Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaką strzelanke z nowych pozycji polecacie? Najbardziej zależy mi na dobrym multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions czy Sports Champions 2 ? Jak coś to mam tylko 1 kontroler Move, do 1 najbardziej przekonuje mnie siatka i tenis stołowy, a co ciekawego w 2 jest?

Gra się w nie bardzo podobnie tzn. (disc golf=golf, walki gladiatorów=boks, tenis ziemny=tenis stołowy, łucznictwo bez zmian). Pozatym druga część nieco łatwiejsza z przyjemniejszą grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najnowsze, ale BF3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że bf3 niestety nie powala, nie wiem bo nie grałem. Gra ma być na prezent ä wiem że adresat przekłada wszystko nad godny tryb multi. Ciekawe jak multi w far cry 3

Przedkłada*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf3 po ostatnim patchu wedlug wielu jest juz grywalny i ocena co do multi ulegla poprawie. Jak juz bf3 to wersja z premium

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, ma ktoś psvite ? Warto sobie sprawić ją na święta za 800 zł z kartą pamięci 4 gb ? Nie musi być ona traktowana jako pełnoprawna konsola a bardziej jako czasoumilacz podczas podróży, słyszałem ,że jest na nią strasznie mało gier a jak już jakieś są to nie powalają jakością.

Chcesz kupić nową?? Hmmm poszukaj na allegro, na bank znajdziesz coś wartego uwagi. Ja kupiłem używaną Vite w stanie idealnym + 4gb + LBP + etui za 500zł. Co do gier - jeżeli masz pieniądze to zawsze będziesz miał w co grać. Kupiłem Vite by grać w gry, które dostane w PS+ za "darmo". Normalnych wydań nie mam zamiaru kupować - chyba, że za rozsądną cenę na obie konsole (cross-buy). Czasoumilacz? Jak najbardziej! Kiedy w pracy mam wolną chwile, wyjmuje konsolę i gram. Cały czas włączona, jeżeli muszę coś zrobić wrzucam pauze, przygaszam ekran i odkładam.

Póki co, jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie. Dziś rozmyślając nad nowym tytułem, w którym mógłbym sobie zagrać wpadły mi do głowy trzy gry jednakże... Sprawa wygląda tak:

- Mam już FIFĘ 11 i rozważałem zakup 12. Gra w owy tytuł wcale mnie nie nuży. Śmiało mogę się pochwalić, że granie tylko i wyłącznie w FIFĘ spośród pięciu dni w tygodniu nie nużyło mnie a jedynie dostarczało zabawy. Bardzo spodobał mi się tryb menadżerski i myślę, że gdybym stał się szczęśliwym posiadaczem 12 mógłbym nareszcie zagrać w prawdziwą piłkę.

- Battlefield: Bad Company 2 to gra, która przekonała mnie już do siebie bardzo dawno temu. Świetne multi, singiel przekonały mnie do siebie. Grę mogę wyłapać w wyjątkowo niskiej i atrakcyjnej cenie.

- Battlefield 3 z tym, że sprawa wygląda tak. Ażeby móc zostać szczęśliwym posiadaczem tego tytułu musiałbym dozbierać jeszcze 30zł. Doliczając koszty przesyłki około 50 zł. I czy jest sens płacić 50/60/70 zł więcej niż za BF: BC2 ażeby pograć sobie w lepszego multika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wciągnij BF3. Właśnie dla tego lepszego multika, bo w fpsach kampania to tło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się jeszcze niestety z pytaniem. Dziś kupiłem karte PSN 100 zł. Kupiłem PS+ i avatar. Zostało mi 60 zł. Na co przeznaczyć to? Zastanawiam się nad Journey lub Tokio Jungle,ale może znajdą się lepsze tytuły. Na okami nie liczę. Nie moje klimaty.Zresztą cena wzrosła do 60-68 zł (tydz. temu była po 46 zł O_O)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przedłuż sobie PS+, żebyś miał na dłużej?

A jak nie to Ratchet & Clank Q-Force jest za 54zł i na dodatek masz dostęp do wersji na PS Vita, która wyjdzie w 2013 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz kilmaty RPG w stylu Skyrim to idelanym do tej kwoty powinnien być Rainbow Moon, bardzo kolorowa i ładna grafika do tego gra starcza na bardzo długo ponad wartość tej kwoty. Osobiście przegrane mam lekko ponad 100 godzin a końca jeszcze nie widzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bardziej polecacie Nier czy Resonance of Fate? Pod choinką będzie Togf ale do tego czasu potrzebuję jakiegoś dobrego Rpga najlepiej niedrogiego,tak do 80zł.dlatego zainteresowałem się tymi dwoma ,nie zamykam się jednak na innego propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze co lepsze Sleeping Dogs, czy Max Payne 3 ? Zakładając, że lubię piaskownice i strzelanki tak samo, a głównym moim wyznacznikiem jakości gier jest ich grywalność i klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 -> człowieku tam jest tyle klimatu, że tego nie ogarniesz :-)

Po prostu lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze co lepsze Sleeping Dogs, czy Max Payne 3 ? Zakładając, że lubię piaskownice i strzelanki tak samo, a głównym moim wyznacznikiem jakości gier jest ich grywalność i klimat.

Obie gry są świetne, mają swoje plusy i minusy. Dlatego jako pierwszą polecam Tobie kupić Max'a tylko dlatego iż można go wyrwać w bardzo niskiej cenie. Grę ograsz, do tego czasu Sleeping Dogs będzie tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze co lepsze Sleeping Dogs, czy Max Payne 3 ? Zakładając, że lubię piaskownice i strzelanki tak samo, a głównym moim wyznacznikiem jakości gier jest ich grywalność i klimat.

eeeeeeee trudne pytanie. Obie mi się podobały. Chyba jednak Max Payne minimalnie wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się jeszcze niestety z pytaniem. Dziś kupiłem karte PSN 100 zł. Kupiłem PS+ i avatar. Zostało mi 60 zł. Na co przeznaczyć to? Zastanawiam się nad Journey lub Tokio Jungle,ale może znajdą się lepsze tytuły. Na okami nie liczę. Nie moje klimaty.Zresztą cena wzrosła do 60-68 zł (tydz. temu była po 46 zł O_O)

przedłóż sobie ps+ najlepiej- najlepsze co można zrobić :D

Tokio... - pierdoły, szkoda kasy IMO

Journey- świetne- to mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bardziej polecacie Nier czy Resonance of Fate? Pod choinką będzie Togf ale do tego czasu potrzebuję jakiegoś dobrego Rpga najlepiej niedrogiego,tak do 80zł.dlatego zainteresowałem się tymi dwoma ,nie zamykam się jednak na innego propozycje.

Nier jest lepszy ale w RoF też warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze co lepsze Sleeping Dogs, czy Max Payne 3 ? Zakładając, że lubię piaskownice i strzelanki tak samo, a głównym moim wyznacznikiem jakości gier jest ich grywalność i klimat.

Grywalność i klimat zdecydowanie lepsza w Max Payne 3, niż w Sleeping Dogs wg mnie ;) Obie produkcje są warte zagrania, ale w pierwszej kolejności brałbym Maxa, głównie dlatego, że to GODNA kontynuacja jednej z najlepszych gier akcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

struggler - oczywiście że nier! rof nie jest zły ale z czasem bardzo monotonny niestety, dla rozluźnienia mozesz się zainteresować eternal sonatą (naprawdę dobry jrpg w starym stylu)....

jets - max3 jest zdecydowanie lepszą grą aczkolwiek sleeping dog też zły nie jest :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×