Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

tekken 6 to crap... Bierz ssf4(arcade edition) lub sfxtekken! Żadna inna bijatyka tej generacji do tych dwóch nie ma startu.... Zresztą jakieś 6-7 stron temu pisałem co nieco o każdej bijatyce tej generacji :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekken 6 to crap... Bierz ssf4(arcade edition) lub sfxtekken! Żadna inna bijatyka tej generacji do tych dwóch nie ma startu.... Zresztą jakieś 6-7 stron temu pisałem co nieco o każdej bijatyce tej generacji :)

Nie. Street Fightery mi się nie podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie niestety... Albo jak masz jakąś potrzebę na bijatykę w ten czas scV nie jest najgorsze (chociaż do soul blade, sc i sc2 jej daleko...)

tak naprawdę odradzam jedynie casualowego mortala oraz zbugowanego t6.... Resztę możesz spróbować...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie ponownie bo dostałem tylko jedną odpowiedź : F1 2010 czy Blur?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś inny się jeszcze wypowie?

Kolega już powiedział wszystko - bierz chociażby Street Fighter X Tekken, jest dużo lepsza niż Tekken 6...

A ja zadam pytanie ponownie bo dostałem tylko jedną odpowiedź : F1 2010 czy Blur?

Jest polska wersja językowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jako że posiadam tekken hybrid (nawet platynę strzeliłem) a w niej znajduje się demo ttt2 i powiem że do ttt to średnio zajarany jestem... Jakoś wszystko takie sztuczne a devil Jin i Kazuya wyglądają jak potwory z power rangers, sam system walki to mieszanka TTT z T6 więc niby fajnie ale już naprawdę bez szału, jako naprawdę wielki maniak bijatyk na serię tekken powoli się wypinam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko demo, a do premiery jeszcze kupa czasu, więc może być tylko lepiej.

Osobiście pokładam duże nadzieje w nowym TAGu i mam nadzieję że będzie to wyglądać przynajmniej tak dobrze jak obecne gameplaye z YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego piszę "fajne ale bez szału" a oceniam sam gameplay gdyż w bijatykach nie grafika się liczy :P, mam sporą nadzieję że będzie lepiej i tekken powróci jako bijatyka co najmniej bdb...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o podpowiedź co wybrać (3 gry):

LA Noire Complete Edition

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Batman: Arkham City

Assassin's Creed Revelations

God of War HD Collection

Heavy Rain

Little Big Planet 2

Gran Turismo 5

GTA IV: Episodes from Liberty City

Co radzicie? ;p Wiem, że duży wybór gier i "rozstrzał" gatunkowy, ale mam nadzieje na wskazanie najlepszych pozycji ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Heavy Rain, Batman Arkham City i GOW HD COL. No chyba że lubisz symulatory to weź Gran Tourismo jeszcze. Assasina proponowałbym natomiast zaczynać od drugiej części i grać po kolei, natomiast L.A Noire to klimaty detektywistyczne więc nie wiem czy CIe ąz tak bardzo jarają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o podpowiedź co wybrać (3 gry):

LA Noire Complete Edition

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Batman: Arkham City

Assassin's Creed Revelations

God of War HD Collection

Heavy Rain

Little Big Planet 2

Gran Turismo 5

GTA IV: Episodes from Liberty City

Co radzicie? ;p Wiem, że duży wybór gier i "rozstrzał" gatunkowy, ale mam nadzieje na wskazanie najlepszych pozycji ;D

Ja bym od siebie z tej listy polecił:

- Batman: Arkham City - spędziłem przy nim wiele świetnych godzin, do tego ten klimat uniwersum batmana... wypas.

- Heavy Rain - ta gra jest genialna poprostu i koniec kropka.

I teraz 2 giery go wybory poprzez wylicznkę bo napisałeś, że tylko 3 gry :

- L.A Noire - jak kolega wcześniej napisał, klimaty detektywistyczne i lata 40, mnie to kręci i bardzo mi się podobała, czy Tobie przypadnie do gustu, nie wiem. Napisałem tu na portalu reckę tej gry, możesz luknąć, poczytać i zadecydować. Jeżeli nie L.A Noire to na pewno:

- Little Big Planet 2 - genialna giera dla 2,3,4 osób, dla 1 też ale to nie to samo :) Do tego świetny edytor własnych poziomów

Co do GoW Collection to nie powiem, warto zakupic ten tytuł ale osobiście brałbym również jednocześnie z GoW Collection vol. II bo to są części przeplatane miedzy sobą.

