Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Deus Ex, Mirror's Edge, Syndicate...

Coś jeszcze przychodzi Wam do głowy w podobnych klimatach ? Dishonored już zamówiony, ale do czasu premiery trzeba w coś zagrać...

Nie wiem czy by odpowiadało, ale mógłbyś pobrać z PSS za 54zł Metal Gear Solid 3 w HD, wg mnie reszta gier się chowa, z tych co wymieniłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 i 3

W 3 grałem na PS3, w 2 na PC - szkoda, że pierwsza część nie jest dostępna na konsole...

Nie wiem czy by odpowiadało, ale mógłbyś pobrać z PSS za 54zł Metal Gear Solid 3 w HD, wg mnie reszta gier się chowa, z tych co wymieniłeś.

Dobra propozycja :) dziękuję...

Jak ograsz Syndicate to daj znać czy warto się tym wogóle interesować.

Grałem - Singiel bez polotu, fabuła raczej nijaka. Jedyny plus to fajny motyw muzyczny. Teraz jest chyba w promocji za 79zł, i za taką cenę można się skusić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex, Mirror's Edge, Syndicate...

Coś jeszcze przychodzi Wam do głowy w podobnych klimatach ? Dishonored już zamówiony, ale do czasu premiery trzeba w coś zagrać...

Seria Bioshock, z naciskiem na część pierwszą, nie wiem czemu kojarzy mi się właśnie z Dishonored. Może też seria Fallout.

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Może mogłoby Ci się jeszcze spodobać Singularity (zakładając, że nie grałeś ofc), ale nie wiem, czy nie odbiega zbytnio klimatem od wymienionych przez Ciebie gier. Niemniej jednak gierka teraz chodzi za grosze, więc jest jak najbardziej godna uwagi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy Whore :P

Mów za siebie xd Tak się tylko pytałem

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Może mogłoby Ci się jeszcze spodobać Singularity (zakładając, że nie grałeś ofc), ale nie wiem, czy nie odbiega zbytnio klimatem od wymienionych przez Ciebie gier. Niemniej jednak gierka teraz chodzi za grosze, więc jest jak najbardziej godna uwagi.

Grałem - ale to nie dla mnie delikatnie mówiąc...

Seria Bioshock, z naciskiem na część pierwszą, nie wiem czemu kojarzy mi się właśnie z Dishonored. Może też seria Fallout.

Tak - jedynka świetna (na PC ograłem), dwójka też, ale na siłę popsuli to wrzucając multi...

Chyba trzeba będzie faktycznie Fallouta na PS3 odpalić...

Dzięki Panowie za wszystkie odpowiedzi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja z zapytaniem i co gorsza, dość trudnym.

Fifa 13 czy nowy PES?

PES'a porzuciłem przy wersji o ile się nie mylę 2008 i wskoczyłem na Fifę 09, od tego czasu pozostaje wierny właśnie kopanej w wydaniu Elektryków. Wiem, że już pewne osoby ograły nową edycję PES'a więc tu liczę na ich zdanie - bo w batalii pomiędzy demami obu gier bardziej przychylnie spoglądam znów na dzieło ea. Ale sentyment który mi pozostał od czasów ISS pro jeszcze, wciąż gdzieś kusi by dać tej grze szanse.

Pro evo mógłbym dziś jeszcze chrupnąć, Fifę wg wieści telefonicznych w sobotę mam do odbioru(przy czym cena bardzo przyzwoita).

Bądź tu mądry i się zdecyduj...

Z góry dzięki za każdą poradę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego oczekujesz od gry piłkarskiej. Mnie osobiscie bardziej podoba się PES, ale komus innemu moze podobac sie najnowsza FIFA. PES napewno stawia wiekszy nacisk na taktyke i rozegranie piłki, wiecej przypadkowych zagran, wiekszy realizm. Fifa jest bardziej arkadowa, wiecej licencji, lepszy tryb online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam przypadek, też porzuciłem PESA i wskoczyłem na fifę, zostaje przy niej bo się przyzwyczaiłem a 13 zapowiada się naprawdę nieźle. Zostań przy fifie i nie kombinuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 2...warto? koncze wlasnie pierwsza czesc i przyznaje ze calkiem milo spedzam czas przy tej produkcji...2 czesc z tego co wiem ma wprowadzonych troche zmian...ok..warto czy nie? oczywiscie za jakas rozsadna cene -50% z muve ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA Street 2012 teraz, a FIFA 13 za miesiąc/dwa jak stanieje, czy od razu brać 13 ? Dwóch niestety nie jestem w stanie kupić, a ogrywając jedną i tak druga będzie się zaniedbywała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać z gier skateboardowych ? Skate 3 już miałem :)

Kup sobie SKATE 2. Moim zdaniem przebija 3'kę i to mocno. Dużo ciekawsze zadania offline , ciekawszy także jest multi. Poza tym można ją zgarnąć w dobrej cenie tak więc uważam że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się mój bf 3 bez online passa za Batmana Ac albo U ?

ewentualnie Bf3 + Nfs the run za maxa payen 3

Edytowane przez Ale X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić sobie jakiegoś FPSa, BF3, Cod MW3, czy czekać na nowego Medala lub BO2? W która grę gra najwięcej ludu w online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, BO był całkiem spoko, tyle, że akcja nowej części ma dziać się w przyszłości.. Jakoś cięzko mi się przekonać. Demo będzie? Kto gra i w Coda i BFa? Żeby mógł porównać w co gra więcej osób. Tak, żeby multi starczyło mi dalej niż do premiery kolejnej części ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to się nie martw. Skoro podobno ludzie grają nadal w COD 2 to tym bardziej będą grali w Black Opsy, Modern Warfary i inne tym podobne Battlefieldy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Brink`a ? Jego cena jest dosyć niska i ale tu rodzi się moje pytanie: Czy ktoś jeszcze gra online w tą grę? Bo platynę offline jest dosyć cieżko zaliczyć, ale w grupie już łatwiej. I ogólnie jak wam podobała się wam ta gra. Bo oceny są bardzo różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla graczy - crap, dla ludzi, którzy kupują gry dla trofeów - w sam raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, crap. Dla mnie to jedna z najsłabszych gier, w jakie grałem. Dobrze, że chociaż platyna nie sprawia aż tylu problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×