Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Spoko homer, ale ja mam dość dyskusji na temat długości codów, czy ich historia powoduje jakieś emocje. możesz się smiać, ale ja przygode z tą serią wspominam bardzo dobrze, a pare momentów zapadanie mi w pamięci na bardzo długo. =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"tryb tier 1" cóz to za tryb??

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przechodzisz misje z kampanii na czas, który następnie wędruje do globalnych statystyk tego trybu. Możesz porównywać się z innymi graczami, zdobywać jakieś tam medale itp."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe gry są dość stare:

Brother in Arms (2008)

O, proszę, kolega wspomniał o jednej z lepszych gierek w tych klimatach, a nikt nie chwycił tematu? Czy nikt z was tego nie ograł??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do BiA trzeba z odpowiednim nastawieniem podejść, wielu ta gra może się nie spodobać. :P Mnie też z początku ta gra się spodobała, ale byłem świeżo po jakimś Codzie czy czymś. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zależy czy ktoś chce grać w grę na odmóżdżenie, czy w coś równie dobrego, tylko bardziej "na poważnie". Ale BiA jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie bym polecił ze względu na fabułę, która w BiA stoi na wysokim poziomie. Historia Bakera i jego oddziału jest tak świetnie przedstawiona, że inne Ghost Recony, Rainbow Sixy czy jakieś shootery powinny z tej gry brać przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na CO-OPa, gdyż zbliżam się z dziewczyną ku końcowy w Disney Universe i szukamy czegoś innego. Gry podobne do Rio, LBP, Rayman Origins, Dead Nation, Trine, Ratchet 4 za Jednego. Zna ktoś tytułu na dwóch tego typu co wymieniłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

może renagade ops ??

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry na CO-OPa, gdyż zbliżam się z dziewczyną ku końcowy w Disney Universe i szukamy czegoś innego. Gry podobne do Rio, LBP, Rayman Origins, Dead Nation, Trine, Ratchet 4 za Jednego. Zna ktoś tytułu na dwóch tego typu co wymieniłem?

Serie LEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toy story 3 mozna w coopie grac, borderlands :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderland i RO niestety odpada, nie chce w to grać. Dziewczyna wybrała Toy Story. A każda seria Lego jest CoOp prz jednej konsoli? A coś jak Rio, Disney Univere i Ratchet 4 za jednego? Chodzi mi, że bez podzielonego ekranu. Taki widok RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

deathspank 1,2,3 (najlepiej całą trylogię ostatnia część zmieniła nazwę na beaconing) jajcarskie klony diablo z opcją coop :) i za coś koło 80 zł masz 50-100 godzin grania :) co jak na tytuły z psnu jest liczbą bardzo zachęcającą!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A każda seria Lego jest CoOp prz jednej konsoli? A coś jak Rio, Disney Univere i Ratchet 4 za jednego? Chodzi mi, że bez podzielonego ekranu. Taki widok RPG.

Tak, właśnie Ci podałem przynajmniej z 5 gier, nie ma chyba sensu szukać dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderland i RO niestety odpada, nie chce w to grać. Dziewczyna wybrała Toy Story.

http://www.youtube.com/watch?v=c0CGR337q3A

tu masz toystory, ekran sie dzieli.. W lego masz tak ze postacie dopiero jak ida w dwa rozne katy to sie dzieli ekran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po raz kolejny zwracam się z prośbą o doradzenie jakiejś gry. Ostatnio kilka osób poleciło Enslaved, grę kupiłem i byłem bardzo zadowolony. Oby teraz było podobnie. A czego szukam?

Za kilka dni premiera Ghost Recon'a i to na tą grę czekam najbardziej od kilku miesięcy, ale z racji, że w dniu premiery będzie trochę za drogi postanowiłem kupić przed nim inną grą i poczekać za ten czas jak stanieje np. do 150PLN.

