Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za odpowiedź kilka stron temu. Wybrałem Uncharted 3 i Heavy Rain - przejdę i sprzedam i akurat Max Payne 3 stanieje lub Sniper Elite V2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat. Chce sobie kupić jakiś premierowy tytuł na fajny multiplayer,i grę, która jest bardzo dobra i grywalna. Zastanawiam się nad Starhawk a Max Payne 3 to są naprawdę 2 światy, ale może jednak ktoś coś poleci, podpowie, przekona do danego tytułu. IGN ponoć stwierdziło, że Starhawk to najlepszy multiplayer do tej pory na PS3, z kolei Maxa Payna pamiętam z młodości no i lubię troszkę postrzelać :P i tu jest moment zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci poleciłMax'a Payne 3, nie tylko świetny mulitplayer (grałeś w RDR, tam masz podobny), ale i do tego kilmatyczny singiel. Z całego serca MP3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś już w MP3, że polecasz? Gra ma premierę za 11 dni, więc nie wiem na jakiej podstawie polecasz multi do gry, która nie wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat jest ostatnio po niskiej cenie. Zamierzam kupić lecz kolega mi odradza ponieważ gry bijatyki szybko się nudzą - Czy rzeczywiście tak jest? Proszę o odpoweidź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Rozglądam się za PSP, wiecie może jaki model najlepiej wybrać? Ważne, żeby miała WIFI i była w dobrej cenie... Z góry dzięki za odpowiedź... :)

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nikt nie wie czy Mortal Kombat Ci się znudzi czy nie... Jeśli grałes wcześniej w bijatyki to sam powinieneś wiedzieć czy ta bajka jest dla CIebie czy nie. Od siebie moge dodać jedynie, że możesz pobrać demo MK z PSNu i sam się przekonasz. A tak w ogole jest to absolutny top z tej kategori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie moje pytanie nie do końca było prawidłowe bo obie gry jeszcze nie miały premiery :) może lepiej trzeba było zapytać na co wy czekacie i na jaki tytuł liczycie. Czy stawiacie na Starhawk czy na Max Payne 3 ? Oczywiście wybór tylko w tych tytułach. Oglądałem trailery, gameplay'e czytałem informacje i recenzję Starhawk na IGN i chyba postawie faktycznie na Max Payna 3. Na R* tak naprawdę nigdy się nie zawiodłem, a to będzie mam nadzieję fajny i solidny tytuł. Markę bardzo dobrze pamiętam z przeszłości, także gra już dla mnie jest bardzo klimatyczna no i multiplayer trochę mi przypomina ten z Uncharted. W Uncharted czegoś mi brakowało choć był bardzo dobry, może chodziło o brak Bullet Time'u... Oczywiście wszystkie wnioski wyciągnąłem z tego czym nas wydawcy karmią, więc na ostateczną decyzję poczekam do pierwszych recenzji, opinii graczy, gameplay'ów no i może jakiegoś demka :P niestety w betę Starhawk nie grałem nad czym bardzo ubolewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Rozglądam się za PSP, wiecie może jaki model najlepiej wybrać? Ważne, żeby miała WIFI i była w dobrej cenie... Z góry dzięki za odpowiedź... :)

Weź różową ;)

W "dobrej" cenie są teraz serie PSP E1000 (~350zł) ale są pozbawione Wifi, wyjścia TV, jednego głośnika i zastosowano gorszy ekranik LCD...

Proponuję żebyś poszukał sobie używki z serii 3004 - ceny gdzieś od 330zł na alledrogo...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat jest ostatnio po niskiej cenie. Zamierzam kupić lecz kolega mi odradza ponieważ gry bijatyki szybko się nudzą - Czy rzeczywiście tak jest? Proszę o odpoweidź.

To zależy od osoby. Jednemu znudzi się po 5h inny będzie tygodniami trenował combosy dla jednej postaci.

Bijatyki znakomicie sprawdzają się jako gra kanapowa 1 vs 1, więc jeżeli masz z kim grać znudzi się na pewno później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupić rayman origins nówke za 87 zł, gra jest w angielskiej wersji językowej, czy dużo stracę nie posiadając wersji polskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało. Wersja polska ogranicza się tylko do poleceń. Nie ma żadnych dialogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy co wybrać waszym zdaniem

Sniper Elite v2 czy Silent Hill Downpour

Jestem fanem dwóch kategorii gier :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolisz się pomęczyć z zagadkami i czasami "przestraszyć", czy pobawić się w CoD'a z paroma misjami snajperskimi ;)

Wolałbym Downpour'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomyłka.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy co wybrać waszym zdaniem

Sniper Elite v2 czy Silent Hill Downpour

Jestem fanem dwóch kategorii gier :happy:

Jeśli ja miałbym wybierać to jedynie Silent Hill Downpour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy co wybrać waszym zdaniem

Sniper Elite v2 czy Silent Hill Downpour

Jestem fanem dwóch kategorii gier :happy:

głupie pytanie ziom, bierz na co masz akurat ochotę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie ziom, bierz na co masz akurat ochotę ;)

Tak to każdemu można odpowiadać...

Weź Snipera, jeśli Ci nie przeszkodzi krótki singiel (ponoć 7h), głupawe AI, dosyć wysoki poziom trudności i brak PvP multi. Co do Silenta, ponoć bardzo dobry ale i tak starym dobrym SH do pięt nie dorasta. Szkoda, że zduńca nie ma, on by Ci kazanie wyprawił o tej serii. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starym nie dorasta, tylko jak kolega ma zacząć przygodę z SH od tej kolekcji HD, to szybko go to odrzuci od reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Snipera ograłem demo i gra mi na przykłada mega się spodobała klimat II wojny swiatowej oddaje na pradę bardzo dobrze misje trudne po oglądnięciu gameplay widać że zróżnicowane możesz się poczuć jak prawdziwy snajper ( polecam obejrzeć film Wróg u Bram film bardzo oddaje charakter tej gry i jest do niej mega podobny tylko główny bohater inny) A killcamy no to już miód, frajda ze strzelenia do niemcow i potem te zwolnione tempo i kula w np. brzuch no można odnieść satysfakcje za naszych dziadków:-)( a jak dokupi się DLC o Adolfie to tez i jego) Co do Sillent'a to nie grałem ale recenzji złych nie ma obejrzyj sobie gameplay'e i zdecyduj bo obie gry są całkowicie inne i tylko od tego na co masz ochotę to wybież. Chcesz klimatyczną, zrużnicowaną w misje i bronie, trochę przykrótką, killcamy, moim zdaniem świetny podkład muzyczny i angielskie super podłożone głosy to bież SEv2 a jak chcesz inną grę bo taki klimat cię nie interesuje to bież SH: H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dragon age 2 z PSS zawiera jezyk polski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakaś dobra gra z podzielonym ekranem i trybem survival? bo w mw3 zbliża sie poziom 50 i wszystko będzie odblokowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakaś dobra gra z podzielonym ekranem i trybem survival? bo w mw3 zbliża sie poziom 50 i wszystko będzie odblokowane :)

Black Ops i zombie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić tą Daturę? Ocb w tej grze? Pykał ktoś na move? Ile dilldo obsługuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nikt nie pykał bo będzie dziś wieczorem. Pewnie dopiero opinie się pojawią.

Recenzje w okolicach 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×