Gran Turismo 5 - fajny symulator aczkolwiek mi jakoś nie przypadł go gustu. Osobiście wole jednak bardziej arcade

Assassina Creed: Revelation - nie grałem w tą odsłone ani w Brotherhooda. Za to II część nie przypadła mi go gust, wolałem 1 (może dziwny jestem :P)

Władca pierścieni jak i GTA nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o podpowiedź co wybrać (3 gry):

LA Noire Complete Edition

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Batman: Arkham City

Assassin's Creed Revelations

God of War HD Collection

Heavy Rain

Little Big Planet 2

Gran Turismo 5

GTA IV: Episodes from Liberty City

Co radzicie? ;p Wiem, że duży wybór gier i "rozstrzał" gatunkowy, ale mam nadzieje na wskazanie najlepszych pozycji ;D

GTAIV:EFLC (polecam, starczy na bardzo długo- ja "męczyłem" ją pół roku - EFLC to 2 dodatki do IV działające bez podstawki, każdy jest długi jak podstawka praktycznie)...

GranTurismo5: świetny symulator wyścigów: gra nie jest łatwa ale świetnie zrobiona i aż chce się grać w nią...

HeavyRain: krótko: każdy posiadacz ps3 powinien tą grę przejść przynajmniwj raz

w dalszej kolejności:

LBP2

l.a.noire

Assasins creed rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gatunek Ci obojętny, to wybierz jakie uniwersum/czasy lubisz ;) Masz uni Batmana, Władcy Pierścieni, AC, detektywistyczne lat 40 i 70-80?, Bogów Olimpijskich i mitologię, torowe wyścigi oraz gangsterskie porachunki.

ja bym strzelił tak:

Batman Arkham City - perełka, grałem w demko i u kumpla chwilę, sam planuje zakupić, dobra gra na dość więcej niż jeden wieczór.

Heavy Rain - też perełka, exclusive, nic dodać nic ująć

AC:Rev jeżeli grałeś w resztę części i chcesz kontynuować serię, ja np. musiałem ten tytuł zakupić i przejść, a i platynka wpadła.

ew. za AC Rev dałbym GTA IV, lubię takie gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co wybrać

Uncharted 2 Edycja Premierowa 45zl

Heavy Rain Edycja Premierowa 50zl

Resident Evil 5 25 zł

Mogę wybrać jedną ewentualnie dwie(nie oto że kasy nie mam,po prostu większą część kasy przeznaczona jest na nowości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)

Sam mogę polecić Uncharted 2, zależy od Twoich upodobań ale przygody Nathana Draka to IMO must have. Co do możliwości drugiej gry to dużo dobrego słyszałem o Heavy Rain, więc wybrałbym te 2 tytuły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co wybrać

Uncharted 2 Edycja Premierowa 45zl

Heavy Rain Edycja Premierowa 50zl

Resident Evil 5 25 zł

Mogę wybrać jedną ewentualnie dwie(nie oto że kasy nie mam,po prostu większą część kasy przeznaczona jest na nowości)

Uncharted lub Heavy Rain...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co wybrać

Uncharted 2 Edycja Premierowa 45zl

Heavy Rain Edycja Premierowa 50zl

Resident Evil 5 25 zł

Mogę wybrać jedną ewentualnie dwie(nie oto że kasy nie mam,po prostu większą część kasy przeznaczona jest na nowości)

Ja bym brał Uncharted 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co wybrać

Uncharted 2 Edycja Premierowa 45zl

Heavy Rain Edycja Premierowa 50zl

Resident Evil 5 25 zł

Mogę wybrać jedną ewentualnie dwie(nie oto że kasy nie mam,po prostu większą część kasy przeznaczona jest na nowości)

Lionel, nie grałeś jeszcze w U2 Ty stara d*po? :D

jak nie grałeś, bierz U2, a jak nie, to ofc że Heavy, bo za 50zł premierówka to rarytas, jeszcze jak PL to wgl miód..

ja premierowe U2 za 40zł dorwałem pół roku temu, więc może weź HR a U2 poluj na tańsze..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu brał wszystkie te gry, ewentualnie dwie pierwsze. Są to klasyki must have dla ps3. Nowości zawsze zdąży się ograć a poza tym ich cena będzie maleć a te gry raczej już za dużo nie stracą na watości a są znakomite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak, mogę kupić tylko 2 gry z tych 4:

- Brink

- Operation Flashponit: Dragon Rising

- Far Cry 2 (w wersij angielskiej mam możliwość lecz wolałbym w polskiej)

- Alpha Protocol: The Espionage RPG

Dzięki bardzo, to jest forma zestawu i nie ma właśnie wersji polskiej Far Cry, więc pomóżcie ;)

A i najbardziej jestem nastawiony do Brink'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak, mogę kupić tylko 2 gry z tych 4:

- Brink

- Operation Flashponit: Dragon Rising

- Far Cry 2 (w wersij angielskiej mam możliwość lecz wolałbym w polskiej)

- Alpha Protocol: The Espionage RPG

Dzięki bardzo, to jest forma zestawu i nie ma właśnie wersji polskiej Far Cry, więc pomóżcie ;)

A i najbardziej jestem nastawiony do Brink'a

nie polecam Brinka

też się na niego nastawiłem ale pograłem tylko 5 min

crap jakich mało

z tych 4 gier to bym brał operation fashpoint i far cry 2

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego zestawu to bym proponował Alpha Protocol i Far Cry 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Operation Flashponit: Dragon Rising

- Far Cry 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×