Szukam zatem po prostu - dobrej gry do 100PLN. Obojętnie jaki gatunek, byleby nie powtarzała się z tym co już ograłem. (via gamertag).

Ostatnio też nie miałem za bardzo w co grać i za 100PLN kupiłem dwie używane gry, Need for Speed Hot Pursuit i Star The Wars Force Unleashed i sam nie wiem przy której bawiłem się lepiej, chociaż nigdy nie byłem zwolennikiem wyścigów.

Z góry dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz Resistance 2, ale nie masz trójki, więc poleciłbym Ci dokończenie trylogii (gra ma całkiem przyjemne multi). To samo z Killzonem (jak dla mnie jeszcze lepsze ma multi).

Ewentualnie L.A Noire, bardzo fajna gra z wciągają fabułą, w której trzeba troszkę myśleć, wsłuchiwać się w dialogi i obserwować świetnie wykonaną mimikę twarzy.

Każda z tych gier osobno kosztuje spokojnie ze 70 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako, że mam wolny weekend, a dopiero teraz zauważyłem, że nie za bardzo mam w co grać prosiłbym o pomoc w wyborze.

Wchodzą w grę tylko tytuły z PSN. Wacham się pomiędzy Borderlands, a Fallout 3.

Chyba, że polecacie coś innego (niekoniecznie FPS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po raz kolejny zwracam się z prośbą o doradzenie jakiejś gry. Ostatnio kilka osób poleciło Enslaved, grę kupiłem i byłem bardzo zadowolony. Oby teraz było podobnie. A czego szukam?

...

Z góry dzięki za propozycje.

Sprawdziłem Twój profil i widzę, że platynowanie gierek również sprawia Ci przyjemność, chwilkę pomyślałem co Ci doradzić z tego co ja platynowałem i w co grałem i muszę Ci powiedzieć, że ostatnio największą frajdę przy graniu oraz platynowaniu oraz satysfakcję z platyny na końcu przyniósł mi Deus Ex. I w sumie tą grę z czystym sercem mogę Ci polecić.

Ew. jak Homer napisał wyżej. Też się z nim zgadzam.

Witam.

Jako, że mam wolny weekend, a dopiero teraz zauważyłem, że nie za bardzo mam w co grać prosiłbym o pomoc w wyborze.

Wchodzą w grę tylko tytuły z PSN. Wacham się pomiędzy Borderlands, a Fallout 3.

Chyba, że polecacie coś innego (niekoniecznie FPS).

Na bioshocka 2 jest promo, Fallout fajny, ale z tych dwóch co wymieniłes wziąłbym borderlandsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie chcesz kupować pełne gry z PSS? Przecież większość to się nie opłaci (chyba, że we dwóch, no i tylko ten Borderlands, bo Fallouta na PSS nie ma). Jeśli muszą być ze sklepu, to z nowości jeszcze bym Ci polecił Saints Row, Red Faction Guerrila, Just Cause 2 i Dead Space 1 i 2, Bioshock 2.

Co do Borderlands vs Fallout, zdecydowanie Border, tylko musisz sobie znajomego znaleźć do gry, bo samemu to troszke lipnie się gra i tylko wersja GotY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje coś na weekend, jak nawet dziś coś zamówię to będzie dopiero w poniedziałek.

Dlatego tylko gry z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Borderlands, spokojnie wsiąkniesz na cały weekend, bo gra jest dłuuuuga. Tak jak wspomniałem, weź wersję z dodatkami, bo są epickie. Jak chcesz, to mogę z Tb pograć, bo jeszcze na ps3 nie przeszedłem, oczywiście jeśli mi Max nie dojdzie jutro. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands plus wszystkie dodatki to by chyba trzeba bylo siedziec przed konsola od piatku do niedzieli wieczora i jeszcze by sie nie skonczylo, jest to masa gry, oczywiscie jesli jeszce przy okazji chcialo by sie grac na 100 % kazdy dodatek to juz w ogole, a ogolnie gra przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×