Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siren jeśli lubisz klimaty Silent Hill'a, albo Beyond HD...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze wartego uwagi z tych pozycji? Niestety ani Siren, ani Beyond mnie nie przekonały ;)

I czy w ogóle Sound Shapes jest dobrym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team ICO Collection - warto?

Jeśli lubisz gry z przesłaniem, klimatem, myśleniem, to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie, ale wcześniej nie grałem - Beyond Good & Evil HD - nie pytam czy warto, bo pewnie tak, ale na ile mniej więcej wystarczy gra i czy można ja do jakiejś innej porównać (chociaż elementy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tata za miesiąc ma urodziny. Jutro jedzie na operację do Warszawy (podejrzenie guza w pęchcerzu moczowym :( ) i myślę nad tym jaki mu prezent kupić (pomyślałem o tym bo po ostatniej operacji nie mógł przez cały tydzień ruszyć się z miejsca). Posiadam PS3 od grudnia i mam następujące tytuły: LBP 1, GT5, FIFA 12, NFS: Shift.

Szukam gry:

1. budżet - max 100 zł

2. rodzaj - strzelaninna (nie chodzi mi o coś jak MW3, lecz coś jak np. Medal of Honor (ten z 2010 roku i te produkcje na ps2)).

rodzaj - samoloty ( czy dostanę w rozsądnej cenie coś czym będę mógł polatać np. IŁ-2 Sturmownik ; PC NIE WCHODZI W GRĘ!!!! )

rodzaj - przygodówka (myślę nad Uncharted 2 - w Empiku za 69,99zł)

3. wymagania - tryb na 2 graczy przy 1 PS3 (w miarę możliwości tryb coop na jednym ps3 z fabułą)

wymagania - ciekawa fabuła

wymagania - gra, która nie jest na jeden wieczór

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest wpasować się idealnie w wymagania ale myślę, że tutaj najlepszym wyborem jest Borderlands 2. Nie każdemu może przypaść do gustu ten rysunkowy świat ale gra posiada ciekawą fabułę, jednego z najlepszych coop`ów przy jednej konsoli a jej przejście bez dotarcia do maksymalnego poziomu trwa około 30-40h. Wszystko zależy od tego czy robisz misje poboczne.

Z przygodówek polecić mogę Uncharted 3 ze względu na kilka map coop`opwych przy jednej konsoli ale warto zacząć od pierwszej części. Serię Uncharted można chwalić za świetny klimat, grafikę, fabułę i akcję.

Z samolotowych gier liczę na pomoc kolegów bo sam nie przepadam za tym gatunkiem.

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samolotów mogę polecić polski Dogfight 1942. Gra dystrybuowana cyfrowa w niedużej cenie, do znalezienia w PS Store. Spełnia wszystkie powyższe wymagania :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bijcie, ale wcześniej nie grałem - Beyond Good & Evil HD - nie pytam czy warto, bo pewnie tak, ale na ile mniej więcej wystarczy gra i czy można ja do jakiejś innej porównać (chociaż elementy)?

Grałem dosyć dawno temu, i nie pamiętam ile mi zajęło dokładnie jej ukończenie, ale myślę, że jak cię gra wciągnie to spróbujesz też kilku dostępnych aktywności pobocznych i wyciśniesz z gry jakieś 15 godzin. Ogólnie rzecz biorąc to jest to gra przygodowa, z elementami platformowymi, zagadkami, ciekawym światem, barwnymi postaciami, których nie sposób z miejsca nie polubić. Do tego świat gry jest taki półotwarty, masz kilkanaście liniowych misji, między którymi możesz pozwiedzać miasto i okolice biorąc udział w różnych aktywnościach pobocznych (pamiętam, że były wyścigi i robienie zdjęć rzadkim gatunkom zwierząt). Bierz śmiało, dołóż cegiełkę, niech Ubi się bierze za dwójkę w końcu :)

