Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jakaś dobra gra z podzielonym ekranem i trybem survival? bo w mw3 zbliża sie poziom 50 i wszystko będzie odblokowane :)

Dead Nation, jeśli ma splita, bo nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation, jeśli ma splita, bo nie pamiętam.

ma splita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation nie ma splita. Ma tylko co-op ale nie jest on na podzielonym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSStore promocja Pixeljunków, a ja mam na koncie 12,60zł i PS+. Które wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jaki zestaw gier wybrać?

AC : Brotherhood + dead space

nfs : hot pursiut + dragon age

crisis 2 + buletstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC : Brotherhood + dead space, chyba każdy tutaj Ci tak doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore Naruto wybrac:

Naruto: UNS - w porownaniu z 2 czescia postaci jest mniej, ale sekfencje wciskania przyciskow w momencie zderzenia sie 2 jutsu sa swietne. No i ogolnie jutsu wygladaja bardziej widowiskowo.

Naruto: UNS generations - nie gralem wiec niewiem, czy rozwiazania ktore opisalem w 1 czesci sa w tej takze, czy jednak jest to po prostu 2 czesc z wieksza iloscia postaci ?

Co radzicie ? Dodam ze nie chce kupowac 2 czesci :D

Fabula mnie nie interesuje, boli mnie tylko to ze w pierwszej czesci nie ma multi :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś horror na PS3? Ewentualnie jakąś dobrą grę z coop'em bo zaniedługo jade na wycieczkę i by coś się przydało by zagrać z kolegami po nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z horrorów Dead Space (ale tylko jedynka) do coopa to Dead Nation, Borderlands, Army of Two, Portal 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz shootery, to Dead Nation (tylko z PS Store), grałem z bratem przez sieć, prosta, z ładną graficzką i daje dużo satysfakcji w zabijaniu zombie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, szukam kultowych starych gier jak np. killzone 2. Gatunek nie ma znaczenia. Nowe tytuły mnie nie interesuja, minimum rok 2010 i starsze

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kilzone już jest stary i kultowy, to ja powinienem już być na emeryturze...

Sprecyzuj pytanie, o jakie gry Ci chodzi? Starsze tytuły na ps3? Jakiś gatunek konkretnie? Listę swoich gier podaj. Ludzie, czemu Wy tak to utrudniacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2011, NFS HP czy przedłużyć PS+ na rok? ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kilzone już jest stary i kultowy, to ja powinienem już być na emeryturze...

Sprecyzuj pytanie, o jakie gry Ci chodzi? Starsze tytuły na ps3? Jakiś gatunek konkretnie? Listę swoich gier podaj. Ludzie, czemu Wy tak to utrudniacie?

napisałem że nie ma znaczenia gatunek, chodzi mi o gry - wszystkie, jak najlepsze starsze produkcje które mimo upływu czasu nadal są zajebistymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie jestem po kilkudziesięciu albo i kilkuset godzinach gry w Skyrim, kto ten czas zliczy... Wymęczyła mnie ta gierka na maxa, mam dość smoków, lokacji i zwiedzania otwartego świata. Chcę pograć w coś łatwego, przyjemnego i liniowego, myślę oczywiście o przygodówce. Kumpel polecił coś z serii Lego, jakieś inne typy?

PS. koledze powyżej polecam GT5 oraz F.E.A.R.

Edytowane przez SirCamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem że nie ma znaczenia gatunek, chodzi mi o gry - wszystkie, jak najlepsze starsze produkcje które mimo upływu czasu nadal są zajebistymi grami.

Czy Ty w ogóle przeczytałeś, co ja napisałem? Tylko w tego killzona grałeś? Przecież ja Ci tu mogę conajmniej 50 tytułów wymienić.

Skoro killzone Ci się spodobał, kup dwójkę, seria Uncharted, seria Resistance, seria God of War, GTAIV, Metal Gear Solid, starczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po kilkudziesięciu albo i kilkuset godzinach gry w Skyrim, kto ten czas zliczy... Wymęczyła mnie ta gierka na maxa, mam dość smoków, lokacji i zwiedzania otwartego świata. Chcę pograć w coś łatwego, przyjemnego i liniowego, myślę oczywiście o przygodówce. Kumpel polecił coś z serii Lego, jakieś inne typy?

