Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Czy ktoś mógłby polecić jakieś starsze tytuły, które kupię za niewielkie pieniądze ,warte zagrania?

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi, dodam że interesują mnie praktycznie wszelkie gatunki (może poza FPSami).

Gry, w które grałem/miałem:

Uncharted 1,2,3, Batman AA, RDR, Killzone2, Resistance, Motorstorm, Rayman, inFamous,

Assasin's Creed2, Burnout Paradise, GTA IV, Heavy Rain, Little Big Planet,

Od siebie polecam Metal Gear Solid 4(jeśli grałeś w poprzednie części), God Of War 3, Devil May Cry 4, Red Dead Redemption, Dragon Age Origins, Demon's Souls - wszystkie można wyrwać w atrakcyjnych cenach ;)

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DARKSIDERS - świetna, a niedoceniona gra, w dodatku dość długa 20-30 godzin z życia wyrywa.

BORDERLANDS - Jak masz kogoś do coopa to przepadłeś, ale singiel też daje radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie RDR, Dead Space, Batman AC (jesli podoba Ci sie AA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham City, Killzone 3, inFamous 2, Assassin's Creed Revelations.... i może NFS: Hot Pursuit 2 (gra twórców Burnouta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ultima ma awarię systemu i ciula z mojego zamówienia, najpierw majówka, teraz to (już dwa tygodnie staram się coś zamówić)...

Co sądzicie o tym:

http://muve.pl/promo...--na-gry-na-ps3

Jeśli warto to które? (Do 170zł) :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z kosmosu moim zdaniem, to juz lepiej kupon zalatwic i jakas premierowke od cenegi zabrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ja wiem czy z kosmosu...

Deus Ex- 78zł

L.A. Noire Complete Edition- 90zł

Przecież to bardzo tanio. Zaznaczam też, że nigdy, przenigdy w życiu nie kupiłem żadnej używki, tudzież ofert cioci Zbysi z allegro za 5.99 nawet nie biorę pod uwagę :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, kupujac uzywki zmiescilbys sie z tymi dwoma grami do 100 zl. Uzywki chlopie nie gryza, a zaoszczedzisz przy tym kasy na kolejne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na L.A Noire zaoszczędzi raptem dwie dychy, może i nie, w końcu to edycja z DLC. Deus jak dla mnie też w dobrej cenie. Niektórzy lubią mieć nówki... Akurat ta promocja jest bardzo fajna i chwała panom z muve za to. Jeszcze jest opcja, że można wysłać do nich maila z prośbą, żeby dodali jakąś grę do którejś listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest podstawowy problem. Ceny, które podał PonurakPS3 to ceny obu gier z grupy B. A żeby mieć rabat na dwie gry z grupy B(ok. 150zl), trzeba wziąć dwie gry z grupy A(ok. 300zl). Wiec razem zaplacil by 450 zl ^^ swietny interes. Biorac tylko jedna gre z kazdej grupy jest to razem ok. 230-250 zl. Wiec sorry, ale rachunek jest prosty. 2 uzywki ok. 100 zl > 2 nowki ok. 230 zl. Zaprawde swietna promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, faktycznie, nie zauważyłem, że wział dwie gry z jednej grupy... Zwracam honor. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy z kosmosu...

Deus Ex- 78zł

L.A. Noire Complete Edition- 90zł

Przecież to bardzo tanio. Zaznaczam też, że nigdy, przenigdy w życiu nie kupiłem żadnej używki, tudzież ofert cioci Zbysi z allegro za 5.99 nawet nie biorę pod uwagę :)

Nie dziwie sie, skoro masz nerwice natrectw, stwierdzajac po innych postach, w innych dzialach. Nie kwestionuje decyzji, aczkolwiek ceny sa z kosmosu i tego nie ukryjesz: zobacz co napisal motoko powyzej.

A taka ciocia zbysia jak np. JA, czesto sprzedaje gry odfoliowane, a nawet zafoliowane, w stanie idealnym, za polowe tej ceny co Ty mi wkleiles, wiec nazywaj to uzywka czy nie uzywka od cioci zbysi, ale cenowo tego nigdy nie przebijesz:)

Chcesz tanie gry w sklepach? Dopoki sklep sie nie walnie z cenami, to w Polsce tanio nie kupisz, chyba, ze jest to mega promocja empiku, z ktorej de facto sam korzystam, ale zdarza sie rzadko, i prawie od razu jest zakonczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed Revelations czy Episodes from Liberty City ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed Revelations czy Episodes from Liberty City ?

Te dodatki to jak dla mnie najlepsze DLC od R*, pobijają nawet UN. Świetna nowa fabuła, kilka fajnych nowych bajerów nie tylko do singla ale i multi (nowe tryby). Za małe pieniądze masz tak naprawdę rasowe dodatki a nie DLC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wymieniłem dwie gry z jednej grupy nieumyślnie, jednakże w żadnym stopniu nie przekreśla to cen tych produktów. Zakupić zaległość z pierwszej grupy i dołożyć tanio tytuł z drugiej, stąd nie trzeba odrazu przeprowadzać wyliczeń na zwykłej pomyłce. W każdym razie jeden tytuł z grupy drugiej, nie jest tutaj najmniejszym problemem. Ponadto nie chciałem nikogo obrazić moim stwierdzeniem, logicznym jest, że używki są tańsze, aczkolwiek najzwyczajniej świecie mam je gdzieś. Szanuję osoby, które je kupują, lecz ja wolę zakupić nowy tytuł nawet o stówkę drożej. Gra odfoliowana jest używką i nic mnie już nie obchodzi jej stan, aukcje typu 'nowa bez folii' to parodia, niczym 'dziewica bez błony', lub też 'jogurt bez wieczka'. Gra zafoliowana natomiast jest grą nową, taką która mnie interesuje. Za empik, czyli popularną gildię złodziei, refoliującą gry w spękanych pudełkach, uprzednio je używając, również podziękuję. Gra ma być nowa, niezależnie od ceny, lecz bardzo cieszy mnie fakt, że niektórzy oporów w tym segmencie nie mają. Gdyby ludzie byli podobni, świat nie miał by sensu... :)

Przepraszam za odbiegnięcie od tematu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wziąść od kumpla Duke Nuke Forever za 20zł ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wziąść od kumpla Duke Nuke Forever za 20zł ?

tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle bym nie pytał, 20zł to naprawdę mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki to jak dla mnie najlepsze DLC od R*, pobijają nawet UN. Świetna nowa fabuła, kilka fajnych nowych bajerów nie tylko do singla ale i multi (nowe tryby). Za małe pieniądze masz tak naprawdę rasowe dodatki a nie DLC.

I tak też zrobiłem :) no a przy okazji paragon się na kompanie graczy przyda... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle bym nie pytał, 20zł to naprawdę mało.

wiem ale czytałem że straszny niewypał ta gra podobno :D

dzięki za rady:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie co pograłbym sobie w jakaś fajną grę o II wojnie światowej czas odpocząć od tych współczesnych czasów:) macie jakieś pomysły bo pozabijałbym sobie szwabów :):) co myŚlicie o BF 1942 czy grafika jest dosyć dobra na ps3??

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych nowości to Sniper Elite. Masz demko na PSS. Jak Ci się spodoba to kup, tym bardziej, że masz coopa, który ubóstwiasz. :D

Ze starszych to... pff... eee... W WaW chyba grałeś, to może... nie wiem. Mało teraz jest gier o IIWŚ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli tylko na konsole to nic Ci nie polece, natomiast na pc to inna historia

lepiej kup książki, o wiele lepsze od gier o tamtych czasach..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×