plusy i minusy dodam tylko że ostatnio skończyłem Mass'a 2 dlatego zależy mi bardziej na tym abyście opisali BL bo po Massi'e wiem czego mogę się spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że te premiery dzieli sporo czasu ale zastanawiam się nad złożeniem pre-ordera albo na Max Payne 3 lub Hitman Rozgrzeszenie. Co proponujecie? Dodam, że Hitman to dla mnie najlepsza seria gier w jakie grałem, ale z tego co widzę to MP3 wygląda niesamowicie. Bo z kasą jako tako i nie wiem czy do tego czasu coś wpadnie, więc albo MP3 w maju lub Hitman w październiku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie lepiej wziąć Mass'a 3 czy Borderlands( cena nie nie ważna liczy się sama gra) podajcie plusy i minusy dodam tylko że ostatnio skończyłem Mass'a 2 dlatego zależy mi bardziej na tym abyście opisali BL bo po Massi'e wiem czego mogę się spodziewać

Ja polecam Borderlands, ale jeżeli jesteś fanem gier typu Diablo, gdzie bardziej od fabuły liczy się ciągłe siepanie potworów i zbieranie coraz lepszego ekwipunku, podbijanie lvlu, pakowanie skilli itp. W dodatku jeśli masz kumpla/kumpli do co-opa (online 4os. lub offline 2) to gra dostaje +10 do zajebistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie lepiej wziąć Mass'a 3 czy Borderlands( cena nie nie ważna liczy się sama gra) podajcie plusy i minusy dodam tylko że ostatnio skończyłem Mass'a 2 dlatego zależy mi bardziej na tym abyście opisali BL bo po Massi'e wiem czego mogę się spodziewać

Jak chcesz postrzelać bez jakiegoś głębszego "przesłania" to Borderlands, ale skoro skończyłeś niedawno ME2 to proponuję zabrać się za kolejną część...

Wiem, że te premiery dzieli sporo czasu ale zastanawiam się nad złożeniem pre-ordera albo na Max Payne 3 lub Hitman Rozgrzeszenie. Co proponujecie? Dodam, że Hitman to dla mnie najlepsza seria gier w jakie grałem, ale z tego co widzę to MP3 wygląda niesamowicie. Bo z kasą jako tako i nie wiem czy do tego czasu coś wpadnie, więc albo MP3 w maju lub Hitman w październiku ?

Max wychodzi wkrótce to może poczekaj do premiery i pierwszych recenzji/gameplay'ów - no i ewentualnie zawsze po ograniu możesz go sprzedać, dołożyć parę złotych i mieć na Hitmana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować psp jeśli mam konsolę ? Bo zastanawiam się cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką gierke kupić do 50 zł, może być używka ;-) gatunek nieistotny. propozycje tu albo pw z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować psp jeśli mam konsolę ? Bo zastanawiam się cały czas.

Jak chcesz mieć możliwość gry poza domem...

Gry są teraz generalnie dość tanie i jest dość duży wybór...

Ja poluję na jakąś używkę tylko dla serii GTA...

jaką gierke kupić do 50 zł, może być używka ;-) gatunek nieistotny. propozycje tu albo pw z góry dzięki :)

Simsy... Red Dead Redemption, Bioshock 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powoli zbliża się okres taki, że będę sporo poza domem więc na pewno się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to warto, choć o graniu we wszystkie FPS i TPS można zapomnieć, granie jedną gałką jest mega niewygodne.

W GTA, platformowe i wyścigowe się gra przyjemnie

Nawet minisy których bym w życiu nie odpalił na PS3 na PSP dają dużo radochy.

Baza gier dość duża, gry tanie więc za niewielkie pieniądze można się pobawić.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką gierke kupić do 50 zł, może być używka ;-) gatunek nieistotny. propozycje tu albo pw z góry dzięki :)

Hmn... Killzone 2, Borderlands, Assasin creed 2 albo nowszy ... Dragon Age1 ... GTA 4 ... a z gierek PSN ale co do ceny nie jestem pewien to Dead Nation ... Dungeon Defenders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować psp jeśli mam konsolę ? Bo zastanawiam się cały czas.

Jesli lubujesz sie w japonskich rpgach to bierz bez zastanowienia. PSP to istna kopalnia fajnych jrpgow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka: macie do wyboru nową grę którą się od dłuższego czasu jarasz oraz dwa dodatki do swojej ulubionej gry co wybieracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka: macie do wyboru nową grę którą się od dłuższego czasu jarasz oraz dwa dodatki do swojej ulubionej gry co wybieracie?

Zależy jakie to gry :P

Ja osobiście bym wybrał nową grę niż dodatek. Jak gra się nie spodoba, to można sprzedać i kupić dodatek do ulubionej gry :P ...no chyba że to przez PSS to wyedy odpada heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka: macie do wyboru nową grę którą się od dłuższego czasu jarasz oraz dwa dodatki do swojej ulubionej gry co wybieracie?

Oczywiście, że dwa dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać UFC Personal Trainer za 50zł??

Mam EA Active i jestem bardzo zadowolony. Jest jakaś różnica między dawaniem sobie wycisku w jednej i drugiej grze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba mój pierwszy post w tym temacie, nigdy nie miałem problemu z wyborem gry ale że za tydzien konczę maturki to bedzie duzo czasu na granie i się waham pomiędzy kilkoma tytulami.

Uncharted 3 ( grałem w 1 i 2 i mnie ciągnie do U3 )

RDR

Max Payne 3

Heavy Rain

Mam w sumie około 150 zł. Mysle żeby kupić U3 i Heavy Rain, przejść obie , sprzedać i kupic Maxa ktory powinien stanieć.

Jak myślicie co wybrać ?

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mój pierwszy post w tym temacie, nigdy nie miałem problemu z wyborem gry ale że za tydzien konczę maturki to bedzie duzo czasu na granie i się waham pomiędzy kilkoma tytulami.

Uncharted 3 ( grałem w 1 i 2 i mnie ciągnie do U3 )

RDR

GTA IV

Max Payne 3

Mam w sumie około 150 zł.

Zdecydowanie U3. Tanie i świetne. Jeśli nie zależy Ci na multi, to spokojnie za 70 zł wyrwiesz, więc 80 w kieszeni na kolejną grę lub przejdziesz U3 i odłożysz na MP3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 ( grałem w 1 i 2 i mnie ciągnie do U3 )

RDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys tam wrzucił jakiegoś Coda lub Duke Nukem to mozna by bylo się zastanawiać ale RDR, Uncharted i Heavy to bardzo mocne pozycje

Dla mnie deszczowy klimat ponad dzikim zachodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×