Polecam The Sly Trilogy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czy ten F.E.A.R 3 opłaca się kupic na d woch czy to żenada jesli chodzi o co-op'a???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy Ty w ogóle przeczytałeś, co ja napisałem? Tylko w tego killzona grałeś? Przecież ja Ci tu mogę conajmniej 50 tytułów wymienić.

Skoro killzone Ci się spodobał, kup dwójkę, seria Uncharted, seria Resistance, seria God of War, GTAIV, Metal Gear Solid, starczy?

Nie chcesz to nie czytaj takich postów i problem z głowy, wymieniłem killzonea 2 bo właśnie co ukończyłem i żałuje że nie zabrałem się za niego wczesniej, a ty mi tu wypisujesz żebym go kupił, tak samo seria U, Gow itp. takie odpowiedzi to ja czytam na pęczki daruj sobie, chcesz pomóc to nie odpisuj wcale. Pozdro. Narazie kupiłem folklore a ty pewnie nie masz pojęcia nawet co to jest bo tylko gow U i MGS potrafisz doradzić. pozdro i no offence

Edytowane przez piernik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz to nie czytaj takich postów i problem z głowy, wymieniłem killzonea 2 bo właśnie co ukończyłem i żałuje że nie zabrałem się za niego wczesniej, a ty mi tu wypisujesz żebym go kupił, tak samo seria U, Gow itp. takie odpowiedzi to ja czytam na pęczki daruj sobie, chcesz pomóc to nie odpisuj wcale. Pozdro. Narazie kupiłem folklore a ty pewnie nie masz pojęcia nawet co to jest bo tylko gow U i MGS potrafisz doradzić. pozdro i no offence

Boże kochany, przecież się spytałem jakie Cię gatunki interesują i jakie gry już masz. Tak trudno napisać? Poematów Ci tutaj nie każę pisać, nie bój się. Jak już wspomniałem, takich gier jest multum, więc należałoby jakieś kryteria obmyśleć. Takich pytan to ja tutaj już wiele razy widziałem i zaczyna się to robić nudne.Sorry, ja Ci tutaj mogłem dać listę wszystkich gier, które wyszły na ps3 i napisać "Masz. Wybieraj.". Ale skoro tak postawiłeś sprawę to dziękuje, ale ja nie mam zamiaru się z Tobą użerać. I przepraszam bardzo, że nie mam tak wykwintnie wykreowanego gustu jak Ty i nie gram w tak innowacyjne tytuły jak "Folkore", bo przecież za głupi na takie coś jestem.

A z tym Killzonem to była pomyłka, oczywiście chodziło mi o trójkę, ale domyślenie się tego było przecież nie lada zadaniem, prawda?

@Hubcio

Imo coop to jedyna mocna strona tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Czy ktoś mógłby polecić jakieś starsze tytuły, które kupię za niewielkie pieniądze ,warte zagrania?

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi, dodam że interesują mnie praktycznie wszelkie gatunki (może poza FPSami).

Gry, w które grałem/miałem:

Uncharted 1,2,3, Batman AA, RDR, Killzone2, Resistance, Motorstorm, Rayman, inFamous,

Assasin's Creed2, Burnout Paradise, GTA IV, Heavy Rain, Little Big Planet,

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś mógłby polecić jakieś starsze tytuły, które kupię za niewielkie pieniądze ,warte zagrania?

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi, dodam że interesują mnie praktycznie wszelkie gatunki.

Gry, w które grałem/miałem:

Uncharted 1,2,3, Batman AA, RDR, Killzone2, Resistance, Motorstorm, Rayman, inFamous,

Assasin's Creed2, Burnout Paradise, GTA IV, Heavy Rain, Little Big Planet,

sadzac po tym co grales/miales.. Assassin Creed:B mozna za male pieniadze wyrwac, oczywiscie jesli polubiles przygody Ezio.

Killzone 3, moze nie taki rozmach jak dwojka, ale gra jest solidna

Od siebie moge dodac Just Cause 2, gra rewelacyjna porwala mnie na wiele godzin mozna wyrwac za smieszne pieniadze

Enslaved, nie gralem JESZCZE, ale tyle ile sie naczytalem o niej to czeka grzecznie w kolejce jak dokoncze to co mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×