Co do ICO Collection, namówiliście mnie, ale najpierw skończę kilka innych tytułów po za dużo ostatnio pozaczynałem.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dosyć dawno temu, i nie pamiętam ile mi zajęło dokładnie jej ukończenie, ale myślę, że jak cię gra wciągnie to spróbujesz też kilku dostępnych aktywności pobocznych i wyciśniesz z gry jakieś 15 godzin. Ogólnie rzecz biorąc to jest to gra przygodowa, z elementami platformowymi, zagadkami, ciekawym światem, barwnymi postaciami, których nie sposób z miejsca nie polubić. Do tego świat gry jest taki półotwarty, masz kilkanaście liniowych misji, między którymi możesz pozwiedzać miasto i okolice biorąc udział w różnych aktywnościach pobocznych (pamiętam, że były wyścigi i robienie zdjęć rzadkim gatunkom zwierząt). Bierz śmiało, dołóż cegiełkę, niech Ubi się bierze za dwójkę w końcu :)

Co do ICO Collection, namówiliście mnie, ale najpierw skończę kilka innych tytułów po za dużo ostatnio pozaczynałem.

Wielkie dzięki za info - biorę zatem, tego szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie krótkie pytanko. Ograłem MGS1, 2, 3 to teraz zacząć czwórkę czy Peace Walker ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór, jeżeli nie możesz się doczekać konkluzjii i nie zależy Ci tak bardzo na ciągłości fabularnej (akcja PW dzieje się po MGS3) to zacznij MGS4. Peace Walker jest dośc długi, szczególnie jeśli robisz misje poboczne i bardziej stawia na gameplay niż na opowiadanie historii, która tutaj nie jest aż tak ważna dla serii, co oczywiście nie znaczy że jest zła. Więc jak chcesz odpocząć od 30 minutowych cut-scenek to ograj PW :P. Jakbym miał osobiście wybierać, to zacząłbym od Guns of The Patriots.

Edytowane przez adams1001
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3, Gow: Wstąpienie czy Tomb Raider?

Crysis- dwojka dosc dobra (dla mnie), ile trwa czas przejscia 3?

Gow i TR- ile zajmuje przejscie tych o to tytulow?

I mam takie pytanie. Czy gdy kupię teraz ps plus na rok, gdy wyjdzie ps4 dalej beda dodawane po 2 tytuly do ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jak będzie dokładnie wyglądać PLUS, po premierze PS4...

Z tych co podałeś, wybrałbym Tomb Raidera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Batman AC PL z kodem na catwoman, dostanę MOH: Warfighter PL z niewykorzystanym kodem. Brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał bo MoH: Warfighter to słaba gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Slam tennis 2 czy Top Spin 4 ? która z nich jest bardziej realistyczna ? bo chodzi mi głownie o realizm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał bo MoH: Warfighter to słaba gra.

W singlu, bo multi jest całkiem niezłe, jeśli przeboleje się małą liczbę map, nieczytelny interfejs i okazjonalne bugi. Jednakże również odradzałbym kupno, prawdopodobnie niewielu ludzi już gra w ten tytuł na MP, poza tym gra nie będzie już wspierana przez twórców.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Slam tennis 2 czy Top Spin 4 ? która z nich jest bardziej realistyczna ? bo chodzi mi głownie o realizm :)

Top Spin 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam Batman AC PL z kodem na catwoman, dostanę MOH: Warfighter PL z niewykorzystanym kodem. Brać?

Nie warto - jak chcesz biegać w multi, to BF3 jest lepszy. Grałem w MoH'a i z przyjemnością powróciłem do BF'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Batman AC PL z kodem na catwoman, dostanę MOH: Warfighter PL z niewykorzystanym kodem. Brać?

A ja bym wymienił, chociaż kodu bym nie wykorzystwał - multi można chwilę pograć bez kodu na próbę - co do singla mnie się osobiście podobał, powiedziałbym że znacznie bardziej niż BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem, czy Resistance? Nie jestem fanem FPS ale mam okazje pozbyć się za nie GH: WoR, które mi się dubluje w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever ? To jest crap, trzymaj się od tego z daleka. Resistance będzie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem, czy Resistance? Nie jestem fanem FPS ale mam okazje pozbyć się za nie GH: WoR, które mi się dubluje w kolekcji.

Resistance...

DNF, to delikatnie mówiąc crap...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×